>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami VIII runda Ekstraligi

neutralny 526,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o VIII rundzie Ekstraligi w której hitowo zapowiada się starcie Apatora Toruń że Stalą Gorzów, to jednak na koniec rundy. W piątek dwa mecze w których gospodarze powinni zwyciężyć. Najpierw Motor zmierzy się z GKM-em, a w drugim meczu Włókniarz będzie faworytem w pojedynku z Unią Leszno.
W pierwszym niedzielnym meczu w Zielonej Górze pojadą Falubaz i Sparta Wrocław i tu już ciężej wskazać faworyta, bo beniaminek będzie miał chrapkę, aby powalczyć o punkty że Spartanami.
 
M 81,1K

mazinho87

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem dubel:

Grudziądz +28.5 1.57 (sts)

Potrzeba minimum 31 punktów GKM-u. Taki pułap spokojnie do osiągnięcia przez trio: Fricke,Tarasienko i Lidsey. Motor zapewne w biegach nominowanych da odpocząć seniorom i można spodziewać się na torze Jaworskiego,czy Bańbora.

Ludwiczak +2.5 pkt (Włókniarz) 1.94 (sts)

Gram tutaj na juniora Włókniarza. Kupiec ostatnio dołek formy, jego kolega z pary, na odwrót..W ostatnich DMPJ jechał pewnie i licze, że dziś solidnie zapunktuje. Leszno bez kontuzjowanego Ratajczaka, a na wyjeździe Mencel z Jabłońskim to nie są żadne asy. Wystarczy zrobić punkt w juniorskim na swoim i wyprzedzić jednego z dwójki w juniorskim i potem dorzucić "oczko" w 4 biegu też na juniorze gości. Patrzac na forme Ludwiczaka w ostatnich dniach - poprzeczka nie jest wysoko zawieszona.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +207
M 81,1K

mazinho87

Użytkownik
a według was holder poniżej 10.5 chyba ostatnio raczej słabiej jedzie ?
Wszyscy seniorzy - poza Cierniakiem PRAWDOPODOBNIE zaliczą 4 starty. Maks można zrobić 12 punktów, więc under każdego lubelskiego seniora dobra wyglada. Ja rano np. Zmarzlika under 12.5 po 2.22 grubiej pogralem w sts....ale jak ładowałem, to po chwili to wycofali z oferty.
 
B 80,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Apator - Stal 1 (-2,5) @1,50 STS

Zaczeła się runda rewanżowa w ekstralidze. W Pierwszym spotkaniu Stal wygrała 51-39, więc zaliczka wydaję się spora na bonusa. Apator to drużyna swojego toru, myślę że spokojnie wygrają to 4-6 a może i nawet wyżej. Mają bardziej pewnych zawodników na Motoarenę Przede wszystkim druga linia zrobi tu robotę oni pojadą lepiej, Trójka liderów nie zawodzi, juniorzy mogą powalczyć też bo na wyjezdzie jeżdżą jak szkólkowicze. W Stali tylko dwie pewne strzelby Vaculik i Thomsen, w Wozniaka nie wierzę, Apator musi się zacząć odbudowywać jeśli myślą o strefie medalowej na którą ich stać, W zeszłym tygodniu ledwo wygrali z Falubazem 46-44.
 
Do góry Bottom