>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami VI runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png

W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o VI rundzie PGE Ekstraligi:

19.05.2023, godz. 18:00 Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
19.05.2023, godz. 20:30 GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
21.05.2023, godz. 16:30 Wilki Krosno - Stal Gorzów
21.05.2023, godz. 19:15 Apator Toruń - Motor Lublin
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Na szybko bez grubej analizy .
Ratajczak powyżej 3.5 pkt ..juniorski 3 pkt i 12 wyścig pokonać kewlar (2 junior czewy )

Nicki Laguta 2
Nicki wielka nie wiadoma ..Jeśli nawet będzie w stanie objechać 5/6 biegów to ma z kim przegrywać (gwiazdozbiór Wrocka )
Artiom mistrz toru w Grudziądzu ..6 bodajże sezonów zdobiło Swoje :) wd mnie może przegrać z Nickim tylko :Dziś zakręci się koło kompletu :)
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Miśkowiak over 5.5 [ licza się wszystkie biegi] 1.95 ForBet ✅

Dzisiaj króciutko bo czasu mało. Misiek łapie wiatr w żagle, widać u niego prędkość na dystansie. Historycznie na Smoczyku wyglądał dobrze, jeździł w nominowanych na co dzisiaj też się zapowiada. 2 juniorów w 4 biegu, Parnitskyi i Zengota w 5, Mencel i himeryczny Lidsey w 8, ciężki bieg 11.
Pozdro!

Czugunov over 4.5 Betclic 1.90 WSTYD ❌ ❌

Glebowi nie wszystko dobrze pod czupryna pracuje, ale dzisiaj pobieram taka linie po fajnym kursie, licząc że zadziała motywacja zagrania na nosie Sparcie Wrocław. Mam duzy problem z interpretacja tego spotkania, wiec ide mocno pod prad. Ciężki bieg nr 1, ale później już co raz łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Pedersen over 9,5 pkt STS @1,57

Typ na Łagutę jest bardzo dobry sam go pobieram, ale jeszcze świetnym typem jest uważam over Nickiego, tak niskiej lini dawno nie było. W tygodniu w Dani komplet punktów. Miał wiele czasu na odpoczynek, tor w Grudziadzu pewnie zrobiony dla Nickiego równo jak na stole i nie przewiduję takich problemów jak w Krosnie czy Toruniu. 10 pkt powinien zdobyc spokojnie mimo armat w zespole Sparty. Jak Nicki nie pojedzie To Wrocław ich rozgromi
 
Otrzymane punkty reputacji: +719
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Leszno - Częstochowa

Smektała B. - under 7,5
Kurs: 1,80 Fortuna

Zagram na under Smektały. Mecz co prawda na domowym torze ale z tego co widzę ma dosyć trudne biegi. W każdym z nich jedzie z liderem swojej lub przyjezdnej drużyny jest szansa, że potraci parę puntów z tego powodu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1907
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nie zdążyłem podać propozycji na mecz w Lesznie,a szkoda...więc zostaje typ podstawowy na mecz w Grudziądzu
W.Rafalski over 1.5 kurs 1.88 STS
Dwa razy Andrzejewski plus jeśli pojedzie z 1 pola w młodzieżowym tu uważam że 2 oczka jest w stanie dowieźć....obu bez defektów i wykluczeń to powinno wejść😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2152
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Nie zdążyłem podać propozycji na mecz w Lesznie,a szkoda...więc zostaje typ podstawowy na mecz w Grudziądzu
W.Rafalski over 1.5 kurs 1.88 STS
Dwa razy Andrzejewski plus jeśli pojedzie z 1 pola w młodzieżowym tu uważam że 2 oczka jest w stanie dowieźć....obu bez defektów i wykluczeń to powinno wejść😉
Adams jeśli Grudziądz będzie przegrywał Pludra za Rafalskiego może pojechac i wtedy nie jest to już takie super - gdyby nie było takiej opcji to super bet
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Adams jeśli Grudziądz będzie przegrywał Pludra za Rafalskiego może pojechac i wtedy nie jest to już takie super - gdyby nie było takiej opcji to super bet
Zdaje sobie z tego sprawę...ale taktyk może pójść wcześniej w biegu z seniorami...lub załatwi sprawę w 1 biegu😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam serdecznie,

jak STS podchodzi do zakładów typu „zdobedzie najwiecej punktow w meczu”? Pogralem Artjoma dzis. I patrzac na pierwsze 5 startow, to ma 12 oczek, tyle samo co Fricke, czyli najwiecej. Kangur jechał jednak 6 razy i nie wiem, jak to jest liczone. Zaklad oczywiscie przegrany, bo jakżeby inaczej…
 
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
Witam serdecznie,

jak STS podchodzi do zakładów typu „zdobedzie najwiecej punktow w meczu”? Pogralem Artjoma dzis. I patrzac na pierwsze 5 startow, to ma 12 oczek, tyle samo co Fricke, czyli najwiecej. Kangur jechał jednak 6 razy i nie wiem, jak to jest liczone. Zaklad oczywiscie przegrany, bo jakżeby inaczej…
Jeśli nie masz dopisane "liczone 5 pierwszych startów" - jak to może być przy kursach kto więcej punktów h2h pomiędzy zawodnikami to przy ilości najwięcej punktów w meczu liczą się wszystkie biegi (rezerwy taktyczne, rezerwy zwykłe itp).
 
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Miałem dzisiaj nie tykać w ogóle Ekstraligi bo uważam, że te mecze mogą pójść w każdą stronę i chyba będzie fajne ściganie i dużo emocji przed ekranami telewizorów, ale znalazłem ten bet.

Cierniak powyżej 5.5 Betclic 1.70 ❌
kurs nie powala, ale przy kontuzji Domina Mati znowu pojedzie 5 biegów dzisiaj. Formacja juniorska Torunia jest jak pudełko czekoladek w "Forest Gump" nigdy nie wiadomo jaki numer odstawia. W obecnej formie Duzersa i Przedpelskiego nie zdziwią mnie punkty Cierniaka w biegach z Nimi.

Typ totalnie luźny, pod emocje i troszeczkę życzeniowo to:
Stal Gorzów wygra Superbet 2.60✅
Pozdro i miłej niedzieli!
 
Ostatnia edycja:
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krosno - Gorzów (+2.5) [2] 1.75 etoto i inni

Wierzę, że skoro Thomsen jest gotowy do meczu, to będzie dobrze. Dla mnie Gorzów ma więcej jakości i w tym kierunku idę. Krosno póki co wygrało z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Gorzów z kolei fajnie pokazał się w zasadzie w każdym meczu.

Z tego meczu spróbuję dziś jeszcze pójść w kierunku Vaculika. Musi w końcu przyjść mecz gdzie pojedzie, jak na lidera drużyny przystało. Spróbuję delikatnie typu także od etoto...

Vaculik najlepiej punktujący w meczu - tak 3.50 etoto

Zwroty, aczkolwiek Vaculik dziś nie błyszczał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lebiediew - Woźniak
1
Unibet
2.4 antyzuzel

Anzej u siebie powinien być liderem do Woźniaka zawsze mam dystans i miewa wpadki. Dzis wyjazd do toru na którym w meczu wystąpi 1 raz. Mecz powinien być równy przez co raczej nie powinno byc w Gorzowie taktyka a jeśli już to Szymon nie jest w nim pierwszy w kolejce. gran też z dużej uwagi na kurs bo powinno być w piątek równia mamy 2.4


Toruń - Motor.
Torun
2.3
Unibet . w końcu szczęście po naszej stronie a dziś zarówno w Toruniu jak i Krośnie w tych typach była jej całą fura

Bez kubery na wyjeździe motor może nie mieć czego szukać. Duże pyta je o formę Dudka i Pawła ale jeśli w przerwie coś poprawiali jestem o typ spokojny i pobieram bardzo zawyżony kurs

Przepraszam za literówki i brak składni ale słońce dziś na Unii było bezlitosne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Kolejna antyreklama żużla w Polsce. Co oni wyprawiaja.
Teraz moje pytanie jak będą rozliczone zakłady na liczbę punktów czy h2h? Wiem że wynik zaliczony po 9 biegu ale niektórzy mieli objechane tylko po 2 biegi...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Kolejna antyreklama żużla w Polsce. Co oni wyprawiaja.
Teraz moje pytanie jak będą rozliczone zakłady na liczbę punktów czy h2h? Wiem że wynik zaliczony po 9 biegu ale niektórzy mieli objechane tylko po 2 biegi...
Za zawodników to na bank będą zwroty, a co do wyniku to pewnie od regulaminu buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Etoto ma dla przykładu tak, że zakład jest ważny, jeżeli matematycznie pozostałe wyścigi do końca meczu nic by nie zmieniły. Tutaj było 7 wyścigów do końca, więc raczej wszędzie zwroty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom