>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Wielkiej Brytanii w Cardiff

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pora na szóstą rundę cyklu GP. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie zmierzą się na stadionie Principality w Cardiff. Cykl SGP trwa tu od 2001 roku i jest to obiekt całkiem sprzyjający Polakom, którzy. Bartek Zmarzlik i Maciek Janowski wygrali tu dwie z trzech ostatnich rund. Oby tym razem było podobnie.
W tym temacie dyskutujemy i podajemy typy na GP Wielkiej Brytanii.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Lindgren-Fricke 1 @1.62

Wiadomo,ze zlotej zasady tutaj nie ma i na przyklad Fricke wygrywal runde Grand Prix czy bardz odobrze pokazal sie w SoN. Wychodze jednak z takiego zalozenia, ze Lindgren walczy o Top 6 i ma relane szanse, a Fricke nie wygrala zbyt dobrze ostatnio (mecz w Lodzi), wiec tak mi sie to ukalada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Przedpełski over 3.5 pkt 1,7 Betclic

Niska linia na Pawełka na dzisiejsze zawody w Cardiff. Wczoraj dobry występ w kwalfikacjach. Do tego będę wracał do jedynych zawodów w tym sezonie na tzw. sztucznym w Warszawie, gdzie Pawełek zrobił najlepszy wynik w Grand Prix w tym sezonie. (9 punktów, jedyny raz kwalfikacja do półfinału).
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Unibet
Przedpelski - Ellis 1 1,50
Bewley - Lambert 2 1,85

Co do Przedpelskiego, nie ma co się rozpisywać, bo wiele cennych uwag panowie wyżej już wymienili. Ellis gdzieś na drugim biegunie, w IM Wielkiej Brytanii 1 punkt, zasadniczo nie powinien dzisiaj nawiązać rywalizacji.

Trochę więcej o Bewleyu. Fajna czasówka, ostatnio lepiej sobie radzi w GP, ale jeszcze bez finału. O tym jaki wpływ ma tor narodowy na zuzlowcow pisałem przy okazji SoN. Ostatnio dodatkowo wprowadzony został pulsomierz, niby nie ma to większej korzyści dla typujących, ale ja.chcialbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Dan przez wszystkie biegi SoN miał puls pod 200. Dużo wyższy niż wszyscy inni żużlowcy i generalnie to może wpływać pozytywnie na czas reakcji itd, ale na własnych śmieciach będzie oznaczało też większy stres. Przypominam że mówimy o 23- letnim żużlowcu, który w ten żużel w GP dopiero wchodzi. Myślę, że z tej dwójki dużo lepiej presję zniesie Lambert. Dan ma swoje atuty, ale myślę że po lepszych GP to idealny moment na jakiś słabszy start.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom