>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
6. KOLEJKA - 17 i 19 lipca
  • PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa 17.07, godz. 18.00
  • Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz 17.07, godz. 20.30
  • Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra 19.07, godz. 16.30
  • Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 19.07, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Koronawirus w Ekstralidze!
Za dużo sobie w tej kolejce nie pojeździmy. Jedna z osób obsługujących mecz ROW Rybnik - Unia Leszno miała pozytywny test na obecność Covid - 19. W związku z tym PGE Ekstraliga podjęła wszelkie procedury mające na celu zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom, które podczas meczu przebywały w paru maszyn.
Tym samym przełożone zostają spotkania VI kolejki PGE Ekstraligi, które miały odbyć się w Rybniku oraz w Lesznie. Wszystkie osoby, które podczas meczu przebywały w parku maszyn zostaną poddane domowej izolacji oraz będą musiały poddać się testom genetycznym. Testy te najwcześniej odbędą się 20 lipca. Jeśli wszystkie okażą się negatywne przebadani będą mogli wrócić do normalnego rytmu treningowego i meczowego.
W związku z przełożeniem meczu w Gorzowie wygląda na to, że w ten weekend pojedziemy tylko w Lublinie, gdzie Motor podejmie GKM.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
jak czujecie mecz W Lublinie ja jestem nie oboektywny bo zawsze wierze w GKM że zaskoczy.. mysle ze nasi lubia takie toryy ale forma naszych średnia a dream team na swoich smiechach mocny... myslalem o 2 typach Bjere lepszy niz NIKi oraz GKM handi 16.5 niby moze wejsc lekko ale i moga dostac mocno w dupe ze wzgledu ze na samych juniorach juz nam odjezdzaja na conajmniej 8 pkt
 
A 335,1K

adams235

Znawca - Żużel
W.Lampart over 5 pkt fortuna 1.84Gładko😉
Kurs spada a taka perelke wylapalem i zagram to w miare grubo bo w przypadku 5pkt jest zwrot a wiec bezpiecznie...przy 1 zestawie ma 2 pola A,bieg mlodziezowy to wiadomo potem w miare ciekawy uklad biegow i mysle ze spore szanse ze siadzie,a kto wie czy nie wskoczy za ktoregos z seniorów
Kusi under Bjerre ale jednak zostane dzis tylko przy Lamparcie😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Ja myślę, że zakład na Lublin - 1,5 na biegi nominowane po 1,70 w STS to ciekawa propozycja. Patrząc na to kto potencjalnie wystąpi w tych biegach, potencjał zawodników i atut swojego toru biorę w ciemno.
 
R 961

rabatko

Użytkownik
W.Lampart over 5 pkt fortuna 1.84
Kurs spada a taka perelke wylapalem i zagram to w miare grubo bo w przypadku 5pkt jest zwrot a wiec bezpiecznie...przy 1 zestawie ma 2 pola A,bieg mlodziezowy to wiadomo potem w miare ciekawy uklad biegow i mysle ze spore szanse ze siadzie,a kto wie czy nie wskoczy za ktoregos z seniorów
Kusi under Bjerre ale jednak zostane dzis tylko przy Lamparcie😉
W fortunie nie ma zwrotu!?!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lublin -10,5 @1,8
Pedersen under 9,5 @2
Lampart over 5 @1,85
Lublin -16,5 @2,9
Betclic


wszystko na plus, ale z oczywistych względów nie rozliczam, mam nadzieję, że tak jak ja chociaż połapaliście Motor na live

Nie lubię dawać jednocześnie typów na zawodników i linie, bo zwykle jedno pokrywa się z drugim, ale spróbuję, bo wydaje mi się, że jest tu spory potencjał. Zacznę od końca - Lampart po kiepskim początku wydaje się coraz szybszy, ostatnio w Grudziądzu wszystkich juniorów objeżdżał jak chciał. Tutaj ma 3 na wejście w juniorskim, potem ma 2x Buczka, Miesiąca i Turowskiego. Generalnie ja się nie zdziwię, jak będzie miał już 6 punktów po dwóch biegach, przy słabo spisującym się miesiącu jest szansa, że wskoczy z RZ.
Nicki dalej mnie nie przekonuje, wolny był już na SECu w Bydgoszczy, fatalny występ we Wrocławiu i do tego sądząc po defektach również problemy ze sprzętem (chyba, że po prostu już nie chciało mu się jeździć). Tutaj dochodzi jeszcze tor, który na pewno nie będzie mu leżał - niby ostatnio zrobił tu 10 punktów, ale Lublin był personalnie słabszy, a i Nicki jest coraz starszy i takie tory będą coraz mniej mu pasowały. Do tego jeszcze biegi ma ciężkie, bo wygląda to tak:
Grisza, Zagar, Przemo (2 punkty będą sukcesem)
Zagar, Hampel, Buczek (1 punkt raczej pewny, być może 2)
Michelsen, Buczek, Lampart (2 punkty? Lampart w zeszłym roku go objechał ;))
Miesiąc, Artiom, Michelsen (1-2 punkty? Raczej 1)
Sukcesem więc będzie 7 punktów w 4 startach, moim zdaniem Nicki zrobi maks 6. Zależnie jak szybko zostanie zmieniony Buczek, być może nie pojedzie w 14. Nawet jeśli pojedzie, to dostanie tam np. Hampel-Zagar, czyli znowu pod górkę, RT za Buczka/Przema w 9 czy 11 biegu nie za bardzo poprawia sytuację. Generalnie w 5 na moje oko nie ma szans na zrobienie dwucyfrówki z RT może, ale i to wąpliwe. Pobieram na Betclicu, gdzie liczą wszystkie starty, ale dają wyższy kurs.
No i po tym co napisałem tym na Lublin. Tak jak wspomniałem, Nicki nie przekonuje, Przemo jest chimeryczny, juniorka jest maksymalnie na punkt w tym meczu, Buczek na wyjazdach nie istnieje. Zostaje dwójka Bjerre-Artiom, która pewnie będzie ciągnęła ten wózek, ale ile oni są w stanie wyciągnąć? Nie widzę Artioma robiącego komplet na takiej stawce, może te 15 w 6 ujedzie, z 13 dorzuci Bjerre, dalej jest 20 punktów zapasu (doliczam punkt juniorki) dla trójki Nicki-Buczek-Przemo. Buczek jak dorzuci 2 to będzie dobrze, czyli ktoś z dwójki Nicki-Przemo musi zrobić dwucyfrówkę. No nie widzę tego po prostu, Lublin w gazie, jak im się dobrze mecz ułoży to może skończyć się pogromem.
Zresztą wystarczy porównać z innymi bukami - kursy zawyżone.

EDIT: sorki, nie do pogrania, analiza przygotowana godzinę wcześniej, ale czekałem aż może jeden buk wystawi, ale nie wystawił i sam nei zdążyłem na betclicu pograć, bo o 20:25 zablokowali, a hajs wpłacony...
Może ktoś live połapie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
R 961

rabatko

Użytkownik
Lublin -10,5 @1,8
Pedersen under 9,5 @2
Lampart over 5 @1,85
Lublin -16,5 @2,9
Betclic


wszystko na plus, ale z oczywistych względów nie rozliczam, mam nadzieję, że tak jak ja chociaż połapaliście Motor na live

Nie lubię dawać jednocześnie typów na zawodników i linie, bo zwykle jedno pokrywa się z drugim, ale spróbuję, bo wydaje mi się, że jest tu spory potencjał. Zacznę od końca - Lampart po kiepskim początku wydaje się coraz szybszy, ostatnio w Grudziądzu wszystkich juniorów objeżdżał jak chciał. Tutaj ma 3 na wejście w juniorskim, potem ma 2x Buczka, Miesiąca i Turowskiego. Generalnie ja się nie zdziwię, jak będzie miał już 6 punktów po dwóch biegach, przy słabo spisującym się miesiącu jest szansa, że wskoczy z RZ.
Nicki dalej mnie nie przekonuje, wolny był już na SECu w Bydgoszczy, fatalny występ we Wrocławiu i do tego sądząc po defektach również problemy ze sprzętem (chyba, że po prostu już nie chciało mu się jeździć). Tutaj dochodzi jeszcze tor, który na pewno nie będzie mu leżał - niby ostatnio zrobił tu 10 punktów, ale Lublin był personalnie słabszy, a i Nicki jest coraz starszy i takie tory będą coraz mniej mu pasowały. Do tego jeszcze biegi ma ciężkie, bo wygląda to tak:
Grisza, Zagar, Przemo (2 punkty będą sukcesem)
Zagar, Hampel, Buczek (1 punkt raczej pewny, być może 2)
Michelsen, Buczek, Lampart (2 punkty? Lampart w zeszłym roku go objechał ;))
Miesiąc, Artiom, Michelsen (1-2 punkty? Raczej 1)
Sukcesem więc będzie 7 punktów w 4 startach, moim zdaniem Nicki zrobi maks 6. Zależnie jak szybko zostanie zmieniony Buczek, być może nie pojedzie w 14. Nawet jeśli pojedzie, to dostanie tam np. Hampel-Zagar, czyli znowu pod górkę, RT za Buczka/Przema w 9 czy 11 biegu nie za bardzo poprawia sytuację. Generalnie w 5 na moje oko nie ma szans na zrobienie dwucyfrówki z RT może, ale i to wąpliwe. Pobieram na Betclicu, gdzie liczą wszystkie starty, ale dają wyższy kurs.
No i po tym co napisałem tym na Lublin. Tak jak wspomniałem, Nicki nie przekonuje, Przemo jest chimeryczny, juniorka jest maksymalnie na punkt w tym meczu, Buczek na wyjazdach nie istnieje. Zostaje dwójka Bjerre-Artiom, która pewnie będzie ciągnęła ten wózek, ale ile oni są w stanie wyciągnąć? Nie widzę Artioma robiącego komplet na takiej stawce, może te 15 w 6 ujedzie, z 13 dorzuci Bjerre, dalej jest 20 punktów zapasu (doliczam punkt juniorki) dla trójki Nicki-Buczek-Przemo. Buczek jak dorzuci 2 to będzie dobrze, czyli ktoś z dwójki Nicki-Przemo musi zrobić dwucyfrówkę. No nie widzę tego po prostu, Lublin w gazie, jak im się dobrze mecz ułoży to może skończyć się pogromem.
Zresztą wystarczy porównać z innymi bukami - kursy zawyżone.

EDIT: sorki, nie do pogrania, analiza przygotowana godzinę wcześniej, ale czekałem aż może jeden buk wystawi, ale nie wystawił i sam nei zdążyłem na betclicu pograć, bo o 20:25 zablokowali, a hajs wpłacony...
Może ktoś live połapie.
Czemu tak późno to opublikowałeś!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom