>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VHL / MHL / NMHL - Rozgrywki niższego szczebla 2023 / 2024

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sezon zbliża się wielkimi krokami. Opis zostanie edytowany w następnym tygodniu, gdyż nie mam dostępu do laptopa. Nie wszyscy łączą politykę ze sportem, więc moim zdaniem temat powinien się pojawić.​
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Mikhaylov Academy U20 - Dinamo-Shinnik
Mikhaylov over 3,5 gola @ 1.55 5-3➕
Czytalem ze Mikhaylov w tym sezonie duzo wzmocnien i moga byc w czolowceligi, z drugiej strony Dinamo Shinnki nowa druzyna z Bialorusi raczej beda chlopcami do bicia przez cala lige
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Din. St. Petersburg vs Dynamo Moska
over 5.5
@1.86


Wczoraj bardzo ładny mecz obu ekip, sporo okazji ale gospodarze nie popisali się skutecznością i grając podobny mecz ciężko
będzie to powtórzyć więc idę w over i czekam na fajne spotkanie. upatruję tutaj wyniku coś koło 4:2


Myślę że Kazachstan można podpiąć pod ten temat.

Spotkanie: Snezhnye Barsy vs Kulagar
Over 5.5 @1.78
Over 6.5 @
2.60
1-8


Ruszył nowy sezon w Kazachstanie i dziś w rewanżowym spotkaniu Barsy będą podejmować Kulagar na własnej taflii. Zawsze lubiłem tą drużynę jak jeszcze grali w MHL, nie byli wybitni raczej wybitnie dostawali :D ale też potrafili się postawić momentami i zawsze te mecze były ciekawe dla oka bo dużo się działo. Nikogo nie zdziwię że po wróceniu do rodzimej ligi dalej nie byli faworytami, w pierwszym sezonie po powrocie zajęli ostatnie miejsce tracąc najwięcej goli, w kolejnym było troszkę lepiej ale różnica między dramatycznym a tragicznym nie jest za duża. Wczorajszy mecz 1:4 ale obie ekipy mogły strzelić więcej, Kulagar jest tutaj murowanym faworytem ale liczę że Barsy mimo wszystko pokażą trochę więcej a Kulagar będzie skuteczniejszy. Mecze z udziałem Barsów zawsze są chaotyczne i często są od jednej do drugiej bramki, jeśli obie ekipy poprawią celność to możemy zobaczyć festiwal bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Kazachstan
Godzina: 15
:00
Spotkanie: Beibarys Atyrau vs Pavlodar
Typ: Beibarys Atyrau over 4.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: forbet

Analiza:
Dzisiejszy mecz całkiem fajnie siadł i Barsy zostały zmiażdżone aż 1:8 i w tym meczu będę szukał podobnego rozwiązania. Mamy tutaj wicemistrza kraju, który poległ w finale dopiero w meczu nr 7 a z drugiej strony drużynę z ostatniego miejsca, która straciła aż 271 bramek w 48 spotkań. Jest to pierwszy mecz w sezonie obu ekip i Beibarys będą chcieli tutaj mocno zacząć a dostali do tego najlepszego przeciwnika, który nie powinien postawić oporu i nie widzę tutaj innego przebiegu niż granie do jednej bramki. W roku 2021 grali ze sobą 8 razy i aż 7 razy pokryli tą linię więc nie sądzę żeby jutro to był dla nich jakiś problem bo Pavlodar dalej ma obronę z kartonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Kazachstan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Beibarys Atyrau vs Pavlodar
Typ: Beibarys Atyrau over 4.5
Kurs: 1.70

Bukmacher: STS
Analiza:

Wczoraj napisałem tak:

"Dzisiejszy mecz całkiem fajnie siadł i Barsy zostały zmiażdżone aż 1:8 i w tym meczu będę szukał podobnego rozwiązania. Mamy tutaj wicemistrza kraju, który poległ w finale dopiero w meczu nr 7 a z drugiej strony drużynę z ostatniego miejsca, która straciła aż 271 bramek w 48 spotkań. Jest to pierwszy mecz w sezonie obu ekip i Beibarys będą chcieli tutaj mocno zacząć a dostali do tego najlepszego przeciwnika, który nie powinien postawić oporu i nie widzę tutaj innego przebiegu niż granie do jednej bramki. W roku 2021 grali ze sobą 8 razy i aż 7 razy pokryli tą linię więc nie sądzę żeby jutro to był dla nich jakiś problem bo Pavlodar dalej ma obronę z kartonu. "

Wynik 0:5 i dziś idę w to samo a więc nie wiem czy jest sensu tu cokolwiek dodawać bo nic się od wczoraj nie zmieniło jedynie co to utwierdziło mnie przekonanie że to dobry typ. Co prawda 5 bramka padła w ostatnich sekundach ale mogli wbić więcej i szybciej a dobre 20min byli "wyłączeni" w meczu, zrzucam to na zardzewienie w pierwszym spotkaniu i dziś będzie jeszcze lepiej.
Post automatycznie złączony:


MHL:

Belyje Medwedi - Tiumeński Legion
Legion over 1.5
@1.65 po 10min siedzi

AKM Junior vs - SKA-1946
SKA over 4.5
@1.89


SKA-GUOR Karelia - Russkije Vityazi
Vityazi over 4.5
@1.75


Krasnoyarskie Rysi - MHK Molot
Rysie under 1.5 @2.3
Rysie under 2.5 @1.42
0-4



Jeszcze jeden mecz z VHL, którego nie zauważyłem a więc

Izewsk vs Kurhan
Kurhan over 2.5 @1.66
Kurhan over 3.5 @2.8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej Kazachstan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Karaganda vs Kulager
Typ: Karaganda
Over 3.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Etoto

Analiza:
Szkoda że w żadnym pl buku nie ma wyższych overów bo myślę że over 4.5 spokojnie w zasięgu ale weźmiemy to co jest. Karaganda po powrocie z VHL praktycznie dominuję ligę Kazachstańską są lepsi w każdym aspekcie gry, aż dziwne że taki kurs na przeciętny Kulager. Karaganda ma najlepszą ofensywę gdzie w poprzednim sezonie strzelili 225 bramek w 48 spotkań a w tym wcale się nie zatrzymują, 2 mecze i bilans 8:4 a grali praktycznie na TOP 2 ligi, która poza Karaganda ma najlepsza obronę w lidze a mimo to zdołali im wbić 8 bramek w dwumeczu. Dzisiejszy rywal na pewno jest z niższej półki mimo że wygląda groźnie dla "Januszów" bo przecież lider ligi po 2 meczach z bilansem 12:2 ale grali na najgorszą drużynę a dziś wyzwanie będzie o wiele większe, myślałem żeby pograć over w meczu ale jednak idę w bezpieczniejszą opcję bo nie spodziewam się że goście ustrzelą więcej niż jedną bramkę i finalnie ten over i tak musiałaby Karaganda domykać a 4 bramki to powinny być strzelone "z urzędu".
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dawno się nie udzielałem w tym temacie ale jak wycofali ruskie zakłady z większości buków to raczej i tak mało kto by tu zaglądał ale akurat może ktoś pogra. O 04:00 odbędzie się mecz rewanżowy między Taifunem a SKA Varyagi, które na ten moment radzą sobie bardzo słabo i praktycznie zamykają tabelę. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 niemniej jednak było sporo sytuacji i szybki mecz 74 strzały celne i panowie dosyć spokojnie grali bo zaledwie 3 kary. Defensywa tych ekip kuleję strasznie więc o błędy nie trudno a ochote na bramki są spore. Oba zespoły nie mają już na co liczyć ale mogą powalczyć o pkt i podbudować morale, podejrzewam że zobaczymy podobne widowisko tylko z większą ilością bramek.

Tayfun vs SKA
over 5.5 @1.75
over 6.5 @2.4
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Tak jak wyżej wspomniałem rosyjski hokej trochę upadł na forum od momentu wycofania z większości buków jednak postaram się coś czasem tutaj wrzucać bo mimo wszystko nie każdy gra tylko w ziemniakach więc może komuś się przyda, raczej będą to typy z analizami ale tak jak dzisiaj tj. choroba wrzucę suchy typ żeby się nie rozpisywać.

Loko vs Akuly
over 6.5
@1.8 3-3 ;x

Lisy vs Medvedi
Lisy over 4.5
@2.02


Jutro od rana może coś skrobnę na późniejsze mecze ale te są dość wcześnie więc wrzucam tak.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
NHL ładnie oddał to tu zabrało :D ale nie ma się co poddawać, bywa. Po południu kilka fajnych meczy więc nic tylko grać.

Na początek idzie mecz z MHL

Dynamo-Shinnik - MHC Dinamo Moskwa
Dynamo Shinnik under 2.5 @1.9
MHC Dinamo Moskwa win 60' @1.82


Moim zdaniem kurs wysoki ze względu tego ile gospodarze strzelają bramek tylko sytuacja wygląda tak że ich styl gry opiera się na obuustronnym ataku i tak zwaną wymianę ciosów i to się dzieje w większości meczach ale dzisiejszym rywalem jest doświadczony klub, który przede wszystkim stawia na solidną obronę i jest poukładany w każdym aspekcie gry co powoduje że nie wejdą w gierki gospodarzy i po dobrej grze w obronie wykorzystają swoje sytuacje. Nie widzę tutaj sporych szans dla Shinnik.

Teraz przejdźmy do VHL bo tam też 2 fajne mecze

Metallurg Novokuznetsk - SKA-Neva
over 5.5
@1.93


Mamy tutaj 2 ofensywne drużyny co prawda SKA nie jest już tą samą drużyną co była ale dalej ma ten styl, w sezonie zasadniczym pod względem strzelonych bramek Metallurg był 1 a SKA 5 mimo że zakończyli sezon na 16miejscu ledwo dostając się do Play Off. Jedna jak i druga drużyna ostatnio underowo i liczę na mocne przełamanie w postaci bramek bo wczorajszy mecz, który zakończył się wynikiem 2-1 był bardzo szybki i ciężko uwierzyć że tylko 3 bramki tam padły.


Dizel Penza - Toros
over 4.5
@1.71


Powód prosty i krótki, w takim zestawieniu kurs 1.71 widziałbym przy overze 5.5 a nie 4.5, nie znaczy to że zobaczymy sporo bramek ale po takim kursie widzę spore value.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Na śmierć zapomniałem o Kazachstanie, mecz o 14 więc na szybko wrzucam

Arlan Kokshetau - Nomad
Arlan Kokshetau over 2.5
@1.9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj to mecze praktycznie do 1 bramki więc jak skuteczność nie będzie kulała to powinno być easy.

Dynamo Sankt Peterburg - SKA Karelia
Dynamo over 4.5
@1.95

SKA-1946 - SKA-Varyagi
over 6.5
@1.83


Sarmaty Orenburg - Chaika Nizhny Novgorod
Chaika over 3.5 @1.50
Chaika over 4.5 @2.12


Tayfun vs Almaz
Tayfun over 1.5
@1.45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Tiumeński Legion - Mamonty Yugry
Mamuty over 3.5
@1.65

Tolpar Ufa - Kuznieckie Medvedi
over 5.5
@1.72



Sputnik Almetjewsk - Reaktor
under 7.5
@1.44
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
Na szybko bo mecz o 11:00

VHL
Sokoł Krasnojarsk - Molot Perm
Krasnojarsk over 2.5 @1.82
Krasnojarsk over 3.5 @3.05

Gospodarze zdecydowanie lepsza drużyna, która powinna zrobić w tej serii 4-0 max 4-1 dała lekko nadzieje przeciwnikowi po przegranym pierwszym meczu za to w drugim już pewne zwycięstwo i dzisiaj widzę to podobnie, będą chcieli jak najszybciej skończyć tą serię i nie dawać nadziei przeciwnikowi więc powinien być to całkiem ofensywny mecz z ich strony.
 
Ostatnia edycja:
verno 472,7K

verno

Znawca - Hokej
NA poranek mieszanka wedlowska.

VHL-B
Kristall Saratów - CSK VVS Samara
CSK -3.5
@1.84

MHL
Akademia Hokejowa im. Mikhailova - AKM-Junior
Akademia over 5.5
@1.97

NMHL
Dinamo vs Polot
Polot over 3.5
@1.7
 
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej MHL LIVE
Mecz: Molot Perm vs Snezhnye Barsy
Typ: zwycięstwo Molot i powyżej 5.5 bramki
Buk: 20bet @ 2.55 ❌ wynik: 2:6
Analiza:

Gospodarze u bukmacherów tak jak i u mnie są faworytami choć ich ostatnie mecze mogą tego nie pokazywać. Ich wczorajszy mecz zakończył się wygraną gości, po rzutach karnych. Dziś Molot będzie chciał poprawić wczorajszy wynik. Liczę na ich agresywna grę, a jeśli skuteczność dopisze go możemy zobaczyć 6+ goli.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom