>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Valuebety (fair odds) - nowy projekt.

dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam ponownie po dłuższej przerwie.
Chciałem Wam przedstawić zarys mojego nowego projektu. Zapewne każdy z Was zastanawia się jak grać, żeby wygrać. Najprostszym rozwiązaniem jest granie valuebetów, czyli szacowanie prawdopodobieństwa lepiej niż bukmacher. Jednak jak to zrobić?? Jak wybrać odpowiednie typy?? Można analizować mecze, sprawdzać kontuzje, składy drużyn oraz ich ostatnie wyniki (co oczywiście jest dobrą metodą), albo podejść do bukmacherki z zupełnie innej strony. Ja postanowiłem zrobić to drugie.
Ci z Was, którzy mnie znają wiedzą, że uwielbiam matematykę i wspomaganie analizy różnymi programami. Jestem twórcą Analizatora oraz autorem algorytmów w programie Explorebet (dawny Soccerbet). Teraz będę chciał Wam zaprezentować moje najnowsze dzieło. Będzie to program który powie Wam jaki kurs jest wart zagrania. Ale może po kolei ????
Jak wiadomo cały pic polega na odpowiednim oszacowaniu prawdopodobieństwa. Jednak żeby wyprodukować naprawdę działający algorytm trzeba się nieźle napocić (wiem coś o tym). Ale i tak bardzo ciężko jest przy pomocy takiego algorytmu być lepszym niż oddsmakerzy. I tak siedząc i myśląc jak ograć bukmacherów wpadłem na dość nietypowy pomysł. Może zamiast ciągle z nimi walczyć, skorzystać z ich cennych lecz ogólnodostępnych informacji?? Przecież kurs to nic innego jak odwrotność prawdopodobieństwa. Postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć.
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie marża bukmachera. Wiadomo, że powiedzmy kurs 2,0 wystawiony przez bukmachera nie odzwierciedla prawdopodobieństwa 50% gdyż jest zaniżony przez marżę. No i pojawił się problem. Jak wyeliminować marżę i wiedzieć który kurs jest warty zagrania??
Do tego celu postanowiłem napisać specjalny programik. Jest on ciągle w fazie testów jednak wyniki są satysfakcjonujące. Oczywiście im dalej w las tym więcej drzew, więc napotkałem kolejny problem. Testy programu są czasochłonne więc sam nie dam rady. Dlatego jak tylko ukończę pierwszą wersję alpha, nadającą się do użytku dla szerszego grona każdy kto tylko będzie miał ochotę dostanie program do testów.
Żeby zostać testerem trzeba będzie spełnić 3 warunki:
1. Posiadać konto w usłudze windows live (poczta w hotmail.com)
2. Posiadać pakiet MS Office (program będzie w wersji arkusza excel)
3. Podawać typy z programu w temacie, lub przesyłać je do mnie.
Więcej szczegółów podam jak ukończę wersję alpha. Mam nadzieję, że znajdzie się parę zainteresowanych osób.
Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam ponownie. Każdy kto chce dostać program niech wyśle mi PW ze swoim adresem e-mail w usłudze windows live. Jak tylko otrzymam wasze adresy odeśle aktywny program. Program będzie posiadał ograniczenie czasowe do końca Października. Ma to na celu sprawdzenie kto tak naprawdę będzie go testował i podawał typy, a kto będzie tylko &quot;sztucznym&quot; testerem. Jeśli będziecie regularnie podawać typy programu, to bez żadnych przeszkód ograniczenie czasowe zostanie zdjęte.
A i jeszcze jedna uwaga. Program zawiera makra i działa poprawnie jedynie w Excelu 2007. We wcześniejszych wersjach może &quot;krzaczyć&quot;. Dzieje się tak, gdyż starsze wersje excela mogą nie obsługiwać niektórych funkcji użytych w programie.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Napotkałem drobny problem z administrowaniem kontami użytkowników, więc wysyłka pierwszej wersji programu nieco się opóźni. Jednocześnie zapewniam że każdy kto już się zgłosił, bądź jeszcze się zgłosi otrzyma program. Jednak rozwiązanie problemu potrwać kilka dni. Za opóźnienia przepraszam.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ponieważ autoryzacja użytkowników nie działa tak jak powinna postanowiłem póki co zrezygnować z niej. Czyli do testowania pierwszej wersji programu nie trzeba już mieć konta w usłudze windowslive.
Od dziś każdy kto chce sprawdzić program bez ograniczenia czasowego niech przyśle mi swój adres e-mail.
Jak tylko wrócę do domu roześlę arkusz do wszystkich którzy się zgłosili.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Veic A. - Martin A. 1 3,75 (3,72) ✅ 2,75
koniec pierwszego dnia testow. Po pierwszym dniu 793% yeldu. Jeden z moich lepszych dni jakie pamietam jesli chodzi o przygode z bukmacherka :-D
✅ 31,75j
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Może lepiej zebrać wszystko do jednego postu ;) Bo się śmietnik zrobi ????
@danny1992 te liczby w nawiasie to wg programu prawidłowy kurs jaki powinien być wystawiony. Jak buk wystawia kurs wyższy to być może jest to valuebet.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Może lepiej zebrać wszystko do jednego postu ;) Bo się śmietnik zrobi ????

@danny1992 te liczby w nawiasie to wg programu prawidłowy kurs jaki powinien być wystawiony. Jak buk wystawia kurs wyższy to być może jest to valuebet.
dzięki za szybką odpowiedź ;-) o tym nie pomyślałem. Jeszcze jedno pytanie: typy z twojego programu mam podawać w tym temacie czy mogę w swoim który założe?
 
analpr0be 0

analpr0be

Użytkownik
Piłka nożna 8.10.2009
1. Colon de Santa Fe – Arsenal De Sarandi (Thu 08 Oct 22:00) Typ: 2 @ 4,75 (4,61)
2. Karlovy Vary - Dvory – Slavia Prague (Thu 08 Oct 16:00) Typ: 1 @ 18,1 (15,88 )
3. Karlovy Vary - Dvory – Slavia Prague (Thu 08 Oct 16:00) Typ: X @ 8,5 (7,41)
4. Nachod Destne – AC Sparta Praha (Thu 08 Oct 16:00) Typ: X @ 13 (10,14)
5. Croatia – Qatar (Thu 08 Oct 17:30) Typ: X @ 7 (6,55)
6. Croatia – Qatar (Thu 08 Oct 17:30) Typ: 2 @ 16,68 (13,62)
7. Greece (U19) – Belarus (U19) (Thu 08 Oct 15:00) Typ: 2 @ 7,25 (6,38 )
8. Zeytinburnuspor – Pendikspor (Thu 08 Oct 14:00) Typ: 2 @ 3,1 (2,96)

Hokej 8.10.2009
1. HC Bili Tygri Liberec – BK Mlada Boleslav (Thu 08 Oct 18:10) Typ: 2 @ 3,9 (3,73)
2. HPK – Kärpät (Thu 08 Oct 17:30) Typ: 2 @ 3,35 (3,25)
3. Lukko – Blues (Thu 08 Oct 17:30) Typ: 2 @ 4,8 (4,17)
4. Iserlohn Roosters – Kassel Huskies (Thu 08 Oct 19:30) Typ: X @ 5,18 (4,88 )
5. Stjernen – Frisk/Asker (Thu 08 Oct 18:30) Typ: X @ 5,94 (5,46)
6. Magnitogorsk – Dinamo Minsk (Thu 08 Oct 15:00) Typ: X @ 6,3 (5,85)
7. Salavat Ufa – Sibir Novosibirsk (Thu 08 Oct 15:00) Typ: 2 @ 8,41 (7,43)
8. Salavat Ufa – Sibir Novosibirsk (Thu 08 Oct 15:00) Typ: X @ 7,08 (6,3)
9. Severstal Cherepovec – AK Bars Kazan (Thu 08 Oct 17:00) Typ: 1 @ 3,55 (3,39)
10. Atlant – Lada Togliatti (Thu 08 Oct 17:30) Typ: 2 @ 6,4 (5,79)


Tenis 8-9.10.2009
1. Robin Soderling (SWE) – Tommy Robredo (ESP) (Thu 08 Oct 15:00) Typ: 2 @ 4,25 (3,99)
2. Fernando Verdasco (ESP) – Novak Djokovic (SRB) (Fri 09 Oct 05:00) Typ: 1 @ 3,33 (3,18 )
3. Nikolay Davydenko (RUS) – Marin Cilic (CRO) (Fri 09 Oct 05:00) Typ: 1 @ 3,03 (2,92)
4. Stanislas Wawrinka (SUI) – Gael Monfils (FRA) (Fri 09 Oct 09:30) Typ: 1 @ 2,4 (2,35)
 
Do góry Bottom