>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Uważaj na kogo swoje pieniądze stawiasz ;)

Status
Zamknięty.
T 95

typychecmana

Użytkownik
Witam. Wpadłem na pomysł, żeby każdy wpisywał w tym temacie gracza, który ma gorącą głowę ( jest po prostu głupi ;d ) ku przestrodze dla typerów z lekką interpretacją jego gry i jeżeli ktoś ma niech da przykład bądź video.
Hradecka, ma dużo siły jej winnersy palce lizać. Ale kocham te jej uderzenia w aut kilku metrowe i ta jej mina gdyby była to wina rakiety ;d. Be zwątpienia jedna z najgłupszych tenisistek w WTA. Potrafi przegrać z każdym, jak i też z każdym wygrać. Wszystko zależy od tego czy trafi. Taktyka w jej grze nie istnieje
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Davydenko, Dolgopolov
pierwsi ktorzy mi do glowy przyszli, bardzo nieobliczalni, lepiej omijac mecze z ich udzialem
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Monfils na pewno, grać umie ale bardzo często mu odbija na krocie
Paire, Dolgopolov, Davydenko, Gulbis
Pewnie znalazło by się ich trochę więcej ale teraz nie mam do tego głowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Nie rozumiem w ogóle takiej inicjatywy, tym bardziej jak ktoś wypisuje, że zawodnik/zawodniczka jest głupia czy coś w tym stylu. Wiadomo, że w sport nie jest czysty i niektórzy grają od niechcenia, ale co z tym zrobisz? Pełno jest takich osób w ATP, a jak jeszcze chcesz dodać do tego WTA, challenger czy nawet ITF zrobi się taka lista, że nie będzie na kogo stawiać, poza czołówką rankingu.
 
C 25

cbn

Użytkownik
bez sensu temat, teraz każdy z płaczków któremu nie wszedł kupon będzie tu wypisywał swoje żale, że zawodnik głupi czy inne takie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom