>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Uszkodzony kupon

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Mój kumpel ma pewnie problem. Dzisiaj wszedł mu jeden kupon, ale jest jednen mały problem. Pół kuponu nie ma, gdyż porwał mu go pies. Całe szczęście zachowała się część z kodem kreskowym. Mam takie pytanie. Czy jeżeli jutro pójdzie do stsów o odbiór wygranej to czy mu wypłacą pieniądze? Prosiłbym o odpowiedź.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Czego to psy nie zrobią, a to zadanie domowe zjedzą albo co innego ???? nie znam sie na ziemniakach, ale skoro jest kod kreskowy to może się da.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Jak ma jakiś stary kupon to neich podklei oderwaną część starym tak żeby było widać jakby był rozerwany.Oni i tak nigdy nie patrzą na to byle był w całosci i kod kreskowy
Napisz jutro czy sie udało ;)
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Dam odpowiedź jeszcze dzisiaj bo o 11:00 lub 12:00 idziemy się dowiedzieć. Chyba zrobimy tak jak przeczytałem wcześniej, że jeżeli nie przyjmą kuponu to wtedy podkleimy innego kuponu połówkę.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Byłem już dzisiaj z tym kumplem w stsach i bezproblemowo wygrana została wypłacona. Pani w stsach powiedziała, że nawet jeśli kupon jest uszkodzony, a jest kod to i tak wygrana zostanie wypłacona. Dzięki za rady.
 
Do góry Bottom