>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet

B 132

basketballer

Użytkownik
Jako gracz z 20 letnim stażem i stały klient firmy Unibet stweirdzam defintywie, że ta firma sięgneła dna.
Zacznijmy od tego, że oferte w porównaniu do poprzednich lat mają słaba.Ja jako gracz koszykówki mam już ich serdecznie dosyć.Dają wybiórcze mecze, ligowe co prawda są ale z tym też jest dziwnie bo często i gęsto czekają do ostatnich godzin i w rezultacie dają kursy jako ostatni i standardowo najgorsze na rynku.
Sparingów, jakiś małych turniejów - nie dają albo wybiórczo jak im pasuje.Kolejna kwestia, blokowanie w czasie live value betów.Często ta sytuacja ma miejsce, kiedy jest dobra okazja do zagrania, oglądamy dany mecz i jest spore value po dobrym kursie nagle wszystkie kursy i linie znikają - blokada.Biorą wtedy na przeczekanie i jak już value minie to pojawiają się kursy od nowa ale już generalnie jest zaorane.Kolejna sprawa, bardzo często kiedy czekamy na dany mecz na live to mecz albo pojawia sie w trakcie albo pojawia sie normalnie o czasie ale kursy są zablokowane, czysty idiotyzm
Na chat standardowo wciskanie tych samych regułek i nic a nic nie słuchają sie klientów, nie realizują obietnic - zero.Dla mnie to by było na tylko grania w tej firmie, dno i metr błota.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ale czego Ty sie spodziewasz? ze beda value dawac grac?
Wystarczy, ze jakis janek na zlimitowanym koncie bedzie gral te value pod rozne programy wylapujace roznice kursowe i blokuje rynek
Takie konta sa znaczone i co zaklad zaraz zbijasz kurs albo blokujesz dane zdarzenie
Czasy ub gdzie dlugo spali i wisialy zaklady minely, ostatnio zaczeli nawet voidy sypac regularnie
Tak czy siak jeden z lepszych bukow na rynku dla mnie byl przez dluzszy okres czasu.
 
Do góry Bottom