>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Unibet vs Betway

kropek 0

kropek

Użytkownik
jak mysliscie lepiej skozystac z oferty unibet (wpata do 200 bonus do 200 obrot 6*bonus) czy betway (wplata do 400 bonus do 400 obrot 6*bonus) ?
gral ktos moze kiedys na ktoryms z tych bukow ?
jakie macie opinie na ich temat ?
czy sa w pelni wyplacalni ?
orientuje sie ktos jaka jest oferta live ?
 
D 0

dario

Użytkownik
Mogę się wypowiedzieć co do Unibetu.
Grałem u nich, kasa jak najbardziej do wyjęcia, ja miałem problemy z wypłatą, ale było to z mojej winy(pomyliłem numer konta).
Jest live, może trochę bardziej prymitywny niż np. betandwin, ale jest, ostatnio były zmiany więc może coś się poprawiło.
Jakbym mógł skorzystać z tej promocji to bym grał. ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
betway az 400zl bonusu ale strasznie malo lig. pytanie co do Unibet.jesli obroce bonus x6 po najnizszym kursie i od razu wyplace to moga sie przyczepic i odmowic wyplaty? slyszalem ze w baw tak bylo.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
pisalem do supportu i do betway nie mozna narazie wplaca kasy przelewm bo dopiero pod koniec maja otwieraja konto w polskim banku wiec chyba wplace do Unibeta ????
 
J 0

j0la

Użytkownik
No tak jest w opcji wpłata przelewem, ale wiadomo o niej dopiero po rejestracji, bo w regulaminie jest napisane że wpłata tylko kartą kredytową.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam pytanie bo na stronie betway niema napisane do kiedy jest ta promocja.Moze mi ktos powiedziec bo bardzo mi sie spodobal ten buk i chce tam sie zarejstrowac i skorzystac z tej promocji.Ale musze poczekac do konca maja az otworza nowe konto.Wiec niewiem czy warto czekac czy moze do uninbet wplacic.
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
dajcie se spokój z tym betway-nie ma sensu
wplacilem kase-podwoili-obróciłem-i teraz najlepsze-wypłata.......
kasa doszla na konto w 3 dni ale zalozyli blokade na zwrócone środki na miesiąc-bez jaj-takie rzeczy w 21 wieku robią :zy3ou: :zy3ou:
ja ich mam w dupie ze sie tak delikatnie wyraze
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
tzn ze co ? ze masz je na koncie w banku ale dopiero po miesiacu mzoesz je wyplacic z konta bankowego czy co ?
 
Z 0

zez

Użytkownik
dajcie se spokój z tym betway-nie ma sensu
wplacilem kase-podwoili-obróciłem-i teraz najlepsze-wypłata.......
kasa doszla na konto w 3 dni ale zalozyli blokade na zwrócone środki na miesiąc-bez jaj-takie rzeczy w 21 wieku robią :zy3ou: :zy3ou:
ja ich mam w dupie ze sie tak delikatnie wyraze
LOL
chlopie blokade dostales nie od buka tylko od banku, wystarczy napisac reklamacje i bank zdejmie ta blokade(bo pewnie wplacales kase karta, a wyplata to byl na nia zwrot)
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
dajcie se spokój z tym betway-nie ma sensu
wplacilem kase-podwoili-obróciłem-i teraz najlepsze-wypłata.......
kasa doszla na konto w 3 dni ale zalozyli blokade na zwrócone środki na miesiąc-bez jaj-takie rzeczy w 21 wieku robią :zy3ou: :zy3ou:
ja ich mam w dupie ze sie tak delikatnie wyraze
LOL
chlopie blokade dostales nie od buka tylko od banku, wystarczy napisac reklamacje i bank zdejmie ta blokade(bo pewnie wplacales kase karta, a wyplata to byl na nia zwrot)

czyli co?mam im napisac ze to od buka internetowego jest kasa i maja mi odblokowac??to nie przejdzie przeciez chyba
 
Z 0

zez

Użytkownik
ja mialem to samo, wyplacalem jako zwrot na karte (visa electron-inteligo) i po kilku minutach od pojawienia sie kasy na koncie juz mialem blokade ale wzielem zrobilem print screena
Zarządzaj Swoim Kontem -&gt; Transakcje-&gt; Rodzaj Transakcji(wybierasz &quot;platnosci&quot;)
zrobilem screena (zamazalem usera) i tego screna wyslalem na adres inteligo dolaczajac oswiadczenie ze to kasa od buka(co widac na screenie(depozyt i wyplata)) i prosbe o zdjecie blokady, po okolo 2-3h zadzwonila do mnie kobialka i poinformowala mnie o zdjeciu blokady.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
wiecie moze po jakim kursie nalezy obrocic ten bonus i czy nie bedzie problemu jezeli obroce k 1.01 ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
w unibecie teraz wprowadzili za 200 zl depozytu 200 zl bonusu ale musisz to obrocic az za 2400 zl po kursi minimum 1,40 wiec lipa :/
a w getway nie ma limitu mozesz pokursiue 1,01
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
w unibecie teraz wprowadzili za 200 zl depozytu 200 zl bonusu ale musisz to obrocic az za 2400 zl po kursi minimum 1,40 wiec lipa :/
a w getway nie ma limitu mozesz pokursiue 1,01

gdzie znalazles info o tym ze w unib jest promocja 200 ? nie moge to tym nigdzie znalezc na ich stronie
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
ja mialem to samo, wyplacalem jako zwrot na karte (visa electron-inteligo) i po kilku minutach od pojawienia sie kasy na koncie juz mialem blokade ale wzielem zrobilem print screena
Zarządzaj Swoim Kontem -&gt; Transakcje-&gt; Rodzaj Transakcji(wybierasz &quot;platnosci&quot;)
zrobilem screena (zamazalem usera) i tego screna wyslalem na adres inteligo dolaczajac oswiadczenie ze to kasa od buka(co widac na screenie(depozyt i wyplata)) i prosbe o zdjecie blokady, po okolo 2-3h zadzwonila do mnie kobialka i poinformowala mnie o zdjeciu blokady.

lol faktycznie to działa!!!!odblokowali-WIELKIE DZIęKI
 
Do góry Bottom