>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UNIBET podwaja twoj Depozyt

B 1

bigbraine777

Użytkownik
Wielka Majówka!

Bonusy! DAJEMY CI PODWOJNIE!Dostaniesz nawet do 200 złotych w promocji od Unibet!
Jeśli nie próbowałeś jeszcze zakładów sportowych w Internecie, teraz jest ku temu najlepsza okazja. Nie przegap jej i wykorzystaj bonus od Unibet!

na wielką majówkę, każdy nowy użytkownik Unibetu, który zarejestruje się i dokona depozytu w czasie trwania promocji, otrzyma w prezencie nawet do 200 zł na swoje nowe Konto. Jak? To bardzo proste! Złóż swój pierwszy depozyt w Unibet a na Twoim Koncie gracza automatycznie pojawi się dwa razy więcej środków niż wniesiony depozyt.
Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się http://www.unibet.com/punter/index_campaign_reg.jsp?cmpid=4170&amp;amp;lang=pl ***, a bonus zostanie automatycznie dodany do Twojego konta w Unibecie.

Promocja trwa do dnia 15-go maja 2006 Depozyt zostanie podwojony maksymalnie o kwotę 200 złotych. Przed dokonaniem wypłaty bonusem należy obrócić sześciokrotnie.

*** nie jest to zaden ref-link, rejestraji bezposredni monza dokonac ze srtrony Unibetu
https://www.unibet.com
 
J 0

jterry

Użytkownik
Rzeczywiście dobra promocja, skorzystałem z niej już rok temu.
Ale na uwagę zasługuje bukmacher, który dopiero się pojawił na rynku.
Ma naprawdę rewelacyjne kursy.
Możecie się rejestrować przez poniższy banner.
 
D 0

disi

Użytkownik
200*6= 1200 PLN do obrotu...promocja kusząca ale obrót 1200 PLN w czasie kiedy ligi sie kończą....nie zachęca.... :roll:
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
no fakt - obrot trzeba wykonac spory...ale beda mistrzostwa wiec pewno sie bedzie cos gralo ;) to i problemu nie bedzie MAM NADZIEJE;) chyba skorzystam;)
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
no wlasnie jak to jest? 200x6 czy w sumia 1200zl? i czy jesli obstawie 400 zl to sie liczy jako x2 czy x1? i czy jesli sie obstawi x6 po najnizszym kursie i wyplaci to czy sie nie przyczepia i odmowia wyplaty? strasznie malo jest napisane.nie wiem czy nie ma jakiegos haczyka. zauwazylem ze tam jest strasznie malo.nie ma chyba ekstraklasy
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
trzeba ogolnie 1200 zl obrocic obojetnie jak 3x400 lub 6x200 lub dowolne inne kombinacje
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
A jak zarejestrowałem sie normalnie bez jakiś specjalnych linków i przelalem kasy to bonus dostane? A jak tak to kiedy? Kasa już jest na koncie bonusa nie ma... wie ktoś?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
razcej nie :/ ale napisz do supportu moze Ci dadza bo link z ktorego sie zarejestriowac aby dostac bonus jest na ich stronie
wplacales przelewem ? z konta prywatnego ? ile czekales ?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
O juz jest ???? wplaciłem przlewem na ich konto w pko czekałem jakies dwa-trzy dni... a bonusa mi dodali po dwóch godzinkach od napisania maila do nich... szybko odpisali ???? No to 500 zł na MŚ już czeka ????
 
Do góry Bottom