>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

under over

ace 3

ace

Użytkownik
szybkie pytanie
czym różni się zakład over 1,5 2 i 2,5
rozumiem to w następujący sposób, co niewątpliwie jest bledne
1,5 wygrywa gdy zostaną strzelone co najmniej 2 bramki
2 wygrywa gdy zostaną strzelone co najmniej 3 bramki
2,5 wygrywa gdy zostaną strzelone co najmniej 3 bramki
z góry dzięki za odp
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Dokładnie tak. Kiedys było tak jak napisałeś over 2 ale z tego co wiem to teraz tylko spotykany jest juz over 2.5 ????
 
S 0

srw

Użytkownik
Niekoniecznie, chociaż ten jest najpopularniejszy. Jak chcesz grać under/over to polecam Bet365, tam masz do każdego meczu po kilka opcji (under/over 1.5, 2, 2.5, 3.5, itd.)
 
ace 3

ace

Użytkownik
Dokładnie tak. Kiedys było tak jak napisałeś over 2 ale z tego co wiem to teraz tylko spotykany jest juz over 2.5 ????
na pewno tak nie jest bo są następujące kursy:

powyzej 2 - 1,6
powyzej 2,5 - 2,16

gdyby było to samo to kurs byłby taki sam,
 
ace 3

ace

Użytkownik
Niekoniecznie, chociaż ten jest najpopularniejszy. Jak chcesz grać under/over to polecam Bet365, tam masz do każdego meczu po kilka opcji (under/over 1.5, 2, 2.5, 3.5, itd.)
wlasnie chodzi mi o bet365, mogłbyś mi wytłumaczyć czym się różni np over 2 od over 2,5
 
L 147

luminat

Użytkownik
over 2 to połączenie over 1.5 i over 2.5, cześć stawki idzie na jeden typ a druga czesc na drugi typ - w praktyce może to wyglądać tak że przy strzelonych 2 golach możesz być na 0 albo lekkim minusie
 
ace 3

ace

Użytkownik
over 2 to połączenie over 1.5 i over 2.5, cześć stawki idzie na jeden typ a druga czesc na drugi typ - w praktyce może to wyglądać tak że przy strzelonych 2 golach możesz być na 0 albo lekkim minusie
dziękuje za pomoc, ale również to nie jest prawidłowa odpowiedz,
bet 365 określo to jako:
&quot;Linia goli 2 - powyżej
- Zakłady wygrywają, jeżeli padły w meczu 3 gole lub więcej. Jeżeli padły dokładnie 2 gole, wówczas stawka jest zwrócona. Zakład jest przegrany, jeżeli padły mniej niż 2 gole.&quot;
 
G 46

ghs

Użytkownik
over 2 to połączenie over 1.5 i over 2.5, cześć stawki idzie na jeden typ a druga czesc na drugi typ - w praktyce może to wyglądać tak że przy strzelonych 2 golach możesz być na 0 albo lekkim minusie
Bzdura straszna.
Przy zakładach na under/over 2.0 jeśli padną dokładnie 2 bramki, stawka zostaje zwrócona w całości.
Przy zakładach under/over 2.25 (oznacznych też under/over 2 1/4 albo under/over 2.0, 2.5) stawka dzielona jest na pół — pierwsza połowa stawiana jest na under/over 2.0, druga na under/over 2.5.
 
Do góry Bottom