>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UK Open 2023 (3-5.03.2023)

hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
UK Open 2023

W turnieja zagra 160 zawodników:
  • 16 amatorów z kwalifikacji pubowych (1 runda)
  • 8 zawodników z Challenge Tour 2022 (1 runda)
  • 8 zawodników z Development Tour 2022 (1 runda)
  • 32 zawodników z miejsc 97-128 w PDC Order of Merit wg stanu na 27.02.2023 (1 runda)
  • 32 zawodników z miejsc 65-96 w PDC Order of Merit wg stanu na 27.02.2023 (2 runda)
  • 32 zawodników z miejsc 33-64 w PDC Order of Merit wg stanu na 27.02.2023 (3 runda)
  • 32 zawodników z miejsc 1-32 w PDC Order of Merit wg stanu na 27.02.2023 (4 runda)
Plan gier:
  • piątek 12:00 rundy I-III, 8 tarcz
  • piątek 20:00 IV runda, 8 tarcz
  • sobota 13:45 V runda, 4 tarcze
  • sobota 20:00 VI runda, 2 tarcze
  • niedziela 13:45 ćwierćfinały, 1 tarcza
  • niedziela 20:00 półfinały i finał, 1 tarcza
Nowość: wszystkie 8 tarcz będzie pokazywane w PDC-TV.

Przydatne linki:
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Joyce R vs de Decker M.
Kursy na Belga lecą na łeb na szyję. Dawno nie widziałem aż takich spadków. Wystartowały w granicach 2.30, a teraz już 1.90
Na pzbuk można jeszcze złapać po @2.15
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj przyjrzałem się „pewniakom” i postanowiłem zagrać tasiemkę złożoną z poniższych typów.

Devon Petersen vs William O'Connor
O’Connor wygra @1,33 gładko 6:2
Petersen w tym roku zagrał 9 spotkań i wygrał 1 raz.. Tylko w jednym spotkaniu przekroczył średnią 90. O’Connor może nie należy do czołówki, ale jednak jest w dużo lepszym momencie kariery niż Devon.

Adrian Lewis vs Joe Murnan
Lewis wygra @1,34 6:0
Przyznam, że widok Adriana zaczynającego UK Open od pierwszej rundy jest dość osobliwy, no ale co zrobić – takie czasy. Mimo wszystko Lewis nie powinien mieć tutaj problemów.

Nathan Girvan vs Niels Zonneveld
Zonneveld wygra @1,44
Młody szkot miał niewiele okazji, żeby mierzyć się z czołowymi zawodnikami PDC. 20-latek rzucał głównie w Development i Challenge Tour. Sporadycznie w minionym roku pojawiał się w Playersach, ale raczej nic ciekawego o tych występach powiedzieć nie można. Z drugiej strony Holender wybitnym graczem nie jest i nie musi tego łatwo wziąć, ale jednak ma dużo większe doświadczenie i raczej też skilla.

Arron Monk vs Vladimir Andersen
Monk wygra @1,33 ależ męczarnie Monka. Prawie zawału dostałem
Tutaj nie będę się rozpisywać. Monk jest od lat w Tourze i jest dużo lepszym zawodnikiem. Andersen raczej nie będzie miał tutaj podjazdu.

Richard Veenstra vs Jamie Clark
Veenstra wygra @1,40 6:1 easy
Pierwszy raz oglądałem Veenstrę na ET w Kiel. Ma dość dziwną technikę rzutu, ale jest przy tym całkiem skuteczny. Dobrze się pokazał w meczu z DvD, którego przełamał na samym początku i był moment, że czuło się, że jest coś w stanie wycisnąć z tego spotkania. Ponadto warto odnotować świetne występy w tegorocznych eventach PC (Nr 2 doszedł do ćwierćfinału eliminując po drodze Crossa, Buntinga i Huybrechtsa).

AKO @4,67 (Totalbet)
/na betfan 5,14, ale Totalbet bez podatku i z bonusem 2% wychodzi lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1731
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Adrian Lewis vs Joe Murnan
Lewis wygra @1,34
Przyznam, że widok Adriana zaczynającego UK Open od pierwszej rundy jest dość osobliwy, no ale co zrobić – takie czasy. Mimo wszystko Lewis nie powinien mieć tutaj problemów.
To jest trzecia runda :)

Generalnie zgadzam się ze wszystkimi typami, może bez Lewisa - coś mi tu "śmierdzi". Nie lubię grać przeciwko Murnanowi, bo nigdy nie wiadomo co zagra.

Arron Monk @ 1,33 6-5
William O’Connor @ 1,33 6-2
Karel Sedlacek @ 1,19 6-2
Luke Woodhouse powyżej 1,5 maksa @ 1,51 2
AKO: 3,18 ETOTO


Monk ładnie się zaprezentował tydzień temu w Kiel. Średnie 91 i 98 zdecydowanie wystarczą na słabiutkiego Andersena.
Willie bez szczególnej formy, ale powinien sobie poradzić z Petersenem, który walczy sam ze sobą i kwestią czasu jest kiedy straci kartę. Jak napisał Kaldui Kaldui Devon wygrał 1/9 meczów w tym sezonie.
Sedlacek zdobył w tym roku kartę, a powinien znacznie wcześniej. To dobry zawodnik i powinien sobie poradzić z bliżej nieznanym zawodnikiem z kwalifikacji pubowych.
Woodhouse zmierzy się z "cudownym" Rockiem i na pewno łatwo mieć nie będzie. Lubię te niskie linie na maksy, a Luke jest ciągle niedoceniany w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +810
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
To jest trzecia runda
Dzięki za sprostowanie ;)
A co sądzisz o meczach Polaków? Białeckiego w głównym kuponie odpuściłem, bo kurs zbyt mały do ryzyka, a Kciuk teoretycznie w lepszej formie, ale Radek potrafi wystrzelić, więc nie powiedziałbym, że Krzysiek to pewniak..
 
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Dzięki za sprostowanie ;)
A co sądzisz o meczach Polaków? Białeckiego w głównym kuponie odpuściłem, bo kurs zbyt mały do ryzyka, a Kciuk teoretycznie w lepszej formie, ale Radek potrafi wystrzelić, więc nie powiedziałbym, że Krzysiek to pewniak..
Białecki powinien wygrać, Joshua nie jest jakimś super zawodnikiem. Obaj weszli z Development Touru, ich przeciętnie średnie z sezonu: Białecki 88,12; Richardson 81,11. Dla mnie wygrywa Seba, ale nie jestem przekonany w 100%.
Kciuk teoretycznie tak, ale jest po poważnej kontuzji, zmienił mu się trochę wyrzut. Niby wyniki i średnie OK, ale nie ruszam.
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dorzucam jescze coś od siebie po wyższych kursach

Jurjen van Der Velde - Brett Claydon
van Der Velde wygra @1,74 (Betfan) Claydon zaskoczył i zagrał na średniej +96. Jurjen wygrywał 3:0, a prawie doszło do disajdera. Ostatecznie Holender przełamał na 6:4 warto obserwować tego zawodnika
Holender jest młodym obiecującym graczem, który potrafi kręcić niezłe liczby. W 2022r zapisał na swoim koncie 2 wygrane w Challengerze i 1 w Development Tour.
Oczywiście zdarzają mu się przestoje i mecze poniżej 80, ale już niejednokrotnie pokazał, że potrafi zagrać na najwyższym poziomie: na przykład ostatnio w PC1 pogonił Barneya grając na średniej 98,49. W kwalifikacjach do ET wygrał z Joycem na średniej 104,20.
Claydonowi raczej nie zdarzają się takie wyniki. Myślę, że mecz będzie przebiegał pod dyktando Jurjena i od jego podwójnych będzie zależało finalne rozstrzygnięcie.

Luke Littler - Nick Fullwell
Fulwell poniżej 1,5 180' @1,74 (Totalbet)
Luke to kolejny 'WonderKid'. Rocznik 2007. Kurs na jego zwycięstwo jest bardzo niski - w okolicach 1.33. Ale jak się rzuca 9 lotkę w wieku 14 lat, to nic dziwnego, że Fullwell jest skazywany na pożarcie. 54-latek nie osiągnął niczego w swojej karierze. W tym roku wygrał 1 spotkanie na 9. Z czego w 6 ugrał tylko 1 lega albo wcale. Nie często rzuca maxa w meczu, a tutaj potrzebowałby 2.. Marne szanse, więc przy tym kursie pobieram.
A jak ktoś wierzy w młodość, to na Betfan:
Littler -2.5 @2.03 młody wziął 6:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1323
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Richard Veenstra vs Rowby-John Rodriguez
Veenstra wygra @2.10 (STS) / Richard zagrał na wyższej średniej (93), ale nie kończył. No szkoda
Podbijam to co pisałem powyżej. Holender pierwszy mecz zagrał na średniej 104.

Rodriguez Ru.-J. – Littler, Luke
Littler @2,20 / 2:6 dla Młodego. ależ meczycho. Luke średnia: 96 i 4 maxy Ma wszystko, żeby zostać wielkim darterem - łącznie z nadwagą 😅
Bracia Rodriguez razem wracają do domu :)
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Próbuję trochę wyższe i bardziej ryzykowne AKO

O’Connor, William - Jermaine Wattimena
O'Connor wygra @1,81 10:1 🔥
Wattmiena miał jeden dobry okres w 2022r, ale to szybko przeminęło.
O'Connor potrafi się spalić na scenie przy większej presji, ale na tym etapie powinien to ogarnąć. Z Devonem praktycznie cały mecz grał na średniej powyżej 100 (finalnie skończył 99,97)

Campbell, Matt - Adrian Lewis
Lewis wygra @1,58 10:4
Campbell tragiczny mecz z Holtem. Ze Smithem już lepiej, bo zaliczył C/O 132 i znacznie podbił średnią, ale nie dorzucił żadnego maxa, a przeciwnik nie wywierał zbyt dużej presji. Lewis nie musiał, ale dokończył mecz na wysokie koncentracji i pewnie wygrał 6:0. Myślę, że Kanadyjczyka nie stać na wiele więcej niż w meczu z Jeffem Smithem, a Lewis wystarczy, że nie zagra gorzej, a każdy wie, że stać go na dużo i jescze może podkręcić tempo.

Luke Woodhouse - Jelle Klaasen
Woodhouse wygra @1,75 10:2🤯
Klaasen zagrał bardzo dobre 2 mecze, więc nie dziwią mnie te kursy. Jednak Woodhouse pogonił Rocka, więc morale poszły do góry. Dobrze mu wychodziły wysokie kombinacje (potrójna-podwójna) przy końcówkach i ładnie się ustawiał. Na dystansie jest tak jak pisał hiro hiro - potrafi narzucać maxów, a jest w tym aspekcie niedoceniany. Kurs jest całkiem przystępny, więc spróbuję

AKO @5 (Totalbet - bez podatku)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1575
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Na jakieś stronie sprawdzić dokładne statystyki tych dzisiejszych spotkań wcześniejszych? Chodzi mi o średnie, maksy itd?
 
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Szkoda Ratajskiego.. Zagrał naprawdę dobre spotkanie. Kto by pomyślał, że obaj rzucą po 7 maxów. Średnia prawie 6 oczek wyższa niż DVD. Szkoda tej pomyłki na czerwonym środku w 18 legu. Zabrakło naprawdę niewiele.

Z innych ciekawostek:
- ASP zanotował spektakularny 'come back' ze stanu 9:7 przełamując dwukrotnie Soutara
- Dobey 10 maxów w meczu
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Luke Woodhouse powyżej 1,5 maksa @ 1,51 2
AKO: 3,18 ETOTO
Hirku, czy zagrałeś ten typ i rozliczyli Ci go poprawnie? Miałem kupon za betami na 180's w kilku meczach oraz na poszczególnych zawodników i wszystkie okazały się być zwrotem - w etoto właśnie.
Mało tego, forbet również dał mi zwrotkę w meczu Soutar-Aspinall argumentując to brakiem źródła do weryfikacji zakładu. Niewiarygodne.

Przepraszam z OT, ale sytuacja niecodzienna i dająca do myślenia grającym lotki.
Pozdrawiam ciepło!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pięknie oddał wczorajszy dzień UK Open :) nie miałem czasu nic wrzucać, ale widzę, ze reszta stałych bywalców działa podrzuciła świetne bety. Mam wrażenie, że Ci co mieli zarobić to zrobili to już wczoraj. Dzisiaj zrobiłem jakas tasiemkę, ale kursy słabe. Budulcem jest jednak gra na Teda Evettsa. Mimo, ze go nie lubię i zepsuł sporo kuponów na MŚ to Burnett jest najsłabszym zawodnikiem w stawce. Wczoraj przetrwał lotki meczowe z Hempelem i wrócił bodajże z 6-9, ale ogólnie zagrał tragedie na AVG poniżej 80. Ted to żaden wybitny darter ale w okolicach 88-92 powinien się zakręcić a to powinno starczyć na wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Totalbet ma słabą ofertę i na wiele meczy można grać tylko 1-2, ale gra bez podatku mnie skusiła, więc znowu sklejam tu małe AKO.

Gary Anderson vs Kim Huybrechts
Trochę nie rozumiem tych kursów na Andersona. To prawda, że zagrał genialne spotkanie ze średnią 104,88 i dobrze kończył (średnia zamknięcia 61,20 / skuteczność na podwójnych 40%), ale nie sądzę, żeby Huybrechts miałby być tutaj chłopcem do bicia. Belg na WC wyeliminował Wrighta (ktoś powie, że bardziej Peter przegrał sam ze sobą, ale liczy się sam fakt i na pewno Huybrechts to podbudowało), bo parę tyg. później wygrał finał PC3 gdzie wykręcał naprawdę niezłe cyfry. Teraz mecz z Deckerem mu nie wyszedł, ale jakoś to przepchnął.. Osobiście nie typuję zwycięzcy, ale nie czuję takich dysproporcji kursowych. Prędzej szukałbym jakiego overu legowego albo handi w stronę Belga.
Ja spróbuję pograć maxy:
Anderson więcej 180-tek @1,56
W Players Championship Gary odpadał w pierwszych rundach i rzucał 0-1 maxy na mecz, ale wczoraj 8szt + w Masters 6szt. z Dimą i 8 szt. z Crossem, więc to dobry prognostyk, nawet jeśli nie będzie tak dobrze siedzieć, to Kim specjalistą w maxach nie jest. Myślę, że nie rzuci więcej jak 3.m, więc wtedy Gary miałby delikatny zapas.
Linia +8,5 przy kursach ~1,80 też wygląda do zrobienia, ale to wszystko zależy od dyspozycji Andersona, bo jak pisałem jego forma jest dość sinusoidalna

/ Gary jednak pozamiatał

Jony Clayton vs Jose Sousa
Clayton wygra @1,39
Pisałem w temacie o Premier League, że Walijczyk jest obecnie w wysokiej formie. Wczoraj mecz z Rossem na żyletki i miał trochę przestojów, ale dzisiaj powinno być więcej oddechu. Sousa od dawna jest cieniem siebie samego i nie powinien mieć tutaj podjazdu.

Chris Dobey vs Brendan Dolan
Dobey wygra @1,33
Chyba nawet Dolan nie wie jakim cudem wygrał wczorajszy mecz. Przegrywał 9:5, ale jakimś cudem wziął 5 legów pod rząd. To wszystko dzięki tragicznej postawie van Der Voorta, bo Dolan wygrywał legi: 18, 16, 16, 12 i 19 lotką – nie jest to jakiś kosmos (oprócz tej 12) Dobey wczoraj świetny mecz. Gra w Premier League mu służy – co tydzień rzuca z najlepszymi i widać jego rozwój

AKO @2,88
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dziś do tirpla dorzucam:

Rob Cross vs Adam Gawlas
Gawlas powyżej 3,5 180' @1,67

Gawlas podczas UK Open rzucił 17 maxów w 3 meczach (0,34 na lega)
O'Connorem: 7 w 13 legach
Doetsem: 3 w 18 legach
Littlerem: 7 w 18 legach

Jeżeli z Crossem zagra tak jak z O'Connorem to można być spokojnym. Jeżeli będzie miał gorszy dzień, to liczę że i tak wyszarpie 4-5 legów, co da 15 legów na mecz, wtedy przy utrzymaniu średniej turniejowej over i tak zostanie pokryty.

Andrew Gilding - Martin Schindler
Schindler więc 180 @1,49

Z założenia Niemiec jest dużo lepszy w tym elemencie gry. Gilding podczas UK Open nie znajduje maxów. Z Evansem zagrał 99, ale dorzucił tylko 2 180' Pozostałe mecze 1 i 2 maxy i średnie w okolicy 90. Oczywiście Andrew potrafi wystrzelić i seryjnie rzucać 180', ale liczę ,że dla Schindlera będzie to kolejny dzień w biurze i wygra mecz + rzuci więcej maxów
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Aspinall @3.9 STS

Muszę przyznać, że wczorajsza porażka Gary’ego złamała mi serce i długo nie mogłem jej przełknąć. Abstrahując od tego, że jest to mój ulubiony zawodnik to zasłużył tym comebackiem oraz ogólną dyspozycją w turnieju na zwycięstwo i tylko dwa błędy w końcówce na dablach przesądziły o porażce. Kolejny, po Mastersie, telewizyjny turniej, gdzie Szkot grał naprawdę świetnie, tak jak z Crossem na niebotycznej średniej, a i tak nie wystarczyło. Boli to tym bardziej ze względu na to, jak rzadko możemy oglądać Gary’ego w turniejach.

Ale nie o tym. Teoretycznie MVG nie ma już z kim przegrać tego turnieju i ma autostradę do zgarnięcia UK Open. Jednak szukam tutaj niespodzianki. Asp od kilku tygodni jest najprzyjemniejszym darterem dla mojego oka, oglądając co czwartek Premier League, gdzie jakiś czas temu w Glasgow, był w stanie pokonać już Van Gerwena. Widać formę i pewność przy skończeniach. Na rozkładzie są już bardzo uznane nazwiska jak DVD oraz Cullen, którego wręcz zmiótł ze sceny.
MVG miewa w ostatnich tygodniach dziwne przestoje i to może być szansa dla Anglika.
 
Do góry Bottom