>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Vegas 9: Overeem vs. Sakai

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Vegas 9: Overeem vs. Sakai



Data: 5 września 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)

Walka wieczoru
265 lbs: Alistair Overeem (46-18) vs. Augusto Sakai (15-1-1)


Co-main event
135 lbs: Sijara Eubanks (5-4) vs. Karol Rosa (13-3)


Karta główna (od 02:00 polskiego czasu)
170 lbs: Michel Pereira (23-11) vs. Zelim Imadaev (8-2)
145 lbs: Brian Kelleher (21-11) vs. Kevin Natividad (9-1)
155 lbs: Thiago Moises (13-4) vs. Jalin Turner (9-5)

Karta wstępna (od 00:00 polskiego czasu)
185 lbs: 🇵🇱 Bartosz Fabiński (15-3) vs. Andre Muniz (19-4) (ok. 1:30)
125 lbs: Viviane Araujo (8-2) vs. Montana de la Rosa (11-5)
265 lbs: Alexander Romanov (11-0) vs. Marcos Rogerio de Lima (17-6-1)
135 lbs: Cole Smith (7-1) vs. Hunter Azure (8-1)

źródło: ufc.com, lowking.pl, mma.pl
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Moje typy na te gale(kursy: FORTUNA)
Pierwszy z nich:Hunter Azure(1.50).
Pogromca Brada Katony( zwycięzcy TUFa) staje do walki po porażce z Kelleherem( gdzie do momentu ko wygrywał te walke) z reprezentantem Kanady Colem Smithem.
Hunter to bardzo dobry zapasnik z fajna stojka, bardzo mobilny na nogach o dobrym cardio.
Jego rywal to głównie strajker lecz nie posiada tak mocnego ciosu jak Kelleher. Wątpię tez aby jego defensywne zapasy wystarczyły na obrone przed Azure.
Uważam że Hunter ma wszystko by te walke na spokojnie wygrać na pkt.

Drugi typ to Michel Pereira(1.83)
Michel wraca po porażce dyskwalifikacja z Diego Sanchezem( do momentu faulu Pereira dość łatwo radzil sobie z Diego.)
Jego rywal to Rosjanin Zelim Imadaev, który do tej pory zaliczył 2 porażki w UFC, w tych walkach Zelim wyglądał dość przeciętnie.
Nie jest to zapasnik ani jakis wykwintny stojkowicz. Jest mocno przeciętny jak nie slaby..
Co on robi w UFC? Nie wiem.
Michel po ostatniej porażce gdzie przez własną głupotę przegrał powinien teraz wejść i po prostu wygrać bo jest mu to potrzebne do dalszej kariery w ufc.
Przewagę w tej walce Michel będzie mial w stojce a w parterze wątpię żeby dał się przelezec.
Taki edit: Tak teraz patrząc na pare walk obu zawodników istnieje ryzyko ze Michel coś odwali także nie polecam go na jakis główny grupy kupon.
Edit 2:Imadaev nie wie co to garda i defensywa jak mu Michel zaladuje to go zabije.
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Alexander Romanov @1.68 Betsson

Jest to zapaśnik/sumita z Mołdawii. Tym terroryzuje swoje ofiary. Szybko i zręcznie mu to przychodzi a w parterze ich mieli w drobny mak. Do tej pory nie okazywał słabej kondycji. Rywal to striker tzw. cepiarz z podejrzaną kondycją którego bardzo łatwo przewrócić. Jak w pierwszej zostanie sponiewierany to nikła szansa że dotrwa do decyzji. Jest też obawa że z jego strony jakiś cep dojdzie do głowy. Ale na to daje małe szanse.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Jednym ze zdecydowanie najbardziej elektryzujących starć karty UFC Vegas 9 będzie pojedynek Brazylijczyka Michela Pereiry z Rosjaninem Zelimem Imadaevem. Według mnie zawodnik z Brazylii nie odniesie sukcesu w starciu z Imadaevem. Pereira do UFC wchodził jako underdog do starcia z Dannym Robertsem, którego znokautował w świetnym stylu, jednak przypomnę jego kolejne starcie z anonimowym dla mnie Kanadyjczykiem Tristanem Connellym, gdzie przegrał na pełnym dystansie będąc jednym z największych faworytów tamtej gali. Występy Imadaeva w UFC poszły mocno nie po jego myśli – porażka z Maxem Griffinem na pełnym dystansie, gdzie zwyczajnie zabrakło kondycji, oraz przegrana ze wspomnianym już Robertsem, gdzie spokojnie wygrywał do czasu nokautu. Sportowo lepszym zawodnikiem jest dla mnie Zelim – jeśli podejdzie do tego starcia z chłodną głową i nie będzie wdawał się w gierki Pereiry to według mnie zdominuje Brazylijczyka i odniesie w nocy pierwsze zwycięstwo pod banderą UFC. Kurs według mnie mocno do gry i na pewno zaryzykuję tutaj jakąś średnią stawkę.

Zelim Imadaev – Michel Pereira 2.05

5dimes
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Fabinski B. @ 1.69 Pinnacle (Najgorszy moj scenariusz sie sprawdzil, heh)
Fabinski B. - Muniz A. G 01:00 I 06.09

2020-09-05 18_49_21-UFC Fight Night_ Overeem vs. Sakai _ ESPN FightCenter - Opera.png

Dobra, wiec ja sobie zatypuje, ogolnie odpuscilem ostatnio dyscypline UFC i tak nie sledze i nawet nie wiem kto walczy ale jeden z uzytkownikow zainspirowal mnie hehe i sprawdzilem karte i widze ze Polish walczy, ale ze grac ponizej 1,70 nie lubie, moze na brazylijczyka postawie, no ale zeby mniec jakies pojecie trzeba sie przygotowac, sprawdzic, zobaczyc przeanalizowac.

André Muniz, brazylijczyk notuje pienc wygranych podrzad, a do UFC trafil z Contender Series 2019 pokonujac nie jakiego Taylor Johnson , walka nie zapowiadal sie na wygrana Andre, poniewaz Johnson byl bliski KO lecz jakos szybko wyladowali w parterze i jakos od tak Andre zalozyl mu duszenie i po walce, ciezko cos bylo wiecej z tej walki wywnioskowac, widac ze stojke ma slaba i nie jest agresywny w klatce. No dzieki temu Debiut w UFC z Arroyo, widac ze ten caly Andre preferuje zapasy, zaklada rozne dzwignie , widac ze jest nie bezpieczny. Konczy sie ta pierwsza runda i mysle albo mi ten pass TV wolno chodzi albo cos mi przycielo, ten Andre oddaje ciosy w stojce tak jakby nie chcial, albo jest zemeczony juz w pierwszej rundzie? ale nie mylilem sie bo komentatorzy mowia to samo ze Andre jest zmeczony i podtrzebuje odpoczac 30 sekund hehe, obydwaj oddychali rekawmi co bylo dla mnie dziwne, reszta tych dwoch rund to slabo kondycyjnie wygladalo nie mial sily bic Muniz cos tam kontrolowal , probowal cos tam zakladac ale jak nie masz sily to tez za wiele nie zrobisz.

Bartosz Fabiński to typowy zapasnik, sprowadza walke od razu do parteru, tak samo jak Muniz slaba stojka. Ogolnie Fabińskiemu
taki rywal moze odpowiadac i na odwrot. Bartosz ostatnie trzy walki 2-1 w tym jedna w Cage Worriors. Bartosz w tych walkach mial bardziej agresywnych przeciwnikow, oprocz ostatniej walki, prawda jest taka ze Andre nie wytwarza presji na przeciwnikach. Fabianski obydwie walki ktore wygral , zajechal swoich przeciwnikow zawzietoscia, sila i kondycja. Walke ktora przegral to zostal z nokautowany , niemial szans, raz ze jest slaby w stojce to Michel Prazeres poszedl na niego i Bartosz nie mogl nic zrobic.

Widze ta walke tak; Stojka obydwaj slabi, wiec tutaj remis, ta walka w stojce sie nie odbedzie. Walka duzym prawdopodobienstwem
odbedzie sie w parterze i na poczatku myslalem ze Andre Muniz moze poddac polaka ,ma 12 poddan w karierze i potrafi zalozyc nie bezpieczna dzwignie i jezeli ma wygrac to tylko tak i to w pierwszej rundzie. Ale ogladajac walke z Arroyo i widzac jak Andre oddycha rekawami to slabo to wyglada jezeli chodzi o Cardio , rozumiem jeszcze w drugiej rundzie ale juz w pierwszej gdzie walka nie odbywala sie w jakims zawrotnym tempie. Zmienilem zdanie, dlaczego ? Polak jest silniejszy fizycznie i ma lepsze cardio w tej calej szamotaninie w parterze to on powinien byc u gory kontrolowac walke, jezeli Andre nie ma kondycji to Polak go poprostu zmeczy. Jedyna szansa Brazylijczyka to zakonczenie walki w pierwszej rundzie przez jakas dzwignie bo im dalej w las to Andre nie bedzie mial sily aby podac silnego fizycznie Polaka z dobra kondycja, plusem moze byc tez to ze nasz rodak nie dwano walczyl 20 marca zajechal Darren Stewart-a przez trzy rundy, Andre walczyl w listopadzie 2019. Warto zagrac to nie nizej jak 1,60 bez podatku , ponizej czy z podatkiem nie oplacalne zeby grac, chyba ze doubel. -Milego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Sakai @2.34 fortuna
Sakai KO/tko/dysk @3.5
Tym razem krócej bo za kilka minut rozpoczyna się gala. Overeem to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać, legenda ale on od jakiegoś czasu widzimy w jego walkach te same błędy. Szczeka podejrzana, potrafi wygrywać przez kilka rund, by na końcu wyłapać KO. Brakuje u niego koncentracji. Sakai natomiast to taki rzeźnik, ale jest twardy i potrafi przyjac. Zreszta uderzyć tez potrafi. Nie ma aż takiego doświadczenia jak przeciwnik ale nie można ufać Reemowi. On przeplata zbyt wiele dobrych pojedynków z tragicznymi.Nie potrafi ustabilizować formy, a Sakai jest nieprzewidywalny i pewnie przetestuje kilka razy szczeke Overeema. Po takim kursie sprobuje

St Preux @ 2.08 fortuna
Licze, że przycisnie zapasniczo Menifielda. Kursy też wyrownane, wiele może się wydarzyć, ale mimo wszystko ta gala jedna wielka niewiadoma. Kurs tez w miare
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom