>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC on FOX 21: Maia vs. Condit

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC on FOX 21: Maia vs. Condit

ROZPISKA
Walka wieczoru
170 lbs: Carlos Condit (30-9) vs. Demian Maia (23-6)
Karta główna
145 lbs: Anthony Pettis (18-5) vs. Charles Oliveira (21-5)
115 lbs: Paige VanZant (6-2) vs. Bec Rawlings (7-4)
155 lbs: Joe Lauzon (26-11) vs. Jim Miller (26-8)
Karta wstępna
185 lbs: Sam Alvey (27-8) vs. Kevin Casey (9-4-1)
155 lbs: Chad Laprise (10-2) vs. Thibault Gouti (11-2)
145 lbs: Enrique Barzola (11-2-1) vs. Kyle Bochniak (6-1)
155 lbs: Felipe Silva (7-0) vs. Shane Campbell (10-5)
Karta UFC Fight Pass
155 lbs: Josh Emmett (10-0) vs. Jeremy Kennedy (8-0)
185 lbs: Garreth McLellan (13-4) vs. Alessio Di Chirico (9-1)
135 lbs: Guangyou Ning (5-3-1) vs. Marlon Vera (9-3-1)
185 lbs: Adam Hunter (7-1) vs. Ryan Janes (8-1)​
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
1.95 w Unibecie biorę na Demiana
Nie wierzę też w 3 czy 4 porażkę pod rząd Pettisa, narazie kursu na uni nie ma więc póki co, nie będę wrozyl kursów z fusów.Mam jeszcze dwa typy na oku ale to jak jakimś cudem uda mi się na kompa wejść to ogarne. Pzdr
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Ja nie jestem przekonany do tej Niderlandzko-amerykansko dziewczyny. Duży hype i dla mnie nic w sumie poza tym. Nie mówię, że nie wygra walki bo charakter ma ale piedestalowac ja nie będę :-D
 
R 38

rerwen

Użytkownik
Jestem tego samego zdania. W ostatniej walce Rose pokazała jej miejsce w szeregu niszcząc ją doszczętnie, ale Rawlings to żadna poważna rywalka nawet Clark potrafiła z nią wygrać.

Dla mnie największy potencjał w strawweight ma Alexa Grasso i już nie mogę się doczekać jej listopadowego debiutu w UFC.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Tę laseczkę także radzę sobie odpuścić. Czy ktoś z Was jest mi w stanie napisać, jak wygląda z wagą Condit tj. dużo będzie zbijać, a może wcale?
 
K 23

karolq1

Użytkownik
Myślę, że Pettis 4 walki pod rząd nie przegra, tylko nie mam pomysłu z kim go puścić w dublu ;). Gracie coś z Bellatora?
 
R 38

rerwen

Użytkownik
Jedyne co martwi u Pettisa to waga. Wczoraj go widziałem i wygląda strasznie, więc do ważenia będzie wyglądał jak ofiara holocaustu. Mimo to jestem zdania, że Oliveire efektownie poskłada i nie zdziwię się jak dostanie Aldo o interim jeśli rzeczywiście następna walka McGregora będzie z Eddiem.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
decyzja zapadla, gramy dzisiaj tak:
Pettis 1.50 2/10✅
Demian 2.05 2/10✅
i Sal Alvey TKO KO or DISQ 2.10 4/10 ✅
Krótki opis:
Pettis. Mimo obniżki formy to nadal prawdziwa anakondoniedzwiedziorusałka :-D w oktagonie. Jeśli tylko dyspozycja mu na to pozwoli na to żeby wrzucić trzeci bieg, lajtowo powinien ograć Bronxa. Bronx większy zasięg, zwinny w ringu, zamaszyste cepy, szybkie proste generalnie wszystko ma co powinien mieć ale w moim odczuciu temu fajterowi brakuje duszy, brakuje mu tego 0,05% którzy mają nieliczni. To własnie w moim mniemaniu zaważy dzisiaj na jego porażce bo Pettis to prawdziwa bestia. Nie wierze w jego 4 pod rzad porażkę. To by oznaczało już chyba &quot;nara pa&quot; z UFC.
Demian Maia
Jeśli szukasz zawodnika idealnego to on własnie taki jest. Wszechstronny zawodnik z takimi umiejętnościami parterowymi, że potrafiłby chyba udusić pinokia. Condit faluje z formą. Porażka z Tyronem?! WTF.
Umiejętności stójkowe napewno na korzyść Condita, jednak Demian nie jest kelnerem i jego szczęka to nie szklanka. Ostatni raz przegrał przez nokaut 7 lat temu :-D Widzę prostą taktykę na tą walkę, która jeśli zostanie zrealizowana w 70% to Demian ma win w kieszeni.
Moim zdaniem będzie wyglądało to tak: skrocenie dystansu bo zasięg sporej roznicy na korzysc Carlosa i sprowadzenie do parteru i tam obijanie, moze zakonczone jakims widowiskowym poddaniem.
Condit wirtuozem parteru nie jest i niech nie zmylą Was statystyki: 13 wygranych walk przez poddanie. Wszystkie one byly za czasow jego swietnosci w WEC i tam nakręcił ten rekord.

Sal Alvey TKO KO or DISQ 2.10 4/10
Zaczne od przeciwnika. Będzie krótko - Kelner + szklanka = ko. :-D Nie kojarze typa prawie wogole, czarnoskóry fighter. Wygrał z Alcantara i to byl chyba jego najwiekszy sukces. Rekord straszny. Alvey- moj mocny faworyt. Ciezka lapa jest, uderzyc dobrze potrafi w zasiegu za duzej roznicy między sobą nie mają. Moim zdaniem Alvey wygra by ko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Anthony Pettis - Charles Oliveira @1.50 Betsafe ✅ Anthony Pettis pok. Charles Oliveira przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 3., 1:49.

Pettis nie przegra 4 raz z rzędu nie ma takiej opcji, po za tym ludzie Pettis mierzył się z mega dobrymi zawodnikami: Rafael dos Anjos były mistrz, Eddie Alvarez obecny mistrz, Edson Barboza wszechstronny zawodnik 4 w rankingu.
Pettis to kompletny zawodnik ma wszystko, ma stójkę, ma parter, nie do skończenia przed czasem. Charles Oliveira jedna taktyka obalić i wykręcić, a szczęka jest słaba.

Sam Alvey - Kevin Casey @1.50 Betsafe ✅ Sam Alvey pok. Kevin Casey przez TKO (ciosy w parterze), runda 2., 4:56.

Kolega wyżej wszystko opisał, Sam kopyto w łapie nie jednego powalił, przeciwnik jest zwyczajnie słaby i szklana szczęka.

Paige Vanzant - Bec Rawlings @2.75 Betsafe ⛔ Paige VanZant pok. Bec Rawlings przez TKO (kopnięcie, ciosy w parterze), runda 2., 0:17.

Paige jest tak promowana, bo jest ładna. chyba każdy woli oglądać Ją niż Cyborg&#39;a lub Ronde co nie? Jednak jest to nadal zawodniczka którą się uczy i jeszcze nie jest w stu procentach kompletna cały czasz powoli do przodu, ale walka z Namajunas pokazała że jeszcze to nie te progi. Australijka to juz jest ten poziom, u siebie na sowim podwórko rozgromiła rywali i od razu mistrzowski bój z Esparzą, która słaba nie jest. 5 rund wytrzymała w debiucie w jueseju. Później znowu szybka wygrana z Cive by przegrać z mocną Inoue. W TUF-ie klapa przegrane, ale z dobrymi zawodniczkami i znowu nikt jej nie skończył! Teraz dwie wygrane szybka ze słaba Lisa Ellis. I decyzją pokonanie solidnej Koreanki Seo Hee Ham. Jak dla mnie ta walka to 50/50 bo może i Rose zaskoczy będzie hip hop hura, ale Bec ma doświadczenie jest obita potrafi mądrze walczyć, wystarczy że będzie obalać i leżeć 3 rundy to wygra na punkty. ;)

Chad Laprise - Thibault Gouti @ 1.33 Betsafe ✅ Chad Laprise pok. Thibault Gouti przez TKO (prawy prosty, ciosy w parterze), runda 1., 1:36.

Kanadyjczyk ma dwie przegrane z rzędu, ale z dobrymi zawodnikami, nikt nie pamięta jak przed tymi porażkami w UFC wygrał 3 walki z rzędu? Ludzie Francuz to kelner natłukł rekord w Francji i Finlandii, poszedł w zastępstwo do UFC i co? *****. Dwa razy z rzędu przegrał bardzo szybko z zawodnikami niskiej klasy, a w TUF-ie dostał jeszcze od Teymura. UFC to nie ten poziom dal zawodnika z Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 2

forven

Użytkownik
Chciałbym się spytać jakim cudem wygrał Bochniak jeżeli Barzola przez cały mecz był skuteczneijszy, przeprowadzał więcej celniejszych ciosów ? W trakcie werdyktu Bochniak się zdziwił z wygranej, a Barzola przegranej :/
 
R 38

rerwen

Użytkownik
Barzola wygrał wszystkie rundy i jedyną którą można było bez większych kontrowersji przypisać Bochniakowi była druga runda. Walka spokojnie mogła być punktowana 30-27 dla Barzola tak jak to jeden sędzie uczynił, a ci pozostali to nie wiem co oni robili podczas walki, bo ten wynik to skandal. Tak samo w pierwszej walce main cardu Lauzon wygrał drugą i trzecią rundę i nawet Miller uważał, że przegrał tą walkę, a tu decyzja na jego korzyść. Gdyby więcej walk doszło do decyzji skandali byłoby więcej, bo nawet w walce Di Chirico poszła split decyzja, gdzie on dwie rundy wygrał pewnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom