>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC on ESPN+ 32: Lewis vs. Oleinik

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC on ESPN+ 32: Lewis vs. Oleinik



Data: 8 sierpnia 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX (bez fanów) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna)


Walka wieczoru
265 lbs: Derrick Lewis (23-7, 1 N/C) vs. Alexey Oleinik (59-13-1)


Co-main event
185 lbs: Omari Akhmedov (20-4-1) vs. Chris Weidman (14-5)


Karta główna (od 03:00 polskiego czasu)
185 lbs: Maki Pitolo (13-5) vs. Darren Stewart (11-5, 1 N/C)
135 lbs: Yana Kunitskaya (12-5, 1 N/C) vs. Julija Stoliarenko (9-3-1)
155 lbs: Beneil Dariush (18-4-1) vs. Scott Holtzman (14-3)

Karta wstępna (od 00:00 polskiego czasu)
170 lbs: Tim Means (29-12-1, 1 N/C) vs. Laureano Staropoli (9-2)
185 lbs: Kevin Holland (17-5) vs. Joaquin Buckley (10-2)
155 lbs: Nasrat Haqparast (11-3) vs. Alex Munoz (6-0)
185 lbs: Andrew Sanchez (11-5) vs. Wellington Turman (16-3)
145 lbs: Gavin Tucker (11-1) vs. Justin Jaynes (16-4)
145 lbs: Youssef Zalal (9-2) vs. Peter Barrett (11-3)
135 lbs: Irwin Rivera (9-5) vs. Ali Al Qaisi (8-3)

źródło: ufc.com, lowking.pl, mma.pl
 
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Nasrat Haqparast (11-3) vs. Alex Munoz (6-0)

Alex Munoz wygra 2.95 STS

Alex, to trener zapasów w klubie Team Alpha Male. Zapasy są dopracowane do każdego najmniejszego szczegółu. Są tam różnorodni zawodnicy i jest z kim się tam tulić. Były kursy po 3.4, ale nie miałem czasu napisać posta. Jego rywal jest dla mnie zwykłym średniakiem i nie wiem, dlaczego taka duża różnica kursów jest, a porobił go Dober, który też nie jest jakimś mocnym nazwiskiem. Alex ma umiejętnośći i talent, żeby wyleżeć trzy rundy Nasrata na spokojnie. Dodatkowo do tej gali dorzucę i może potem napiszę coś więcej:

Akhmedov, Staropoli, no i może Hill, ale to się jeszcze zastanowię i napiszę post bliżej gali (pewnie po ważeniu)
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
Otrzymane punkty reputacji: +87
ferguson2 641,2K

ferguson2

Typer
Omari Akhmedov @ 1.9 betclic
Lubię Krzycha, ale jego kariera zbliża się ku końcowi. Lepszy już nie będzie. Każdy jego następny rywal jest w stanie go znokautować, mając większe pojęcie w stójce. Akhmedov to sambista, on ma pojęcie o zapasach, z których wywodzi się Weidman. Poza tym jest wszechstronnym zawodnikiem, dobrze sobie poradzi zarówno w stójce jak i w parterze. Walczył z solidnymi fajterami jak Vettori czy nawet z tym cepiarzem Alhassanem. Gdyby ta walka miała mieć miejsce cztery czy pięć lat temu, może i wtedy Weidman byłby mocnym faworytem, ale niestety jego rywal nie jest z łapanki, 11 miejsce w rankingu i obawiam się, że dla Weidmana będzie to jedna z ostatnich walk w karierze. Wystarczy popatrzeć na jego ostatnie występy, podejrzana szczęka, daje dużo swobody przeciwnikom, po prostu w mojej ocenie Weidman nie jest warty gry.
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
N 999

Nairoq

Użytkownik
Turman 1.6 Fortuna
Dariush 1.6 Fortuna

Polecam fajny dubelek nie jest może jakiś super pewny ale i tak najpewniejszy na tej gali zgadzam się z analizą na Akhmedova dlatego polecam jeszcze

Akhmedov 1.8 Fortuna
Dariush 1.6

Akhmedov 1.8
Turman 1.6
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Gavin Tucker @1.77 Totalbet
Youssef Zalal - Peter Barrett over 1.5 rundy @1.35 Totalbet

Taki dubelek na nadchodzące UFC. Zastanawiam się jeszcze nad Kunitskaya do dorzucenia (Kunitskaya wygrała)

Singiel Maki Pitolo 2.22.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Weidman vs. Akhmedov
walka zakończy się przed czasem @1.9
lvbet


Weidman niegdyś był jednym z moim ulubionych fighterów. Swego czasu bardzo mu kibicowałem. Na przestrzeni ostatnich kilku lat zaliczył spory regres do tego ma bardzo słabą szczękę. Wystarczy jeden dobry cios i Weidman idzie spać.

Od 3:08



Omari nie jest jakimś wirtuozem jeśli chodzi o stójkę, ale na pewno jest wstanie wygrać przed czasem z Chrisem, który naprawdę w swojej karierze przyjął bardzo dużo.

Weidman najlepsze lata ma za sobą, zaś jego przeciwnik Omari jest chyba w najlepszym dla siebie okresie.
Amerykanin ma dużo lepsze zapasy, więc z łatwością powinien obalać Dagestańczyka i z góry próbując to wygrać, albo wejdzie w stójkową kombinację i przegra, bo zostanie trafiony jakimś cepem.
 
Ostatnia edycja:
N 999

Nairoq

Użytkownik
Zalal 1.22 fortuna
Holland 1.23 fortuna
Dariush 1.57 fortuna

To moje 3 pewniaki na tę galę myślę że powinni wygrać
Polecam także do dubla

Holland przed czasem 1.55
Turman 1.6
Staropoli 1.72
Kunitskaya 1.45
Lewis 1.5
Lewis przed czasem 1.8

Underdog Munoz 2.95
 
Ostatnio zmieniony przez Pudzianxx:
L 482

legionista1987

Użytkownik
Underdog to jest Oleinik . Lewis to jest patałach jakich mało. Ostatnia walka z dużo mniejszym Latiffim to tylko potwierdziła. Oleinik go poskłada w parterze jak klocki Lego
 
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
L legionista1987 Jeżeli "czarną bestię" nazywasz patałachem, to nie znasz się kompletnie na mma. Chłop stoczył 17 pojedynków w UFC, czy 16 nie pamiętam dokładnie, a nie chcę mi się szukać, bo relaksuję się nad wodą, a przegrał 5 i Ty nazywasz go patałachem to śmiech na sali. Przegrał ostatnie 3 swoje walki z JDS, Huntem i Cormierem zawodnikami z TOPU dywizji. Ja jednak jestem bliżej zdania, że Derrick ubije Olejnika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Lewis - Oleynik

Lewis przez KO/TKO lub Oleynik przez Poddanie. Ta walka nie ma prawa wyjść poza 3 rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Dziś galę otwiera pojedynek Ali Alqaisi- Irwin Rivera. Na papierze nic szczególnego- dwóch zawodników z przeciętnymi rekordami (8-3 Aqaisi / 9-5 Rivera) w dodatku w wieku odpowiednio 30 i 31 lat. W ich rekordach próżno znaleźć jakiś ciekawych zawodników- Rivera w UFC miał jedną walkę, w maju i został wypunktowany przez Giga Chikadze. Natomiast Ali Alqaisi debiutuje w UFC i jest to naprawde interesujący i ważny fakt bo to zawodnik który będzie pierwszym w historii który reprezentuje Jordanie i doszedł aż do UFC. To o tyle istotne że przypominam że walki są na Abu Dhabi Fight Island i mimo że oczywiście bez kibiców to jednak włodarze UFC z pewnością chcą pozyskać kibiców Arabskich. Pojawia się kluczowe pytanie co obaj umieją- z tego co zaobserwowałem to Rivera to typowy bijok- trafi albo nie a reszta umiejętności bardzo ograniczone, na pewno nie czuje się dobrze w parterze. Natomiast Alqaisi zupełnie odwrotnie- to wrestler i większość swoich walk sprowadzał do parteru i tam punktował albo poddawał rywali. A jak wiadomo- sprowadzenia są bardzo cenione wśród sędziów. Wydaje mi się że są duże szanse że walka potrwa pełen dystans (zwłaszcza że Rivera ostatnią walkę z ciekawym rywalem miał na pełnym dystansie) a wówczas sędziowie będą punktować w stronę Alqaisiego.

Ali Alqaisi na punkty @4,00 STS/ Efortuna

Niestety przegrał niejednogłośnie a byłem pewien że decyzja pójdzie w jego strone, spokojnie mogła..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Dziś galę otwiera pojedynek Ali Alqaisi- Irwin Rivera. Na papierze nic szczególnego- dwóch zawodników z przeciętnymi rekordami (8-3 Aqaisi / 9-5 Rivera) w dodatku w wieku odpowiednio 30 i 31 lat. W ich rekordach próżno znaleźć jakiś ciekawych zawodników- Rivera w UFC miał jedną walkę, w maju i został wypunktowany przez Giga Chikadze. Natomiast Ali Alqaisi debiutuje w UFC i jest to naprawde interesujący i ważny fakt bo to zawodnik który będzie pierwszym w historii który reprezentuje Jordanie i doszedł aż do UFC. To o tyle istotne że przypominam że walki są na Abu Dhabi Fight Island i mimo że oczywiście bez kibiców to jednak włodarze UFC z pewnością chcą pozyskać kibiców Arabskich. Pojawia się kluczowe pytanie co obaj umieją- z tego co zaobserwowałem to Rivera to typowy bijok- trafi albo nie a reszta umiejętności bardzo ograniczone, na pewno nie czuje się dobrze w parterze. Natomiast Alqaisi zupełnie odwrotnie- to wrestler i większość swoich walk sprowadzał do parteru i tam punktował albo poddawał rywali. A jak wiadomo- sprowadzenia są bardzo cenione wśród sędziów. Wydaje mi się że są duże szanse że walka potrwa pełen dystans (zwłaszcza że Rivera ostatnią walkę z ciekawym rywalem miał na pełnym dystansie) a wówczas sędziowie będą punktować w stronę Alqaisiego.

Ali Alqaisi na punkty @4,00 STS/ Efortuna
Ta gala odbędzie się w

United States
UFC APEX, LAS VEGAS, NEVADA, UNITED .
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wydaje mi się że są duże szanse że walka potrwa pełen dystans (zwłaszcza że Rivera ostatnią walkę z ciekawym rywalem miał na pełnym dystansie) a wówczas sędziowie będą punktować w stronę Alqaisiego.
To nie boks gdzie organizatorzy załatwiają swoich sędziów aby im drukowali. W UFC jest inaczej :cool:
Post automatycznie złączony:

Derrick Lewis @1.51 Pinnacle

Derrick Lewis @1.72 (Wygra przez KO/TKO) Betsson


W stójce bezdyskusyjna przewagą będzie należeć do Lewisa. Kondycyjnie również jest o wiele lepszy. Jest bardzo duży, silny i nie sądzę aby go rywal przewrócił o tak sobie. Jeden dobry cios i późniejsze dobicie tutaj wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Ta gala odbędzie się w

United States
UFC APEX, LAS VEGAS, NEVADA, UNITED .
Faktycznie, tak czy siak - na pewno nie bez powodu współpracują z Arabami którzy włożyli kupe kasy w tą inwestycję UFC i na pewno pojawi się wiecej Arabskich zawodników.

To nie boks gdzie organizatorzy załatwiają swoich sędziów aby im drukowali. W UFC jest inaczej
Nie wiem czemu wyrywasz z kontekstu- zdanie wcześniej masz napisane że w punktowaniu MMA bardzo wysoko oceniane są sprowadzenia a tutaj mamy zawodnika (który oczywiście może dać się trafić, taki to sport) który zdecydowanie się w tej płaszczyźnie się czuje najlepiej.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek w kategorii lekkiej umiejscowiony na karcie głównej, w którym zobaczymy Beneila Dariusha oraz Scotta Holtzmana. W moich oczach będzie to dosyć otwarty pojedynek. Po jednej stronie mamy grapplera w postaci Dariusha, który potrafi także znokautować, co pokazał w ostatniej walce z Drakkarem Klose (będąc samemu na skraju nokautu), po drugiej zaś Holtzmana – dobrego, wszechstronnego zawodnika, który jednak lepiej czuje się na nogach. Osobiście chyba minimalnie faworyzowałbym Dariusha ze względu na większe doświadczenie w organizacji, jednak nie skreślam Holtzmana. Scott raczej na punkty tego nie wygra, więc będzie musiał się w tej walce otworzyć. Beneil z kolei jest gościem, który może wykorzystać dosłownie ułamek sekundy i poddać swojego rywala. Najsensowniejszą propozycją jest według mnie to, że walka skończy się przed upływem 15 minut – obaj zawodnicy mają tutaj argumenty na skończenie tego pojedynku i taki przeczuwam również scenariusz tej walki.

Dariush – Holtzman przetrwa do końca walki – NIE 1.80

betsson
 
Ostatnia edycja:
L 482

legionista1987

Użytkownik
L legionista1987 Jeżeli "czarną bestię" nazywasz patałachem, to nie znasz się kompletnie na mma. Chłop stoczył 17 pojedynków w UFC, czy 16 nie pamiętam dokładnie, a nie chcę mi się szukać, bo relaksuję się nad wodą, a przegrał 5 i Ty nazywasz go patałachem to śmiech na sali. Przegrał ostatnie 3 swoje walki z JDS, Huntem i Cormierem zawodnikami z TOPU dywizji. Ja jednak jestem bliżej zdania, że Derrick ubije Olejnika.
Ty to chyba tez żyjesz 3 miejscem Polaków w 1974... idąc Twoim tokiem myślenia to ja powiem że Oleinik wygrywał z Cro Copem czy Werdumem...ale co to ma do rzeczy ? Patrzę na 2-3 ostatnie walki i piszę że w tych ostatnich dwóch walkach Lewis zaprezentował się jak patałach. Męczarnie z Ivanovem i Latiffim który jest dużo dużo mniejszy i jakoś go Lewis nie ubił a tak też miało wtedy być.
Oleinik jak go przewróci to jest po walce. Poskłada go jak lego.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Popularny Baga jest strasznie niedoceniany a facet ma mega twardo łeb bokser dobra stójka ....co do Latifiego fakt tutaj bestia dala ciała ale nazywanie go patałachem to jest gruba przesada i chyba koledze o to chodzi.... Olejnik albo go udusi jak sprowadzi będzie musiał go tam utrzymać im dłużej to potrwa tym ma większe szanse na to choć obaj kondycyjnie- cardio nie jest ich mocna strona ...to każda wymiana jakaś obcierka dla BOA dusiciela moze byc śmiertelna nawet nie myślę o jakimś czystym ciosie... albo Lewis go brutalnie skończy moze cos w stylu Harrisa mała szansa ze obaj doczłapią do 5 rundy decyzji wtedy tez raczej wypunktuje go Ukrainiec. jeśli będzie sprowadzał bo w stójce nawet jeśli czarna bestia ostatnio nie wygrywa przed czasem to jest wstanie urwać głowę Aleksiejowi co pokazują walki z naszym Tubura czy Volkovem kory chyba jest najlepszy z wszystkich tu wymienionych ciężkim
 
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Ty to chyba tez żyjesz 3 miejscem Polaków w 1974... idąc Twoim tokiem myślenia to ja powiem że Oleinik wygrywał z Cro Copem czy Werdumem...ale co to ma do rzeczy ? Patrzę na 2-3 ostatnie walki i piszę że w tych ostatnich dwóch walkach Lewis zaprezentował się jak patałach. Męczarnie z Ivanovem i Latiffim który jest dużo dużo mniejszy i jakoś go Lewis nie ubił a tak też miało wtedy być.
Oleinik jak go przewróci to jest po walce. Poskłada go jak lego.
Będziemy mądrzejsi za około 5-6/h. Ja właśnie po drzemce i zabieram się za oglądanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom