UFC on ESPN+ 19: Joanna vs. Waterson

Status
Zamknięty.
karciarz 15K

karciarz

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
03/2013
Posty
2364
Miasto
Twin Lagoon
 


Data: 12 października 2019 (sobota)
Lokalizacja: Tampa, Stany Zjednoczone
Hala: Amalie Arena (poj. 20 tys.)
 

Transmisja:

23:00 – karta wstępna (FightPass)
02:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)

Joanna JEDRZEJCZYK vs. Michelle WATERSON (ok. 4:30)

Cub SWANSON vs. Kron GRACIE
Brok WEAVER vs. Thomas GIFFORD
Mackenzie DERN vs. Amanda RIBAS
Matt FREVOLA vs. Luis PENA
Eryk ANDERS vs. Gerald MEERSCHAERT
Niko PRICE vs. James VICK
Ryan SPANN vs. Devin CLARK
Deivson FIGUEIREDO vs. Tim ELLIOTT
Max GRIFFIN vs. Alex MORONO
Miuel BAEZA vs. Hector ALANDA
Marvin VETTORI vs. Andrew SANCHEZ
JJ ALDRICH vs. Lauren MUELLER
Marlon VERA vs. Andre EWELL
 ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :;)źródło: lowkong.pl, ufc.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
xavi90 7,7K

xavi90

Znawca - Boks
Dołączył
03/2008
Posty
500
Jeszcze wczoraj niemal na pewno wydawało się że walka Jędrzejczyk zostanie odwołana- rywalka nie zgodziła się na catchweight a Joannie brakuje ponoć 3 kg ale podjęła wyzwanie i jak twierdzi- w piątek będzie w limicie. Dla mnie to jest dziwne bo właśnie na problemy ze zbijaniem wagi zrzuciła winę za porażkę w pierwszej walce z Rose a tutaj zapowiada się że będzie jeszcze gorzej. Ogólnie rzecz biorąc uważam ze Jędrzejczyk jest zdecydowanie past-prime a Waterson jest w życiówce, z Kowalkiewicz wyglądała świetnie. Według mnie to walka 50 na 50, to żal nie zagrac przeciwko JJ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xavi90 7,7K

xavi90

Znawca - Boks
Dołączył
03/2008
Posty
500
Musze zweryfikować troche swoje przemyślenia- JJ wyglądała na ważeniu bardzo dobrze, fakt że mięśnie troche zaniknely jednakże ma dużą przewagę warunków fizycznych. Fajny kurs mamy natomiast w walce Deivesona Figueiredo z Timem Elliotem. Elliot nie walczył ostatnie 2 lata i wraca po ciężkiej kontuzji kolana- ogólnie to zawodnik który faktycznie miał dobre momenty w karierze ale szczerze mówiąc było ich bardzo mało- w rekordzie 15 wygranych i 8 porażek i co ciekawe raz  został juz wyrzucony z UFC (po 3 porażkach z rzędu) ale wywalczył sobie drugą szanse. Ostatnią walke, własnie te 2 lata temu wygrał przez poddanie ale z kolei w poprzedniej poddał go w 1 rundzie przeciętny Ben Nguyen. Tutaj za rywala będzie miał zawodnika który zdaje się dopiero wchodzi w swoją życiówkę- Deiveson ma bilans 16-1 i to przedstawiciel szkoły brazylijskiego jiu-jitsu a wiec jego domeną jest zdecydowanie parter i moim zdaniem są spore szanse że wygra właśnie tą walkę poddając rywala.

Deiveson Figueiredo przez poddanie @7,50 1xbet


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
ferguson2 3,4K

ferguson2

Użytkownik
Dołączył
01/2013
Posty
356
Gracie @1.6 forbet  
Kariera Swansona coraz bliżej końca niż początku, cztery przegrany z rzędu nie napawają optymizmem. Praktycznie większość jego porażek była przez duszenie, a jego najbliższy rywal to specjalista od bjj, więc ciężko to widzę w jego przypadku. Walka pewnie prędzej czy później znajdzie się na ziemi, taki Ortega bez większych problemów był w stanie złapać gilotynę już w pierwszej rundzie, a Kron jako że stójkowiczem wybitnym nie jest, to będzie szukał od razu parteru. Myślę, że jeśli Gracie nie wyłapie jakiegoś luja na początku i nie zostanie zmuszony do walki w stójce, to wtedy powinien sobie poradzić z rywalem.
 
Status
Zamknięty.