>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC On ESPN 13: Kattar vs. Ige

Status
Zamknięty.
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer


Data
: 15 lipca 2020 (noc z środy na czwartek)
Lokalizacja: Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Hala: Abu Zabi (bez fanów)


Transmisja:

-:-
– karta wstępna (FightPass)
-:- – karta główna (Polsat Sport / PPV)


Walka wieczoru

145 lbs: Calvin Kattar (21-4) vs. Dan Ige (14-2)


Karta główna

115 lbs: Carla Esparza (16-6) vs. Marina Rodriguez (12-0-2)
170 lbs: Abdul Razak Alhassan (10-1) vs. Mounir Lazzez (9-1)
145 lbs: Jared Gordon (15-4) vs. Chris Fishgold (18-3-1)

Karta wstępna

205 lbs: Modestas Bukauskas (10-2) vs. Vinicius Moreira (9-4)
125 lbs: Molly McCann (10-2) vs. Taila Santos (15-1)
145 lbs: Ricardo Ramos (14-2) vs. Lerone Murphy (8-0-1)
185 lbs: John Phillips (22-9) vs. Dusko Todorovic (9-0)
125 lbs: Tim Elliott (15-11-1) vs. Ryan Benoit (10-6)
125 lbs: Liana Jojua (7-3) vs. Diana Belbita (13-5)



źródło: ufc.com, lowking.pl
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Ige @ 3.32 fortuna
Kurs na Ige'a jakby był co najmniej jakimś leszczem. Kattar ma bardzo dobry boks, oczywiście należy go zaliczyć jako faworyta w tym spotkaniu, ale bez przesady. Ige walczyl niedawno z Barbozą, część mówi że przegrał tę walkę, ale nie łudźmy się pojedynek był bardzo wyrównany i wcale nie było dużej przewagi Brazylijczyka. Ige jest bardzo aktywnym zawodnikiem, zawsze idzie do przodu i Kattar go nie przerazi. Poza tym ma parter, co może się okazać bardzo skuteczne na przestrzeni pięciu rund. Kursy zapewne dlatego, że Ige to dość nieznany zawodnik, wskoczył do top15 stosunkowo kilka miesięcy temu, ale pokazał w UFC że trzeba się z nim liczyć. W moim odczuciu Kattar będzie miał problem z ruchliwym Igem i może tę walkę przegrać. Oczywiście typ dość ryzykowny, ale po takim kursie spróbuje.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Gordon J win @ 1.75 Bet-at-home/ 1.72 Expekt/Betclick (Gordon przez Decyzje)
Gordon J. - Fishgold C. G 02:00 I 16.07
(Ale tluk Anglika a w 3r po lbie, walil ile wlezie hehe- celne ciosy 137-20 - pogrom )
stłukł go na kwaśne jabłko :) - takie powiedzenie prszyszlo mi do glowy :)

2020-07-14 17_30_03-UFC Fight Night_ Kattar vs. Ige _ ESPN FightCenter - Opera.png

Amerykanin, Jared Gordon masywny i solidny fizycznie faither ktory ucieka do walki w parterze, dosc solidne zapasy ,ze wzgledu na posture i sile, dosc dobrze sobie radzi w parterze. Jego postawa w boxingu tez jest poprawna, wytwarza presje na przeciwniku, mozna powiedziec ze jest mocny , mial ostatnio nawet solidnych przeciwnikow, wiec bilans ostatnich cztererch walk jest na minusie 1-3. Charles Oliveira gdzie szybko przegral walke , nie widzialem tej walki. Wczesniej wygrana z Moret, gdzie przez wiekszosc tluk Moret-a w parterze, przy wysokim dobrym procenie celnosci ciosow na leb w rezutacie zasluzona wygrna. Jeszcze cosfajac sie dwie walki wczesniej przegral z Joaquim Silva gdzie naprawde mial niezle statystyki , sporo oddanych ciosow jak i rowniez celnych, Silva nie dawal mu sie tak latwo powalac ale w koncu brazylijczyk znokautowal Gordona w trzeciej rundzie.

Chris Fishgold, Anglik przystepuje do walki po ostatniej przegranej Makwan Amirkhani a ostatni bilans czterech walk to 2-2, przeciwnikow nie mial wygorowanych, no moze fin cos tam walczy ktory jest mocny w zapasach i ma swietnt timing odskoczenia i unikania ciosow ale wracajac do Anglika to fajter zroznicowanym stylu Stariker-a i Grapplera. Ciezko jest go sprecyzowac bo jego styl nie jest zdominowany przez jedna umniejetnosc. Wytwarzenie presji nie jest zle ale nawet mniej niz srednie, bym mu wystawil taka ocene. Minusem jego jest nie tyle co jego szybkosc ale wiekszym jego problemem jest sila, nie jest silny. Owszem gdzies wyczytalem ze onma czarny pas w Jiu jitsu ale jak to ma sie do ostatniej walki z Makwan Amirkhani, ktorego praktycznie nie trafil w glowe a wiekszosc to byly lekkie kopy ,w koncu to fin zalozyl mu duszenie. Teraz nie wiem w jakiej walce czy z Daniel Teymur, gdzie probowal zalozyl dzwignie, znaczy zalozyl na reke i majac takie doswiadczenie mial klopot go poddac, w koncu uwolnil sie Daniel Teymur, owszem wygral z nim wdajac sie w otwarta walke , poniewaz szwed ma taki styl aby wdac sie w bijatyke a potem w 2 rundzie odychac rekawami w koncu Fishgold wygral przez duszenie.

Jakby mozna ta walke nakreslic?, jaki moze mniec przebieg. Tak Fishgold jest napewno slabszy fizycznie, jezeli on ma problem z poddaniem swoich przeciwnikow slabszych fizycznie niz Gordon ktory jest silniejszy fizycznie od przeciwnikow Fishgolda i od samego Anglika to oznacza Fishgold bedzie mial problem w parterze a nawet powiem tak ze Gordnon bedzie mial przewage w parterze ze wzgledu na sile ,coz z tego ze Anglik ma czarny pas , co innego pas a co i nnego wykorzystac umniejetnosci podczas walki. Fshgold nie potrafil utrzymac swoich rywali w parterze po czym potrafili sie oswobodzic. Stojka mala przewaga Godrona a jezeli nawet nie to remis, jedyna szansa Fishgolda na wygranie walki to nie uwaga Gordnona, zalozenie ktorejs zdzwigni, mimo to widze tutaj przewage w parterze i w sile Gordona, oraz przyja bym taktyke na walke w parterze z jego stony wiec nie dziwia mnie lekkie spadki kursow na niego a jak bedzie to zobaczymy pod czas walki w Abu Dhabi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Calvin Kattar

Ma najlepszy, najbardziej precyzyjny i najmocniejszy cios w swojej wadze. Nawet Zabit takiego nie ma a któremu urwał jak się bili rundę. Nie do przewrócenia a tylko tam rywal może zagrozić. Rywal Ige przegrał ostatnią walkę i to wyraźnie tylko że trafiły się ślepe mendy w ocenianiu pod klatką. Ponadto jak dzisiaj stanęli to góruje. Do tego 5 rund. Powinien przed czasem. Prędzej czy później powinien sie nadziać na morderczą kombinację ciosów. Kattar to dobra opcja do czegoś np. do dubla.

Calvin Kattar & Jack Shore @1.50 Betsson

Calvin Kattar & Khamzat Chimaev @1.69 Betsson


Khamzat Czeczen niepokonany. Ma zaplecze Sambo oraz Judo. Jak można wyczytać jak już miał rok to podobno już leżał na macie. Do tej pory terroryzował przeciwników nie dając im szans w mocnej Brave CF. Rywal nie najwyższych lotów, ma swoje lata. W parterze nie będzie istniał, jedynie coś w stójce może podziałać. Na warzeniu duża przewaga gabarytów.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Kattar+Chimaev+Razak 2.28 eFortuna

Kattar, jeśli myśli o czołówce, to takie walki powinien bardzo szybko kończyć. Takiego scenariuszu spodziewam się tutaj. Gdyby walka z Zabitem była na 5 rund wydaje mi się, że mógłby skończyć Rosjanina w Moskwie. Razak wydaje mi się, że po prawie dwóch latach przerwy wróci i wymęczy swojego rywala przy siatce. Chimaev świetne BJJ i ma z czego też uderzyć mam nadzieje, że będzie udany debiut w UFC, bo zapowiada się kawał zawodnika. Mam nadzieje, że nie zostanie szybko zweryfikowany.
 
Ostatnia edycja:
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Te trzy walki ten tripel powyżej to powinno być łatwo i przyjemnie. Walki do jednej bramki na papierze. Walki bez większej historii. Tylko to aż trzy walki :)

Także próbować. Jak miałbym kogoś skreślić i jeszcze ograniczyć bezpieczeństwo to Razaka.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Drugim pojedynkiem eventu będzie jedno z dwóch zestawień Pań na tej karcie, a mowa tutaj o starciu Gruzinki Liany Jojuy z Rumunką Dianą Belbitą. Obie zawodniczki ostatnie walki przegrały, więc nastawiam się tutaj na bardzo wyrównane starcie, a odmiennie od reszty typujących postawię na zwycięstwo fighterki z Gruzji. Przyjrzałem się jej przygotowaniom, „Lika” zmieniła gym z Akhmat, wyjeżdżając do Turcji do Corvos Combat. Liana schodzi tutaj z kategorii koguciej do muszej, cztery kilogramy zgubione w dobry sposób, według mnie jest zawodniczką silniejszą i bardziej wszechstronną od Belbity. Nie ukrywajmy, Rumunka to jest zawodniczka bardzo przeciętna, w swojej karierze poza Katarzyną Lubońską nie pokonała nikogo znaczącego, Jojuę z kolei widziałem przede wszystkim w walce o pas na Fight Nights Global, gdzie przewalczyła pięć rund zdobywając to trofeum. Owszem, Gruzinka przegrała debiut gdzie była przecież dużą faworytką w starciu z Sarah Moras, jednak biła się z zawodniczką dużo większą i dużo bardziej na pewnym poziomie zaprawioną. Pod okiem Buraka Degera pracowała mocno nad parterem i zapasami, które u Belbity szwankują, w stójce też nie powinna jakoś mocno odstawać, ogólnie widać że jest tam duża motywacja, by to wygrać, a szansa jest według mnie ku temu ogromna. Przegrywając z Rumunką Liana praktycznie przekreśla swoje szanse na jakieś poważniejsze walki, a moim zdaniem ma aspiracje ku temu. Stawiam po dużym kursie na Jojuę i liczę na zwycięstwo przez decyzję lub poddanie – jeśli ta walka trafi do parteru, nie będę zdziwiony tym drugim rozstrzygnięciem.

Liana Jojua – Diana Belbita 2.72

pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
tylko że trafiły się ślepe mendy w ocenianiu pod klatką.

Slepce byly, sa i beda ale zeby bylo "smieszniej"

To slepy jest i w Oktagonie , doslownie,

Modestas Bukauskas vs Andreas Michailidis

Kto widzial ta walke? smiac sie chce z uniedacznictwa a zarazem plakac

Andreas Michailidis pod koniec pierwszej rundy (10 sekund do konca lub mniej ) , jest uderzany z lokcia !!! nie leganie w tyl glowy,
a SLEPY(sedzia ringowy) stoi i sie patrzy, jak ten nie leganie/ nie przepisowo wali go w tyl glowe, syrena koniec rundy
-widac ze boli go leb i -chyba mowi do sedziego ze to nie przpisowe.

Ale zeby bylo SMIESZNIEJ otworzyli klatke a Andreas Michailidis nie wiedzac o tym chcial sie optrzec i polecial do tylu a SLEPY (sedzia) go poddal, myslac ze jest zamroczony to jest przykre, komentatorzy Amerykanscy to samo powiedzieli.

Przy werdykcie pokazali tyl glowy Michailidis gdzie byl uderzany a byl uderzany juz za uchem , gdzie komentatorzy podtwierdzili jeszcze raz ze takie cos nie powinno mniec mniejsca.

Powiem szczerze ta walke powinni uniewaznic, - wiem ze zdarzaja sie rozne przeoczenia, zle werdykty, blad sedziego ale idzmy po rozum do glowy , walka powinna byc uznana za nie odbyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
C 0

czuczopl

Użytkownik
Pudzianxx Pudzianxx ja nie mam pojęcia czy ty jesteś trollem czy jesteś beznadziejnym typerem ale to forum przez takie osoby zeszło na psy XD Tak przeglądam czasem tematy głównie właśnie ze sportów walki i nie mam pojęcia jak można mieć taką skuteczność typów na kursach 1.2-1.6. Aż przejrzałem twoje posty z ostatnich gal i masz skuteczność na poziomie 30% na takich beznadziejnych kursach, przecież to jest aż nieprawdopodobne XD Nie gram twoich typów ale inni jak to robią niech sobie przemyślą czy warto
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Pudzianxx Pudzianxx ja nie mam pojęcia czy ty jesteś trollem czy jesteś beznadziejnym typerem ale to forum przez takie osoby zeszło na psy XD Tak przeglądam czasem tematy głównie właśnie ze sportów walki i nie mam pojęcia jak można mieć taką skuteczność typów na kursach 1.2-1.6. Aż przejrzałem twoje posty z ostatnich gal i masz skuteczność na poziomie 30% na takich beznadziejnych kursach, przecież to jest aż nieprawdopodobne XD Nie gram twoich typów ale inni jak to robią niech sobie przemyślą czy warto
Również pozdrawiam.
Proponuje założyć tornister i do szkoły.
Na czym dzisiaj przegrałeś ? Bo niemożliwe abyś tak nagle tutaj wpadł i jakieś wywody prawił :)

Po drugie podajesz tutaj jakieś typy z dyscyplin ?
Czy tylko za firany ? I żerujesz na innych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
paga 28K

paga

Użytkownik
Pudzianxx Pudzianxx ja nie mam pojęcia czy ty jesteś trollem czy jesteś beznadziejnym typerem ale to forum przez takie osoby zeszło na psy XD Tak przeglądam czasem tematy głównie właśnie ze sportów walki i nie mam pojęcia jak można mieć taką skuteczność typów na kursach 1.2-1.6. Aż przejrzałem twoje posty z ostatnich gal i masz skuteczność na poziomie 30% na takich beznadziejnych kursach, przecież to jest aż nieprawdopodobne XD Nie gram twoich typów ale inni jak to robią niech sobie przemyślą czy warto
Znowu musze wtrącić swoje trzy grosze. Nie masz pojęcia chłopie o czym piszesz. Pudzianxxx to gość który ogarnia to MMA bardzo dobrze. Grałem jego typy już w 2013/14 roku i dał bardzo dużo zarobić, dzięki czemu nie musiałem się męczyć na emigracji. Myślę, że są tutaj osoby, które pamiętają tamte lata. Typy dla mnie bomba, do dubla czy tripla jak znalazł. Widać, że jesteś tutaj dopiero od 2016 roku.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Niektórzy dalej nie rozumieją co to MMA że jeden cios i po walce, to nie piłka czy inne że jest czas na obrabianie bramek, setów czy innych. Po drugie często sędziowie się mylą w sposób karygodny i też na to nie ma jak zaradzić. Tu nikt nie przewidzi że najwięksi faworyci co chwilę przegrywają. Przecież nikt tutaj na muke nikogo nie wpierdziela.
Post automatycznie złączony:

Dzisiaj cały świat wyleciał na Razaku. Single czy duble, on był u każdego.
I co zrobisz, nic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
C 0

czuczopl

Użytkownik
Znowu musze wtrącić swoje trzy grosze. Nie masz pojęcia chłopie o czym piszesz. Pudzianxxx to gość który ogarnia to MMA bardzo dobrze. Grałem jego typy już w 2013/14 roku i dał bardzo dużo zarobić, dzięki czemu nie musiałem się męczyć na emigracji. Myślę, że są tutaj osoby, które pamiętają tamte lata. Typy dla mnie bomba, do dubla czy tripla jak znalazł. Widać, że jesteś tutaj dopiero od 2016 roku.
No to było 6 lat temu teraz sobie możesz poczytać jego analizy i co wchodzi ja podaje fakty. Na małych kursach nie wchodzi mu nawet 50% typów gdzie podaje kursy 1.2-1.6 doliczając do tego podatek. No to przecież nie ma szans na tym wyjść na plus, odnoszę się do jego aktualnych typów. Posty są publiczne więc można śmiało zobaczyć kto ma rację :) Warto żeby nowi użytkownicy widzieli jaka ma skuteczność bo ranga może mylić. Kończę dyskusje miłego dnia
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
No to było 6 lat temu teraz sobie możesz poczytać jego analizy i co wchodzi ja podaje fakty. Na małych kursach nie wchodzi mu nawet 50% typów gdzie podaje kursy 1.2-1.6 doliczając do tego podatek. No to przecież nie ma szans na tym wyjść na plus, odnoszę się do jego aktualnych typów. Posty są publiczne więc można śmiało zobaczyć kto ma rację :) Warto żeby nowi użytkownicy widzieli jaka ma skuteczność bo ranga może mylić. Kończę dyskusje miłego dnia
Cześć
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Niektórzy dalej nie rozumieją co to MMA że jeden cios i po walce, to nie piłka czy inne że jest czas na obrabianie bramek, setów czy innych. Tu nikt nie przewidzi że najwięksi faworyci co chwilę przegrywają. Przecież nikt tutaj na muke nikogo nie wpierdziela.
Dokladnie jak pisze Pudzianxx Pudzianxx , tu nie ma czasu na odrabianie, jedna nie uwaga, zly ruch , nie w ta strone i bomba na twarz i po walce, dlatego ja mam taka taktyke gry aby nie analizowac, walk ponizej 1,60 - 1,70 , poziom w UFC wyrownany to nie KSW czy inne babilony gdzie cale forum przewiduje cala gale po kursach 1,50 (mniej czy wiecej)

Dlatego C czuczopl, kazdy ma swoja filozofie gry czy taktyke , jeden gra Single nie schodzac ponizej 1,70 a inny gra Duble/triple budujac kurs 2,0 , ja wole postawic jedna walke za 1,70-2,0 dla mnie 70% zysku jest ok i nic nie dodaje bo poco cos za 1,30 ma mi zepsuc kupon, pozatym ja mnieszkam w innym kraju i mnie podatek nie obowiazuje.

Pozatym Pudzianxx, napewno nie dostal przypadkowo rangi, ta range dostaje sie za wiedze, za to ze siedzi sie w danej dyscyplinie a forma jest rozna i z tego znawca nie jest rozliczany. Tak naprawde kazdy ma rozum i sam stawia pieniadze, moze stawiac lub nie - ale tak zazwyczaj koczy sie tak jak nie ma sie wiedzy oraz warszatu analitycznego i bierze sie typy i potem jest placz i jest sie zlym na to ze sie przegralo kase i na kogos ze sie posluchalo.

Dlatego jest prosta droga aby tak nie bylo; "Proponuje założyć tornister i do szkoły." tylko problem jest taki ze nie ucza tego w szkole. Dlatego posiedziec nad dana dyscyplina kilka lat i efekty beda a placzu juz napewno nie bedzie i nie mowi tutaj o Bukmacherce ogolnie tak jak w moim przypadku ponad 20 lat bo to jest juz World level :) a mowimy o jednej dyscyplinie tylko i az tylko.
pozdrawiam.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tylko zastanawia dlaczego się przyczepił. Oba duble wygrane przecież. A może o Razaka o którym ostatecznie napisałem aby wywalić go. Hmm dziwne. Ciężko takich wyczuć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom