>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night: Holm vs. Aldana

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
UFC Fight Night: Holm vs. Aldana





Data: 3 października 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie


Transmisja:

01:30
– karta wstępna (FightPass)
04:30 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)



Karta główna:

135 lb: Holly Holm (13-5) vs. Irene Aldana (12-5)
265 lb: Yorgan De Castro (6-1) vs. Carlos Felipe (8-1)
135 lb: Germaine de Randamie (9-4) vs. Julianna Pena (9-3)
135 lb: Kyler Phillips (7-1) vs. Cameron Else (10-4)
185 lb: Dusko Todorovic (9-0) vs. Dequan Townsend (21-11)

Karta wstępna:

170 lb: Carlos Condit (30-13) vs. Court McGee (19-9)
145 lb: Charles Jourdain (10-3) vs. Josh Culibao (8-1)
185 lb: Jordan Williams (9-3, 1 N/C) vs. Nassourdine Imavov (8-2)
115 lb: Loma Lookboonmee (4-2) vs. Jinh Yu Frey (9-5)
135 lb: Casey Kenney (14-2-1) vs. Heili Alateng (14-7-1)
155 lb: Luigi Vendramini (8-1) vs. Jessin Ayari (16-5)

źródło: lowking.pl, tapology.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Mam dla was 3 typy( Kursy FORTUNA)
Pierwszy typ: Casey Kenney(1.30).
Casey to bardzo niedoceniony zawodnik widac to po miejscu na karcie walk.
Jest to znakomity zapasnik z zapleczem w judo, odnosił w nich sukcesy na uniwersytecie.
Jest to były mistrz LFA gdzie w walce o pas pokonał samego Royvala( który to teraz robi w ufc furorę) nie dając mu tam ani chwili na rozwiniecie skrzydeł, wygrywając jednogłośnie na pkt, co pokazuje że ma bardzo dobre cardio.
W ufc pokonał już min byłego pretendenta do pasa Borga, Mannego Bermudeza czy ostatnio Smolke.
Jego rywal chińczyk Heili Alateng to agresywny uderzacz, potrafiący obalić, bedzie jednak mniejszy w klatce i po tym co pokazał w dwóch walkach dla UFC pokonując Dane Batgarela czy Benoita, nie sądzę aby dał rade wygrać.

Drugi tym to Dusko Todorovic(1.27) ulubieniec Danki z DWCS.
Dusko to niepokonany Serb o atomowym uderzeniu i dobrej pracy nóg.
We wspomnianym dwcs pokonał na pkt Teddego Asha a w drodze do programu pokonal znanego w UFC już Michela Perreire.
Jego rywal Dequan Townsend to straszne dno które w UFC zanotowało juz 3 porażki. Teraz schodzi o wagę w dół i dostaje bardzo mocnego rywala.
Dequan w ufc w walkach nie robi dosłownie nic, bije 1.15 ciosu na minutę gdzie w dwcs Dusko okolo 8.25.
Uważam że po tej porażce Townsend zostanie zwolniony.

Trzeci typ to Charles Jourdain(1.20)
Charles po kapitalnej walce i bliskiej porażce z Andre Filim przywita w wadze piorkowej Joshue Culibao, który w ufc w debiucie przegrał z Turnerem.
Charles to bardzo mobilny agresywny mocno bijacy fajter.
Culibao gubi się pod presja co bylo widać w debiucie.
Moim zdaniem Charles go ubije.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +205
N 999

Nairoq

Użytkownik
Holm 1.85
De Randamie 2.01

Zawodniczki bardzo doświadczone byłe mistrzynie obie poległy z Nunes
Na papierze przeogromne faworytki aż się dziwiłem początkowym kursom na te walki ostatecznie po paru dniach ustabilizowały się do 1.5-1.7
Stawiam na doświadczenie Holm i De Randamie i oczywiście umiejętności strikerskie obu zawodniczek
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Drugim największym faworytem karty UFC Fight Island 4 jest Amerykanin Casey Kenney, który zmierzy się z Chińczykiem Heili Alatengiem. Ciężko nie postawić tutaj na Kenneya – były zawodnik LFA ma tutaj wszelkie narzędzia, by pokonać Alatenga. Chińczyk według mnie to nie jest zawodnik kalibru UFC, w obu wygranych walkach wyglądał co najwyżej średnio i zostanie szybko zweryfikowany przez lepszego zawodnika. Myślę, że stanie się to dziś w nocy i Alateng zostanie odprawiony przez Kenneya, nie wykluczam zwycięstwa Amerykanina przed czasem.

Casey Kenney – Heili Alateng 1.28

Nie wyobrażam sobie kompletnie decyzji w co-main evencie tej gali. W kategorii ciężkiej zmierzą się Yorgan de Castro oraz Carlos Felipe, pomiędzy oboma zawodnikami zła krew, przeczuwam tutaj bitkę i nie wydaje mi się, by dotrwało to do trzeciej rundy. Jest to walka ewidentnie pod de Castro, który dysponuje potężnym uderzeniem, a z dziurawą stójką Brazylijczyka nokaut to będzie tylko kwestia czasu. Wchodzę tutaj w under rundowy, który według mnie będzie formalnością, nie widzę tutaj zbyt długiego pojedynku i mam nadzieję, że rano wstaniemy zadowoleni.

Yorgan de Castro – Carlos Felipe under 2.5 rundy 1.46

betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: MMA - UFC
Godzina: 6:00
Spotkanie: Holly Holm - Irene Aldana
Typ: Holly Holm wygra przed czasem
Kurs: 5,00 wygrała przez decyzję
Bukmacher: STS
Analiza:

Walki kobiet czesto kończą się na punkty, stąd kursy na wygraną przed czasem danej zawodniczki przeważnie są atrakcyjne. W tej walce moją faworytką jest Holly Holm. O tej zawodniczce naprawdę głośno zrobiło się w 2015 roku, kiedy to sprawiła jedną z największych niespodzianek kobiecego MMA wygrywając z Rondą Rousey. Kurs na Holm to było coś ok. 10,00, a wygrała z Rondą w drugiej rundzie w dość spektakularny sposób. Holm jest świetna w stójce, mocno uderza i kopie. Od tamtego zwycięstwa Holly Holm wygrała tylko trzy walki przy pięciu porażkach. Trzeba jednak spojrzeć na to, ze te porażki były z absolutną czołówką: Amanda Nunes, Cristiane Justino, Germaine de Randamie, Valentina Shevchenko, Miesha Tate. Jeśli Holm przegrywała, to tylko z najlepszymi. Rywalki z którymi mierzyła się jej przeciwniczka to jest jednak półka niżej, a i tak Irene Aldana kilka walk przegrała. Problemem Holm jest jej wiek, bo 38 lat to już jest końcówka jej kariery, ale moim zdaniem ta jest ona jeszcze na tyle mocna, że stać ją na zwycięstwo z Aldaną i to nawet przed czasem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 999

Nairoq

Użytkownik
DE CASTRO wygra przez ko 1.9 fortuna

Nie widzę w tej walce możliwości decyzji
Carlos Felipe nie jest zawodnikiem na poziomie UFC szczerze to nie poradził by sobie nawet w FENIE
Haitańczyk usadzi go na dupę i to nawet w pierwszej rundzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Hej!
Mój ulubiony dział tutaj. Dołącze od najbliższej gali ze swoimi typami i opiniami. Z tej gali mam od Was mocno KENNEY + DE CASTRO
Piona, trzymajcie się i dużo zielonego koloru. (y)😎🤝💪🥋🥊🤼‍♂️
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
DE CASTRO wygra przez ko 1.9 fortuna

Nie widzę w tej walce możliwości decyzji
Carlos Felipe nie jest zawodnikiem na poziomie UFC szczerze to nie poradził by sobie nawet w FENIE
Haitańczyk usadzi go na dupę i to nawet w pierwszej rundzie
Oj Felipe nie okazał się takim ogórkiem jak wskazywałeś. Zadecydowały warunki fizyczne. Tak naprawdę to De Castro pokazał się jak prawdziwy ogórek bez żadnych argumentów licząc tylko na jakiś lucky punch, Widziałeś kiedyś Felipe w akcji, że go tak oceniłeś czy tylko napisane po statach? Wiadomka zero pretensji ale kompletnie nie trafiony typ. De Castro zamiast się rozwijać się cofa bez żadnych szans w ciężkiej. Nie pokazał kompletnie nic. Bonus za najgorszy występ wieczoru ;). Lecimy dalej! Piona
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
Z tej gali mam od Was mocno KENNEY + DE CASTRO
Widziałeś kiedyś Felipe w akcji, że go tak oceniłeś czy tylko napisane po statach? Wiadomka zero pretensji ale kompletnie nie trafiony typ. De Castro zamiast się rozwijać się cofa bez żadnych szans w ciężkiej

halo halo napisałes dwa posty jeden pod drugim w pierwszym polecasz typ jako mocny a w drugim masz pretensje do innego użytkownika że polecił ten sam ty co ty argumentujac że musiał nie ogladać go wczesniej i ze nie masz do niego pretensji

masz rozdwojenie jaźni ? robiłes sobie kiedyś test na iloraz inteligencji ?
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Oj Felipe nie okazał się takim ogórkiem jak wskazywałeś. Zadecydowały warunki fizyczne. Tak naprawdę to De Castro pokazał się jak prawdziwy ogórek bez żadnych argumentów licząc tylko na jakiś lucky punch, Widziałeś kiedyś Felipe w akcji, że go tak oceniłeś czy tylko napisane po statach? Wiadomka zero pretensji ale kompletnie nie trafiony typ. De Castro zamiast się rozwijać się cofa bez żadnych szans w ciężkiej. Nie pokazał kompletnie nic. Bonus za najgorszy występ wieczoru ;). Lecimy dalej! Piona
Nigdy więcej nie stawiam słabiaków
Post automatycznie złączony:

Holm 1.85
De Randamie 2.01

Zawodniczki bardzo doświadczone byłe mistrzynie obie poległy z Nunes
Na papierze przeogromne faworytki aż się dziwiłem początkowym kursom na te walki ostatecznie po paru dniach ustabilizowały się do 1.5-1.7
Stawiam na doświadczenie Holm i De Randamie i oczywiście umiejętności strikerskie obu zawodniczek
Tutaj analiza trafiona w punkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom