>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield

psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield



Data: 18 lutego 2023 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / STS.pl (karta główna); eFortuna.pl / STS.pl / UFC FightPass (karta wstępna)

Walka wieczoru
125 lb: Jéssica Andrade (24-9) vs. Erin Blanchfield (10-1)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
155 lb: Jordan Wright (12-4) vs. Zac Pauga (6-1)
205 lb: Josh Parisian (15-5) vs. Jamal Pogues (9-3)
205 lb: William Knight (11-4) vs. 🇵🇱 Marcin Prachnio (15-6)
155 lb: Jim Miller (35-16) vs. Alexander Hernandez (13-6)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
155 lb: Joe Solecki (12-3) vs. TBA
135 lb: Lina Lansberg (10-7) vs. Mayra Bueno Silva (9-2-1)
145 lb: Jamall Emmers (18-6) vs. Khusein Askhabov (23-0)
205 lb: Ovince St. Preux (26-16) vs. Philipe Lins (15-5)
155 lb: Nazim Sadykhov (7-1) vs. Evan Elder (7-1)
170 lb: AJ Fletcher (9-2) vs. Themba Gorimbo (10-3)
125 lb: Juancamilo Ronderos (4-1) vs. Clayton Carpenter (6-0)

źródło: ufc.com, espn.com

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
William Knight @1.81
William Knight by finish + Nazim Sadykhov ML @4.03
Unibet
Stylistycznie Prachnio powinien mu leżeć, Marcin to głównie stójka, tam żadnych zapasów nie ma, a mimo sporego wzrostu, zasięg nie jest zbyt imponujący i tutaj też nie będzie tak bardzo widocznej przewagi, Knight ma długi łapy i mimo, że jest dość niski jak na 93, to akurat w tej walce jest ledwo 3 cm różnicy w zasięgu na korzyść Polaka.
Kolejna sprawa, to słaba szczęka u Marcina, Prachnio jest bardzo podatny na ciosy, Knight bije bardzo mocno, jak go naruszy to powinien skończyć walkę, a Marcin lubi sobie iść w bijatykę, co tutaj może dla niego oznaczać koniec walki.
Knight narzuca presję, szachował się tu raczej nie będzie, siłowo też na pewno przewaga po stronie Knightmare, teraz przed walką z Prachnio miał pełny obóz, zrobił wagę, w poprzednich dwóch walkach były problemy, ale wtedy brał pojedynki w zastępstwach.

Natomiast Sadykhov powinien przeważać praktycznie przez całą walkę nad swoim rywalem, tutaj jest widoczna różnica w umiejętnościach obu zawodników, Nazim to solidny uderzacz, dobrze kontroluje dystans i nie daje sobie zrobić krzywdy. Nie wiem czy to skończy przed czasem, ponieważ Elder wydaje się twardym gościem ale z wygraniem walki na kartach nie powinien mieć problemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +606
berserk 217,7K

berserk

Użytkownik
O Jezus Maria …. Kupę lat oglądam MMA . Tak żenującego występu jak Knight to ja jeszcze nie widziałem . Jak można występować w sportach uderzanych i nie uderzać ? Przecież ten koleś nie wiem po co w ogóle wychodził . Nie wiem jak on się znalazł w tej karcie . Zero ciosów , zero chęci do walki , Dana powinien go po tej walce wyrzucić na zbity pysk z organizacji aby dać przykład dla kolejnych takich ananasków … tragedia ten chłop , dno i kilo mułu … niestety ale chłop wyjdzie z Afryki ale Afryka z chłopa nigdy …
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Sam nie wiem co tutaj się odjebało? Knight 8 ciosów przez całą walkę, stał jak kołek przez 15 minut albo kontuzja albo nie wiem co, dramat.
 
Do góry Bottom