>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 102: Lewis vs. Abdurakhimov

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC Fight Night 102: Lewis vs. Abdurakhimov

Rozpiska:

Walka wieczoru
265 lbs: Derrick Lewis vs. Shamil Abdurakhimov
Karta główna (około 03:00 naszego czasu)
265 lbs: Francis Ngannou vs. Anthony Hamilton
205 lbs: Gian Villante vs. Saparbek Safarov
205 lbs: Corey Anderson vs. Sean O’Connell
115 lbs: Justine Kish vs. Ashley Yoder
Karta wstępna (około 01:00 naszego czasu)
185 lbs: Andrew Sanchez vs. Trevor Smith
170 lbs: Randy Brown vs. Brian Camozzi
185 lbs: Gerald Meerschaert vs. Joe Gigliotti
185 lbs: Keith Berish vs. Ryan Janes
Karta UFC Fight Pass (około 23:30 naszego czasu)
155 lbs: Marc Diakiese vs. Frankie Perez
145 lbs: Tiago dos Santos vs. Shane Burgos
115 lbs: Juliana Lima vs. JJ Aldrich
źródło: mmarocks
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lewis + Ngannou
1.71
Unibet
10/10✅✅✅


Serio ten Abdu coś tam ma to wygrać? W ogóle go nie widzę w tym starciu. Wygrał decyzją z Hamiltonem, który niczego ciekawego nie reprezentuje i decyzja z jakimś Harrisem. Cholernie &quot;dobre&quot; nazwiska na rozkładzie. Przecież Black Beast wytrze nim oktagon.
Oj będzie ciężkie KO z rąk Lewisa, który tylko raz wygrał decyzją.
Nie wiem o co tu chodzi, ale gdy początkowo Lewis miał walczyć z Tyburą, to był płacz, że chciał kogoś lepszego, to dostał jakiegoś łaka. Derrick poprawi rekord na kolejnym boomie. Łatwa walka się szykuje, która pewnie nie doczeka się drugiej rundy.
Czarna Bestia ma 9 stoczonych walk dla UFC i w tym 5 kończyło się w 1R.
Lewis to kawał konia z odpowiednią siłą. Na takich boomow jest okey, ale później już tak fajnie nie będzie, jak przyjdzie zmierzyć się z czołówką.

Skoro tak, to atakujemy dodatkowo:
Lewis 1R
2.62
Uniubet⛔⛔⛔


Lewis przez T(KO)
1.62
Unibet
10/10✅✅✅


Kiedyś już murzyn pozwolił mi zarobić:
https://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-82-hendricks-vs-thompson-129194.html
Jestem pewien, że i tym razem będzie podobnie.



Poświęćmy chwilkę drugiemu ciężkiemu, a chodzi o Ngannou.
Jest to dobrze rokujący fighter, który jest po 3 zwycięstwach przed czasem. Liczyłem, że dostanie kogoś poważniejszego, a tutaj słaby Hamilton, który wygrywał z Polakami. Łatwa walka dla Francuza z kameruńskimi korzeniami. Póki co jest prowadzony dość zachowawczo, a może namieszać w kategorii ciężkiej.
Dobrze zbudowany, silny, sylwetka atletyczna, ale nie został przez nikogo konkretnego sprawdzony. Hamilton do takich ludzi się nie zalicza. To fighter, który nic ciekawego nie pokazuje. Prosta stójka, wolny, jako takie zapasy, ale nim będzie chciał sprowadzić, to zostanie ubity.

Dwa główne typy gali weszły i to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że pograliście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chciałbym wiedzieć co siedziało w głowie matchmakerowi który zestawił Corey&#39;a Andersona z Seanem O&#39;Connelem. Przecież Sean jest jeszcze słabszy od Janka Błachowicza. Raz cudem wygrał z Van Burenem, który gdyby był poważnym zawodnikiem znokautowałby O&#39;Connela raz dwa. Niestety kurs 1,2 jakkolwiek oddający szanse w tym starciu kiepski do gry, chyba żeby pokombinować z overem rund czy że walka dotrwa do końca. Tak czy inaczej musiałby stać się cud by Beastin 25/8 przegrał tę walkę.
 
K 2,7K

kajime

Użytkownik
JULIANA LIMA vs JJ ALDRICH (1.40 – EXPEKT) ✅
Dla Limy to 5. walka w UFC, a jej dotychczasowy bilans to 2-2. Wszystkie starcia były rozstrzygane przez decyzje sędziowskie (przegrała z Jędrzejczyk i Esparzą).
Przeciwko niej staje debiutantka w UFC, która trafiła do rozpiski, jako zastępstwo za niepokonaną Tatianę Suarez. Aldrich to zdecydowanie niższa półka niż Suarez, w dodatku ostatnią walkę stoczyła 18 listopada – po 3 rundach decyzją sędziów wygrała z Lynn Alvarez, której bilans to 6-5.
Lima przepracowała pełen okres przygotowawczy i na ważeniu wyglądała bardzo dobrze. To zestawienie postrzegam jako:
Zawodniczka z TOP15 wagi słomkowej UFC vs „zapchaj dziura”
Kurs do podbitki aku.

TIAGO TRATOR vs SHANE BURGOS (1.50 – EXPEKT) ✅
Burgos trafia do rozpiski w zastępstwie za Zubaira Tukhugova, którego skasowali chłopcy z Nevada State Athletic Commission (failed drug test).
Zmiana niekorzystna dla Tiago, bo nowy przeciwnik jest o 10cm wyższy od pierwotnego. Burgos jest niepokonany (7-0) i wszystkie walki zakończył przed czasem (3 KO/TKO i 4 poddania). Poprzednik miał bilans 18-4 z czego aż 11 zwycięstw przez decyzję.
Brazylijczyk nie zrobił szału w UFC. 3 walki z bilansem 2-1, przegrana przez KO, zwycięstwa przez decyzję, z czego ta z ostatniej walki była niejednogłośna.
Ostatni aspekt, na który pragnę zwrócić uwagę to zasięg rąk – różnica wynosi aż 5 cali na korzyść Burgosa. Uważam, że nowojorczyk będzie starał się wykorzystać swoje warunki fizyczne, ale nie zlekceważy umiejętności parterowych reprezentanta Team Nogueira i walka potoczy się w stójce.

DUBEL: LIMA &amp; BURGOS (2.10 – EXPEKT) ✅
Moja propozycja kuponu na drugą w historii galę w stanie Nowy Jork.

#elegancko
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Juliana Lima vs Aldrich
over 2.5 kurs 1.45 bet365

✅✅✅
Lima na 11 walk aż 9 decyzji. W stójce wolno prowadzi walkę, dużo uników, pojedyncze ciosy, jak obali to nie przechodzi jakoś pozycji, siedzi w gardzie przeciwnika, nie próbuje poddawać, Aldrich w stójce twarda babka, tutaj krzywdy nie powinna dać sobie zrobić, jedynie można się trochę martwić jak da się obalić a tak jednak pewnie się stanie, w parterze Aldrich raz poddana, od tego czasu minęło trochę na pewno popracowała nad nim. Lima nikogo jeszcze w karierze nie poddała.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jak ja tu nie widziałem w maincardzie Villante to sobie teraz będę w brodę pluć... Kto nie widział polecam obejrzeć - świetna stójkowa walka.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
no kapitalny pojedynek Rusek łeb z granitu trochę kondycji zabrakło ale ciosy swoje zrobiły...no i końska siła Predatora fajna gala a dzisiaj zapowiada sie cud miód
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom