>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev



Data: 10 grudnia 2022 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: T-Mobile Arena, Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / STS.pl (karta główna); eFortuna.pl / STS.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
205 lb: 🇵🇱 Jan Błachowicz (29-9) vs. Magomed Ankalaev (18-1)

o pas mistrzowski | 5 rund – ok. 6:00

Co-main event
155 lb: Paddy Pimblett (19-3) vs. Jared Gordon (19-5)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
170 lb: Santiago Ponzinibbio (28-6) vs. Alex Morono (22-7)
185 lb: Darren Till (18-4-1) vs. Dricus Du Plessis (17-2)
145 lb: Bryce Mitchell (15-0) vs. Ilia Topuria (12-0)

Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
265 lb: Jairzinho Rozenstruik (12-4) vs. Chris Daukaus (12-5)
135 lb: Raul Rosas Jr. (6-0) vs. Jay Perrin (10-6)
185 lb: Edmen Shahbazyan (11-3) vs. Dalcha Lungiambula (11-5)
185 lb: Chris Curtis (29-9) vs. Joaquin Buckley (15-5)

Karta przedwstępna (od 23:30 polskiego czasu)
145 lb: Billy Quarantillo (16-4) vs. Alexander Hernandez (13-5)
205 lb: Ovince St. Preux (26-16) vs. Antonio Trocoli (12-3)
145 lb: Erik Silva (9-1) vs. TJ Brown (16-9)
125 lb: Daniel da Silva (11-4) vs. Vinicius Salvador (14-4)
135 lb: Cameron Saaiman (6-0) vs. Steven Koslow (6-0)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Błachowicz - Ankalaev
powyżej 3.5 rundy
@1.87 Betters

Bardzo interesujący pojedynek w ramach niedzielnego UFC 282. Jan Błachowicz jest underdogiem w tym starciu, ale już w swojej karierze pokazywał nam, że w warunkach niskiej presji radzi sobie wyśmienicie. Co ciekawe, kursy na wygraną Rosjanina były wyższe, ale spadły, co w rozumieniu oddsmakerów czyni go jeszcze większym faworytem niż oceniano go z chwilą ogłoszenia pojedynku. Błachowicz walczy o drugi mistrzowski pas w wadze półciężkiej. Jego przeciwnik natomiast jest w wybitnej formie i nie dziwi to, że jest faworyzowany w tym starciu. Wygrał dziewięć pojedynków z rzędu, a w swojej karierze zaliczył tylko jedną porażkę - w debiucie, z Paulem Cragiem przed czterema laty. Spośród siedemnastu zwycięstw, dziewięć zakończył przed czasem. Dziś jednak uważam, że przed nim bardzo trudne zadanie, i nie będzie tak prosto zakończyć szybko walkę. Daria Albers, trenerka mentalna Jana Błachowicza, jest zdania, że Jan wygra nadchodzące starcie o pas mistrzowski UFC w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut. Osobiście nie typowałbym takiego scenariusza, ale sądzę, że Janek będzie długo w grze i że kibice w T-Mobile arenie zobaczą co najmniej cztery rundy walki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
265 lb: Jairzinho Rozenstruik (12-4) vs. Chris Daukaus (12-5),Joazingo wygra @1.55 BETTERS

Przy tej wadze KO/TKO to najlogiczniejsze rozwiązanie. Trudno wskazać faworyta, gdyż każdy ma w rękach dynamit i może wymierzyć kluczowy cios. Większe szanse dostrzegam jednak u wg. mnie lepiej dysponowanego Jairzinho, który miał bardziej spektakularne walki. Myślę że wszystko rozstrzygnie się w maksymalnie drugiej rundzie. Jarzinho ma też wiele do udowodnienia po wpadce z Volkowem. Myślę że Rozentruik udowodni swoją wyzszosc i wygra.
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Jairzinho Rozenstruik (12-4) vs. Chris Daukaus (12-5)
typ : poniżej 1.5 rundy 1.60 superbet


Obaj Panowie legitymują się podobnym bilansem. Rozenstrulik 12 do 4, natomiast Daukaus 12-5.
Podobnie jak kolega wyżej uważam, że walka ta nie ma prawa potrwać za długo. Osobiście uważam, że ktoś kogoś znokautuje już w pierwszej rundzie. Obaj zawodnicy nokautować potrafią, siła ciosów zadawanych przez nich jest ogromna . Liczę na spektakularny nokaut któregoś z nich już w pierwszej rundzie, a jak będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Paddy Pimblett - Jared Gordon
Typ: Pimblett @1.37 Betters

W wadze lekkiej zmierzą się Anglik Paddy Pimblet z Amerykaninem Jaredem Gordonem. Faworytem w tym pojedynku jest 7 lat młodszy od swojego rywala Pimblett. Bilans Anglika to 19-3, z czego aż 15 pojedynków kończył przed czasem (posiada serię 6 wygranych przed czasem). Bilans Gordona to 19-5, z czego 11 pojedynków kończyła decyzja sędziów. Uważam, że Gordon będzie dosyć wygodnym rywalem dla Pimbletta, z racji takiej, że nie widzę tutaj zwycięstwa przed czasem dla Amerykanina, a myślę, że Pimblett jednak znajdzie tutaj sposób czy to przez KO/TKO, czy też jakieś poddanie i wygra tę walkę. Można próbować również Pimblett przed czasem po wyższym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Blachowicz Ankalaev
Zakład: sposób wygranej
Typ: na punkty (decyzja)
Kurs: 2,45
Buk: betters

Walka o pas mistrzowski wagi półciężkiej, ależ to będzie widowisko. Polska kontra Rosja tak można powiedzieć. Rosjanin walczy wybornie ostatnia porażka 4 lata temu i jego wygrane przeplatają się raz nokaut raz walka na pełnym dystansie. Niestety wydaje mi się że 30 letni Rosjanin wygra z naszym 39 zawodnikiem - młodość góra. Obaj zawodnicy maksymalnie zmotywowani każdy chce wygrać w kontekście sportowym ale i zapewne w kontekście politycznym. Polak łatwo walki nie odda, będzie przeciągał ja aby dotrwać do końca. Szybkość i dynamika Rosjanina zapewni mu większą liczbe ciosów i aktywność walki dlatego wygra na pełnym dystansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +591
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Chris Curtis (29-9) vs. Joaquin Buckley (15-5) Curtis 2,4 Betclik

Myślę ze ta wala pójdzie w stronę Cetrisa przez ko tko chłop ma czym palnąć dobra defensywa zapaśnicza w ręce kowadło troszkę zlej krwi miedzy obiema graczami jest myślę ze nie będzie kalkulacji obaj pójdą na maska,,,,, nu mesa jako faworyt troszkę tego nie rozmieniam- Buckley ma spektakularne występy winy prze KO ale Chris to twardy gość w ufc jak mnie pamięć nie ,myli to nie przegrał llprze czasem z Viera dobra zapaśnicza praca Joker go ograł na nogach unikając walki tutaj będzie inaczej Buckley pójdzie w zapasy ale nie jest to taki gracz żeby sprowadzić skontrować Certisa ten kurs to pomyłka dla mnie
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Juz chyba nikogo nie dziwią te cyrki sędziów. Najpierw Pimblett wygrywa jednogłośna decyzją, co jest oczywiście żartem, a chwile pozniej Ankalaev wpuszczony w maliny.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czy lepiej zabraniać prorosyjskiej zawodnikom udziału w sporcie czy lepiej pozwalać im i ośmieszać ? Może ta druga opcja byłaby zabawniejsza :D
 
probetsprofit 1,5K

probetsprofit

Użytkownik
Jedynie kto się w tej walce ośmieszył to sędzia który dał ostatnią rundę 10-8 dla Ankalaeva. Nie wiem nawet z czego można by zrobić to 10-8… chłop zadał 18 ciosów , przeleżał Janka i jeden cymbał daje 10-8 co ustawia remis . 10-9 i była by wygrana Janka. Rewanż pewnie koło marca bardzo realny na tą chwile a wiadomo że Janek rewanże to wygrywa :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
To, że wygrywa nie oznacza,że tak będzie zawsze. Punktowania sędziów nie będę oceniał bo nie ma sensu. Moim zdaniem Jan miał zwycięstwo podane na tacy, Rusek w 3 r. już mocno odczuwał kopnięcia Janka i momentami miałem wrażenie, że mogł po prostu zadać jeszcze kilka ciosów więcej a przeciwnik nie ustałby na nogach i wtedy bolesne G&P. Tak się nie zdarzyło, Rusek wiedział, że przegrywa i zaczął wdrażać swój game plan czyli parter. Może tam mocno aktywny nie był ale to wystarczyło. Jeśli doszłoby do rewanżu cienia szans dla Janka nie widzę mimo sympatii do niego. Rusek na dzień dobry zacznie obalać, a że TDD jest na słabiutkim poziomie to będzie to tylko woda na młyn dla Analaeva. Kolejnym problemem jest to, że Janek nie potrafi wstać z parteru. Moim zdaniem większe szanse miałby z Jirim niż właśnie z Ruskiem.
 
probetsprofit 1,5K

probetsprofit

Użytkownik
Ruski nie zacznie obalać na dzień dobry bo wtedy Janek będzie miał jeszcze siły … było by to bez sensu . Po drugie ta walka która się odbyła miała mieć 3 rundy . W ostatniej chwili już po obozie przygotowawczym Janek dowiedział się że 5 rund a nie 3 i ze walka o pas . Nie będę mówił kto tą walkę wygrał by po 3 rundach . Jeśli rewanż będzie miał 5 rund Janek może w nim wyglądać zupełnie inaczej
 
Do góry Bottom