>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UFC 256: Figueiredo vs. Moreno

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 256: Figueiredo vs. Moreno



Data: 12 grudnia 2020 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (karta wstępna i przedwstępna)

Walka wieczoru
125 lbs: Deiveson Figueiredo (20-1) vs. Brandon Moreno (18-5-1)

o pas mistrzowski | 5 rund

Co-main event
155 lbs: Tony Ferguson (25-4) vs. Charles Oliveira (29-8)


Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
155 lbs: Renato Moicano (14-3-1) vs. Rafael Fiziev (8-1)
185 lbs: Kevin Holland (20-5) vs. Ronaldo Souza (26-8)
265 lbs: Junior dos Santos (21-8) vs. Ciryl Gane (6-0)

Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
145 lbs: Cub Swanson (26-11) vs. Daniel Pineda (27-13)
115 lbs: Mackenzie Dern (9-1) vs. Virna Jandiroba (16-1)
115 lbs: Tecia Torres (11-5) vs. Sam Hughes (5-1)
145 lbs: Gavin Tucker (12-1) vs. Billy Quarantillo (15-2)

Karta przedwstępna (od 00:00 polskiego czasu)
265 lbs: Sergey Spivak (11-2) vs. Jared Vanderaa (11-4)
145 lbs: Chase Hooper (9-1-1) vs. Peter Barrett (11-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Charles Oliveira vs Tony Ferguson
2. RUNDA ZOSTANIE ROZPOCZĘTA TAK 1.40
Junior Dos Santos vs Ciryl Gane
WALKA NA PEŁNYM DYSTANSIE NIE 1.40
1.96 Etoto
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Czas na podanie moich typów na te gale :)
Kursy: Fortuna

Pierwszy typ: Ciryl Gane(1.20)
Niepokonany sparingpartner Francisa Ngannou, popularny Bon Gamin przebojem wdarł się do UFC.
W debiucie poddał Raphaela Pessoa,po bardzo dobrej walce.
Potem ten sam los spotkał Don'Tale Mayesa.
A w 3 walce wypunktował twardego Tannera Bossera.
Wstępnie miał się zmierzyć z Abrekiem, niestety walka wypadła dwa razy, ostatnio miał się zmierzyć z Ante Delija.
Ostatecznie na przeciw Francuza stanie rozbita juz legenda Junior Dos Santos, który w 3 ostatnich walkach zaliczył 3 ko.
Gane to świetny mobilny kickbokser który bardzo dobrze zadomowił się w MMA.
W jego rekordzie poza UFC sa dobre solidne nazwiska: Dyczka czy Souza.
JDS rozbita legenda, ostatnie ko zrobiły swoje, wiek juz też dał się we znaki.
Ten Junior to juz nie to co kiedyś.
Uważam ze Gane na spokojnie może go ubić jak i wypunktować.

Drugi typ: Tecia Torres(1.27)
Bardzo fajny typ jak na wmma.
Tecia pierwotnie miała się zmierzyć z Angela Hill, która się z walki wycofała przez pozytywny wynik na Covida.
Tecia w ostatniej walce pokonała faworyzowaną zapaśniczke Brianne Van Burren, przerywając tym samym serię porażek w UFC, których zaznała z samym topem UFC.
Nową rywalką Torres będzie Sam Hughes, która jest bardzo przeciętną zawodniczką do tegi short notice, dużo mniejsze doświadczenie, nie sądzę aby Torres to przegrała.

Trzeci typ; Billy Quarantillo(1.58).
Zawodnik z Tampy na Florydzie zmierzy się w swojej 4 walce w ufc z Davinem Tuckerem.
Billy to bardzo wszechstronny zawodnik, od zapasów przez czarny pas bjj po bardzo dobrą stójke.
W ufc do tej pory wygrał 3 walki, przez poddanie, na pkt i przez ko/tko.
Jego rywal Tucker jest po dwóch wygranych z rzędu ale z dużo słabszymi rywalami, miewając tam problemy.
W tej walce będzie dużo mniejszy od Billego, umiejętnościami też będzie odstawał.
Billy jest bardziej wszechstronny co pozwoli mu wygrać te walke.


Podam też typ na underdoga który moim zdaniem ma szansę to ugrać i warto gdzieś tam sobie go zagrać jako dodatkowy typ.
Renato Moicano(2.19).
Brazylijczyk zmierzy się z Atamanem Rafaelem Fizievem, który bardzo ładnie pokazał się w ostatniej walce z Marc'kem Diakiesem.
W ostatniej Moicano w debiucie w wadze lekkiej bardzo szybko poddal Damira Hadzovicia.
Renato to zawodnik att, czarny pas bjj, moblina stójka, świetna praca na nogach.
Rafael to zawodnik z Tiger Muay Thai, znakomity stójkowicz.
Dziwią mnie te kursy na te walkę.
Rozumiem że walka Fizieva z Diakeisem to był bardzo dobry występ, ale różnica klas pomiędzy Marc'kiem a Moicano jest kolosalna.
W stójce mobilność i praca na nogach powinna być na korzyść Renato, uważam że będzie w stanie w tej stójce wypunktować Fizieva.
Sądzę że da radę nawet go obalić.
Kurs warty ryzyka :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Kolega wyżej jest mega śmieszny z typem na Gane.... a po galiedzie tutaj jechany. Człowieku ten Gane to nawet nie liznął przeciwników których pokonywał lub z którymi mierzył się JDS i Ty go grasz po 1,20 ..... przecież kurs 4,05 na JDS to jest duża przesada i wstyd tego nie zagrać. Gane nie jest dla mnie żadnym faworytem w tej walce a co dopiero aż takim faworytem żeby wystawiac 1,20 . Ty widziałes jego walki ?? Wymieniasz Pessoe , człowieku zobacz z kim on zrobił bilans 8-0 :) tam byli ludzie spod sklepów....Booser następny .... przecież oni nie mają podjazdu do JDS...trzeba być samobójca żeby grac Gane po 1,20 bo takie kursy to czasem były na Jon Jonesa w swoim PRIME. Ivanov Tuivasa Lewis każdy z nich lepszy od tych których Ty wymieniłeś a z nimi wygrywał JDS ostatnio . CO prawda trzy porażki z rzędu ale zobacz z kim , sam TOP. Idelany przeciwnik dla JDS na przełamanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Kolega wyżej jest mega śmieszny z typem na Gane.... a po galiedzie tutaj jechany. Człowieku ten Gane to nawet nie liznął przeciwników których pokonywał lub z którymi mierzył się JDS i Ty go grasz po 1,20 ..... przecież kurs 4,05 na JDS to jest duża przesada i wstyd tego nie zagrać. Gane nie jest dla mnie żadnym faworytem w tej walce a co dopiero aż takim faworytem żeby wystawiac 1,20 . Ty widziałes jego walki ?? Wymieniasz Pessoe , człowieku zobacz z kim on zrobił bilans 8-0 :) tam byli ludzie spod sklepów....Booser następny .... przecież oni nie mają podjazdu do JDS...trzeba być samobójca żeby grac Gane po 1,20 bo takie kursy to czasem były na Jon Jonesa w swoim PRIME. Ivanov Tuivasa Lewis każdy z nich lepszy od tych których Ty wymieniłeś a z nimi wygrywał JDS ostatnio . CO prawda trzy porażki z rzędu ale zobacz z kim , sam TOP. Idelany przeciwnik dla JDS na przełamanie
Owszem oglądałem każdą walkd Gane'a i to od walki z Dyczka na TKO44 i uważam go za prospekta na miarę top 10 wagi półcieżkiej.
A ty widziałeś jak w ostatnich walkach wyglądał JDS i jakie 3x ko zebrał?
Otóż wyglądał słabo bez woli walki.
To już cień samego siebie.
Słaba szczęka, powolny, warunki fizyczne gorsze.
Gane bardzo szybko jak na te wage porusza się na nogach, mądrze walczy.
Co ma mu JDS zrobić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Co ma mu zrobić ? Znokautuje go :) A ty widziałes kto mu zrobił te KO ? Przecież Ci co zrobili mu KO zrobili by dokładnie to samo z Gane :)
Posprawdzaj swoje poprzednie typy z gal i sprawdź ile takich super kursików Ci nie weszło :)
Za ile zagrasz tego Gane żeby się to kalkulowało ? Przecież to nawet na taśmę się nie nadaje....

Wstyd by mi było taki typ nawet tutaj podawać ....

Do kolegi wyżej nawet nie odpisuje , jak zapowiedziałem jak będzie dalej pyskował to wrzucę tutaj jego faciatę a trafię go na kolejnym ważeniu przed KSW jak będzie dalej pyskował :)
Uważasz że tak mobilnego szybkiego Gane'a stary dziadek Junior znokautuje? Dobre!

Co do moich typów to są one lepsze od twoich bo są.
A ty jesteś mądry po gali.
A przed gala ze świecą w ręku szukać twoich typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Uważasz że tak mobilnego szybkiego Gane'a stary dziadek Junior znokautuje? Dobre!

Co do moich typów to są one lepsze od twoich bo są.
A ty jesteś mądry po gali.
A przed gala ze świecą w ręku szukać twoich typów.
Moje typy są lepsze bo są wygrane :) nie chce mi się tutaj pisać analiz i tylko dlatego ci tutaj nie podaje bo jak podam suche typy to i tak zostaną usunięte :) oczywiście można zrobić screen zeby Ci pokazać ale nie muszę nic nikomu udowadniać . Reputacji tez nie potrzebuje bo można być dobrym typerem
Mma bez reputacji lub być totalnie kiepskim jak np pudzian a mieć reputacje :) żaden wyznacznik. A co do mobilności to zobaczysz w sobotę jak ona się mu przyda :)
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Cub Swanson - Daniel Pineda [email protected] (Totalbet)

Idę w stronę Pinedy, który w mojej opinii jest w każdej płaszczyźnie lepszy od Swansona, który na ostatnie 5 walk wygrał jedną(z Kronem Gracie UD). Pineda w świetnym stylu zadebiutował w UFC demolując Herberta Burnsa. Daniel sprawił małą niespodziankę wygrywając z Brazylijczykiem i to przed czasem(Sam grałem wówczas na Herberta eh...)
Widzę Value w tym typie, ponieważ spodziewałem się kursu na wygraną Daniela około @1.40. Zobaczymy czy się sprawdzi :)
Za drobne zaryzykuje Daniel Pineda przed czasem @2.30 (forBET)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Kolega wyżej jest mega śmieszny z typem na Gane.... a po galiedzie tutaj jechany. Człowieku ten Gane to nawet nie liznął przeciwników których pokonywał lub z którymi mierzył się JDS i Ty go grasz po 1,20 ..... przecież kurs 4,05 na JDS to jest duża przesada i wstyd tego nie zagrać. Gane nie jest dla mnie żadnym faworytem w tej walce a co dopiero aż takim faworytem żeby wystawiac 1,20 . Ty widziałes jego walki ?? Wymieniasz Pessoe , człowieku zobacz z kim on zrobił bilans 8-0 :) tam byli ludzie spod sklepów....Booser następny .... przecież oni nie mają podjazdu do JDS...trzeba być samobójca żeby grac Gane po 1,20 bo takie kursy to czasem były na Jon Jonesa w swoim PRIME. Ivanov Tuivasa Lewis każdy z nich lepszy od tych których Ty wymieniłeś a z nimi wygrywał JDS ostatnio . CO prawda trzy porażki z rzędu ale zobacz z kim , sam TOP. Idelany przeciwnik dla JDS na przełamanie
Nie kolega jest śmieszny, tylko kurs na Francuza (dla mnie nie jest grywalny), który odzwierciedl szanse rozbitego i leciwego JDS. Bilans nie walczy. Polecam zobaczyć kilka walk Gane a później się wypowiadać. Dla mnie top5 ciężkiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Nie kolega jest śmieszny, tylko kurs na Francuza (dla mnie nie jest grywalny), który odzwierciedl szanse rozbitego i leciwego JDS. Bilans nie walczy. Polecam zobaczyć kilka walk Gane a później się wypowiadać. Dla mnie top5 ciężkiej.
Wiesz ilu już było takich co im wróżyli TOP 5 danej wagi i zostali szybko zweryfikowani przez średniaków ? Choćby Johny Walker , też miał wygrywać z Jonem Jonesem...
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Wiesz ilu już było takich co im wróżyli TOP 5 danej wagi i zostali szybko zweryfikowani przez średniaków ? Choćby Johny Walker , też miał wygrywać z Jonem Jonesem...
Tyle ze Walkera wyjaśnił solidny Corey a nie stary dziad co pada,kuli sie w żółwia i czeka aż sędzia przerwie po jedynym mocnym ciosie
Taka dość duża różnica ;)
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Ale Ty jesteś oczytany lowkingiem... co napiszą to tutaj powtarzasz ... oni tam to jedni z większych Januszy typowania MMA
Nie czytam polskich stron branżowych mma.
Musisz mieć ubogie słownictwo skoro nie znasz takich stwierdzeń jak np skulić się do żółwia.
Mógłbym też napisać, że przewraca się od podmuchu wiatru.
Za to widzę że ty czytasz skoro wiesz skąd co niby pochodzi ;)
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
szklana jak juz :rolleyes: po gali zobaczymy kto miał racje a teraz moze jakieś typy sugestie luźne pany nikt nie jest nieomylny...wiecej dystansu :coffee:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Billy Quarantillo @ 1.60 Unibet

Popieram typ podany powyżej. Billy lepszy w każdej płaszczyźnie, ma bardzo dobre cardio, narzuca dużą presje rywalom. Nieustępliwy i nieugięty. Do tego widoczna przewaga w warunkach fizycznych. Walka około 3 w nocy. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Cygan wylądował.
4 ko/tko z rzędu czas na emeryturę.
Pewniak gali :)
Gratuluje typu i super kursu. Oby tak dalej ! Rozbiłeś bank tym typem ! :) fenomenalny występ Gane . I ta moblilnosc - palce lizać :) Conajmniej top3 . Miocic Blaydes Nganou mają pełno w gaciach :) a jak tam Billy i jego super warunki fizyczne ? O Moicano nie pytam bo jeszcze nie doszedł do siebie.
PS : taki Jarzhinio albo Blaydes to robią tego prospekta top5 jak chcą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom