>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 136: Edgar vs Maynard 3

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Data: 8 października 2011
Miejsce: Houston, Teksas, USA
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Frank Edgar (13-1-1) vs. Gray Maynard (10-0-1)
Główna karta:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo (19-1) vs. Kenny Florian (14-5)
185 lbs.: Chael Sonnen (25-11-1) vs. Brian Stann (11-3)
155 lbs.: Melvin Guillard (29-8-2) vs. Joe Lauzon (20-6)
145 lbs.: Nam Phan (16-9) vs. Leonard Garcia (15-7-1)
Walki w Spike TV
185 lbs.: Demian Maia (14-3) vs. Jorge Santiago (23-9)
155 lbs.: Anthony Pettis (13-2) vs. Jeremy Stephens (20-6)
Pozostałe:
265 lbs.: Joey Beltran (13-5) vs. Stipe Miocic (6-0)
145 lbs.: Tiequan Zhang (15-1) vs. Darren Elkins (12-2)
185 lbs.: Aaron Simpson (10-2) vs. Eric Schafer (12-5-2)
185 lbs.: Steve Cantwell (7-4) vs. Mike Massenzio (12-5)

Bardzo ciekawa gala. Czuję dużo emocji i widowiskowych walk. Walka wieczoru to spotkanie dwóch zawodników którzy spotkają się w Octagonie po raz 3. Ostatni ich pojedynek zakończył się remisem. Są to zawodnicy o podobnych umiejętnościach i wcale się nie zdziwię, jeśli znów werdykt będzie podobny, czyli REMIS ;) Cała karta główna to pojedynki które chce zobaczyć. Czy Aldo obroni swój pas ? Czy Stann udowodni swoje umiejętności i pokona Sonnena któremu marzy się rewanż z Pająkiem ? Guillard również jak na razie pokonuje swoich rywali i dąży do walki o pas. Do gali został tydz, więc zachęcam do dyskusji i podawania typów.​
 
P 1

przemoziom

Użytkownik
Na rozpisce bardzo widowiskowo walczący fighterzy, nie mogę się już doczekać ! Myślę czy nie zainwestować troszkę w walkę Stanna, kurs ładny, jednak Sonnen... wielka niewiadoma na co go obecnie stać.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Witam, mnie interesuje zasadniczo tylko jedna walka: Demian Maia vs. Santiago. W tej chwili nie jest ona odnotowana na Best Fight Odds, nie ma jej także w ofercie kilku bukmacherów, których sprawdziłem. Być może zostanie dodana gdzieś w środku tygodnia.

Mój typ:
Demian Maia vs. Jorge Santiago 1 i póki co...??

Uzasadnienie:
Już w walce z Andersonem, Mai udało się go trafić w stójce. Znaczny postęp w tej płaszczyźnie walki pokazał także 1 runda z Munozem, Maia wprawdzie przegrał tę walką, ale dlatego że się zawachał i nie poszedł za ciosem...widać jego umiejętności zaskoczyły jego samego ???? . Ten aspekt poruszył także w wywiadzie po walce (zgubiły go odstępstwa od gameplanu). W walce z Santiago nie popełni tego błędu i będzie dominował w stójce. Z kolei Stann pokazał, że gdy ktoś ostro napiera w stójce na Santiago to ten się gubi, jeżeli Maia był w stanie urwać w tej płaszczyźnie rundę Munozowi i przetrwać z Andersonem to myślę, że tym bardziej da radę z Santiago.

Santiago (niebieski pas bjj) jest znany ze swoich akcji parterowych...jednak w żadnym razie nie możemy porównać jego umiejętności ze zwycięzcą ADCC SWWC. Maia (3 stopnia czarny pas w bjj) posiada prawdopodbnie najlepsze bjj w całym ufc.

Wreszcie zapasy...cóż powiedzmy szczerze żaden nie jest super zapaśnikiem, a co za tym idzie nie są specjalistami od klinczu i obaleń, ale należy pamiętać, że to Maia pokonał Chael Sonnen (NCAA Division I, rezerwa olimpijska) w pierwszej rundzie przez submission, nieźle dawał sobie także radę ze wspomnianym Munozem (NCAA Division I).
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Też uważam, że Demian to bardzo dobry typ. Poprawił stójkę, w parterze sobie krzywdy zrobić nie da. Co do jego zapasów i przykładu z Sonnenem - średnio trafiony, bo Sonnen nim rzucał, a że nie umie bronić trójkątów... Cóż.
Co do walki Stann - Sonnen. Wobec słabych zapasów Stanna, spodziewam się spokojnej wygranej Sonnena.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Maynard był blisko znokautowania Edgara w ostatnim pojedynku. Myślę, że wyciągnął wnioski z tej walki i zobaczymy go jeszcze bardziej agresywnie walczącego. Wiem, że to jest pojedynek z tych, które ciężko przewidzieć. Ja jednak bym się skłaniał na pretendenta. Nie pamiętam który z zawodników doznał kontuzji i walka została przełożona. Podajże dwa razy termin został zmieniany. Najpierw oboje doznali kontuzji, a później ? To też może mieć znaczenie. Wiadomo, że po kontuzji zawodnik może nie być w najlepszej formie tak jak było z Shogunem po kontuzji kolana.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
155 lbs.: Frank Edgar (13-1-1) vs. Gray Maynard (10-0-1)

Tutaj mam podobne zdanie co Snoopy.
Pewnie będzie walka na pełnym dystansie, decyzja blisko remisu.
Stawiam , że pierwsze rundy na Maynarda, bo on jest większy, silniejszy i mocniej uderza, potem do głosu dojdzie Edgar ze swoją żywotnością.
Walka bez faworyta.
Jako , że Edgar broni tytułu, to sędziowie mogą jego faworyzowac ale przyznam się, że nie wiem jaka jest praktyka.
Na Maynarda można złapac kurs 2.35.
Jest szansa , że skutecznie trafi Edgara lub wygra zdecydowanie 3 lub więcej rund.
Myśle, że najpewniej jest poszukanie w tej walce handicapu punktowego na Maynarda.

185 lbs.: Chael Sonnen (25-11-1) vs. Brian Stann (11-3)

Stann robi postępy. Póżno zaczął kariere w mma. Jeszcze kilka walk wcześniej to była taka zagubiona owieczka w oktagonie.
W lutym 2010 roku przegrał przez decyzje z Philem Davis. Zapaśnikiem, podobnie walczącym do Sonnena zawodnikiem.
Jest duża szansa , że przez ten czas Stann zrobił postep w walce vs silny zapaśnik, natomiast po Sonnenie nie spodziewałbym się lepszej formy ( długa przerwa i 34 lata)
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Ja nie wierzę, że tym razem Maynard będzie w stanie tak trafić, jak w pierwszej walce i uważam, że Edgar wygra dość zdecydowanie na punkty. W pierwszym pojedynku pokazał dobrą obronę przed obaleniami, a w stójce będzie za szybki.
 
P 1

przemoziom

Użytkownik
Akurat wiekiem Sonnena bym się nie przejmował, bardziej interesuje mnie czy jest w stanie łatwo narzucić swoje warunki, czy może wda się w bójkę z All American, i ten pośle go na glebę solidnym prostym ;)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tutaj bym uważał na Sonnena. On chce jeszcze się spotkać z Pająkiem w Octagonie. Taka porażka na pewno zmniejszyła by szansę. Stann jest groźnym rywalem, ale w parterze nie będzie miał zbyt dużo argumentów. Jeden będzie się obawiał stójki, drugi parteru. Brian jest silnym facetem, ale moim zdanie nie utrzyma się na nogach. W tej chwili kurs na Sonnena zbyt niski żeby grać, ale może do weekendu podskoczy do góry.
 
P 1

przemoziom

Użytkownik
Co myślicie o walce Melvin Guillard vs. Joe Lauzon ? Asassin ostatnio pokazuje świetną formę pod skrzydłami Grega Jacksona, jednak większość swoich walk przegrywał przez poddanie. Lauzon jest mocny w tej materii, jak myślicie jakie są szansę ze złapie Melvina ?
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Melvin pod okiem Grega poczynił spory postęp i wg mnie to on jest faworytem, ale nie aż takim, jak pokazują to kursy. Joe mnie też specjalnie nie przekonuje. IMO no bet, albo Joe za drobne.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Stipe Miocic vs Joey Beltran 1.52✅✅✅ Pinnacle.Joey to nie jest zawodnik klasy UFC.Stipe to dobry prospekt wagi ciężkiej.Zapaśnik 1 dywizji NCAA,mistrz stanowy w swojej kategoria do tego jest bokserem posiada tytuł &quot;Złote Rękawice&quot;(są to amatorskie mistrzostwa w boksie w USA).Jak dla mnie jest on szybszym i silniejszym sportowcem,bardziej wszechstronnym zawodnikiem o wiele lepszym technicznie,mocnym zapaśnikiem z bardzo dobra stójką.W swoim repertuarze posiada także bardzo mocne leg kicks.Jest to jego debiut w UFC.Stawiam na KO w stójce lub położenie Beltrana na glebę i tam brutalne Ground end pound.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Mój typ: Demian Maia vs. Jorge Santiago 1 i póki co...??
Bukmacherzy wystawili śmieszny kurs, który wynosi w bet365 1.28 heh. Cała gala obfituje w świetne pojedynki, ale kursy wystawione na poszczególne walki są śmieszne. Na Sonnena znalazłem 1.40 na sportingbecie. Jedynie koncentruję się na walce wieczoru i jednak stawiam na Maynarda.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
265 lbs.: Joey Beltran (13-5) vs. Stipe Miocic (6-0)

Kurs na Beltrana urósł aż do 3.1
Za Miocica można dostać 1.43

Chorwata ustawiłbym tylko jako nieznacznego faworyta.
Tak naprawde nie wiadomo na co go stac w UFC. Zawodnik &quot;ma papiery&quot; na dobrego zawodnika ale kurs 1.43 to znaczna przesada.



Postawie na Beltrana jako value bet.
Myśle , że walka potoczy się długo, Beltran ma dobre cardio, jest twardy, ma doświadczenie z UFC i tym może przechylić szale zwycięstwa na swoją strone.

Beltran
3.1 w Pinnacle
3/10
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bukmacherzy twierdzą, że walka Edgar - Maynard będzie długa i rozstrzygnie się po 5 rundach. Mają powody by tak myśleć, ponieważ dwa ostatnie pojedynki kończyły się decyzją sędziów. Czy tym razem będzie inaczej ? Ja uważam, że tak! Edgar to tytan pracy z żelazną kondycją. Przeważnie zajeżdza swoich rywali i punktuje. Posiada bardzo duże umiejętności, ale brakuje mu według mnie siły. Trudno w tej kategorii wagowej o mocne uderzenie, ale Maynard na pewno wie gdzie popełnił błąd w przygotowania do ostatniej walki. To on był lepszy w stójce i miał już praktycznie Edgara na widelcu. Czemu tego nie skończył ? Nie wiem.... Te dwie walki musiały go czegoś nauczyć i teraz scenariusz się nie powtórzy. Udowodnił, że można trafić Edgara i, że można z nim wygrać. Przygotowani są na pewno na 110 % ale to jeden z nich musi wygrać i dla mnie będzie to Maynard. Stawiam na Gray Maynard by KO, TKO or Stoppage po kursie 6.50
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
185 lbs.: Demian Maia (14-3) vs. Jorge Santiago (23-9)

Maia wins by 3 round decision
2.570 5Dimes
5/10


Maia nie jest typem punchera, Santiago ma dobre umiejętności parterowe, więc ciężko będzie go poddać.
Wygrana przez decyzje najbardziej prawdopodobna.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
W głównej walce stawiam na Edgara. W ostatniej walce Maynard&#39;owi nie udało się go znokautować, więc moim zdaniem tym razem tymbardziej mu sie to nie uda. Edgar bedzie bardziej uważny i wygra przez decyzję.
W następnej walce zaryzykuje na Stann&#39;a po kursie 3.10. Bardzo dobrze broni się przed poddaniami, a do tego jest silny. Sonnen dawno nie walczył, do tego w ostatniej walce był na koksie. Wydaje mi się, że nie będzie to już ten zawodnik co w ostatniej walce.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Frankie Edgar pok. Graya Maynarda przez KO (uderzenia w parterze), 3:54 runda 4

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo pok. Kenny’ego Floriana przez jednogłośną decyzję, 3 x 49-46

185 lbs.: Chael Sonnen pok. Briana Stanna przez poddanie (trójkąt rękami), 3:51 runda 2
145 lbs.: Nam Phan pok. Leonarda Garcię przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
155 lbs.: Joe Lauzon pok. Melvina Guillarda przez poddanie (duszenie zza pleców), 0:47 runda 1

Walki w Spike TV

185 lbs.: Demian Maia pok. Jorge’a Santiago przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs.: Anthony Pettis pok. Jeremy’ego Stephensa przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-29

Pozostałe:

265 lbs.: Stipe Miocic pok. Joeya Beltrana przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
145 lbs.: Darren Elkins pok. Tiequan Zhanga przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 30-26
185 lbs.: Aaron Simpson pok. Erica Schafera przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
185 lbs.: Mike Massenzio pok. Steve’a Cantwella przez jednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 30-27
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
185 lbs.: Demian Maia (14-3) vs. Jorge Santiago (23-9)

Maia wins by 3 round decision ✅
2.570 5Dimes
5/10

265 lbs.: Joey Beltran (13-5) vs. Stipe Miocic (6-0)
Beltran ⛔
3.1 w Pinnacle
3/10


ogółem
+4.85 j.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom