>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Używanie VPS

P 63

prusi0010

Użytkownik
Siemano czy żeby grać na zagranicznych bukach głównie bet365 wystarczy zakupić VPS w Wielkiej Brytanii (np z contabo) czy może poinstalowac coś jeszcze? Kompletnie się na tym nie znam i byłbym wdzięczny za pomoc
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
bet365 ma na blacklist chyba wszystkie darmowe i komercyjne VPN, VPS może być rozwiązaniem, ale samodzielna konfiguracja takiego srwera to nie jest prosta sprawa, jak się powszechnie sądzi :(
Firmy oferujące VPS mogą też skonfigurowac na nim prywatnego VPN, ale to za dopłatą zapewne.
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Pytanie powinno brzmiec czy masz juz konto na bet365 czy dopiero zamuerzasz je zakladac ? Jesli nie masz na angielsku adres lub inny europejski gdzie mozna grac to z Polski nie zalozysz nowego konta
 
P 63

prusi0010

Użytkownik
Pytanie powinno brzmiec czy masz juz konto na bet365 czy dopiero zamuerzasz je zakladac ? Jesli nie masz na angielsku adres lub inny europejski gdzie mozna grac to z Polski nie zalozysz nowego konta
Jeszxze nie mam ale będę zakładał na angielski adres i się zastanawiam co zrobić żeby potem bana nie dostać przez lokalizacje
 
NamXay 7,2K

NamXay

Użytkownik
Najłatwiej byłoby jakbyś miał jakiegoś znajomego w UK, który ma inernet ze statycznym adresem ip . Wtedy możnaby niewielkim kosztem (zakup mikrokomputera Raspberry+jakaś karta pamięci żeby zainstalować system operacyjny+browar dla kolegi za to, że udostępnił gniazdko na ładowarkę do telefonu) postawić własny serwer VPN według własnego uznania (na przykład OpenVPN albo Wireguard co zajmuje max 5 minut). Potem już tylko pobranie aplikacji na telefon (appstore lub google play) i instalacja, która sprowadza się w praktyce do zeskanowania qr code. I po robocie.

U mnie się sprawdza. Często bywam poza Europą i jak coś potrzebuję z europejskiej sieci w tym także zagrać u jakiegoś polskiego buka to nie ma z tym najmniejszych problemów. Uruchamiam aplikację na telefonie i mam polski adres ip niezależnie od tego czy korzystam z wifi czy korzystam z karty sim jakiegoś lokalnego operatora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
simka i po klopocie
Zamawiasz np vodafone z allegro, doladowujesz konto przez strone ding i odpalasz neta
Niestety od jakiegos czasu nie ma juz abonamentow miesiecznych na net nielimitowany, ale masz np pakiet na 8 dni za 5 funtow - 3 GB co powinno spokojnie starczyc
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
simka i po klopocie
Zamawiasz np vodafone z allegro, doladowujesz konto przez strone ding i odpalasz neta
Niestety od jakiegos czasu nie ma juz abonamentow miesiecznych na net nielimitowany, ale masz np pakiet na 8 dni za 5 funtow - 3 GB co powinno spokojnie starczyc
Ja teraz jestem w UK. Chciałam sobie kupić simkę i grać w PL ale pytanie, czy po przylocie do PL, sieć nie przenosi się na polskich nadawców? U Ciebie normalnie widać na telefonie sień vodafone?
 
F 0

fufu7k

Użytkownik
Szanowni Koledzy/koleżanki, czy jest jakiś sposób na rejestrację nowego konta z PL, oraz możliwość gry? jeżeli tak to czy mógłby ktoś opisać jak należałoby to zrobić.
Pozdrawiam
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
pomóżcie! jaki VPN do gry na bet365? testowałem płatną wersję NordVPN, ale wszystkie poblokowane. karta SIM nie wchodzi w grę, bo co miesiąc trzeba zamawiać nową... "Fair Usage" pozwala na korzystanie z bezpłatnego roamingu tylko przez 2-3tyg., a potem stawki są horrendalne.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Czy ktoś z Was zna listę Państw gdzie 365 podobno wprowadza lub wprowadził geolokalizacje na swojej stronie i podobno nie da się obejść tego na roaming, bo aplikacja jest jakaś trefna do tego wypuszczona przez nich. Zasłyszane na innych forach internetowych także ostrzegam na przyszłość. Chyba, że ktoś ma na to sposób to z chęcią bym się dowiedział o co dokładnie w tym wszystkim chodzi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.digitalelement.com/bet365-incorporates-digital-element-ip-geolocation-technology/

nie mam listy Państw, ale z geolokalizacją chodzi o to aby była zgodna z prawem czyli tam gdzie mają licencje geolokalizacja przekierowuje na serwer domyślny w Niemczech to będzie de, we Włoszech końcówka it. itd. Oni mają licencje krajowe, stąd geolokalizacja.


"
Bet365.es (spanish website) adopted geolocation on their website to prevent people from placing bets from abroad
You can´t open any ticket with them (it closes itself automatically) " tak jak w Polskich bukach nie możesz stawiać spoza terytorium RP (teoretycznie, bo buk pyta o to Ciebie przerzucając na Ciebie odpowiedzialność, bo to Ty potwierdzasz, że stawiasz z terytorium RP).

Nie znam się na informatyce, ale lepiej w angielskim języku szukaj ;) i ramy czasowe ustaw, bo coś co działało rok temu teraz może być bezużyteczne, to wyszukiwania geolocation bet365 z ostatniego miesiąca

 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Olej vpna
Tylko simka i czemu niby co miesiąc musisz nowa zamawiać?
Odpowiedziałem Ci już na czacie, ale jakby kogoś to interesowało, to karta SIM może podlegać pod Fair Usage Policy (roaming)


W skrócie to jak za dużo używasz roamingu poza krajem pochodzenia karty SIM, to MOGĄ Ci ograniczyć/zwiększyć opłaty za roaming. Czasem udaje się krócej, czasem dłużej na jednej karcie jechać, a czasem już po 2 tygodniach się upominają. Załączam SMSy od giffgaff.
 

Załączniki

  • 118,1 KB Wyświetlenia: 13
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Do bet365 VPN już dawno nie wystarcza. Jak
pomóżcie! jaki VPN do gry na bet365? testowałem płatną wersję NordVPN, ale wszystkie poblokowane. karta SIM nie wchodzi w grę, bo co miesiąc trzeba zamawiać nową... "Fair Usage" pozwala na korzystanie z bezpłatnego roamingu tylko przez 2-3tyg., a potem stawki są horrendalne.
Do bet365 VPN już dawno nie wystarcza. Teraz kupuje się dedykowane IP.na dany kraj. Nie wiem jak to działa ale działa. Mam gościa od którego kupuje IP Hiszpańskie bo konta mam Hiszpańskie. 30$ miesięcznie to kosztuje. Nie wiem czy może ogarnąć też IP na inne kraje. W skrócie dział to tak ,że pobierasz apke ze sklepu google, ustawiasz hasło itp on Ci podaje jakis tam kod i apka zmienia IP. I co miesiąc mu płacisz. Wszystko śmiga jak należy i grasz sobie na bet365. VPN już dawno temu przestał przechodzić na becie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
berh 7,5K

berh

Użytkownik
simka i po klopocie
Zamawiasz np vodafone z allegro, doladowujesz konto przez strone ding i odpalasz neta
Niestety od jakiegos czasu nie ma juz abonamentow miesiecznych na net nielimitowany, ale masz np pakiet na 8 dni za 5 funtow - 3 GB co powinno spokojnie starczyc
jest napisane, że Ł5, a pod spodem że Ł7... o co z tym chodzi?

1692662540925.png
 
S 0

share1231

Użytkownik
Ktoś rozkminil jak zakładac nowe konta, żeby zaraz nie wysyłali informacji ze decyzja biznesowa i zamykają konto ? Normlanie na sim zakładam i zawsze to samo :(
 
Do góry Bottom