>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy z analizami. ZAPRASZAM

C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#1
Cean -Nice
Typ x2
Buk Unibet
Stawka 1j

Główny mój typ.to, że Nice nie przegra tego spotkania. Chyba to jest kolejny prezent od Bukow i trzeba z niego skorzystać. Wszystkie znaki na.niebie i ziemi wskazują, że goście ten mecz wygrają pewnie.i to bez żadnych problemów. największym atutem przyjezdnych jest ofensywa. Nie mają żadnych problemów ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych, a co najważniejsze umieją je zamienić na bramki. Mają w dodatku dobry duet Mario plus Płeo, którzy wręcz wymiartaja na boiskach l1 prezentując do tego wysoki poziom. Cean od początku sezonu gra słabo i dla.nixh jeden punkt w takim spotkaniu będzie sporym osiągnięciem. Nie daje gospodarzom żadnych szans.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#2
Indiana - Chicago
Typ Chicago over 103.5
Kurs1.87
Stawka 1j

Indiana gra dno tak naprawdę od początku sezonu. Nic ciekawego nie pokazują i nie chce mi się wierzyć, żeby to mogłoby się tutaj zmienić. Chicago w dodatku będą chcieli zmagać plamę za ostatni swój występ,gdzie zagrali słabo. A ku temu dobra okazja Indiana gra fatalnie w obronie. W dodatku podczas jednego meczu w tym sezonie z Brooklynem nie stracili 103 pkt. Byki rzuca tutaj w granicy 110 pkt.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#3
Trentino - Milan
Under 174.5
Kurs 1.40 Unibet
Stawka 1j

Może kurs nie powala na kolana, ale trudno nie skorzystać. Znacznie mocniejszym zespołem są gospodarze, którzy od początku zmagań są w górnej części ligowej tabeli. W dodatku podczas tej kolejki dojdzie do hitu,gdzie to lider zmierzy się z wiceliderem więc jest to dobra okazja, żeby Trentino wyskoczyło wyżej. Na pewno stać ich na to, a tym bardziej, że grają na własnej hali. Ekipa z Milanu nic szczególnego nie pokazuje i nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby tutaj powalczyć z gospodarzami. Z całym szacunkiem do tego zespołu, ale nie widzę atutu, aby mogliby zagrozic gospodarzom.
Ta linia dopuszcza nawet cztery sety podczas meczu więc typ wydaje się dosyć pewny. Ja osobiście spodziewam sir szybkiego 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#4
ACH VOlley - Omonia
Typ DW 3-0
Kurs 1.64
Stawka 1j
#5
Montichiari K - Scandicci K
Typ under 186.5
Kurs 1.39
Stawka 1j
#6
Molfetta - Sora
typ: Sora (+2,5seta)
kurs: 1.42
Stawka 1j
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#7
Toronto Raptors - Sacramento Kings
Typ: Raptors do połowy i do końca
Kurs 1.50
Stawka 1j
Co tutaj dużo mówić Raports u siebie powinni wygrać bez większych problemów. Śmiem twierdzić, że już po pierwszej połowie będą mieli sporą przewagę. Kings rozgrywają kolejny mecz, czyli dzień po dni. Wczoraj przegrali mecz z Bucks, a tutaj na pewno nie będzie łatwiej, a w dodatku gospodarze są znacznie lepszym zespołem.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#8
Pamrachaikos - Panathinaikos
Typ 2
Kurs 1.50
Stawka 1j
Może nie będzie to szybkie spotkanie, ale nie chce mi się wierzyć, żeby mógłby paść tutaj inny wynik niż zwycięstwo Koniczyynek, które to są przynajmniej o jedną klasę lepsi od swoich rywali. Chyba najlepiej to pokazują pojedynki bezpośrednie, gdzie Goście tego meczu wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań z Pamrachaikosem. Do tego również z lepszej strony zaprezentowali się w dwóch wcześniejszych meczach tego setu. Gospodarze pewnie się postawią i wcale się nie zdziwie jakby ugrali seta, ale według mnie jest to za mało jak na gości.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#10
KB Stars - Hyundai Skywalkers
Typ 2
Kurs 1.57
Stawka 1j

Stawiam tutaj przede wszystkim na przełamanie drużyny gości, którzy przegrali dwa ostatnie spotkania, ale trzeba podkreślić, że nie mieli łatwych rywali, bowiem przyszło im grać z KAL (lider) oraz Kepco, zawsze niewygodną drużyna. Dzisiaj zmierzą sie z KB Stars, czyli najsłabszą na chwilą obecną drużyną w lidze, która wygrała zaledwie jeden mecz. O dziwo ograli właśnie KAL, był to całkiem dobry mecz w ich wykonaniu, ale w kolejnym już pojedynku wyraźnie ulegli Samsungowi. A drużyna Hyundai Skywalkers, a umie wygrywać mecze nawet z całkiem dobrymi zespołami, bowiem na przestrzeni ostatnich wygodni ograli właśnie Samsunga, Worri czy też Rush. H2H zdecydowanie na korzyść moich faworytów, którzy wygrali pięć ostatnich meczy z Stars. Którzy wygrali pięć ostatnich meczy, a zespół Stars tylko w jednym z nich nawiązał walkę, a co ważne większość była rozegranych tych meczy właśnie na obiekcie gospodarzy tego meczu.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#11
San Marino - Niemcy
Typ BTS - NIE
Kurs 1.33
Stawka 5j
Nie wiem co miało być ze strony Sportingbet .... Wchodzę w to stawiając &quot;cały dom&quot;. Z całym szacunkiem do gospodarzy, ale nie beda mieli tutaj nic do powiedzenia.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Memphis - Denver
Typ 1
Kurs 1.58
Stawka 1j
Gospodarze w tym sezonie pokazali się parę razy z całkiem dobrej strony, gdzie to udało im się sprawić kilka niespodzianek. I na pewno nie można ich lekceważyć, a na pewno na własnej hali. Dużym atutem tego zespołu jest całkiem poprawna gra w defensywie. Memphis nie zachwyca swoją grą na pewno nie łatwe ich zadanie tutaj czeka. Nurkic i Jokic będą mieli tutaj na pewno trudne zadanie, żeby przeciwstawić Gasolowi i Greenowi. W ostatnim meczu zadebiutował Parson, który z gry zanotował 0/8
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#13
Brodelyn - Minnesota
Typ 2
Kurs 1,68
Stawka 1j
Goście na pewno liczą tutaj na zwycięstwo, bowiem na przestrzeni ostatnich spotkań kompletnie ich brakowało. Może nie były to zbyt wysokie porażki, ale je ponosili. Nie da się ukryć, że Minnesota pod względem potencjału jest znacznie lepsza od. Gospodarzy i mam nadzieję, że to potwierdza. Tym bardziej,że News zagrają bez Lina, a to na pewno jesy spore osłabienie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
#14
JSW - skra
Typ 2
Kurs 1.40
Stawka 2j
Nie chcę mi się wierzyć, żeBY JSW grając owszem na własnej hali mogłoby sprawić jakieś problemy Skrze, która co tutaj dużo mówić jest zdecydowanie najlepszym zespołem w naszej lidze pod każdym względem. Lubin jest jedną z rewelacji obecnego sezonu, a chyba każdy widział to ekipa PGE z nimi zrobiła w weekend. Oliva i Muzaj przepraszam na Skre to za mało. Mało tego wcale się nie zdziwie jakby ten mecz zakończył się w trzech setach. Owszem nie będzie to jednostronne widowisko, ale Skra powinna to wygrać.
 
Do góry Bottom