>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy z analizą i statystykami.

typereks 866

typereks

Użytkownik
Witam.
Będę prowadził typy z analizą oraz z statystykami. Będę pisał w jednostkach. Liczymy jakość, nie ilość! Typy będą co tydzień liczone, także regularne statystyki!
Mecze na piątek.
Mecz: Chrobry Głogów-GKS Tychy
Data i godzina: 24.10.2014 18:00
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3 jednostki
Zysk/strata: 2.49 ✅
Analiza:
Wybrałem ten typ, ponieważ Chrobry Głogów jako beniaminek zrobił dobre wspomnienia i gra bardzo dobrą piłkę, a piłkarze z Tych słabną z meczu na mecz.. Przegrywając w Pucharach z Błękitnym, w lidze sobie mało radząc. Chrobry na 5 meczy strzelił, aż 4 bramki i ten typ pokrył się w 4 razach. Myślę, że bez problemu drużyna GKS Tych i Chrobrego powinni trafić chociaż po raz do siatki.

Jutro napisze typ na sobotę!
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mecz: Sunderland-Arsenal Londyn
Data i godzina: 25.10.2014 16:00
Typ: Arsenal HA -1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4 jednostki
Zysk/strata: 5 jednostki ✅
Analiza:
Sunderland podłamany wysoką porażką 8:0 z drużyną &quot;Świętych&quot;, na pewno podetnie ich skrzydła do gry. Myślę, że Arsenal Londyn będzie, a raczej powinnien wygrać ten mecz różnicą 2 bramek. Mimo tego, że grali ciężki mecz na wyjeździe oraz z Hull, to ten przeciwnik powinien pójść wyjątkowo łatwo. W dodatku H2H jest na korzyść Arsenalu bo wygrywali przewagą właśnie 2 goli. Obawiałbym się czy wyrobią 2 gole przewagi i wygrają mecz, dlatego wybrałem lepszą opcję, gdyż mimo wygranej 1 różnicą bramkowej mamy zwrot.
Polecam na ten mecz również typy:
Oby dwie drużyny strzelą gola?- Nie Kurs-2 ✅
Arsenal czyste konto? Tak. Kurs-2.5 ✅

Mecz: W.B.A - Crystal Palace
Data i godzina: 25.10.2014 16:00
Typ: Crystal Palace DNB(Remis=Zwrot)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1.5 jednostki
Zysk/strata: ZWROT
Analiza:
Drużyna West Brom Albion, kojarzy mi się z drużyną co bardziej lubi bronić, niż się atakować. Fakt ostatnie mecze są dla przewagi W.B.A, ale przerwanie serii 2 porażek Crystal Palace było by wskazane. Ta drużyna ma potencjał mimo niewielkiego budżetu transferowego oraz mniej znanych nazwisk, potrafił pokonać klubowe elity tej ligi jak na przykład: Liverpool,Arsenal i można wymieniać dalej. Myślę, że stawka jest adekwatna do ryzyka, ale myślę, że chociaż remis powinni gracze z Crystal Palace ugrać na stadionie WBA, chyba, że poleci jakaś szybka konta na bramkę WBA i zdobędą gola też bym się ucieszył.
Mecz: PSG-Bordeaux
Data i godzina: 25.10.2014 17:00
Typ: Bordeaux DNB(Remis=zwrot)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 0.5 jednostki
Zysk/strata: 0.5 jednostki ⛔
Analiza:
Mecz między tymi dwoma drużynami zapowiada się ciekawie. PSG wyszło w meczu wyjazdowym na LM, swoim najsilniejszym składem, a klub z Bordeauxu nie musi się obawiać o zmęczenie zawodników. Pasa PSG jest tragiczna, patrząc na statystyki, gdyż większość to remisy. Myślę, że drużyna z Bordeauxu będzie w stanie wyciągnąć remis, lecz ja liczę po cichu na małą niespodziankę i myślę, że Bordeaux będzie mógł w stanie wygrać.
Mecz: Real Madryt-Barcelona
Data i godzina: 25.10.2014 18:00
Typ: Powyżej 2.5 gola i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Stawka: 7 jednostki
Zysk/strata: 4.62 ✅
Analiza:
Wybrałem typ także na El Clasicco, a nim może nie jakimś atrakcyjnym kursie, ale bardzo pewnym. Myślę, że to będzie jedyny rozsądny typ na te starcie. Zawsze między tymi drużynami padało powyżej 2.5 gola oraz obie strzelały bramki w tak bardzo emocjonującym meczu, pokazującym kto &quot;rządzi&quot; w Hiszpanii. 3 lata temu typ się nie pokrył, gdyż tylko Real Madryt strzelał do bramki Barcelony. Myślę, że tradycja El Clasico zostanie utrzymana i w ten mecz zobaczymy jak ten typ się pokrywa.
Mecz: Piast Gliwice-Jagiellonia Białystok
Data i godzina: 25.10.2014 15:30
Typ: Jagiellonia Białystok i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2.5 jednostki
Zysk/strata: 2.5 jednostki ⛔
Analiza:
W to południe zobaczymy bardzo ciekawe starcie między drużyną z Gliwic, a Białegostoku. Jagiellonia od dłuższego czasu ma serię bez porażki. Myślę, że trener Jagielloni nie karzę spocząć na laurach, a tylko karze rozbić drużynę z Gliwic, pokazują kto na boisku &quot;rządzi&quot;. Myślę, że mimo niekorzystnych statystyk H2H na ten mecz, zobaczymy bardzo ciekawe starcie.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mecz: Widzew Łódź-Zagłębie Lubin
Data i godzina: 31.10.2014 19:45
Typ: Zagłębie Lubin -0.5 HA
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10 JEDNOSTKI!
Zysk/strata: 9.5 jednostki ✅
Analiza:
Wieczorem rozegrają zespoły Zagłębia i Widzewa. Wybrałem ten typ, gdyż Widzew Łódź nie wygrał meczu od prawie 3 miesięcy, a Zagłębie Lubin jest w gazie. Wystarczy zobaczyć poczynania w H2H oraz tabeli i widać kto tu jest wskazanym faworytem. Ten typ wydaje mi się być bardzo pewnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Sassuolo
Typ: Sassuolo
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4jednostki
Zysk/strata:
Analiza:
2 listopada w dzień zaduszny, wybierzemy się być może do słonecznych Włoch, w godzinach południowych, gdzie swój mecz rozegrają drużyny Chievo i Sassuolo. Dlaczego wybrałem typ na Sassuolo? Wybrałem ten typ, gdyż widzę potencjał w zespole gości. Odkąd zremisowali z &quot;Starą Damą&quot; zacząłem obserwować ich poczynania i zaskoczyli mnie pozytywnie. Mimo wysokiej porażki odnotowali 2 remisy z dobrym drużynami oraz potrafił nawiązać walkę z Lazio Rzym. Niestety Chievo gra co sezon, coraz gorzej, a drużyna odnotowuje słabe wyniki. 4 punkty zdobył na 9 meczy, z czego 1 wygrał i 1 zremisował. Myślę, że tego południa piłkarze Sassoulo wywiozą 3 punkty z stadionu Chievo.
 
Do góry Bottom