>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KUPON-1

CSKA M (C) - SPARTAK M (C) over 1,5 1.80
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pięknie weszło pod koniec strzelili na 1-1 bo Cska szybko walneła i kursy poleciały a po 2 połowie n alive było ponad 2 na 1,5 jak patrzyłem od 75 min
Pozdrawiam ,Dzisiaj bardzo słabo poszło 2 kupony i 1 trafiony z dużym kursem ,oby było teraz z górki ,muszę grać dobre typy ,ale jak się prześpie bo mi zimno ,owiało mnie strasznie dzisiaj w robocie ,a byłem lekko ubrany ,tylko na krótki rękawek ,bluzka cieńka i dlatego się szybko zwinołem ,bo ludzi brak i strasznie mnie telepało
POZDRAWIAM za niedługo lelejne typki ,jak troszke się zagrzeje w łóżku i odpoczne tak myślę do 15 powinno coś się ukazać ,a może przed ,jak wstane to walczymy dalej ,oby skutecznie od tego kuponiku ,bo już kilka prób się nie udawało ,a to niewiem czy dopne celu swego ,jak człowiek coś sobie zaplanuje to fisk jest a jak bez planu to lepiej ,zobaczymy ,ile dojade dzisiaj chociaż mnie tak zadowoli 5000j ,ale będzie cieżko ,ale do wykonania
Miłego Popołudnia życzę i walczymy po odpoczynku ,mam nadzieje że ostatni raz ,walczę ,bo potem to niewiem czy dam radę ,jak się zniechęce bo nie idzie ,i człowiek ma doła ,chce dbrze a tu lipka
Zapraszam na później do temaciku
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KUPON-2

BARCELONA (CATALONIA FC) - BAYERN (VEGA SQUADRON) OVER 1,5 1.30
STAWKA-1800J
e.w-2340j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ostatnia próba bo znowu klęska była totalna ,niewiem co się stało

STAN-1000J

KUPON-1

SPARTAK M (C) - FC TAMBOV (C)OVER 1,5 1.80
STAWKA-100J
E.W-180J


KUPON-2

WOLFSBURG (ROYAL BEARS) - ARSENAL (TUNDRA) OVER 1,5 1.40
STAWKA-100J
E.W-140J

KUPON-3

ERSHISTYYE TIGRY - LEDOVIY DESANT 1 TERCJA OVER 1,5 1.20
STAWKA-800J
E.W-960J
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KUPON-4

ARSENAL (TUNDRA) - BARCELONA (CATALONIA FC) OVER 1,5 1.30
STAWKA-140J
E.W-182J

KUPON-5

BAYERN (VEGA SQUADRON) - WOLFSBURG (ROYAL BEARS)OVER 1,5 1.30
STAWKA-1322J
E.W-1718.60j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BARCELONA (CATALONIA FC) - WOLFSBURG (ROYAL BEARS) over 1,5 1.30

Coś tragedja jest normalnie ,nic nie idzie ,chyba trzeba dać sobie spokój ,bo jeszcze tak nie miałem nigdy ,a szkoda gadać ,już niemam sił nanic wszystko się posypało ,oby ostatni typ wszedł i można isć spać ,na długi odpoczynek ,będe spał całą niedziele i cały tydzień ,kit z tą robotą moją ,niema sensu już nanic
Pozdrawiam

Szybko strzelili 2 gole ,chociaż to weszło ostatni typek ,ale i tak jest bardzo źle
Trzymajcie się coś mnie dopadło łezki i smutek ,niewiem tak samo przyszło nagle ,może sen mi dobrze zrobi
Z robotą dałem sobie spokój ,koniec umnie wszystkiego ,bo niema sensu ,tracić kasy w towar jak i tak nikt nie kupuje i tylko sie wywala ciągle i tracić sporo kasy ,bo sprzedajesz po kosztach ,albo wywalam towar a transport kosztuje i tak ostatnio potraciłem koło 200zł a gdzie mój zysk nigdzie ,niema sensu już nanic .Dzisiaj sporo wywalilem do śmieci bo nie dosyć z ezmarzłem to jeszcze mało ludzi było
Było mineło ,trza w domu siedzieć i być zamkniety w swoim pokoju ,albo spać ciagl to bedzie najlepiej i nie będzie żadnych szkód ,a jeszcze ludzie dogadują głupio ,to jak im odpowiesz to zaraz jest źle ,tyllko umią dogadywać głupio ,bo w sklepie nie powie tego coś na towar a umnie dogadują ,ż enormalnie mnie krew zalewa i musze takich okrzaniać i wyzwać
Trzymajcie się uciekam bo mi łezki lecą ,tak bedzie najlepiej odejść w spokoju ,tylko to mnie uratuje ,spokój i spanie ciagłe ,jakoś odechciało mi się już wszystkiego przez to wszystko
Powodzenia Wszystkim Życzę i Dziękuję !!!!
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
LIVERPOOL (KAZAN) - BORUSSIA DORTMUND (WESTCOASTUNT) over 1,5 1.30
stawka-300j
e.w-390j

CANADA (YARIK_SH) - SWEDEN (JOKER) over 1,5 1.30
USA (SHAPIK) - FINLAND (MARCHELO) over 1,5 1.20
ako-1.56
stawka-1000j
e.w-1560j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MELASHENKO O. - SUBBOTA V. 2 1.30
stawka-560j
e.w-728j

BARCELONA (CATALONIA FC) - WOLFSBURG (ROYAL BEARS) over 1,5 1.20
stawka-1728j
e.w-2073.60j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TAINAN CITY - TAICHENG LIONS FC gol połowa tak 1.10
MING CHUAN UNIVERSITY - TAIPOWER FC gol połowa tak 1.10
ako-1.21
stawka-390j
e.w-471.90j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
STAN -2545.50J
Było -1000j początkowe
Dzisiaj ładnie poszło ,ale już koniec natym ,bo jest źle i niechcę żeby się odbiło na typach jak wczoraj ,jak czuje ż ejest źle to daje sobie spokój ,a nie ciągne i potem same wtopki są
Odpoczynek ,a miało już niebyć typków już od wczoraj co pisałem ,ale się zdecydowałem jeszcze podać ,a teraz kończę bo znowu sie naila to wszystko ,Rano było dobrze jak wstałem ,a teraz już jest źle ,niwiem co się dzieje z tym moim dołkiem wewnętrznym ,coś mnie męczy ,ale niewiem co ,pewnie to że ostatnio w robocie nic nieszło i ful się towaru wywalało ,zamiast zysku to były straty ,niewiem co jet z tymi ludźmi ż enic nie kupują ,ciepło jest nawet nie chodzą jak przed Wirusem ,jeszcze przed Świętami było troche a od 20 to jest Tragedja ,cały tydzień mało ludzi ,trudno ,już dałem sobie spokój z robotą ,jestem do tyłu strasznie przez wywalanie towaru i transport też kosztuje nic niema za darmo ,tylko ja daje że sprzedaje po kosztach i to nawet o 50 gr tanij i nawet o 1 zł taniej od mego zakupu ,płace drożej niż sprzedaje żeby nie wywalać i tak sie wywala sporo jak rzodkiewke poszło kilka skrzynek po 30 pęczków na śmieci ,trudno ,tak bywa w Handlu nie przewidzisz tego wszystkiego ,a jeszcze co ludzi potrzebują tego nikt niwie
Pozdrawiam Przyjaciele i Dziękuje za spędzony wspolny czas na forum i zaglądanie do mego tematu ,który jak widać marnie się sprawuje ostatnio
Powodzenia Wszystkim i DZIĘKUJE BARDZO ZA ODWIEDZINY!!!!:);)(y)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MALAHOVICH M. - BUDOV D. 1 1.50
stawka-545.50j
e.w-818.25j

PSG (SHEMYAKIN ONZE) - REAL MADRID (FORZE) over 1,5 1.30
stawka-2000j
e.w-2600j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Znowu mnie przekręcili daje sobie spokój ze wszystkim kończe bo sensu nie widać
Dziękuje i już koniec mego tematu i typów ,Nie widze już sensu nanic ,wiedziałem że tak będzie ,że coś zrypie w najgorszym momencie ,trudno
Jak widać niema sensu już ,bo co się dotkne to jesst źle
Dziękuje za Wszystko i życzę jak najlepiej Wszystkim Użytkownikom
Już niema sensu bo zawsze sie skończy tragicznie ,zawsze tak umnie jest ,wszystko jest do kitu ,a szczególnie typy ,żadne nie wchodzą jak widać ,nie będe już nic podawał ,bo tylko źle robie ,to nie ma sensu ,jak widzicie ,poprostu nic mi nie służy nawet moja robota ,też jest klapa
Miłego Wieczorku i tygodnia życzę i Wszystkich dni i Świąt
Dziękuje Bardzo Wszytkim za Wszystko co mi doradzaliście i Komętarze
Czas mój nadszedł już teraz niestety ,jeszcze nigdy tak nie miałem ,żeby się sypało wszystko ,ale ostatnie czasy to tragedja nietety
Dziękuje Bardzo za spędzony czas na Forum razem z wami Użytkownikami
Powodzenia moge wam życzyć to mi tylko pozostało już i zdrówka to najważniejsze jest i bedzie dlawas
Trzymajcie się ciepło Wszyscy
Dziękuję jak mogłem pomóc i przepraszam jak ktoś sie zawiódł na typkach co podałem i nie weszło
Powodzenia Panowie moz ewam zczeście dopisze bo umnie koniec wszystkiego ,ja robię długie leżenie ,niewiem kiedy mi minie ,narazie to mi sie odechciało już wszystkiego po tym wszystkim nie związane z typkami tylko z robotą moją ,nie widze sensu już na mają kontynuację ,trzeba odejsć żeby nie stresować innych co grają i typki nie wchodzą
Trzymajcie się i Dziękuje za Wszystko
Miłych dni życzę i ciepłych i dużo sukcesów
Dziękuję Bardzo !!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ERSHISTYYE TIGRY - LEDOVIY DESANT 1 tercja over 1,5 1.30
stawka-700j
e.w-910j

DYNAMO MOSCOW (GALSTIAN S.) - FC KRASNODAR (KONNOV V.) over 1,5 1.40
stawka-100j
e.w-140j

BARCELONA (CATALONIA FC) - MANCHESTER UTD (PELE WARRIORS) over 1,5 1.30
stawka-100j
e.w-130j

BAYERN (MOONEYCB) - PSG (PABLIK) over 1,5 1.50
stawka-100j
e.w-150j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
AJAX (GAMBIT ESPORTS) - BARCELONA (CATALONIA FC) over 1,5 1.30
stawka-1180j
e.w-1534j

MANCHESTER UTD (PELE WARRIORS) - LIVERPOOL (KAZAN) over 1,5 1.30
stawka-1634j
e.w-2124.20j

AS ROMA (FC DIMONCHELLO) - BARCELONA (CATALONIA FC) over 1,5 1.30
stawka-2124.20j
e.w-2761.46j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuję za udane popołudnie z typkami ,bo pogoda nie dopisała ,cały czas padało ,zmokniety strasznie byłem ,handel słabo poszedł
Pozdrawiam ,jestem zadowolony z typow co podaje ,nieraz przerwy się oplaca robić długie ,i niema co szaleć ,bo to kończy się tragedją ,dlatego już nic nie typuje ,rano wstaje wczas ,a muszę się wyspać ,miałem spać po pracy ,ale się pomęczyłem bo bym wnocy niespał ,a teraz uciekam spać ,Dobranoc i miłego wieczorku
Dziękuję i Pozdrawiam
Ładny dzisiaj zysk wpadł jeszcze raz tyle zarobione i starczy nie szaleje ,jak jestem zmęczony ,bo nie myślę ,typki się;pojawią jutro ,albo 1 Maja bo wolne jest
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Miłego weekendu życzę , typków brak na jakiś okres , niewiem kiedy będą ,brak internetu w laptopie ,na telefonie nic niemam a piszę z telefonu ,ale zato inni podają i jest dobrze .Ja tam myślę nad zakończenie wszystkiego , jakoś mam takie dni , już zakończyłem z pewną stronka ,związana z meczami i tam jest czat ,nie dowiesz się nic a nawet nikt nie odpisze ,a konta nie usuwają to szkoda ,bo mnie krew zalewa jak piszą bez sensu w dupie z debilami , jeszcze kasuję feysa i spokój mam ,bo tam też każdy nie odpisuje ,nie ma co się prosić , lepiej nic niemiec i być sam bez nikogo.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i dziękuję za wszystko
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NEW ORLEANS PELICANS (C) - CLEVELAND CAVALIERS (C) 1 1.40
stawka-761.46j
e.w-1066.04j

ATLETICO M (EZ1D 11) - LIVERPOOL (KAZAN) over 1,5 1.30
sstawka-2000j
e.w-2600j

ARSENAL (TUNDRA) - AJAX (GAMBIT ESPORTS) over 1,5 1.70
stawka-600j
e.w-1020j

ATLETICO M (EZ1D 11) - LOKOMOTIV M (PAPA KRYCH) over 1,5 1.30
stawka-2000j
e.w-2600j

Bet City
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KOVALENKO S. - MALEEV N. 1 1.40
stawka-3000j
e.w-4200j


MOSYUK M. - ZOTOV GLEB 1 1.50
stawka-666.04j
e.w-999.06j

Bet City
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Od Następnego typowania zmiana stawek ,żeby nie łamać regulaminu ,bo zapomniałem z emożna od 1-100j a ja przesadziłem ostatnio ,więc będzie grane za max 100j na drugi raz ,żeby nie było nieporozumień ,będzieliczone zysk od 100j a nie od 1000j jak ostatnio liczyłem od tej sumy
Przepraszam za kłopot ze skalą jednostkową ,teraz się już poprawiam
Dziękuję za powiadomienie mnie o tej skali i o bukmacherze też nie wpisywałem zapomniałem pod każdym typem będzie podana nazwa zawsze 1 bukmacher bo tylko u niego typuje
POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MANCHESTER UTD (PELE WARRIORS) - ROMA (FC DIMONCHELLO) over 1,5 1.40
stawka-100j
e.w-140j

Bet city

WOLFSBURG (ROYAL BEARS) - PSV EINDHOVEN (INACTIVETV) over 1,5 1.20
stawka-100j
e.w-120j

Bet City
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom