>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na luźno!

adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
#4


dawno nie widziałem tak słabego zawodnika jak Harris. Naprawdę niewiele potrzeba by zagrać w czelku o takiej randze jeżeli ktoś taki gra. Gość ma 27 lat i technicznie poziom juniorski. Drewniany w ruchach. W całym meczu ugrał łącznie 4 pkt na returnie. Po 2 w każdym z setów z czego w drugim te dwa to były 2df Sheltona to wszystko mówi o jego poziomie. Nauczka by takie wynalazki opuszczać.

wczoraj sporo szczęścia bo dosłownie w ostatnim momencie usunąłem z kuponu set Fernandez I długo zastanawiałem się nad o17,5 w meczu Anisimovej. Oby i dziś szczęście dopisało.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
#1
1j
Tradycyjnie jednego gema brakło w jednym zdarzeniu. Mial nawet Serdarusic bp w ostatnim gemie meczu. Ale suma szczęścia i pecha zawsze wychodzi na zero. Crvena w ostatniej akcji meczu oddając dwa strzały pokryła mi over w ostatnim zdarzeniu

i tasiemka na kwale US Open
1j
11/13 trafionych
Koepfer uwalił sporo tasiemek.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
#1
1j

Hibino cały mecz nie istniała przy serwisie Snigur i gdy Ukrainka serwowała po mecz to udało się ją przełamać broniąc wcześniej kilku piłek meczowych tylko po to by zaraz oddać swój serwis do zera prostymi błędami. I znowu jeden mecz.

wczoraj dwa mecze, w których brakło po jednym gemie. Może dziś szczęście dopisze.

i jeszcze taka tasiemka

1j
11/13
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom