>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na luźno!

adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
adik1992 adik1992 gram z Tobą. Dlaczego grasz w 1xbet po zaniżonych kursach? W pierwszym lepszym buku skleiłem ten drugi kupon i ako 42.54 a u Ciebie 33.96
a masz konto w 1xbet żeby sprawdzić czy masz takie kursy jak ja. Może przez to że troche już tam wygrałem to obniżają mi kursy i nawet nie wiem. Limity na niektóre zdarzenia z tenisa mam po 5 zł dlatego muszę kleić większe ako.
Gdyby ktoś mógł porównać moje kursy z tymi u siebie będe wdzięczny.

ed. porównałem kursy z 22bet bo to ten sam buk i kursy takie same jak mam w 1xbet. U polskich buków nie można grać overów w deblach, dopiero pewnie od późniejszej fazy turnieju dadzą. U ruska gram już ładnych kilka lat i nie miałem jeszcze żadnych problemów z grą czy wypłatami dlatego tam gram i fajną ofertę mają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
a masz konto w 1xbet żeby sprawdzić czy masz takie kursy jak ja. Może przez to że troche już tam wygrałem to obniżają mi kursy i nawet nie wiem. Limity na niektóre zdarzenia z tenisa mam po 5 zł dlatego muszę kleić większe ako.
Gdyby ktoś mógł porównać moje kursy z tymi u siebie będe wdzięczny.
Nie gram u nich bo mam zlimitowane konto do zera. Ale przykładowe kursy:
Bublik - Lajović przed zalogowaniem 1,23-4,42 po zalogowaniu 1,18-4,06
Paul - Mannarino przed 1,61-2,24 po 1,55-2,11
Pamiętam że były też kolejne spadki kursów jak to samo chciałem zagrać drugi raz

Sprawdziłem jeszcze jedną rzecz Murray - Isner over 10,5 gema pierwszy set
przed zalogowaniem taki kurs jak u Ciebie 2,035 po zalogowaniu 1.93
 
Ostatnia edycja:
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
To jest standardowe zagranie z ich strony. Ja mam inne kursy + limity na zdarzenia, jak mój kumplel. Ja ich ograłem na żużlu na jednym becie i na drugi dzień taki cyrk. Zagram kupon pod limit to kursy obniżają się z automatu o 0.1-0.2
Szkoda, bo oferta fajna, szybkie wypłaty, ale tyle co pod limit i dalej nie ma co nawet grać kuponu.
 
superruryk 5

superruryk

Użytkownik
a masz konto w 1xbet żeby sprawdzić czy masz takie kursy jak ja. Może przez to że troche już tam wygrałem to obniżają mi kursy i nawet nie wiem. Limity na niektóre zdarzenia z tenisa mam po 5 zł dlatego muszę kleić większe ako.
Gdyby ktoś mógł porównać moje kursy z tymi u siebie będe wdzięczny.

ed. porównałem kursy z 22bet bo to ten sam buk i kursy takie same jak mam w 1xbet. U polskich buków nie można grać overów w deblach, dopiero pewnie od późniejszej fazy turnieju dadzą. U ruska gram już ładnych kilka lat i nie miałem jeszcze żadnych problemów z grą czy wypłatami dlatego tam gram i fajną ofertę mają.
Ja mam na to 37 i 78,8 także masz zlimitowane ciut.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

Załączniki

Ostatnia edycja:
Q 144

quizzly

Użytkownik
Wejście gemów nie oznacza że musi wejść handicap.
Przykładowo masz mecz Harrison - Otte
Linia na gemy 35,5
Handi na Harrisona +6,5
Wygrywa Otte 7:6,6:0,6:7,7:6
Over Ci wchodzi a handi nie
swietny przyklad xD bardziej skrajnych wynikow nie mogles wymyslic? ja jak na razie zamieniam wszystkie overy gemowe Adika na handi na doga i to co weszlo jemu, weszlo i mi, a kurs zamiast 1,20-1,30 jest okolo 1,50 wiec odpowiedz sobie sam co jest korzystniejsze...
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaczynamy przygotowanie do US Open z turniejami granymi w Ameryce Północnej.
Przez sierpień będę testował granie ako ~ 2 z 3-4 zdarzeń grając all-in 5 kroków zaczynając od stawki 100 zł.

Na dziś 1 kupon



Edmund to powinien pograć w czelkach a nie pchać sie do ATP bo poziom tragiczny. Nie potrafi przebić 3-4 piłek tylko aut i siatka na przemian.

odrzuciłem Korda set @1,32 oraz o17,5 w meczu Day - Dolehide @1,21

Gram w fortunie bo tam najlepsza oferta z tenisa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom