>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
holandiahapert 561

holandiahapert

Użytkownik

Viterbese Castrense - Reggina 2.03
1 połowa: ilość goli więcej niż 0.5

Viterbese Castrense - Reggina 2.54
1 połowa: ilość goli więcej niż 0.5/ Dokładka

Otrzymane punkty reputacji: +13
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dzisiaj proponuje przyczaić się na kartki w meczu Atletico Madryt z Gironą w Pucharze Króla. Gospodarze nie mogą pozwolić na nic Gironie ponieważ w pierwszym meczu było 1:1. Gości nie zadowala 0:0 więc chcąc czy nie muszą coś próbować strzelać. Spodziewam się sporo rwanych ataków gdzie będą faule taktyczne jak i zwykłe wycinanie. Sędziuje Lahoz, a ten w każdym meczu jaki sędziował w tym sezonie z udziałem Atletico dawał im po 4 kartki na mecz. Jak dla mnie będzie tam żółto w notesie. Szczególnie, że w pierwszym meczu potraktowali się nader delikatnie.

K 5,8K

krzy18s

Użytkownik
Miasto
Rzeszów
Dzisiaj proponuje przyczaić się na kartki w meczu Atletico Madryt z Gironą w Pucharze Króla. Gospodarze nie mogą pozwolić na nic Gironie ponieważ w pierwszym meczu było 1:1. Gości nie zadowala 0:0 więc chcąc czy nie muszą coś próbować strzelać. Spodziewam się sporo rwanych ataków gdzie będą faule taktyczne jak i zwykłe wycinanie. Sędziuje Lahoz, a ten w każdym meczu jaki sędziował w tym sezonie z udziałem Atletico dawał im po 4 kartki na mecz. Jak dla mnie będzie tam żółto w notesie. Szczególnie, że w pierwszym meczu potraktowali się nader delikatnie.
Sędziuje teź Pan który kartki lubi wyciagac..

D 86

dzordan89

Użytkownik
Odnośnie tych kartek to lepiej uważać. Jak Atletico trafi na 1:0 to najprawdopodobnie ustawią mecz i będą kontrować. Lepiej na żywo.
Bardziej kartki w superpucharze Włoch.

C 186

casuals

Użytkownik
Spartak Primorie z +15 pod koniec 1 kwarty na -12 pod koniec drugiej.. Jak ja nienawidzę takiego czegoś. Bił bym ich kijami po głowach

marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W pucharze Turcji też niezłe jaja, czołowa drużyna z Superligi przegrywa u siebie aktualnie 0:2 z drużyną z 3 ligi, skład wprawdzie mocno rezerwowy ale to nie jest usprawiedliwienie.

szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Miasto
Poznan
Siemka , Panowie 1-4 Luty jestem w Londynie chciałbym się wybrać na jakiś mecz mam kilka pytań był ktoś niech się odezwie na priv będę wdzięczny, pozdro Szaaakala !

mjaurvcein 5,7K

mjaurvcein

Użytkownik
Miasto
Warszawa
Czestochowa u18 kobitki over 39.5 @ 2.80 ⛔

Rozliczam w HT, bo laseczki rzuciły 6 pkt w 2 minuty meczu a później przez kolejne 18 minut dorzuciły... 1 pkt ????

Status
Zamknięty.