>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Miasto
UK
Wiem, ze co bylo to bylo ale.. siedze u kolegi na meczu i mowie - w koncowce Kroos na 2:1..ze tez za drobniaki nie zagralem ;) wygral futbol.

agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jeżeli Szwedzi wygrają 3:2 lub wyżej ale jedną bramką to nawet wysokie zwycięstwo Niemców nie da im awansu bo w małej tabeli 3 zespołów będą najgorsze.
rozwiń tą mysl
oficjanie znalazłem tyle
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych
  4. punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  5. różnica bramek w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  6. liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;

A 1,9K

atr

Użytkownik
Dodatkowo jak Serbia urwie punkty Brazylii to może być lepiej dla Meksyku aby wejść z 2 miejsca aby uniknąć Brazylii - problem w tym że grupa Brazylii gra 4 godziny po grupie Meksyku

adik1992 24,9K

adik1992

Znawca - tenis
Miasto
Kraków
rozwiń tą mysl
oficjanie znalazłem tyle
  1. punkty uzyskane we wszystkich meczach grupowych;
  2. różnica bramek we wszystkich meczach grupowych;
  3. liczba zdobytych goli we wszystkich meczach grupowych
  4. punkty zdobyte w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  5. różnica bramek w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
  6. liczba strzelonych goli w meczach grupowych pomiędzy zainteresowanymi drużynami;
będzie Szwecja Meksyk i Niemcy po 6 pkt. I będzie mała tabelka, Niemy już mają 2:2 z tych meczów. Przy 3:2 dla Szwecji w meczu z Meksykiem Meksyk będzie miał 3:3 a Szwecja 4:4 w bramkach
to kto wyjdzie z pierwszego miejsca szwecja ?
tak
1 szwecja
2 meksyk
3 niemcy

Otrzymane punkty reputacji: +14
C 223

copper

Użytkownik
Miasto
Wawa
A ja wam mowilem, ze mam czucie i niech nikt mi nie mowi,ze ostatnia akcja ze bla bla bla, mialo wejsc i weszlo czucia nie oszukasz, ja dzis gruuuuby plus masakra cudownie, mam nadzieje ze komus pomoglem, gratulacje KRISU bracie
Obyś tylko teraz tego nie ujeba...na Brazil czy Argentynie ????

A 1,9K

atr

Użytkownik
będzie Szwecja Meksyk i Niemcy po 6 pkt. I będzie mała tabelka, Niemy już mają 2:2 z tych meczów. Przy 3:2 dla Szwecji w meczu z Meksykiem Meksyk będzie miał 3:3 a Szwecja 4:4 w bramkach
tak
1 szwecja
2 meksyk
3 niemcy
Jest spora szansa że ustawią - zapewniają sobie awans, eliminują niemcy a dodatkowo 2 miejsce może okazać się lepsze niż 1 ale w trakcie meczów jeszcze o tym nie będą wiedzieć

johnq 309

johnq

Użytkownik
Miasto
znikad
Pierwsze liczą się bramki ze wszystkich spotkań, dopiero później między zainteresowanymi drużynami. Tak, że Niemcy napykają skośnookich i dziękuję

adik1992 24,9K

adik1992

Znawca - tenis
Miasto
Kraków
Pierwsze liczą się bramki ze wszystkich spotkań, dopiero później między zainteresowanymi drużynami. Tak, że Niemcy napykają skośnookich i dziękuję
w przypadku takiej samej liczby punktów trzech drużyn tworzy się małą tabelkę bez meczu z koreą tylko między zainteresowanymi drużynami

kubasoton 1,7K

kubasoton

Użytkownik
Miasto
southampton
Jest spora szansa że ustawią - zapewniają sobie awans, eliminują niemcy a dodatkowo 2 miejsce może okazać się lepsze niż 1 ale w trakcie meczów jeszcze o tym nie będą wiedzieć
Pany popatrzcie na tabele może jeszcze raz dokładnie.Niemcy leja Koreę wysoko i moga nawet z 1 wyjść

Status
Zamknięty.