>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy - kupony - ciąg arytmetyczny

D 0

danielelblag88

Użytkownik
Po wielu latach gry u różnych bukmacherów , doszedłem do wniosku że naprawde można zarobić spore pieniądze , lecz najważniejszym czynnikiem jest człowiek , a dokładnie jego słabości. Różne systemy , stawkowania , czy inne zależności mogą być dobre i złe , ale nie dlatego że takimi one są tylko zależne jest to od podejści i spodobu gry danej osoby. Przez cały marzec i kwiecień obstawiałem zakłady na sucho zapisywałem sobie je i w najgorszym momencie była seria 6 kuponów bez wygranej , lecz gdy między czasie mając dobrą passe w typowaniu wpłaciłem pieniądze do buka internetowego to idealnie ukazało mi to moją słabność w zarządzaniu pieniędzmi . Oczywiście wszystko przegrałem. Dlaczego? Ponieważ nie trzymałem sie wyzej ustalonego planu i zyłem żądzą rewanżu ???? ( Często w kasynie przez zadze rewanzu stracilem wyplate :p ) Mam zamiar zaryzykować dość spory kapitał bo wierze że moj obecnie wymyślony schemat gry sie sprawdzi. Oczywiście to nie jest nic autorskiego tylko takie połączenie różnych rzeczy . Tak wiec zaczynam : Stawiam codziennie jeden kupon , na kuponie 2 lub 3 zdarzenia . ( taka smieszna zalezność jak stawiam 6 - 7 spotkan to nie wchodzi jedno , a jak stawiam 2 - 3 to tak samo ???? ale tak chyba wszyscy maja ???? ) planuje głownie typować na U / O 2,5 bramki. Od dzis podaje typy tak po ok tygodniu zaczne grac równoczenie for real ???? . Prosze doświadczone osoby z forum ,które sie lepiej znaja w temacie niż ja , a pewnie masa jest takich osób o analize mojej gry i ewentualnie o wykazaniu mi moich błędów . Jeśli chodzi o stawki to oczywiści stawkowanie. Zakładając że wybieram 3 spotkania po kursie ok 1,6 to kurs ako wynosi ok 4 . Zaczynam gre po stawce 10 zł i podwajam zgodnie z ciagiem arytmetycznym . Stawki beda wygladaly tak : 10 , 10 , 20 , 30 , 50 , 80 , 130 , 210 , 340 , 550 i tu bedzie koniec mojej gotówki przeznaczonej na ta zabawe ???? Czyli 10 kuponow równa sie 10 dni . Zakładając że trafie za ostatnim razem &quot; na czysto &quot; wyjdzie 770 zł ale wczesniej dużo mniej . Oczywiści to jest plan &quot;optymistyczny&quot; bo kurs liczony jest po 4 , a tak w zasadzie moze sie zdazyc ze bedzie kupon skladal sie z dwoch zdarzen powiedzmy po ako 2,,7 - 3.3 . Zwyklem progresji nie wierze bo za szybko stawki rosna . Ewentualnie myśle o graniu np 3 kuponów dziennie po ako 4 ale wtedy coś bardziej w stylu plaskiej stawki niz progressji czy ciagu fibonacciego , ewentualnie jakies stawkowanie modulowane. Prosze o porady bo wsrod znajomych nie mam jakis ekspertów, aczkolwiek potrafia trafnie typowac lecz nie maja pomyslu na gre ( tylko taka zabawa codziennie jakis kupon &quot; wariat&quot; za 10 zł i raz na pół roku wejdzie jakies 1500 zł ???? Mam nadzieje ze nie jestem zbyt męczący ????
Typy na dzis :
Argentyna Primera Division 13-04-13 23:10
San Lorenzo - Racing Club Poniżej 2,5 1,45
Piłka nożna, Niemcy 1. Bundesliga 13-04-13 18:25
FC Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen Powyżej 2,5 1,65
Piłka nożna, Anglia Championship 13-04-13 16:00
Blackpool FC - Burnley FC Poniżej 2,5 1,65
Kurs : 3,94 Stawka : 10
I tak codziennie bedzie jeden kupon . Pozdrawiam , proszę o ocene.
Oczywiście największy pewniak , przynajmniej sadzac po kursach nie wszedł ????
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Kolejny dzień
Dziś trochę późno mam czas więc jestem ograniczony jeśli chodzi o ilość meczy ale myślę że coś wybiore i bedzie to trafne typowanie ????
Piłka nożna, Francja Ligue 1 14-04-13 20:55
OSC Lille - Olympique Marseille Powyżej 2,5 2,00
Włochy Serie A 14-04-13 20:40
AC Milan - SSC Napoli Poniżej 2,5 1,85
Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Athletic Bilbao - Real Madrid Powyżej 3,5 2,00
Kurs: 7,40 Stawka : 10
Spory kurs mi wyszedł ???? Zobaczymy co będzie
No wczoraj nie poszło ????
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Jedziemy dalej ????
Dzisiaj sie bardziej przyłożyłem do analizy wiec jest wieksza szansa na trafienie ale kto tam wie ????
15-04-13 18:30 - Polska Ekstraklasa
Piast Gliwice - Lech Poznan Powyżej 2,5 2,20
15-04-13 20:15 - Niemcy 2. Bundesliga
FC Erzgebirge Aue - 1. FC Kaiserslautern Powyżej 2,5 2,10
15-04-13 19:00 - Dania Superliga
FC Nordsjaelland - FC Kopenhaga Powyżej 2,5 1,75
Kurs: 8,02 Stawka 20 zł Ew. wygrana 161,70

----------
Łącznie Zysk/Strata : - 40 zł
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Dzis typów nie bedzie zbyt pozno mam dopiero czas na analize , a juz prawie wszyscy graja ???? Jutro kolejny kupon. Mam nadzieje że do konca tygodnia cos wpadnie
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Moim zdaniem do trafienia 3 overow 2,5 na jednym kuponie potrzeba sporo szczescia ???? Bardziej proponowałbym zrobic ako 4 z 1X2, poniewaz po dobrej analizie nie jest ciezko znalesc 3 mecze w ciagu dnia i nie ma takiej losowości jak przy overach. jednak zycze powodzenia ????
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Kupon na dziś
Dziękuje bardzo za opinie . Powiem Ci że też tak uważałem , ale zawsze wpadaja mi jakies przypadkowe remisy w koncowkach meczów , a tu mnie nie interesuje kto strzeli jak graja tylko wynik bramkowy. W przypoadku 1X2 mam trzy możliwości a U/O dwie , wiec to mi przemawia za graniem na ilośc bramek . Wczesniej mialem zamiar grac tylko na undery ale bylem zbyt ograniczony ilościa spotkan i kursy na over sa ciekawe. Tak naprawde uwazam ze powinienem grac 2 spotkania nie 3 i to wystarczy , lecz chcialem sie sprawdzic . Ostatnio mialem w bah kupon z U/O na 8 zdarzeń i oczywiści nie weszlo jedno ktore bylo po srodku i nie moglem kontrowac , a ako byl ok 60. Nie oczekuje od razu kokosów , lecz po prostu nie przegrywania pieniedzy . grajac 2 spotkania po kursie 1,6 mam ako 2,65 wiec to wystarczy , tylko trzeba miec odpowiedni kapital ????
Mam przeczucie że dzisiaj bedzie wygrany ????
West Ham United - Manchester United (under/over 3.5)
Poniżej/Powyżej - Typ: 1 1,44

Wisla Krakow - Slask Wroclaw (under/over 2.5)
Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,95
Wolfsberger AC - FK Austria Wien (under/over 2.5)
Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,70


Całkowity kurs 4,77 Stawka 30 zł
---------------
Łącznie : - 70 zł
Eh... jeden błąd znów. asekuracyjnie dalem ponizej 3,5 a bylo 2 : 2 ????
 
sheym88n 52

sheym88n

Użytkownik
wg mnie bardzo ciezko Ci bedzie wygrywac na samych U/O... Na kuponie dawalbym maks jedno takie zdarzenie... ale to tylko moja opinia, mi np z tego typu zdarzeniami wychodzi jak na loterii.
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
W końcu musi dać ????
Takie moje hasło przy grze w ruletke :p ????
Ciekawy jestem za którym razem trafię ????
Kupon na dzis :
FC Brugge-Waregem
typ: +1.5
kurs: 1.20

Esbjerg-Broendby
typ: +1.5
kurs: 1.35

IFK Goteborg-Syrianska
typ: +1.5
kurs: 1.30

Mjallby-Gefle
typ: +1.5
kurs: 1.38

Kurs ogólny: 2.91 Stawka 50 zł Ew. wygrana : 145,50
Łącznie : - 120 zł
Juz jedno nie weszlo ???? i okazuje sie ze tylko to :/
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Stawiam kolejny kupon , bo do tego wczesniejszego nie mam zaufania . Niby bezpieczny ale chyba zbyt duzo zdazen. Zakładam ze ten wczesniejszy nie wejdzie i stawkuje :
18-04-13 19:45 - Szwajcaria Challenge League

AC Bellinzona - FC Wil 1900 Typ : Ponizej 2,5 1,70 -----&gt; juz w 63&#39; jest 4 : 0 ???? wiec strasznie zle z analizowalem te spotkanie
18-04-13 19:30 - Rumunia Cupa Romaniei


FC Otelul Galati - FC Petrolul 52 Ploiesti Typ : Powyżej 2,5 2,1
Kurs : 3,57 Stawka : 80 zł Ew wygrana : 285,60
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
I od razu na jutro bo wiem ze nie bede mial jutro czasu zbyt wiele
SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt 04 (under/over 2.5)
Under/Over - Pick: 2 2,10
Hull City - Bristol City (under/over 2.5)
Under/Over - Pick: 2 1,65
Total odds 3,47
Stake 130
Winnings 451,1
Łącznie -330 zł
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Po przerwie kolejny kupon . Wcześniejszych błędnych oczywiście nie moge juz z edytować

Borussia Dortmund - Real Madrid
Typ - Typ: 2 2,55
Brazylia - Chile
Typ - Typ: 1 1,45
FC Stade Rennes - ES Troyes AC (under/over 2.5)
Poniżej/Powyżej - Typ: 1 1,70
Całkowity kurs 6,29 Stawka 210
 
D 0

danielelblag88

Użytkownik
Po dłuższej przerwie ciąg dalszy
Coś wygrałem , coś przegrałem , ale nie miałem czasu żeby tu pisać . Postanowiłem znowu podawać kupony , bym miał kontrolę nad tym ile i na co gram ???? .
Piłka nożna, Polska Remes Puchar Polski
Odra Opole - Miedz Legnica 2 1,85
Piłka nożna, Brazylia Seria B
Asa AL - Bragantino SP Poniżej/Powyżej 1 1,70
ako 3,14 stawka :30 zł Ew. wygrana : 94,35
I oczywiście nie stawkuje dalej tylko zaczynam od nowa ???? powiedzmy od tych 30 zł
 
Do góry Bottom