>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia

masiiv 4

masiiv

Użytkownik
Witam ! postanowiłem założyć temat z typami pobranymi od użytkowników forum. Będę wybierał najciekawsze analizy i po prostu je grał. Stawki nie będą zbyt wysokie, ponieważ chce najpierw zobaczyć jak to wszystko będzie się kręciło. Pod każdym typem, będę podawał link do właściciela analizy ( kursy i buki będę zmieniał na te które gram i te u których gram ).

Budżet początkowy : 100 zł ( 10j po 10 zł )

Kupon nr. 1​

???? Dyscyplina: Koszykówka - USA ????
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Stawka : 1j

Oklahoma ubiegłej nocy pokonała Dallas i sądzę że dzięki temu mogła dostać pozytywnego kopa, ponieważ grała z silnym rywalem, w pewnym momencie przegrywała nawet 10 punktami, mimo to potrafili ten stan rzeczy odrócić (nie mając na parkiecie swojego najlepszego gracza) i wyjść z tej potyczki ostatecznie zwycięsko. Sezon zaczeli od 3 wygranych, później nadeszła dość nieoczekiwana porażka z Houston, Toronto i Chicago. Następnie w meczu z Wizards posypał się Durant i OKC została z jednym all-starem na parkiecie, który trzeba powiedzieć z roli lidera wywiązywał się bardzo dobrze, brał na siebie odpowiedzialność, punktował, asystował, zbierał, jednak jak doskonale wiemy nie zawsze można &quot;samemu&quot; wygrać mecz. Możliwe jednak iż Durant powróci dzisiaj do gry (jego status jest questionable, więc prawdopodobnie to czy zagra czy nie zostrzygnie się na kilka chwil przed meczem) a jeżeli tak się stanie możliwe jest odwrócenie kursów. Utah to dobrze zbilansowana, jednak cały czas bardzo młoda drużyna i tak naprawdę nie ma tam człowieka, który byłby w stanie co mecz zagwarantować 20pkt+, wydaje mi się że w pewnych momentach brakuje im odpowiedniego doświadczenia i wyrachowania. Szanse na play-offy są mizerne, chociaż w przyszłości (o ile uda im sie utrzymać obecny skład + pozyskać jakiegoś zawodnika potrafiącego zrobić różnicę) na pewno będą się liczyć, natomiast goście są na innym biegunie - od lat mają aspiracje żeby walczyć o tutuł. Goście nawet bez KD są w stanie wygrać to spotkanie, ponieważ mają nieprawdopodobnie ambitnego PG, więcej doświadczenia i więcej jakości na ławce z której kto by nie wszedł może zrobić różnicę. Smaczkiem tego spotkania będzie powrót Enesa Kantera (pół roku temu temu został wytransferowany do OKC) przed publiczność w Vivint Smart Home Arena i na pewno będzie chciał pozostawić po sobie dobre wrażenie.​

Właściciel typu / analizy :http://forum.bukmacherskie.com/members/xamon-u89018.html


Kupon nr. 2​

:hokej: Dyscyplina: Hokej - NHL :hokej:
Godzina: 01:00 CET
Spotkanie: Buffalo Sabres - St.Louis Blues
Typ: Strzelec - Tarasenko ( oryginalny typ : Tarasenko over 0,5 punkta )
Kurs: 2,50 ( oryginalny kurs : 1,52 Unibet )
Bukmacher: Expekt
Stawka: 1j
Dziwi mnie ten kurs i traktuje go w jako promocję. Rosjanin jest stosunkowo młodym i niedoświadczonym graczem, ale ze znakomitym potencjałem, znakomitym uderzeniem i znakomitym przeglądem gry. W tym sezonie zdobył 22 punkty na 20 występów, czyli lekko ponad punkt na mecz. A Unibet, daje nam piękne 52% stawki na punkcik lidera Blues. Oczywiście w dzisiejszym meczu nie należy spodziewać się wielu bramek ale swoje Nutki na pewno strzelą i jestem przekonany że przy jednej z nich udział będzie miał Vlad tym bardziej że między słupkami stanie Ulmark a więc kompletny żółtodziób.​

Właściciel typu / analizy :http://forum.bukmacherskie.com/members/kamillo13-u95026.html
 
Do góry Bottom