>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

TYPY DNIA NA ODWRÓT

klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Jeżeli komuś spodoba się mój temat lub chciałby bym w dalszym ciągu typował. To proszę tam niżej kliknąć &quot;dziękuje&quot; ???? Powodzenia i zobaczymy co będzie.
Stała stawka 100 zł. Bet365 , Single .
Zaczynamy:
1# NHL - MON - NYR - typ 2 - 1,71 ✅
2# Piłka Nożna - Juan Aurich - Deportivo San Martin- typ 2/x - 2,0 ✅
3# SouthHampton - Aston Villa - typ 1 i over 2,5 - 2,86 ⛔ (remis) 1:1
4# Granada vs Almeria - typ 1x - kurs 1,29 ✅
5# NBA - LA vs DEN - typ 1 - 2,05 ⛔
6# Genua - Palermo - typ 2 - 3,40 ⛔ (remis)
7# Fortuna Düsseldorf - SpVgg Greuther Fürth - typ 2/x - 1,75/2 liga ✅
8# NBA - Miami - CHarlotte - typ 2 +3,5 - 1,61 ✅
9# Piłka nożna - turcja - Bursa - Fenerbahce - typ 1 - 2,80 ⛔ (remis )
10#Szwajcaria - Servette - Schaffhausen - typ 2 - 2,87 ⛔ (remis)
11# SouthHampton - Aston villa - typ 1 1,75 (remis) ⛔
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
A jeżeli w typach dniach jedna osoba zagra mecz x vs y na wygrana x a druga na y lub remis to co Ty wtedy obstawisz ? I grasz wszystkie mecze z typów dnia czy tylko sobie wybierał będziesz niektóre ?
 
patryk4865 53

patryk4865

Użytkownik
można się domyślać, że jest to kopia usuniętego niedawno tematu
tam w tym przypadku (tego samego wydarzenia) stawiał na ten szybciej zgłoszony
ale widać po już wypisanych typach, że raz stawia na przeciwstawne zdarzenie a raz po prostu jakieś &quot;inne&quot; np #4 powinno być &quot;1&quot; zamiast &quot;1x&quot;, a w #6 &quot;x2&quot; a jest tylko &quot;2&quot;
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Już tłumacze panowie. Jak jest kombinacja np X/X w piłce nożnej to tego nie obstawiam. Jak jest kombinacja wygra druzyna nr 1 i under 2,5 to takich kombinacyjnych nie wybieram. CHyba że jestem pewny że wygra typ 1 np Real madryt vs Arka Gdynia to zmieniam Under na Over. Jeżeli ktoś daje typ 1 to teoretycznie powinienem postawić typ 2. Ale typer móżg ma i jeżeli kurs jest duży to wolę dać 2/x bo bezpieczniej. Rozumiemy? . Jak są mecze gdzie dwóch typerów daje jeden x a drugi y to tego nie gram.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Jeżeli chodzi o #6 to mecz nadal trwa ale żałuje że nie dałem X/2 ale puki co idzie dobrze ???? też nie wiem czemu nie zagrałem meczu Cracovia - Górnik - chciałem typować górnik jako przeciwieństwo. Nie wiem czemu tutaj tego nie ma :p.

Teraz będą typy na odwrót ale bezpieczniejsze więcej 1/x jak ktoś typuje typ 2. Jakbym grał więcej 1/x lub 2/x to by było bardzo zielono ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Runda 2

#1 ⛔ lol City trafiło 3 -bramkę w po doliczonym czasie.. ehh
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City-Bayern Monachium
Typ: Gospodarze under 2.5
Kurs: - 1.12
#2 ⛔
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shakhtar Donieck - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 1,70
#3 ✅
Dyscyplina:pilka nozna ( w typach dnia -2 na Porto ja usuwam HC)
Godzina:18:00
Spotkanie:Bate-Porto
typ:2
Kurs: 1,51
#4 ✅

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szachtar - Athletic Bilbao
Typ: oby dwie druzyny strzela gola : NIE
Kurs: 1.8

#5 ✅

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: APOEL Nikozja - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 1.22

#6 ✅

Dyscyplina:razz:iłka nożna LM
Spotkanie CSKA-Roma
Typ: CSKA lub Remis
Kurs 1,57

#7 ✅
Dyscyplina: Hokej - Liga Fińska
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku - Saipa
Typ: 2 +1,5
Kurs: 1.52
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dlaczego gościu usunął temat? Bo jak widać jest w tym klucz do sukcesu i jak to Polaczek nie chciał dzielić się kluczem sukces ???? . Gdybym zrobił jak trzeba czyli z podpórkami to było by bardzo pięknie ???? a on właśnie z podpurami tak robił .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Runda 2 zakończona jak widać po 1 rundzie wyciągnięte wnioski i widać różnice ???? . Czy to będzie kura która znosi złote jaja - ZOBACZYMY - proszę o dziękuje tam niżej jak podoba ci się temat i chcesz bym dalej typował.

Runda 3
1#Spotkanie: Ludogorec - Liverpool - typ 2/x - 1,25 ✅
2#
Spotkanie: Anaheim Ducks- Calgary Flames -typ 2 + 1,5 - 1,5 ✅
3#
Spotkanie-Arsenal-Dortmund - typ 2/x - 1,57 ⛔
4#
Spotkanie: LEVERKUSEN - MONACO - typ 1/x - 1,16 ⛔
5#
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets- typ 2 OT - 1,9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klejna 108

klejna

Użytkownik
Bedą kolejne typy jak reputacjA(dziękuje ) skoczy w górę. Bo inaczej nie ma sensu prowadzić tematu jak nie ma zainteresowania. Jak chcesz bym typował po dziękuj.To będę dalej pokazywał swoje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
reputacja za typy dnia grane na odwrót - przeciez to byle debil potrafi przeczytać w dziale dzienne typy uzytkowników i zagrac na odwrót &quot;a nóż a widelec&quot;
to tak jak za spanie w robocie bys chciał pieniądze....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bedą kolejne typy jak reputacjA(dziękuje ) skoczy w górę. Bo inaczej nie ma sensu prowadzić tematu jak nie ma zainteresowania. Jak chcesz bym typował po dziękuj.To będę dalej pokazywał swoje typy.
Po dziękuje...
Koledze wyżej bo Cie dobrze podsumował.

Dzięki nie bedzie ale trzymaj:
:jezora:
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Przecież widać że wszystkich typów z typów dnia nie biorę. Bo trzeba wiedzieć co brać co nie. To co jest bardzo skrajne trzeba umieć odrzucić. Przykładowo wczoraj z 7 kuponów weszło 6 ???? . Zauważyłem że NHL wchodzi dobrze ???? .I odpowiednio zagrać na odwrót. Bo jak pojawi się mecz Real Madryt vs Górnik Zabrze typ 1 to myślisz że wybiore typ 2/x ? .Oczywiście że nie. Trzeba mieć ogólne pojęcie kto jest Liderem w danej tabeli czy dziedzinie sportu.
ps: Repa trochę wzrosła więc w ramach po dziękowania wybiorę typy na jutro. Na dzisiaj nie mam czasu ich tu wypisać.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dobra typy jednak na dzisiaj bez kursu bo mało czasu by je wpisać. Wykreśliłem jeden kupon bo się dubluje na typach a są przeciwstawne typy.
1#Spotkanie: Górnik Łęczna - Ruch Chorzów - typ 1/x - 1,28 ✅
2# Spotkanie: Freiburg - Stuttgart - 2/X - 1,67 ✅
3# Spotkanie: Arles Avignon – Dijon - TYP 1/x - 1,66 ⛔
4# Spotkanie ???? orbrecht-Willem II typ 1 +1 ⛔
5#
Spotkanie: Landshut - Bietigheim/Bissingen typ 1 1,5+ ✅
6# Spotkanie:river-Boca - typ 2/x ⛔
7# Spotkanie: Amiens SC - CA Bastia typ 2/x -1,83 ✅
9# Spotkanie: Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks - typ 2 +1,5 - 1,35 ✅ z kretesem 1;4
10# Real Sociedad - Elche - typ 2/x - 2,20 ⛔
11# Spotkanie: SC Freiburg - VfB Stuttgart - gospodarze czyste konto - nie -1,30 ✅
12# Rouen - Paris Levallos - Rouen + 8,5 ✅
 
visnia17 21

visnia17

Użytkownik
Uważam, że każdy kto chce zarabiać kasę na tym, czy to na życie, czy dorobić na jakieś extra wydatki nie zagrałby na real vs polsza po kursie 1.01... no ale! co ja tam wiem...
A co do kolejnego argumentu, że wiesz kto jest liderem tabeli, nie sprawi, że znasz się na czymś. Jeśli po tabelach chcesz obstawiać to zapraszam na 4ligę niemiecką, 7angielska i 2izraelską, dasz radę!
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Jak widać w ostatniej rundzie na 11 typów dnia aż 7 typerów straciło ???? a ja zyskałem. Nie które typy były jak widać po niskich kursach to wyszedłem w ostatniej rundzie na malutki plusik.
 
Do góry Bottom