>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 9.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 9. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy, Bundesliga
Godz: 17:30
Spotkanie: BVB – Moenchengladbach
Typ: X2
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:

Przy tym meczu z jednej strony myślę sobie- Dortmund musi się w końcu przełamać, bo ile można, z drugiej zastanawiam się dlaczego miałoby to nastąpić właśnie teraz, skoro wcześniej okazje były znacznie lepsze i jakoś nic z tego nie wynikło. Kilka razy skorzystałem na słabej formie BVB w lidze, a kilka razy zabrakło odwagi i dlatego teraz też spróbuję, bo może to być ostatnia szansa.

Ogólnie myślę, że problem BVB w Bundeslidze tkwi w ich głowach, bo inaczej ciężko zrozumieć dlaczego w LM widzimy tak dobrze grającą drużynę, a w lidze tak kiepskie wyniki i zupełnie inna gra (chociaż szczęścia też nieraz zabrakło). Wychodzą na te mecze i każde kolejne niepowodzenie jeszcze bardziej ich przytłacza, a np. tydzień temu, kiedy nie było tak wielkiej presji, bo grali z Bayernem i nikt nie oczekiwał od nich cudów, od razu pokazali się z dobrej strony i myślę, że zasłużyli przynajmniej na punkt, ale nie mieli szczęścia i przegrali 2:1. W meczu z M’gladbach presja powróci, ale tak się składa, że rywal akurat do słabych nie należy i jest w niezłej formie, a to BVB sprawy nie ułatwi. 10 meczów, 20 pkt, 5 zwycięstw, 5 remisów, żadnych porażek, to dorobek BM, co daje im w tej chwili 3. miejsce w tabeli. Dlaczego mają się przestraszyć dortmundczyków, którzy mają ze sobą duży problem jeśli chodzi o ligę i nie powalczyć chociaż o punkt, lub nawet o coś więcej skoro potrafił zrobić to HSV czy Hannover? Należy też pamiętać, że znów jest to kolejka po LM w środku tygodnia, a tutaj statystki dla BVB są bezlitosne i to nie tylko w tym sezonie. Rywale co prawda też grali w tygodniu w Europie i co ciekawe w tym sezonie również nie wygrali w lidze po meczu w tygodniu w LE, ale też nie przegrali... BVB na 3 takie sytuacje- 3 porażki, BM na 3 takie sytuacje- 3 remisy w tym remis z rozpędzonym Bayernem.

Dortmund w końcu się przełamie, a jak już to zrobi to rozpocznie marsz w górę tabeli, ale myślę, że jeszcze nie w niedzielę. Jutro widzę dużą szansę na kolejną stratę punktów (2, a może nawet 3). Kurs 1,6 na Dortmund za bardzo do gry nie zachęca patrząc na ich wpadki ligowe, natomiast X2 jest dla mnie fajną opcją z dobrym kursem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EKSTRAKLASA
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 2.8
Data: 09.11.2014
Godz: 15.30
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Ostatnio będąca w bardzo dobrej formie Jagiellonia podejmuje bardzo słaby Ruch który nie mógł sobie poradzić z rezerwami Legii przegrywając na wyjeździe 2:1 nie stwarzając żadnej dobrej sytuacji, bramka po błędzie Rzeźniczaka. Jagiellonia przed meczem z Bełchatowem miała passę 5 zwycięskich meczy gdzie grali naprawdę dobrze, strzelając wiele bramek. Natomiast Ruch ma tragiczną passę 14 meczy bez zwycięstwa. Myślę, że będzie to dla Jagiellonii łatwy mecz i zbliżą się do pozycji lidera.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Niemcy, Bundesliga
Godz: 17:30
Spotkanie: BVB – Moenchengladbach
Typ: 2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z niemieckiej Bundesligi , a dokładniej pojedynek pomiędzy BVB a Moenchengladbach. Jestem w szoku ze bukmacherzy po tak słabych poczynaniach ligowych gospodarzy wystawiają jeszcze tak mały kurs na BVB a tak duży na gości bo aż 5.25 . Ja postaram się to wykorzystać, biorąc pod uwagę dyspozycje i formę Moenchengladbach która jest wyśmienita po 10 kolejkach w lidze. Gospodarzom chyba brakuje chyba odpowiedniej motywacji na mecze ligowe, bujają gdzieś chyba w obłokach ze są najlepsi i nie muszą dawać z siebie wszystkiego w takich meczach , 5 ostatnich ich meczy to same porażki , u siebie ostatnie dwa spotkania przegrane ze słabym Hamburgiem i będącym w średniej formie Hannoverze . Gości natomiast radzą sobie świetnie i na 10 spotkań jeszcze ani jednego nie przegrali , 5 ostatnich meczy to 3 zwycięstwa i dwa remisy ( w tym jeden z Bayernem ) . W Dortmundzie te zespoły spotkały się ostatni raz w marcu i wtedy padła wynik 2:1 dla Moenchengladbach. Dzisiaj się spodziewam podobnego rezultatu gdyż nie liczę tu na jakieś olśnienie gospodarzy . Typuje czystą dwójkę po mega kursie 5,25
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ottawa Senators- Winnipeg Jets
Typ: Jets under 2,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Sam nie wiem co mam napisać o drużynie Jets. Niby zajmują wysokie miejsce w tabeli, silnego przecież zachodu. Niby nawiązują równorzędną walkę z największymi potęgami w lidze czyli Penguins czy Blackhawks. Ale dla mnie osobiście, Jets jeszcze długo będzie drużyną &quot;śmieciową&quot; bijącą się zaledwie i nieskutecznie o PO. Bramek dużo nie strzelają bo tylko 28 w 14 meczach czyli równo 2 na mecz. Wiadomo, dopiero nie dawno wrócił Kane ale nie jest w wybitnej formie i nie pokazuje chociażby tego co w ubiegłym sezonie. Na wyjazdach, na 7 spotkań aż 5 razy padał under 5,5 bramek, a indywidualny over 2,5 dla Jets padał 2 razy. To pokazuje pasywność w ofensywie na wyjazdach. Stawiam under, tym bardziej że w bramce Sens, Craig Anderson o którym pisałem kilka dni temu:
Po drugiej stronie mamy zespół Senators, bardzo mocno osłabiona przed sezonem jednak spisująca się powyżej oczekiwań. W defensywnych aspektach spisująca się nie najgorzej. W bramce znakomity Anderson który już w tamtym sezonie wyglądał mi na goalie bardzo solidnego. W tym sezonie SV% 939 co daje mu 4 pozycję w lidze. GAA 2,15 czyli również bardzo przyzwoicie jak na bramkarza Senators. Ponadto niezła gra w PK bo 84,4% co daje 10 pozycję w lidze.
Generalnie nic się nie zmieniło z wyjątkiem statystyk. W meczu z Wild, Anderson zachował czyste konto i poprawił swoje znakomite osiągnięcia. Dziś raczej wątpię w więcej jak 2 bramki dla Odrzutowców.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Liga Mistrzyń
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metz - MKS Lublin
Typ: MKS+4.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Najwyraźniej ludzie zajmujący się kursami u bukmacherów bazowali w tym meczu na statystykach. Taki kurs na takie handi jest bardzo atrakcyjny. W tamtą niedzielę Nasze Dziewczyny ograły Metz 35-31 i było to w pełni zasłużone zwycięstwo.
Lublinianki pokazały, że uczą się w tej LM, grając tutaj już drugi sezon. Poprzednie mecze zaowocowały i nauczyły się wreszcie wygrywać. Problemem zawsze było wytrzymanie końcówki meczu, gdzie zawsze prowadząc równy bój przegrywały. Tak było w meczu z Larvikiem na Globusie. Potrafiły walczyć jak równy z równym z zespołem złożonym praktycznie z samych gwiazd. W meczu z Metz, mimo kilku przestojów, gdzie traciły już w pewnych momentach dwie bramki, potrafiły podźwignąć się i odskoczyć rywalkom mając ostatnie minuty meczu pod kontrolą. Sabina zaczęła wreszcie rotować składem i wyszło to na dobre. Na forach już jakiś czas temu słychać było błagania o rotację w składzie i Nasza Pani trener wreszcie ich wysłuchała. W końcówce pierwszej połowy wpuściła Kozimur, która ma niesamowity potencjał i przy tym dysponuje już takimi umiejętnościami, ze jest w stanie wejść i rzucić kilka bramek. Tak też było w tym meczu. Kasia weszła na prawą połówkę i w mgnieniu okaz zdobyła 3 bramki, które bardzo pomogły zespołowi w utrzymaniu kontaktu z Francuzkami. Umiejętne zmiany to nie było tylko wpuszczenie Kozimur, ale także zmiana Gęgi, przez co dziewczyny z Metz przestały uważać na rzut z góry, a zaowocowało to w drugiej połowie, gdzie Marta zdobyła kilka ważnych bramek pod rząd.
Oprócz tego ważnym czynnikiem była defensywa Francuzek, a właściwie ich ustawienie w tej formacji. Grają one systemem 5-1 przechodzącym w delikatne 3-3. To ustawienie jest bardzo dobre dla Montexu, gdyż większość naszych rozgrywających bazuje na szybkiej grze na zwodzie. Na jedynce w zespole francuskim najczęściej występuje wysoka kołowa, co od razu mnie zdziwiło. Najczęściej na tej pozycji wystawia się kogoś niższego, niesamowicie zwinnego i zwrotnego. Dorota, która grała praktycznie cały mecz, a większość na środku rozegrania mijając wysuniętą defensorkę wypracowywała od razu niezłą okazję do sprawienia jakiejś sytuacji rzutowej. Oprócz tego nieźle radziłą sobie Vala wchodząc na prawe rozegranie. Jak wiadomo gra ona bardzo dobrze na zwodzie, nie wiem, czy nie najlepiej u nas w drużynie. Właśnie to robiąc wypracowała kilka karnych, które później Dora zamieniła na cenne bramki.
Ciekawe jest jeszcze to, że z początku akcji Metz gra wysuniętą, nastawioną na pozyskanie piłki obroną, jednak z biegiem akcji spłaszczają strefę i praktycznie stoją na szóstym metrze, dzięki czemu można zdobyć bramkę rzutem z góry. U nas potrafią to Gęga, Dora, Krista oraz Kasia, o której już wcześniej wspomniałem.
Co do naszej defensywy i gry w ataku zespołu Metz. Lublinianki grają w obronie płaskie 6-0, chociaż zdarza się, że Alesia grająca na dwójce podwyższa do lewej połówki, przez co zaburza rytm akcji przeciwniczek. Najczęściej dzieje się tak przy wskazaniu gry pasywnej przez arbitrów, bądź gdy rywalki grają w osłabieniu. Wiele zawodniczek z Metz nie grzeszy warunkami fizycznymi, z podstawowego składu wysoka jest tylko Gros, która jednak jest niesamowicie &quot;drewniana&quot;. W jej warunkach jest ogromny potencjał na jedną z czołowych zawodniczek świata na prawej połówce. Jedna nie dysponuje ona czymś, chyba najważniejszym w handballu, mianowicie inteligencją. W meczu na Globusie nie było żadnego zagrania, w którym pokazałaby, ze myśli. Swoją grę opiera na tępym pójściu na rzut bez żadnego zwodu. Wydaje mi się wręcz, że ona nie potrafi zagrać na zwodzie. Najczęściej po prostu zamyka oczy i wbija się pomiędzy pierwszą i drugą zawodniczkę w obronie. Niektóre z takich akcji można odgwizdać jako faul w ataku i myślę, że z czasem sędziowie będą to zauważali. Oprócz Słowenki rzutem z dystansu mogą postraszyć rezerwowa lewa połówka(wchodząca też na środek), która jest wysoka, ma słowiańsko brzmiące nazwisko, jednak teraz go nie pamiętam oraz zawodniczka z numerem 71. Nie posiada ona odpowiedniego wzrostu, jednak dysponuje niesamowitym wyskokiem. W niedzielnym meczu potrafiła minąć jedną z naszych zawodniczek przełożeniem w powietrzu, co jest kompletnie niespotykana na handballowych parkietach. To ona była największym zagrożeniem dla MKSu i dostała nagrodę MVP w swojej drużynie. Gra bardzo dobrze na zwodzie, a potrafi także rzucić z dystansu, często mieszcząc piłkę w samym okienku.
Gwiazdami, które pokazały się w reprezentacji Trójkolorowych, są Nina Kamto oraz Paule Baudouin. Odpowiednio są to kołowa i skrzydłowa, a grając na tych pozycjach nie mogą w całości stanowić o grze zespołu. Klasę takich zawodniczek można dopiero zauważyć, gdy mają obok siebie, na rozegraniu piłkarki na podobnym poziomie. W Metz tego brakuje i reprezentantki Francji nie błyszczą.
Podsumowując, organizacją gry żaden zespół nie odbiega od swoje przeciwnika. Mogą prezentować podobny poziom, jednak widzę szczegóły, dzięki którym Montex wygrał na własnym parkiecie i może podjąć walkę na wyjeździe. Buki dali nam dobre kursy i można złapać stosunkowo wysokie handi +4.5 po kursie 1.75, który idealnie pasuje na singla. Sama wygrana Lublinianek w Marathonie jest po 5.80, co może okazać się przeszacowane. Nie mówię, że Nasze wygrają, jednak na to liczę z czysto kibicowskiego punktu widzenia. Zwycięstwo to niesamowicie pomogłoby w zajęciu miejsca w pierwszej trójce grupy, co dałoby nam awans do dalszej fazy LM.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nishikori K. VS Murray A.
Typ: Murray A.
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dnia 9 listopada 2014 roku o godz 15 : 00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Murray A. i Nishikori K. W tym meczu polecam zagrać na Murray po kursie 1.50 i tak niedługo spadnie w wszędzie są już spadki. Myślę ze warto grac na Murray bo jest w bardzo dobrej formie co pokazał na ostatnich turniejach, Murray w hali na twardej gra bardzo dobrze, w sumie Kei to zawodnik który potrafi grac wszędzie ale myślę ze te bardzo szybkie nawierzchnie mu mniej leza jak hala czy trawa, lepiej gra na clayu i na wolnym hardzie, a murray wręcz przeciwnie. H2H jest 3:0 dla Murray wiec to tez duży plus dla niego. Ogólnie według mnie wygląda to tak forma na + dla Murray, nawierzchnia i H2H tez, umiejętności na podobnym poziomie bo Kei jak zaskoczy to jest bardzo groźny, jak dla mnie 1.50 to bardzo dobra opcja do gry, jedyne to dla mnie jest zastanawiające to jaka w tym roku będzie nawierzchnia czy będzie to szybki hard czy wolny ale coś mi się wydaje ze w tym roku chyba będzie trochę szybszy.

Powodzenia ! jeśli pomogłem daj ++++ motywuje mnie to do dalszej pracy
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Primeira Liga )
Spotkanie: Boavista F.C. - F.C. Penafiel
Typ: 1
Kurs: 2.45
Godzina: 17.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 10 kolejkę rozgrywek portugalskiej Primeira Liga.
Boavista F.C. rozegrała wtym sezonie ligowym 9 spotkań w których zdobyła 7 punktów po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 6 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 6-18.
F.C. Penafiel zdobył 4 oczka w swoich 9 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 1 remisie oraz 7 porażkach co daje obecnie przedostatnią 17 pozycje w tabeli portugalskiej Primeira Liga, bilans bramek 6-18.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 4 razy zdobywając 6 oczek po 2 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Estádio do Bessa 5-5.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 4 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 remisie oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 2-8.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyz oba zespoły dzieli w tabeli ligowej 3 oczka i obie jedenastki będą moim zdaniem walczyc w tym sezonie o uniknięcie degradacji klasę niżej a w ostatnich ich 2 spotkaniach pomiędzy soba w mieście Porto aba te spotkanie wygrywała Boavista F.C. i oba wynikiem 2-1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy po bardzo dobrym wystawionym kursie, Boavista Futebol Clube powróciła niespodziewanie z banicji z niższej ligi nieprzygotowana do gry w najwyższej lidze Portugalii lecz z każdym meczem powinno już byc tylko lepiej szczególnie na swoim Estádio do Bessa gdzie już w tym sezonie ligowym ograli swoich przeciwników 2 razy i taki mecz jak ten powinni wygrać aby troche odetchnąć przed kolejnymi spotkaniami będąc troszkę dalej od niebezpiecznej strefy a Futebol Clube Penafiel na wyjazdach gra bardzo słabo i do tego ma niekorzystny bilans bezpośrednich meczy w Porto z Boavista F.C. i moim zdaniem w tym meczu skończy się podobnie i drużyna z Penafiel wróci do siebie bez zdobyczy punktowej.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, ATP London Finals 2014, hard (indoor)
Start: not before 15:00
Spotkanie: Nishikori - Murray
Typ: Murray(-4,5 games)
Kurs: 2,61
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Murray w ostatnich 2 miesiącach naprawdę wybiegał i wywalczył sobie ten awans do Londynu. I w Pekinie, i w Wiedniu, a wreszcie w pięknie zakończonym turnieju w Walencji z Robredo pokazał, że powrót do top4 to tylko kwestia czasu (zgadza się ze mną nawet sama Amelie Mauresmo ). Ale na poważnie....Dodatkowo myślę, że paryski mecz z bezkonkurencyjnym na dziś Djoko przydarzył mu się w najlepszym do tego momencie. Te 8 dni odpoczynku mu się wręcz należały po takim maratonie.
Nishikori jakoś niespecjalnie mi imponował w Paryżu, widywałem go w lepszej formie. Owszem wygrywał, ale z nieprzytomnym ze zmęczenia Tommy&#39;m, później z baaardzo przeciętnym Tsongą, z Ferrerem (nie oglądałem meczu) i zagrał 1-szy naprawdę niezły set z Djokovicem.
Tennis zaczyna się i psuje od głowy. Tu zdecydowanie więcej doświadczenia w tzw. wielkich pojedynkach ma Andy. Kei był niesamowicie stremowany w tegorocznym finale USO, dużo bardziej od Cilica, w niedzielę debiut w finałach ATP i pierwszy mecz z reprezentantem gospodarzy. Nie twierdzę, że miejsce turnieju to jakiś mega handi dla Andiego, bo z jednej strony publiczność pomaga, z drugiej oczekiwania i związana z nimi presja jest większa. Chociaż Murray całkiem nieźle sobie dotychczas radził w takich sytuacjach(choćby Wimbledon 2013).
Dodatkowo Japończyk nie jest, jak wiadomo, tenisistą bazującym na serwisie, dlatego min. 2-3 przełamania dla Szkota wydają się jak najbardziej prawdopodobne. No i jeszcze H2H 3-0 dla Murray&#39;a bez straty seta - wszystkie mecze na hardzie.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Lyon-Guingamp
Typ: Lyon 1 golem
Kurs 3.50
Buk Bet 365
Godz: 14:00
Analiza:​
Witam, na niedzielę wybrałem spotkanie z francuskiej ekstraklasy piłkarskiej , w którym Lyon będzie na swoim stadionie podejmował ekipę Guingamp. Moim faworytem do zdobycia 3 punktów w tym meczu jest drużyna gospodarzy , która w obecnym sezonie jak do tej pory radzi sobie dobrze, zajmuje obecnie 3 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 23 punktów na swoim koncie. Lyon w 7 spotkaniach rozegranych na tym stadionie przegrał tylko 1 i zanotował aż 6 zwyciestw, Guingamp na wyjazdach potrafi sprawić niespodziankę co pokazał zwyciężając w spotkaniu wyjazdowym do Lille, ale zdarza im się to bardzo rzadko dlatego też pozycja w tabeli Guingamp nie jest dla nich samych zbyt zadawalająca , maja tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową i myślę że w tym spotkaniu nie dopiszą ani jednego punkty do swojego dorobku , Lyon jest w bardzo dobrej dyspozycji co prawda dużo gorzej radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych ale na tym stadionie będzie dla mnie faworytem praktycznie w starciu z kazdym zespołem tej ligi.
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EKSTRAKLASA
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ:
BTS
Kurs:
1.8
Data:
09.11.2014
Godz:
15.30
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
mecz drużyn znajdujących się na dwóch różnych biegunach, Jaga po ostatnio b.dobrej passie przegrała na własnym boisku z nieobliczalnym Bełchatowem, Ruch po objeciu posady przez byłego ex trenera reprezentacji - Fornalika (powrót na stare śmieci) przegrał 3 spotkania, strzelając tylko jednego gola,ostatnio na Legii.
Ruch musi się obudzić, przede wszystkim zacząć strzelać gole i zdobywać punkty, Jaga w ostatnim meczu ligowym nie strzeliła gola, więc upatruje że w tym meczu coś strzelą.
Probierz wraca do Chorzowa gdzie występował na początku lat 90, obie drużyny będą chciały wygrać!
✅ 80
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
1:00
Ottawa Senators - Winnipeg Jets
Ottawa OT
|1.73|
Unibet

Senatorzy po solidnym rozpoczęciu sezonu, mają przed sobą kolejny mecz w domu, tym razem z Odrzutowcami. Z ekipą za, którą nie do końca potrafię rozgryźć, mając solidnych grajków. Mający zawodników, którzy sporo oddają strzałów, starają się namieszać w lidze, ale jak co do czego przychodzi to nawet nie grają w playoff. Powerplay również stoi pod znakiem zapytania, bo nie zawsze potrafią przytrzymać krążka na połowie przeciwnika podczas gry w przewadze. Fakt, że są momentami bardzo sprytni, bo potrafią się rozhulać, ale nie w delegacjach. Ich mecze wyraźniejsze są na swojej tafli, jak już jest wyjazd to nie jest tak kolorowo. Senatorzy są ekipą, która wie czego chce od samego początku. Być wysoko a na pewno grać w playoff. Po utracie Spezzy, który ten odszedł do Dallas, cienia po nim nie widać. Grają nawet lepiej, bo potrafią utrzymać serię zwycięstw kilka z rzędu i są bardzo czujni, kiedy mają nóż na gardle. Nawet w meczu z Hawks widziałem w nich potencjał i determinację mimo, że mecz był dla nich porażką to i tak zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Na pewno są ekipą nieco lepszą od Odrzutowców, ale nie sądzę aby był to spacerek dla obu ekip. Jednak uważam, że na swoich śmieciach wygrany będzie miał komplet punktów a będą to Senatorzy. Pomimo, że uważam że Odrzutowce też będą dreptać po piętach, ale nawiązka należeć będzie dla ekipy ze stolicy Kanady.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie B
Godz: 00:00
Spotkanie: Vila Nova - Parana
Typ: 2/2
Kurs: 4.2
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
34 kolejka brazylijskiej Serie B. 19 Vila Nova podejmuje 14 Parane. Obie ekipy walczą jeszcze o utrzymanie, chociaż gospodarze raczej juz nie mają na to szans. Parana jednak walczy z Oeste czy America RN, ktore maja tylko kilka pkt mniej, więc z takimi druzynami jak Vila Nova powinni wygrywac. Gospodarze przegrali 23 mecze, wiec najwiecej w lidze. Parana oczywiscie nie wygrywa za duzo na wyjazdach itd ale roznica poziomow moze tutaj odegrac najwieksza rolę. Poza tym w przeciągu 7 meczow bezposrednich Vila nie wygrała ani razu, a Parana wygrała 5. Ostatni 3:1. Mysle, ze mogą dać radę.
⛔ 100
 
M 191

mr96

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Vitesse Arnheim - Feyenoord Rotterdam
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
W niedzielę w Arnheim miejscowe Vitesse podejmie trzecią drużynę ligi Feyenoord w spotkaniu w ramach 12 kolejki Eredivisie. Goście ostatnio zaliczyli serię 5 zwycięstw w lidze, dobrą formę potwierdzając pokonując w czwartek Rijekę w ramach Ligi Europy. Gospodarze, zajmujący w tabeli odległe, 12 miejsce, jednak do Feyenoordu tracą tylko 5 punktów, a mimo ostatniej porażki z Utrechtem, prezentują dobry futbol, a ta pozycja wynika z nie najlepszego początku sezonu. Wyczuwam w tym spotkaniu remis ponieważ, po pierwsze, Feyenoord miał niewiele odpoczynku od czwartkowego starcia z Rijeką, jednak nie może tracić 3 punktów jeśli chce nawiązać walkę z Ajaxem i PSV, a po drugie, Vitesse u siebie nie zwykłe przegrywać, jednak wygrali tylko 1 z 18 ostatnich spotkań z Feyenoordem. Szykuje się wyjątkowo wyrównane i ciekawe starcie, w którym remis nie będzie żadną niespodzianką.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc zaplanowano batalię dwóch niepokonanych drużyn. Oba zespoły robią naprawdę dobre wrażenie na starcie rozgrywek, ale moim zdaniem Warriors mają więcej atutów niż dzisiejsi gospodarze. Część presji za zdobywanie punktów i napędzanie ataku wziął na siebie Thompson, który jeżeli będzie się rozwijał w takim tempie szybko stanie się jednym z najlepszych strzelców ligi. Bogut powalczy dziś z &quot;drewnianym&quot; Howardem, który nie istnieje, gdy nie może przepchnąć rywala(32 pkt. z SA Spurs ale grali bez Duncana). W Houston nie pewny występu jest Beverly, a to znaczy jeszcze większą swobodę dla Curry&#39;ego, który i tak jest jednym z najtrudniejszych do zatrzymania w NBA. Do tego dochodzi Barnes i wchodzący z ławki Iguodala, którzy na pewno utrudnią życie Harden&#39;owi. Reasumując, Golden to drużyna kompletna i gdy wróci Lee mogą zajść naprawdę wysoko. Powodzenia!
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Godzina: 1:00
Ottawa Senators - Winnipeg Jets
typ: under 6,5
kurs: 1.4
bukmacher: bwin
Na dzisiaj dośc spokojny do trafienia typ z NHL w spotkaniu pomiędzy Ottawa Senators i Winnipeg Jets. Patrząc na statystyki z tego sezonu to kurs na poniżej 7 bramek w meczu dośc wysoki jak na prawdopodobieństwo jego wystąpienia. Jeśli chodzi o obydwie drużyny to w meczach Ottawy tylko w 3 na 12 spotkań padło więcej niż 6 bramek, natomiast w meczach Winnipeg jedynie w 2 spotkaniach na 14 kibice oglądali więcej niż 6 bramek. Obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie i Winnipeg wygrał u siebie 2:1. To właśnie na hokeistach z Winnipeg-u opierał bym bardzo małą ilość bramek w tym spotkaniu. w ostatnich spotkaniach wyjazdowych przeciwnicy mieli problem ze strzeleniem im choćby jednej bramki, a trzy ostatnie mecze tej drużyny zakończyły się wynikami 1:0,0:0 i 1:1. Rzadko spotyka się w hokeju bezbramkowy wynik, ale jak widać można. Minimalnym faworytem w tym spotkaniu jest Ottawa i może to spotkanie wygra, ale wiele bramek kibice nie obejrzą.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Japonia J2
Godzina: 08:00
Spotkanie: Giravanz Kitakyushu – Honan Bellmare
Typ: 1
Kurs: 4.40
Bukmacher: William Hill

Analiza:

Bardzo dziekanie zapowiada się nam pojedynek 40 kolejki Japońskiej J2 w którym to zmierza się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli drużyna Giravanz z liderem Honan Bellmare. Gospodarze tego meczu aktualnie posiadają na swoim koncie 65 punktów przez co nie są oni jeszcze pewni w 100% udziału w rundzie play off gdzie będą występowały drużyny z miejsc od 3 do 6 walcząc o awans na wyższy szczebel czyli J1. Goście natomiast posiadają obecnie 92 ligowe punkty przez co na 3 kolejki przed końcem sezonu mają już oni zapewniony awans i nawet zapewnione 1 miejsce dlatego tak naprawdę dzisiejsze spotkanie jest dla nich bez znaczenia. Oczywiście nie można tutaj liczyć na to, że Shonan położy się przed rywalem w dzisiejszym meczu to jednak kurs na zwycięstwo gospodarzy jest warty zaryzykowania i tak też zrobię pobierając zwycięstwo gospodarzy po bardzo dobrym kursie 4.40 który znaleźć możemy w William Hill. !!( W edycji widać bukmachera ale w poście nie Will. Hil.)!!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnim meczu 15.kolejki Ekstraklasy lider rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się w Szczecinie z Pogonią. Statystyki meczów obu ekip są zdecydowanie bardziej korzystne dla piłkarzy Legii, którzy 5 ostatnich spotkań w Szczecinie wygrali, a Pogoń w tych spotkaniach nie potrafiła nawet zdobyć gola. Czy dziś ta sytuacja może ulec zmianie?
Już mecz Pucharu Polski w Warszawie gdzie Legia wygrała ale dopiero po dogrywce (3-1) pokazuje, że Pogoń raczej nie należy przekreślać. Tym bardziej, że Legia ma za sobą mecz w Lidze Europy i jak wiemy po takich spotkaniach zwykle Hennig Berg mocno rotuje składem i często brakuje w pierwszej &quot;11&quot; podstawowych zawodników. To oczywiście jest szansa dla Pogoni, bowiem już w meczach z Koroną czy ostatnio Ruchem mimo, że Legia wygrywała wcale nie prezentowała się nadzwyczajnie i wydaje mi się, że Pogoń grając u siebie z mocno eksperymentalnym zestawieniem Legii (tak sądzę i takie są zapowiedzi) mogą sobie poradzić i zdobyć komplet punktów.
Dziś w Pogoni co prawda nie zagrają Bruno Loureiro, Patryk Małecki i przede wszystkim Marcin Robak i Łukasz Zwoliński, co mocno ogranicza ustawienie ataku trenerowi Janowi Kociankowi ale i Legia ma swoje kłopoty. Kontuzjowani są jak wiemy Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Tomasz Brzyski i Miroslav Radović.
Warto zwrócić uwagę, że Legia w ostatnim czasie w meczach wyjazdowych dość niespodziewanie przegrywali - spotkania z Podbeskidziem 1-2 i Piastem 1-3, a w wygranym mecz z Zawiszą 2-1 też nie zachwycili i dość szczęśliwie wygrali. Pogoń natomiast w tym sezonie u siebie przegrali tylko raz z Wisła Kraków 0-3, 3 razy wygrali i 2 razy remisowali, warto dodać, że dwa ostatnie mecze domowe to dwa zwycięstwa Pogoni: 3-0 z Zawiszą i 2-1 z Cracovią.
✅ 333
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - TURCJA: PTT 1. Lig - Kolejka 9
Godzina: 17:30
Spotkanie: Giresunspor - Kayserispor
Typ: 1
Kurs: 5.25
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Witam.Na dzień dzisiejszy wybrałem mecz 9 kolejki zaplecza tureckiej ekstraklasy,gdzie nie czująca jeszcze smaku zwycięstwa w tym sezonie drużyna Giresunspor (0-5-3) ,podejmuje będący ostatnio w dobrej formie zespół Kayserispor (5-2-1). Drużyna gości nie przegrała ostatnich 7 spotkań,wliczając w to puchar gdzie męczyli się niemiłosiernie z 17 zespołem odpowiednika naszej Polskiej 2 ligi Golbasisporem. Faktem jest to że z teoretycznie słabszymi zespołami pokazali,że nie idzie im tak lekko.Jedynym dotychczas przegranym meczem w lidze,był wyjazd do ostatniego Manisasporu 1-2. Mimo iż to goście są faworytem tego spotkania liczę na niespodziankę.Drużyna gospodarzy w końcu się przełamie i wygra,myślę że 10 mecz bedzie meczem na przełamanie,bo wcale aż tak źle nie graja.Ostatnio zaliczyli zwycięstwo w pucharze 1-0 i remis na wyjeździe 2-2. Po dobrym kursie myślę że warto zaryzykować.Powodzenia.Pozdrawiam.
⛔ 100
 
U 5

ulan32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: SC Rheindorf- FC Salzburg
Typ: FC Salzburg wygra obydwie połowy
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Rheindorf to beniaminek , który w tym sezonie na wyjeździe przegrał 5:0 z Salzburgiem . 3 pierwsze bramki strzelili w pierwszej połowie a 2 pozostałe w drugiej połowie. uważam , ze wynik będzie podobny i salzburg wygra ten mecz do zera strzelając przynajmniej po 1 bramce na połowe
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom