>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.06.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 5. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:45
Spotkanie: HSV - Stuttgart
Typ: 1X
Kurs:
1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Rewanżowy mecz o miejsce w Bundeslidze w przyszłym sezonie. W pierwszej konfrontacji Stuttgart przejechał się po HSV aż 3 - 0 i praktycznie są już pewni pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Piłka jest jednak piękna ze względu na swoją nieprzewidywalność i o ile jutrzejsza potencjalna wygrana HSV 3 - 0 i dogrywka wydaje się być abstrakcyjna, tak nie można też tego wykluczyć, bo na mecz może wpłynać wiele okoliczności, które zaburzają przedmeczowe przewidywania. HSV nie ma nic do stracenia i musi ruszyć od pierwszej minuty, by spróbować przynajmniej dać sobie szanse na sprawienie cudu. Spodziewam się większej inicjatywy po stronie gospodarzy i myślę że nie przegrają jutrzejszej rywalizacji. Kibice są w stanie wybaczyć ewentualny brak remontady, ale z pewnością nie wybaczą kolejnej kompromitacji na ostatniej prostej bez walki. HSV to wielka marka, która co sezon jest blisko powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale brakuje czasami umiejętności, a czasami po prostu mentalu. Kurs na zwycięstwo lub remis HSV jest ciekawą opcją i myslę, że ma spore szanse na wejście. Kursy przedmeczowe są bardzo wyrównane i wiele zmieni na pewno atut własnego boiska ze strony HSV, ale też brak konieczności wielkiej spiny ze strony Stuttgartu, który ma sporą zaliczkę już przed rewanżem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +285
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Denver Nuggets vs Miami
Typ: Denver Nuggets wygra wszystkie kwarty
Kurs: 7.0
Bukmacher: Betfan

Witam!
Chciałem zagrać że będzie powyżej 115 punktów dla obu stron tego starcia w meczu ale nie dają tego zakładu tylko jest zakład powyżej 110 punktów po kursie 4.25.

Więc szukać muszę innego zakładu i wpadł mi w oczy zakład jak powyżej.

W pierwszym spotkaniu Denver Nuggets wygrali trzy pierwsze kwarty i przegrał czwartą odsłonę 10 punktami. Bardzo dobrze dla tego zakładu było by aby Denver wygrywało kwarty na styku, górą 6 punktami tak by do 4 kwarty musieli podejść na poważnie. Jak będą prowadzić przed 4 kwartą góra 14 punktami to czwartą kwartę też powinni wygrać.

Podział stawek w Efortuna jest następujący: 8% na Gości z Florydy, 11,3% na dogrywkę i 80,7% na Denver. Na Gospodarzy spadł z 1,33 na 1,30, na dogrywkę z 20 na 19 i wzrost na Gości z 3,80 na 4,00.
https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/koszykowka/koszykowka/nba/denver-miami-MPL76185900 tu do sprawdzenia podział stawek przed meczem

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/denver-nuggets-miami-heat-figPXcj1/#home-away;1 tutaj typowania są 27% do 73% na korzyść Miami. Ilościowo jest to 35 osób na Miami i 13 osób na Denver.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Tenis by Dawid 819,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Godzina: 14:30
Spotkanie: Schmiedlova A. K. vs. Gauff C.
Typ: Schmiedlova A. K. +6 gemów (ha azjan)
Kurs: 1,6
Bukmacher: forBET

Spotkanie o ćwierćfinał French Open, które już jest wielkim sukcesem dla Słowaczki, którą od lat oglądamy w tourze, lecz jej ranking nie odzwierciedla potencjału. Dziś jest zdecydowanym underdogiem i uważam, że jest trochę niedoceniona. Karolina nie powinna się przestraszyć Cori, głównie dlatego, że ona tylko może, a nic nie musi. Bukmacherzy skazują ją na wyraźną porażkę, a to zdecydowanie najlepsza pozycja do ataku. Schmiedlova w tym turnieju nie miała wcale najłatwiejszych rywalek, ale to wynika z faktu, że już w I rundzie "wyczyściła" sobie drabinkę pokonując rozstawioną rywalkę czyli Kudermetovą, sprawiając niemałą niespodziankę. Później pokonała Bolsovą czyli ograną na mączce zawodniczkę i Day, a to wszystko bez straty seta. Na pewno warto ją pochwalić za grę, a dysponuje niezłym arsenałem ofensywnym. Silnie uderza z obu stron, a na serwisie (szczególnie tym pierwszym) raczej nie zwalnia ręki i szuka asów, co także może okazać się niezłym kierunkiem. W ostatnich spotkaniach zaliczyła co najmniej jednego asa, a linie ustawione są jak najniżej się da, więc wypada trzymać kciuki za kontynuację tej serii. Amerykanka dobrze broni, ale nie jest to przykład idealnej defensorki i nawet Andreeva czy Grabher potrafiły zmieścić jej asa, choć zazwyczaj robią ich bardzo mało. Warto pochylić się nad formą Amerykanki, która pokonała tutaj Masarovą w trzech setach, Grabher oraz Andreevą. W każdym meczu miała raczej większe niż mniejsze problemy. Pojedynek z Austriaczką należał do jednych z gorszych jakie w życiu widziałem, głównie za sprawą rywalki, lecz sama Cori mocno dopasowała się poziomem i popełniała masę niewymuszonych błędów, głównie na serwisie, ale także w wymianach. Z Masarovą było nieco lepiej, ale już z Andreevą zagrała najlepiej, choć daleko było do ideału. Trzeba jej oddać, że zminimalizowała liczbę błędów i wytrzymała wymiany. Rosjanka potrafiła grać cierpliwie wysokie piłki pod końcową linię, lecz Gauff świetnie wchodziła na nie i z dużą siłą kontratakowała. Pierwsza partia padła zasłużenie łupem Mirry, lecz później przestała grać. Trudno powiedzieć czy przez, iż miała sporo w nogach czy może nie wytrzymała mentalnie. W drugim i trzecim secie nie istniała i całkowitą inicjatywę przejęła faworytka. Teraz nasuwa się pytanie czy Amerykanka będzie kontynuować dobrą grę czy może będzie to sinusoida i nawiąże do poprzednich spotkań z Hiszpanką i Austriaczką? Jeśli tak, to otwiera się szansa przed Schmiedlovą, która ma spore doświadczenie na cegle. Dodam na koniec, że panie grały ze sobą raz i było to przed rokiem - wyraźnie wygrała Amerykanka, więc to dobry moment, by wyciągnąć wnioski i się zrewanżować. Liczę, że Słowaczka nawiąże walkę i niekoniecznie coś ugra, lecz napsuje krwi przesadnie faworyzowanej nastoletniej Gauff.

Więcej typów w dziale KUPONY lub podpisie.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Z 582K
Dyscyplina: koszykówka Litwa
Godzina: 17:50
Spotkanie:Lietkabelis-Jonava razem z dogrywką
Typ: over 155,5 pkt
Kurs: 1,79
Bukmacher: Forbet
Analiza:Jest to trzeci pojedynek z serii o 3 miejsce w sezonie liki LKL Litwy.Na razie stan rywalizacji jest remisowy 1-1.Teraz w tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa jest drużyna gospodarzy Lietkabelis ,ale jednak moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.
W sezonie zasadniczym drużyna ta zajęła 4 miejsce w tabeli z bilansem 23 odniesionych zwycięstw i 10 meczy przegrali.To będzie bardzo intensywny i otwarty mecz z obu stron z wieloma rzutami z dalszej odległości za 3 punkty ponieważ koszykarze obu drużyn robią to bardzo dobrze i często i typuje tutaj wysoki wynik punktowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, WTA
Godzina: 14.15
Spotkanie: Świątek - Tsurenko
Typ: Poniżej 16.5 gema
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiejszy pojedynek należałoby rozpatrywać w kategoriach: nie kto wygra, a jaką przewagę mieć będzie Iga. Mało kto ma wątpliwości, że jest ona absolutną faworytką tego spotkania, i jeśli nie wydarzy się nic niepokojącego, to niechybnie zakończy spotkanie dość szybko. Przypomnijmy - obydwie tenisistki spotkały się w ubiegłym roku we French Open i Polka bez najmniejszego kłopotu wygrała 6:2, 6:0. Ich kolejny pojedynek miał miejsce przed trzema tygodniami, gdzie na włoskim korcie ponownie górą była Polka i ponownie w identycznym rezultacie gemów (6:2, 6:0). Trudno jest oczekiwać, aby znów identycznym bilansem zakończył się mecz. Tym niemniej Iga jest świeżo po rozprawieniu się z Chinką Wang (6:0, 6:0) i jej forma pokazuje, że ma ogromne szanse na końcowy sukces w tym turnieju wielkoszlemowym. Ukraince Tsurenko daję max. cztery gemy, stąd mój typ na under 16.5 gema w tym meczu.

zwrot krecz
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +285
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - Roland Garros 2023
Godzina: 14:30 CET
Spotkanie: Iga Świątek - Lesia Tsurenko
Typ: Którykolwiek set zakończy się 6:0 lub 0:6 - Tak
Kurs: 3,25
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Niech nas nie zwiedzie sympatyczna powierzchowność Igi i wizerunek wyluzowanej Gówniary z paletką. Kiedy przychodzi sezon kortów ziemnych to Świątek staje się tenisowym zabójca który nie bierze jeńców. Normalnie na tym poziomie set do zera to ewenement, nawet wśród kobiet. No więc, w przypadku Igi to już nie ewenement, ale norma i to wyrażona w liczbach. Przynajmniej w tym French Open. Świątek wygrała 3 mecze, 6 wygranych setów, z których aż 4, czyli znaczacą większość (66.6%) wygrała do zera. Do tego akurat z ta rywalką set 6-0 również jest normą. Z Tsurenko grała 2 razy i oba mecze skończyły się takim samym wynikiem: 6-2-6-0. Oba te mecze rozegrane na ziemi, co ważniejsze pierwszy na ubiegłorocznym Roland Garros, a drugi niedawno na turnieju w Rzymie. Dlatego myślę, że choć to brzmi absurdalnie, ale typ na seta do zera po takim, wciąż po wysokim kursie, wydaje się dużym value którego po prostu warto skorzystać.

zwrot krecz

ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +285
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 20.00
Spotkanie: Dimitrow - Zwerew
Typ: DW 0-3
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dimitrow rozpędzony jak lokomotywa. Dimitrow gra jak z nut. Dimitrow nie bierze jeńców. Dimitrow spotka się ze Zwerewem... I koniec bajki! Oczekuję powtórki, jaką zobaczyliśmy wczoraj. Mianowicie był to mecz Alcaraza Garfii z Musettim. To było smutne jak Musetti się poddał, bo widział, że jego pojedyncze genialne akcje nic nie wskórają, gdyż Hiszpan robił sobie co chciał. Może i Zwerew to nie Alcaraz, ale kipi formą i będzie grał solidnie. Oj w to chyba każdy wierzy. Po kontuzji ani śladu. Trzeba coś udowodnić. Kurs dość wysoki na zdarzenie, które może jak najbardziej wystąpić. Po co tracić energię, jak można zdominować przeciwnika. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale nikt też nie mówił, że się nie da. I brawo dla Bułgara za tak "daleki" rezultat.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2872
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Koszykówka INDONEZJA: IBL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Indonesia Patriots - Bima Perkasa Yogyakarta
Typ: wygra Indonesia Patriots wliczając dogrywkę
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj o godz. 14:00 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między Indonesia Patriots a Bima Perkasa Yogyakarta. Gospodarze tego spotkania zajmują 7 miejsce w tabeli ligowej z 35 punktami. Natomiast goście zajmują 5 miejsce z 38 punktami. Teraz gospodarze mają ogromną szansę na wyrównanie z dzisiejszymi gośćmi w lidze. Drużyny rozegrały ze sobą w sumie 5 spotkań bezpośrednich i wszystkie te spotkania wygrali gospodarze bez najmniejszego problemu. Jedno spotkanie najgorsze wygrali różnicą 12-punktową. Uważam, że gospodarze powinni wygrać te spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 20:15
Spotkanie: Dimitrov - Zverev
Typ: Dimitrov i +38.5 gema
Kurs: 4.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Dzisiaj na zakończenie dnia bardzo ciekawy meczyk się zapowiada. Zmierzą się kiedyś okrzyknięty baby Federerem, Dimitrov z Saszą Zvierievem. Ja w przeciwieństwie do kolegi wyżej idę w kierunku Dimitrova. Gra w tym turnieju świetnie i w ogóle ostatnio jakoś lepsze wyniki osiąga. A kiedyś mówiono o nim, że to przyszła jedynka na świecie. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Chociaż potrafi grać na prawdę nieźle. Ma świetny jednoręczny beckhend. Zverev szczerze jakoś mnie nie przekonuje od czasu powrotu po kontuzji. Owszem gra dobrze, ale stać go na więcej. Też przydarzają mu się wpadki. Obaj są mocni na serwisie, więc o 4 sety i liczbę gemów raczej jestem spokojny. Pozostaje tylko w którą stronę pójdzie mecz. Mam nadzieję, że będzie do Bułgar.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 16:00
Spotkanie: Etcheverry - Nishioka
Typ: powyżej 31.5 gema
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza: Myślę że wbrew ogromnemu faworyzowaniu Argentynczyka, może to być bardzo ciekawy mecz. Wstrzelil się Etcheverry z forma na RG i widać że chce osiągnąć coś więcej niż 4 runda. W pierwszej Draper zmuszony był skreczowac ale potem piękne mecze w wykonaniu Argentynczyka i eliminacja z turnieju De Minaura i Coricia. Po drugiej stronie często niedoceniany Nishioka, który lubi takie ważne spotkania gdzie gra jako underdog. Na tegorocznym French Open wygrywał kolejno z Wolfem, Purcellem i Seyboth Wild. Może te nazwiska nie robią wrażenia dla tych co interesują się tenisem, ale ostatnia runda to zwycięstwo z wielką niespodzianka, czyli eliminatorem Medvedeva. Japończyk gra solidny tenis, posiada trochę większe doświadczenie od dzisiejszego rywala i co najważniejsze nie ma nic do stracenia bo i tak malo kto daje mu jakieś szanse na zwycięstwo. Nie uważam żeby to był szybki mecz w którym Nishioka nie będzie miał swoich dobrych momentów, a może akurat zdziała coś więcej. Wybrałem linię dość bezpieczną, do której pokrycia nie jest wymagane rozegranie czwartego seta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, 1 liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Malmo- Degerfors
Typ: Superbets: Malmo strzeli powyżej 2.5 gola i wykona powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.40

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Uboga dziś oferta, ale coś tam sobie znalazłem . Ogólnie kusiły mnie rogi Hamburgera, ale raz że kursy mało satysfakcjonujące, to dwa, że jak Stuttgart strzeli pierwszy bramkę to Hamburger może już się załamać i przestać walczyć.
Przejdźmy zatem do typu, który wybrałem.
Malmo złapało chwilową zadyszkę . Wygrali pierwszych 8 spotkań ligowych z rzędu i to była naprawdę mocna seria, ale w ostatnich 2 kolejkach została przerwana, najpierw remisem z Hacken, a później wyraźną porażka z Elfsborg 3:0. Przez te 2 wpadki spadli z fotelu lidera.
Myślę, że będą chcieli sobie odbić ostatnia porażkę, a także z powrotem awansować na 1 miejsce. I liczę tutaj na ich ataki od 1 do 90 minuty . Jeśli chodzi o bramki Malmo to ten over powinien zostać przez nich pokryty na luzie, bo goście to najgorsza defensywa ligi w tym sezonie.
Zaś jeśli chodzi o rogi, to tak jak pisałem myślę że gospodarze po dwóch ostatnich wpadkach będą tu napierali na gości cały mecz, więc linia rogów po mojemu również zostanie pokryta.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1619
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: HSV - Stuttgart
Typ: czerwona kartka lub rzut karny
Kurs: 2.45

Bukmacher:
ETOTO

Nie wyobrażam się innego spotkania niż to co widzieliśmy w Stuttgarcie a mam na myśli ostre a może i brutalne wyjścia , dałem typ na karnego w pierwszym i okazało się że był , co prawda nie trafiony ale nie ma to większego znaczenia , Hamburg jak już nie raz pisałem to ma praktycznie co sezon kopiuj/wklej i tak jest i tym razem , myślę że będzie im bardzo ciężko odrobić 3 bramkową stratę i w miarę upływu czasu przy coraz mniejszej nadziei na korzystny wynik mecz może przybrać co raz ostrzejszych spięć bo jak wiemy już byli w ogródku i witali się z Bundesligą w ostatniej kolejce a tu masz stało się to najgorsze i trzeba grać baraż , w pierwszym meczu co prawda nie faulowali zbyt wiele bo mieli na swoim koncie 9 fauli a załapali 2 żółtka i bezpośrednią czerwień , dzisiejszy mecz poprowadzi Bastian Dankert który co prawda nie wyciąga zbyt dużo kartek bo w Bundeslidze w tym sezonie 13 meczy 42 żółtka 3 czerwone i 3 karne ale liczę że jak będzie taka potrzeba to dziś może wyciągać sporo karteczek bo waga tego spotkania szczególnie dla podrażnionego Hamburga jest wielka , liczę wiec na wapno albo czerwień , o dziwo jak na ta chwilę żaden buk do którego zagladałem nie ma typu na czerwoną tylko ET.. ma czerwień lub karny po całkiem nie złym kursie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, 1 liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Malmo- Degerfors

Typ: Malmo -hc.2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Superbet
Analiza:





Kolega powyżej nadmienił nieco sytuację obydwu ekip i faktem jest że Malmo po 8 -miu zwycięstwach z rzędu w lidze w końcu straciło punkty remisując w domu z mocnym Hacken i wyraźnie przegrywając w Elfsborgu niemniej jednak dzisiaj podejmuje rywala który nie istnieje na wyjazdach. Degefors zamyka zdecydowanie tabelę pod względem delegacji a bilans bramkowy z wyjazdów 2:17 wyraźnie wskazuje skalę problemu. Porażki 1:6 w Hacken i 0:6 w Goeteborgu a więc u drużyn klasy Malmo nie zapowiadają niczego dobrego dla gości i dzisiaj.


Po dwóch ostatnich niepowodzeniach dzisiaj Malmo ma idealnego rywala do tego by powetować sobie w nadmiarze te przegrane. Pod względem sportowym wyraźna przepaść dzieli obydwie drużyny , kwestią jest jak bardzo gospodarze będą chcieli upokorzyć rywala. W tym roku obydwie drużyny spotkały się w ramach Pucharu Szwecji w Malmo gdzie gospodarze byli minimalnie lepsi przechylając w końcówce spotkania szalę na swoją stronę (2:1). W ub. sezonie obydwie drużyny również w Malmo spotkały się w ostatniej kolejce sezonu i wówczas padł remis 2:2. Jednak spotkanie to nie miało kompletnie znaczenia dla gospodarzy którzy tamten sezon musieli uznać za bardzo nieudany kończąc rozgrywki na 7 - ym miejscu. Dzisiaj sytuacja jest inna.

Reasumując , oczekuję zdecydowanej wygranej miejscowych minimum 3 -ma golam , którzy w ten sposób mogą przerwać mini serię spotkań bez wygranej i utrzymać dystans do lidera lub nawet powrócić na czub tabeli.


135
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2130
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Division 3 Group 6
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lorenskog - K. Oslo 2
Typ:eek:ver 1,5 gola w 1 połowie
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiaj trochę nietypowo bo na gole w 1 połowie. Gra 6 z 12. Gospodarze 10 pkt straty do 1 miejsca premiowanego awansem a goście na 12 - spadkowym. Bilans gości słaby 8-17 i tutaj upatruję szansy na wejście mojego typu. Gospodarze bilans 19-13 a więc nieźle a jeszcze mogą dzisiaj podreperować. W ostatnich 5 meczach gospodarzy ciekawostka - 4/5 meczy miasło w 1 połowie over 1,5 gola...a goście...to samo rówież 4/5. Jako że posiłkuję się statami w większości tutaj bym zaryzykował. Powodzenia:)

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1498
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: 🥎 Tenis ziemny / French Open
Godzina: 20 : 15
Spotkanie: Dimitrov - Zverev
Typ: powyżej 1.5 tie - breakòw w meczu
Kurs: 4.59
Bukmacher: forbet
Analiza:

Zapowiada się nam tutaj ciekawy pojedynek pomiędzy Grigorim a Saszą , zdania na temat tego który wygra mocno podzielone. Osobiście bardziej sympatyzuje tu za Bułgarem, lecz jak wszyscy wiemy w bukmacherce nieo to chodzi. Niby Zveriev miał mocniejszych rywali od Dimy no ale z drugiej strony wiemy że to co obecnie gra to nie jest jego najlepszy tenis. Śmiem twierdzić że to nie jest nawet 70% tego co grać potrafi (lub potrafił). Zaledwie jedna potyczka na clayu pomiędzy tymi tenisistami i to dość odległa bo grali 7 lat temu gdzie w dwóch setach zwyciężył młodszy z nich. Miałem grać dokładny wynik 3 : 1 Dimitrov z równie wysokim kursem lecz ostatecznie czując wyrównane starcie idę w dwa "taje". Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hamburger SV vs VfB Stuttgart
Typ: Robert Glatzel strzeli gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Trzeba delikatnie powiedzieć, że HSV nie najlepiej zaprezentowało się kilka dni temu w Stuttgarcie.
Przypomnijmy, że padł wynik 0:3 dla rywali i nie sama porażka może zastanawiać fanów gospodarzy, ale postawa swoich ulubieńców. Outsider nie stworzył sobie zbyt wielu okazji, aby nawet nawiązać walkę z VfB. Robert Glatzel miał dobrą sytuację, ale jej nie wykorzystał. To powoduje, że sytuacja ekipy z Hamburga jest bardzo słaba i wydaje się, że zespół ten kolejną kampanię pozostanie na zapleczu niemieckiej ekstraklasy. Szkoda, ponieważ jest to solidna marka u naszych zachodnich sąsiadów i na Volksparkstadion regularnie gromadzi się komplet publiczności. Dzisiaj również należy spodziewać się sporej ilości kibiców, którzy do końca wierzą w sukces swojego klubu. HSV musi zagrać odważniej, bo nie ma nic do stracenia. Co pokaże nam w ten poniedziałek outsider?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Stuttgart, który w pełni wykorzystał atut własnego boiska. Tak to właśnie powinno wyglądać, dzisiejsi goście stworzyli sobie wiele groźnych sytuacji i tak naprawdę wynik 3:0 pozostał tylko dzięki bramkarzowi Daniel Heuer Fernandes. Przyjezdni od dłuższego czasu prezentują się z bardzo dobrej strony i praca Sebastiana Hoeneßa jest doceniania wśród fachowców u naszych zachodnich sąsiadów. Trener ten przyszedł do Stuttgartu z myślą, aby zająć miejsce barażowe i tak też się stało. Sytuacja gości w pewnym momencie kampanii była nie do pozazdroszczenia, ale koniec końców zakończy się najprawdopodobniej happy endem. W Niemczech trwa dyskusja nad systemem barażowym, bo najczęściej to zespół z niemieckiej ekstraklasy wygrywa dwumecz i pozostaje w elicie. To jednak melodia przyszłości. Czy Stuttgart obroni zaliczkę przywiezioną ze swojego obiektu?

Wynik z pierwszego spotkania zdecydowanie premiuje Stuttgart. Przypomnijmy, że nie liczą się już gole na wyjeździe, dlatego też HSV nie ma nic do stracenia i od pierwszych minut należy spodziewać się ataków outsidera. Jestem zdania, że to będzie inny mecz niż to było kilka dni temu i ujrzymy interesującą rywalizację na północy Niemiec. Zdecydowałem się na gola wicekróla strzelców 2. Bundesligi. Robert Glatzel to piłkarz, który nie potrzebuje zbyt wielu szans, aby cieszyć się z trafienia. Blisko było w Stuttgarcie zdobyć bramkę, ale ostatecznie zdecydowała nieskuteczność. Napastnik ten bardzo dobrze czuje się w powietrzu, a przy masowych atakach jego zespoły możemy liczyć na wiele rzutów rożnych oraz innych stałych fragmentach gry. Wierzę, że nasz bohater tym razem lepiej ustawi celownik i tym samym da trochę radości swoim fanom. Bilety na Volksparkstadion są wyprzedane i większej motywacji już nie będzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom