>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.05.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 5. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 572,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal M. - Raków
Typ: Stal M
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Nie lubię typować polskiej kopanej ale ten mecz obowiązkowo do zagrania. Spotkanie zaległe z ostatniej kolejki przez udział Rakowa w finale PP. Jak wiadomo drużyna z Częstochowy zdobyła puchar i generalnie sezon może zaliczyć do najbardziej udanych w historii klubu. Zdobyte trofeum i w najgorszym razie 3 miejsce w lidze zaowocowały udziałem w kwal. Conference League .Czy zatem będzie gryzł Raków trawę w Mielcu w konfrontacji z będąca w dużej potrzebie Stalą? Jak wiadomo po takim sukcesie przychodzi czas na krótkie świętowanie i rozprężenie co nie jest niczym dziwnym i nie sądzę by dzisiaj drużyna z Częstochowy stawiała wielki opór miejscowym .

Stal po ostatniej wygranej w Poznaniu (2:1) i jednocześnie poniedzialkowej porażce Podbeskidzia w Gliwicach (2:0) jeśli dzisiaj wygra odskoczy od rywala w walce o utrzymanie na 6 pkt dwie kolejki przed końcem , praktycznie zapewniając sobie ligowy byt. Tak więc nie pozostaje miejscowym nic innego jak wygrać dzisiejszy mecz. Jak wspomniałem wcześniej nie sądzę by Raków jakoś specjalnie spreżał się na to spotkanie.


Patrząc jak łatwo w ostatnich tygodniach wygrywały obydwie zagrożone drużyny swoje mecze , nie mogąc przez wcześniejsze 20 kolejek ugrać nic wartościowego wyraźnie widać że standardowo im bliżej końca rozgrywek tym łatwiej będącym w potrzebie zdobywać punkty na drużynach nie grających już o nic. Niewątpliwie Raków swoje już ugrał w tym sezonie więc raczej gospodarze mogą liczyć na przychylność rywala.
Istnieje oczywiście opcja remisowa w tym pojedynku która też dużej krzywdy ekipie z Mielca nie zrobi , ale ja ryzykuje pełną pulę po stronie gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : GKS Katowice : Olimpia Elbląg
Typ : obie strzelą
Kurs : 2.20
Bukmacher : ETOTO

GKS Katowice ostatnio mocno zawodzi , od 14 do 30 kolejki byli na miejscach dających awans , 13 kolejek na miejscu 2 a po 25 kolejce byli nawet liderem , teraz na 5 kolejek aż 3 porażki , Olimpia z kolei na miejscu przedostatnim ale 3 punkty mają straty do miejsca bezpiecznego i liczę że dziś powalczą o przynajmniej punkt , z dotychczasowych meczów pomiędzy nimi a było tych spotkań 5 , po jednej wygranej obu drużyny i 3 remisy w bramkach 7 po stronie GKS-y a 8 Olimpia , nie było meczu żeby obie nie zdobyły bramki , GKS-a w tym sezonie ma 30 straconych bramek jak na drużynę walczącą o awans to sporo , no i kurs aż 2.20 to się decyduję na taki typ !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn - Real Madryt
Typ: Real (A)
Kurs:
2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W pierwszym meczu Real zremisował u siebie 1:1 z Chelsea Londyn. Goście tamtego spotkania pokazali się z bardzo dobrej strony i teraz tak, ja uważam, że jeśli Chelsea zagrało taki mecz, że chyba każdy ich komplementował - Real nie istniał, Chelsea prowadziła grę, mocno ich przycisnęła a mimo tego nie potrafili wygrać z Realem. Myślę po prostu, że Real nie zagra już tak słabo a Chelsea nie zagra już tak dobrze.
Do kadry Realu wracają E. Hazard - który rozegrał już kilkadziesiąt minut, S. Ramos i Valverde co sprawia, że trener Zidane ma już dużo większe pole manewru i ławka rezerwowych nie będzie wyglądać już tak słabo.
Myślę, że stać Realu na awans, jak nie po 90 minutach meczu to po dogrywce.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Termalica B-B – Korona Kielce
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.29
Bukmacher: betclick
Analiza:


Termalica swoją postawą ostatnio nie zachwyca ale nadal ma ogromny komfort w tabeli, są liderem z trzema punktami przewagi ale ma trzy mecze zaległe tak więc wszystko jest w ich rękach. Jak wspomniałem ekipa ostatnio nie zachwyca a mam tu na myśli szczególnie ich postawę w defensywie w tym roku tylko w Jastrzębiu zachowali czyste konto. To co mi się podoba jednak że grają do samego końca swoją ofensywną piłkę i tracą albo sami zdobywają bardzo dużo bramek w końcówkach spotkań. Oglądałem ostatni mecz na szczycie Łęczną gdzie 2x razy wychodzili na prowadzenie i grali w przewadze a mimo to popełnili masę błędów w defensywie i ostateczni ten mecz zremisowali 3:3. Ogólnie wiele dzieje się pod obie bramkami w meczach ekipy z Niecieczy i ja liczę na taki sam scenariusz dzisiaj co prawda przyjeżdża Korona która ma w tym sezonie bardzo dużo problemy ze skuteczną grą już zespół przygotowuje się do nowego sezonu i myślę że ten aspekt teraz będzie mocno opracowany w tej ekipie, na pewno przełamanie z Sosnowcem da im trochę tej pozytywnej energii a już na pewno będą zespołem aktywnym w kontrach a te na pewno dostaną w tym meczu. Ja tutaj liczę na gospodarzy którzy jak zagrają tak jak to ma miejsce w tym roku to sami są wstanie pokryć overa ale też sami są wstanie sprawić sobie wiele problemów w defensywie.

129
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzinna:11:00
Spotkanie: Davidovich Fokina Alejandro - Medvedev Daniil
Typ:2
Kurs:1.65
Bukmacher: sts
Analiza:


Hiszpan zaliczył ostatnio kilka fajnych osiągnięć tj. Ćwierćfinał Monte Carlo, półfinał Estoril. Ale przegrał też ze słabszymi tenisistami tj. Ivaszka, Bublik czy tutaj w Madrycie męczył się niemiłosiernie z Herbertem, wygrał po 3 tie breakach. Miediediev w tym roku nie zagrał jeszcze meczu na clayu, dlatego mamy kurs blisko 1.70 a nie 1.20. Rosjanin w poprzednim sezonie też nie błyszczał bo przegrał dwa mecze dość sensacyjnie. Nie jest to jego ulubiona nawierzchnia, ale umiejętnościami bije na głowę rywala. Nie grał w poprzednich turniejach głównie dlatego, że musiał odbyć kwarantanna przez covid. Kurs zawyżony, pobieram.

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +295
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors
Kurs: 5.25
Bukmacher: STS

Analiza:

Gracze Toronto będą chcieli zakończyć pobyt w Los Angeles podwójnym sukcesem - przedwczoraj pokonali Lakers, którzy mieli już z powrotem Lebrona i Davisa, a dziś zmierzą się z Clippers. LAC są na trzymeczowym lose streaku, przegrali 3 ostatnie mecze z przeciwnikami z zachodu - Denver, Phoenix oraz Pelicans. Toronto totalnie w kratkę, ale można szukać po tym kursie jakichś argumentów pozwalających pójść w ich stronę. Możliwe, że wróci VanFleet, Raptors mają dobrze rozrysowanego Kawhi’a, bo jednak cały mistrzowski sezon spędził u nich. NBA szczególnie w regular season jest ostatnimi czasy tak nieprzewidywalne, że tutaj każdy może wygrać z każdym, a Raptors, mimo że nie przypominają już zbytnio drużyny z sezonu 2018/2019, to nie są aż takimi chłopcami do bicia, żeby wystawiać na nich tak astronomiczny kurs.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +56
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New Jersey Devils - Boston Bruins
Typ: Jack Hughes strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

New Jersey Devils o nic już nie walczą, jednak nie zmienia to faktu, że ostatnio są w dobrej formie. Jakiś czas temu mieli poważny kryzys, gdyż przegrali dziesięć spotkań z rzędu, jednak potem wygrali trzy z następnych czterech. Zwycięstwa 6:4, 5:3 i 4:1 z Philadelphią Flyers robią wrażenie. Jack Hughes jest w dobrej formie. W ostatnich trzech meczach miał on w sumie cztery asysty. Bramki co prawda nie zdobył od czterech spotkań, ale od jakiegoś czasu w każdym meczu ma swoje okazje i oddaje średnio po 3-4 celne strzały. Czuję, że w tym meczu uda mu się zdobyć bramkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: WTA - DEBEL Madryt (Hiszpania), ziemna
Godzina:
15:00
Spotkanie: Ostapenko J./Pawluczenkowa A. - Wiesnina J./Zwonariowa W.
Typ: Ostapenko J./Pawluczenkowa A. DW 2:0
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Buki delikatnie faworyzują parę W/Z, lecz kursy na O/P lecą w dół. Ja uważam, że w tym meczu właśnie górą będzie para, która nie specjalizuje sie stricte w deblu, czyli para O/P. Obie zawodniczki są bardzo dobrymi singlistkami. W tym turnieju Pawluczenkowa radzi sobie znakomicie, pokonała takie zawodniczki jak Keys, Pliskovą i Brady, czyli top kobiecego tenisa. Myślę, że dobra forma rosjanki przełoży się również na debel. Ostapenko zaś ostatnimi czasy często grywa w deblu z różnymi tenisistkami i widać, że już pewniej czuje się przy siatce, a jej returny są mega groźne. W poprzedniej rundzie para O/P po zaciętym meczu pokonała Hsiesh/Mertens, a więc zawodniczki z ogromnym doświadczeniem deblowym. Myślę, że taki mecz doda im skrzydeł i będą w stanie pokonać parę W/Z, która gra strasznie w kratkę, mecze dobre przeplata słabszymi. Decyduje się zagrać na dokładny wynik 2:0, gdyż w pierwszych dwóch rundach zagrały same 3-setowe spotkania, a więc statystyka mówi, że kolej na spotkanie dwusetowe. Jakość jest po ich stronie, a więc typ jest mocno realny.

240
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +170
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA MADRYT
Godzina: 13;00
Spotkanie: A.Barty - P.Kvitova
Typ: P.Kvitova
Kurs: 2.90

Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jak wspominałem w poprzedniej analizie dotyczącej Australijki - jej poziom obecnie prezentuje się przeciętnie jak na jej możliwości, a po meczu ze Świątek nie widzę zmiany. Iga przede wszystkim zagotowała się, rozgrywając do tego słabe spotkanie, a z takimi zawodniczkami nie ma dużego marginesu błędu i jak nie umiesz wykorzystać błędów drugiej strony to ona wykorzysta twoje. Czeszka przede wszystkim wie jak wygrywać w dużych turniejach, w których jeśli nie odpada na początku to z reguły notuje minimum ćwiartkę. Na kortach ziemnych h2h dla Petry to 1:0. Czeszka może nie jest królową poruszania się, ale przede wszystkim ta potężna lewa ręka mocny forehand i nie dużo gorszy backhand i co najważniejsze u Kvitovej serwis nie jest jej przeciwnikiem. Czeszka na serwisie nie męczy się, a jak w przypadku większości leworęcznych zawodników - cięty serwis do zewnątrz to kopalnia punktów i u niej element ten stoi na poziomie bliskim perfekcji. Kvitova dużo lepiej ostatnio zarządza siłami i konsekwentnie szukam porażki Ash. Petra co prawda upuściła seta z Kudermetovą, ale z przebiegu gry nie wyglądała na zagrożoną w kontekście całego spotkania, a co najwyżej niepocieszoną, że będzie trzeba trochę dłużej pograć, aczkolwiek faktor wyczerpania dla niej nie będzie stanowił problemu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jeddite 447

jeddite

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec - Raków Częstochowa
Typ: Handicap 0:1 Stal Mielec
Kurs: 8.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zgadzam się tutaj z użytkownikiem kamasutra10. Właściwie wszystkie fakty i aspekty tutaj wymienił więc nie będę tego samego powtarzał. Odmienne zdanie mam co do remisu. Wykluczam go dlatego podejmuje większe ryzyko bo uważam że Stal Mielec wykorzysta swoją szansę i wygra te spotkanie z przewagą dwóch bramek. Jeśli typował bym dokładny wynik to 2:0. Dodam jeszcze że PZPN nie przyznał Stali Mielec licencji do gry w ekstraklasie na przyszły sezon. Nie oznacza to jednak że klub odpusci walkę o utrzymanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea Londyn - Real Madryt
Typ: 1-1 D.W.
Kurs: 5,80

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Buki bardzo mocno faworyzują Chelsę,ale siła ognia jest z obu stron.To dwa zespoły które potrafią się sprężyć na mecz o dużą stawkę.
U gospodarzy nie zagra tylko Kovacić,do gry ma wrócić Rudiger.
Goście ,kontuzjowani Varane i Carvajal,do gry wraca Sergio Ramos.
Real będzie atakował,bezbramkowy remis eliminuje ich z dalszej gry.
Obie drużyny ostatnimi czasy mocno underowe.
20 z 23 meczy Chelsea to under 2,5 gola
Los Blancos są niepokonani od 6 spotkań.Stracili tylko 1gola./z Chelsea/
Stawiam na dokładny wynik,powtórkę z poprzedniego meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +24
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 2:30
Spotkanie: LDU Quito - Flamengo
Typ: Flamengo strzeli w obu polowach
Kurs: 2.9
Bukmacher: STS

Mecz w grupie G miedzy druzynami z Ekwadoru i Brazylii. Flamengo imponuje skutecznoscia 7 bramek w dwoch meczach oba wygrali w obu strzelali w kazdej polowie, sa bez watpienia najsilniejsza druzyna w tej grupie, lige brazylijska nie gra trwaja mistrzostwa stanu Rio de Janeiro, gdzie graja 2 skladem i sa wypoczeci,LDU Quito bedzie walczylo z Velez o druga lokate rowniez dobry poczatek 4 pkt, remis wyjazdowy z Calera i wygrana z Velezem 3-1 ogladalem ten mecz i Argentynczycy powinni strzelic wiecej bramek, mysle ze Flamengo tylu okazji nie zmarnuje i wybralem takie zdarzenie.

190
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +557
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy liga pro
Godzina: 9 15
Spotkanie: Tolmachev-Olshakov
Typ: liczba setow w meczu - 4
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W przeszlosci czesto grali ze soba, praktycznie nie zdarzylo sie ani razu zeby wynik skończył sie w trzech setach. Widac bylo w tych spotkaniach ze zaden z zawodnikow nie moze byc pewny wygranej do konca. H2h raz wygrywal Tolmachev a raz Olshakov. Celuje w 4 sety w meczu bo ani jeden ani drugi zawodnik nie wygrywa po 3:0. W ich spotkaniach nie widac dominacji. Olshakov powinien oddac przynajmniej 1 seta w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Real
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mam wrażenie, że to będą takie typowe piłkarskie szachy. Chelsea w Madrycie wywalczyła remis 1:1, co można uznać za dość korzystny dla nich rezultat. Real musi obligatoryjnie strzelić minimum jedną bramkę, jeśli chcą myśleć o awansie do finału. Oczami wyobraźni widzę po jednej bramce po obu stronach, i ostateczne rozstrzygnięcie w dogrywce bądź rzutach karnych. Dwie bramki strzelone po stronie Realu spowodowałyby, że gospodarze musieliby strzelić ich aż trzy. Myślę, że nie Anglicy pozwolą sobie na to i raczej skupią się nie na strzelaniu bramek, a jak najmniejszej ich utracie. Potencjalny bezbramkowy remis promowałby właśnie ich. W dodatku ostatnie pięć spotkań z udziałem Chelsea kończyły się maksymalnie dwiema bramkami (w tym aż cztery razy padł max. jeden gol). Real w pięciu ostatnich spotkaniach aż trzy z nich zakończył... bezbramkowym remisem. Mocno underowo rokuje to spotkanie i tak idę właśnie w tym kierunku.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +153
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Super Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Shanghai Shenhua vs Shanghai Port
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Przed nami derby Szanghaju, które w tym roku zapowiadają się pasjonująco. Przede wszystkim formalni gospodarze wzmocnili się w porównaniu z poprzednią kampanią i na starcie nowych rozgrywek prezentują się świetnie. Pokonanie Beijing Guoan jest sztuką nawet, gdy wraz ze Slavenem Bilicem szukają aktualnie nić porozumienia. Do Shenhua dołączył Adrian Mierzejewski, który jak na razie wchodzi z ławki rezerwowych, ale zapewne za chwilę zostanie wkomponowany do podstawowego składu, ponieważ nie można sobie pozwolić na to, aby jeden z najlepszych zawodników chińskiej ekstraklasy z poprzedniego sezonu nie miał miejsca w pierwszej 11. W Port nie tylko zmieniono nazwę, ale i także trenera. Mało doświadczony Ivan Leko szybko dotarł do swoich podopiecznych i szczególnie w ofensywie wygląda to przyjemnie. Ja stawiam na wyrównany pojedynek stąd też rzuty rożne. Po obu stronach barykady mam mocny atak i nie powinniśmy oglądać szachów. Zwycięstwo w tym prestiżowym meczu interesuje jedynie oba zespoły. Wynik dla mnie jest sprawą otwartą, ale liczę na emocje i wiele sytuacji podbramkowych.

110
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +207
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Praga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Safwat/Weissborn - Drzewiecki/Majchrzak
Typ: 2
Kurs: 1,53

Bukmacher: etoto
Analiza:

W spotkaniu dwóch słabych par deblowych stawiam na Polaków.
Safwat to Egipcjanin który w tym roku nie wygrał jeszcze spotkania deblowego. Na kort wychodził 4 razy i wszystkie te mecze grał z innym partnerem. Nic to jednak nie pomogło i jego tegoroczny bilans jest fatalny.
W tym turnieju jego partnerem jest Austriak Weissborn. W tej parze to zdecydwanie on jest numerem jeden. Zagrał w tym roku 12 spotkań z których wygrał 4. Jego ranking deblowy jest najwyższy ze wszystkich zawodników którzy w tym meczu wyjdą na kort. Klasyfikowany jest on na 139 miejscu w deblowym rankingu ATP.
Drzewiecki bilans meczów w 2021 roku ma dokładnie taki sam jak Weissborn. 4 zwycięstwa w 12 spotkaniach to nie jest coś czym można by się chwalić. Jednak 8 spotkań z tych 12 zostało rozegranych na kortach ziemnych co moim zdaniem będzie mieć znaczenie.
Majchrzak skupia się na grze w singlu. Wczoraj odpadł z turnieju singlistów, w związku z czym nie kolidują mu już te występy z deblem.
W deblu ma bardzo mało występów. W tym roku rozegrał tylko jeden mecz we Włoskiej Bielli, który zresztą przegrał.
Ogólnie mecz słabszych par w których stawiam na Polaków.

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +145
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Real
Typ: Real wygra
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na drugi półfinał Ligi Mistrzów, gdzie Chelsea Londyn podejmować będzie na Stamford Bridge Real Madryt. Przypomnę, że pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, i to The Blues są bliżej wielkiego finału.
Spróbuję jednak pograć awans Realu Madryt, który od początku sezonu nie był stawiany w roli faworyta do wygrania tej edycji Ligi Mistrzów, a co dopiero żeby dojść do finału. Real to jednak stary wyjadacz tych rozgrywek. Królewscy uwielbiają te rozgrywki i nawet gdy nie idzie przez 85. minuty gry to 90. minucie pojawiają się Ramos czy Benzema którzy to rozstrzygają losy meczu.
Królewscy do tego spotkania przystąpią nie tak mocno osłabieni jak to miało miejsce wcześniej. Do składu wraca Ramos, choć tu jego forma będzie wiekim znakiem zapytania. Jednak Ramos i będący w świetnej formie Militao mają być murem Realu. W weekend odpoczywali Modrić i Kroos, którzy również potrafią wziąć ciężar gry na siebie. Benezema trzyma poziom od kilku sezonów. Jestem ciekaw jak zagra Hazard i czy zobaczymy go od pierwszych minut. Real po raz kolejny ma problem z prawą obroną bo na to spotkanie wypadli Lucas i Carvajal. Zidane może zrobić to co w spotkaniu przeciwko Barcelonie, że na prawej obronie zagra Valverde, który powtórzył wynik testu i wyszedł ujemny.
Realowi zapewne nie będzie łatwo bo pokazał nam to pierwszy mecz. Chelsea Tuchela gra dobry i wyrachowany futbol, są świetni w obronie ale również i tam zdarzają się błędy. Mowa o T. Silva, który mimo swojego doświadczenia to ten sezon nie należy do najlepszych. Chelsea to również jakoś w ataku bo mowa o Kante, który rozegrał mega zawody w Madrycie, a do tego są Werner (mimo, że nie strzela goli), Pulisic, Ziyech, Haverts, Abraham.
Real naprawdę musi stanąć na wysokości zadania żeby tutaj awansować do finału. Stać ich na to, bo w tej edycji Ligi Mistrzów nie mieliśmy remontady!. Może Real będzie tą pierwsza ekipa?, czy tak się stanie?. Zapraszam przed TV o 21:00...

Z racji, że Typ na awans jest zajęty podaje zwycięstwo Realu w 90.minutach.

100
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis
godzina: 11:00
spotkanie: Lehecka - Otte
typ: pierwszego seta wygra Otte zaś dwa następne Lehecka
kurs: 5,0 (8.0)
bukmacher: efortuna

Tak sobię myślę że Lehecka zrobi kolejny łamak w Pradze. Z Safiullinem to był mecz walki - obaj walczyli do upadłego. Był łamak4:6 6:3, 7:6 (4). Otte rozwalił Gojowczyka w 2 setach 6:3, 6:1. Kursy lecą na Niemca. Myślę że 1 seta wygra Niemiec zaś dwa następne Lehecka. Lehecka Jiri to 20 letni Czech i gra u siebie. Oczywiście korty nie pomagają gospodarzom ale za 2 lata Lehecka będzie w 1 setce - tak myślę. Jest to spotkanie 2 rundy na mączce, Oscar Otte jest wyższy o 10 cm od Czecha i mierzy 1.93m wzrostu. Wzrost tu nie gra roli, a nawet przeszkadza zbyt wysokim graczom.

Odds portal: na tę porę na 27 typujących 19 daje Czecha zaś 8 Niemca.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 22:15
Spotkanie: Rio Ave - Sporting
Typ: Wynik meczu/ilość bramek w meczu - X2/-3,5
Kurs:
1.49
Bukmacher: forbet
Analiza:

Dzisiaj spotyka się drużyna będąca kompletnym rozczarowaniem tego sezonu ligi portugalskiej oraz zespół wykorzystujący słabszy początek/środek sezonu drużyny Porto, piastujący pierwsze miejsce w lidze.
Rio Ave zajmuje dopiero 15 miejsce w lidze i znajduje się na pierwszej bezpiecznej lokacie, ale nad pozycją barażową mają tylko 2 punkty przewagi. Jest to zaskoczenie, gdyż jest to drużyna, która regularnie biła się o puchary. Niektórzy mogą pamiętać wielki bój w kwalifikacjach Ligi Europy Jagiellonii z jedną z portugalskich drużyn, który skończył się wynikiem 4:4 na wyjeździe. To był mecz z Rio Ave ;) Niezły zjazd, prawda? Nawet w zeszłym sezonie zajęli oni 5 miejsce w lidze.
Jest to ekipa, która najczęściej z ligi remisuje, na 30 spotkań aż 13 zakończyło się podziałem punktów. Na ostatnie 8 spotkań aż 6 to remisy, pozostałe dwa to porażki. Rio Ave w meczach u siebie nie bryluje jakoś mocno. Potrafi postraszyć te trochę lepsze ekipy, ale tlko i wyłącznie remisem. W tym sezonie u siebie wygrali tylko 4 spotkania i to z drużynami środka, lub niższej połowy tabeli (Farense - strefa spadkowa, Tondela - środek tabeli, Portimonense - środek tabeli, Famalicao - taki sam dorobek punktowy co Rio Ave).
Rio Ave tak dużą liczbę remisów zawdzięcza naprawdę niezłej defensywie jak na dół tabeli, ponieważ w 30 meczach stracili tylko 33 bramki, co patrząc przez pryzmat ich sąsiadów z tabeli, jest naprawdę dobrym wynikiem. Jednak strzelają oni również bardzo mało bramek. Właściwie to mają oni drugą najgorszą ofensywę w lidzę, bo zdobyli tylko 23 gole. Ogólnie rzecz biorąc Rio Ave w meczach u siebie ma zatrważającą średnią 1,7 gola na mecz i over 3,5 bramki został pokryty tylko raz w 15 spotkaniach.
Sporting jak wiadomo również nie jest overową drużyną. Zazwyczaj wyczekują na błąd rywala by go ukąsić raz czy dwa i to im wystarcza. Mają bardzo dobrą defensywę, z tego powodu zazwyczaj jedna-dwie bramki dają im zwycięstwo. Sporting w meczach wyjazdowych ma średnią 2,1 gola na mecz, co również jest bardzo mizernym wynikiem. Over 3,5 bramki zostały pokryty tylko w 2 z 15 spotkań.
Dzisiejsi goście również mają o co walczyć, zostały 4 kolejki do końca rozgrywek, a oni zajmują pierwsze miejsce z 6 punktami przewagi. Jeżeli dzisiaj wygrają to będą o malutki krok od mistrzostwa. Aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby było to bardzo łatwe dla nich spotkanie. Niewiele, ale jednak coś zostało z tego "dawnego" Rio Ave i czasami ich obrona potrafi uprzykrzyć życie, pobieram tutaj bezpieczniejszą opcję, czyli X2 i under bramkowy.

49
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom