>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 5.03.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 5. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
9-5 2

9-5

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Indiana Pacers - NY Knicks
Typ: over 189.0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Już o godzinie 1 polskiego czasu zainaugurują najbliższą serię spotkań ligii NBA koszykarze z Indiany oraz Nowego Jorku. Dwa lata temu, czy chociażby jeszcze w zeszłym sezonie pojedynek ten z pewnością elektryzowałby nie jednego fana najlepszej ligii świata. Niestety po serii kadrowych przetasowań Nowy Jork jest na etapie kompletnej przebudowy co przy braku Melo stawia go w gronie najgorszych zespołów. Indiana to również cień zespołu. Brak Paula George&#39;a jest aż nadto widoczny, jednak play offy są w zasięgu ręki. I tutaj pojawia się dla mnie iskierka, otóż Indiana będzie chciała za wszelką cenę wygrać stawiając na offense. Knicksi nie mają nic do stracenia. Grają słabo i tracą masę punktów co uważam znajdzie i dzisiaj odzwierciedlenie w postaci pokrycia niskiej, bo wynoszącej 189 punktów linii.
POLECAM
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
2:00 am.
Detroit Red Wings - New York Rangers
Detroit Red Wings OT @ 1,78 Pinnacle
To już czas, żeby w końcu zluzować hamulce i w końcu przełamać dobrą passę Strażników. Którzy grają jak w transie i ich mecze co mecze to są na wysokim levelu a co najlepsze z tego wszystkiego grają jeszcze lepiej niż w tamtym sezonie. Kreider kapitalna forma, niebezpieczne strzały które kończą się zdobyciem gola. Ostatnio wygrali pewnie z Drapieżnikami, gdzie cały mecz mieli wszystko pod kontrolą. Nie oddali inicjatywy w żadnym stopniu, dobra postawa w ofensywie, mnóstwo strzałów czego mnie to nie dziwi, bo oni od tego słyną, musieliby nie być sobą żeby nie oddać powyżej 28 strzałów w meczu zwłaszcza w swoim domu. Dziś już mimo wszystko jaką formę prezentują nie będzie tu łatwej przeprawy. Skrzydła bardziej się motywują na ekipy równych sobie. Wtedy ich gra wygląda znacznie lepiej. Pięknie zagrali z Hawks, a nawet ze Stars, gdzie przegrywali dwoma bramkami na ostatnie 5 minut przed końcem meczu. Skrzydła to silna drużyna, bogata w trofea z genialnym kapitanem na czele. Niewątpliwie będzie to ciekawe spotkanie. Ekipa z Detroit to dwie ostatnie wygrane w delegacji i to na bardzo trudnych terenach. Bo i w Nashville a także w San Jose. Dziś mecz na swoim terenie. Same spotkania między sobą budzą wiele zagadnień jak kolejny mecz się potoczy, ale i h2h mówi samo za siebie. Mecz komentuje nie kto inny jak Doc Emmrick, co mnie bardzo cieszy. Liczę na wymianę ognia z dwóch stron, bo mecz będzie otwarty do samego końca gwizdka, ale z lekką nawiązką dla Skrzydeł. Gram gospodarzy.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
O 32

orl

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: over 208,5
Kurs: 2,19
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Jest to moja pierwsza analiza na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. No ale do rzeczy. Dzisiaj w nocy, a właściwie już bardziej nad ranem będziemy mieli okazje zobaczyć arcyciekawy pojedynek PTB z LAC. Drużyny te zajmują kolejno 4 i 5 miejsce w mocnej konferencji zachodniej. Jak wiadomo, tabela zachodu jest bardzo ściśnięta i każde zwycięstwo jest na wagę złotą, więc obie drużyny podejdą do meczu odpowiednio zmotywowane. Oba teamy rzucają średnio ponad 100 punktów w meczu, konkretnie : LAC - 106,6 pkt/mecz PTB - 102,5 pkt/mecz ( taki wynik pozwoliłby na wejście mojego typu). Clippers grają dzisiaj u siebie, Chris Paul ( rozgrywający drużyny z Los Angeles ) jest ostatnio w niesamowitym gazie, więc o liczbę punktów drużyny z LA można być spokojnym, myślę że rzucą dzisiaj właśnie w okolicach 106-110 punktów. Nie należy jednak zapominać o tym, że Clippers mają dopiero 20 rating defensywny w NBA ( oddają przeciwnikom średnio 100,4 punkta/mecz ) i właśnie na tym opieram swój typ. Obie drużyny są ostatnio w gazie, obie mają serię 3 zwycięstw z rzędu. Dzisiaj zobaczymy sporo punktów, właśnie na to liczę. Pozdrawiam i polecam mój typ.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Hokej
Godzina; 17.00
Spotkanie; Jokerit-Dynamo Mińsk
Typ;1 (regulaminowy czas)
Kurs;1.60
Bukmacher;Bet365
Analiza; Specjalista od hokeja nie jestem ale widzę tutaj spokojne zwycięstwo gospodarzy. Co prawda przegrali pierwszy mecz po dogrywce ale naprawdę nie mam pojęcia dlaczego tak ułożył się ten mecz. Jokerit na swoim terenie radzi sobie dobrze wygrywając 20 z 30 meczy natomiast Minsk przegrał ponad połowę wyjazdowych potyczek. Jak juz wspomniałem Jokerit po pierwszym nieudanym spotkaniu tej pary play-off wygrał 3 kolejne w tym dwa wyjazdowe. Zdarzyły się wyniki 4-1 u siebie oraz 0-5 wyjazdowe więc widać że dość spokojnie radzą sobie z drużyną Dynama. w ostatnim meczu tych drużyn co prawda trochę męczyli się wygrywając &quot;zaledwie&quot; 1-2 ale mieli zdecydowanie więcej strzałów bo 18-34. Ogólny H2H tych drużyn na korzyść Jokerit. Forma wydaje mi się że też przemawia za tym zespołem bo Dynamo z ostatnich 10 spotkań ligowych wygrało tylko 3. Może nie będzie to łatwy mecz ale myślę że gospodarze dadzą radę.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
S 15

slam7

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, europa, euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Crvena Zvezda vs Maccabi Tel Aviv
Typ: handicap - łącznie z dogrywką (AH), Maccabi Tel Aviv (-5,5)
Kurs: 2,08
Bukmacher: unibet
Analiza: Maccabi Tel Aviv rozgrywają naprawdę dobry sezon. Na półmetku euroligowej grupy przed rundą playoffs zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli. Przegrali tylko 1 z 17 ostatnich rozegranych spotkań. Natomiast Crvena Zvezda przegrała swój ostatni mecz z Partizanem Belgrad 14 punktami oraz wcześniej z Realem Madryt aż 24 punktami. Maccabi to zespół ze świetną ofensywą, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach. Uważam, że Maccabi swobodnie wygrają, ze swoim przeciwnikiem różnicą conajmniej 6 punktów, ponieważ będą chcieli mocno zacząć runde rewanżową i przyspieszyć awans do playoffów. Liczę na dużą przewagę i grę rezerwowymi w końcówce spotkania.
⛔100
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie mecze Legii ze Śląskiem są bezkompromisowe jednak to Legioniści na ostatnie 3 mecze na własnym stadionie 3 wygrali. Po ostatnich meczach w lidze Wrocławianie przeznaczą większą ilość sił na Ekstraklasę, ponieważ początek rundy wiosennej nie należał do nich i muszą gonić uciekającą Legię. Warszawianie w jutrzejszym meczu wystąpią prawie w optymalnej jedenastce. Większą rotację trener Berg będzie stosował w lidze, ponieważ ma tam przewagę punktową, a najważniejsze mecze przypadną po podziale punktowym. Po odpadnięciu z Ligii Europy Legia z tak szeroką kadrą będzie chciała skończyć sezon w podwójnej koronie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lobble 1

lobble

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia - Śląsk
Typ: do przerwy/koniec Legia/Legia
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław w ćwierćfinale Pucharu Polski zapowiada się dość ciekawie, po bramkowym remisie we Wrocławiu w lepszej sytuacji są gospodarze bo wystarczy że nie stracą bramki i awansują dalej, lecz nie sądze by dysponując tak okazałą (jak na polskie boiska) ofensywą skupią sie na zamurowaniu własnej bramki.
w porównaniu do pierwszego spotkania w stołecznym zespole zabraknie Radovicia oraz Vrdoljaka, natomiast wrócił Duda i myślę że on będzie motorem napędowym drużyny gospodarzy.
w drużynie śląska nie zagra za to pierwszy bramkarz drużyny tj. Mariusz Pawełek oraz Tomasz Hołota zawieszony za kartki.
Mimo iż Legia nie rozpoczęła dobrze sezonu (porażki z Jagą oraz 2 razy z Ajaxem oraz remis z Koroną Kielce) w końcu wróciła na właściwe tory. po odpadnięciu z LE może w pełni skupić się na rozgrywkach z krajowego podwórka.
w pierwszym meczu Legia w sposób dość wyraźny przeważała i tylko piłkarze są w stanie odpowiedzieć dlaczego raz po raz marnowali dogodne sytuacje nie zapewniając sobie awansu już w pierwszym meczu. myśle ze jutro też zdominują Śląsk a duet Duda-Sa zapewni Legie wygraną.
⛔100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Liga LNBP
Godzina: 3.00
Spotkanie: Fuerza Regia - Soles
Typ: under 174.5 punktu OT
Kurs: 1.63
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Witam, dzisiaj znowu udaje się do ligi meksykańskiej i spotkania, które w ostatnim czasie bardzo często analizuję czyli Fuerza Regia - Sole. jest to 4 mecz ćwierćfinałowy PO. W 3 pierwszych górą był zespół Soles. Jutro naprawdę nie wiem kto wygra, ale uważam, że linia punktowa 175 punktowa nie zostanie wyrównana lub przewyższona. W 3 ostatnich meczach PO taka linia punktowa nie została pokryta ani razu. Oba zespoły grały swój mecz dzisiaj, i zagrają jutro. Daje to mało czasu na odpoczynek i według mnie skuteczność w jutrzejszym meczu obu zespołów zostanie zaniżona zmęczeniem. W tym spotkaniu boję się jedynie dogrywki, ale mam nadzieje iż do tego nie dojdzie. Dzięki i powodzenia.
✅63
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia- Śląsk Wrocław
Typ: Legia 1 golem
Kurs: 3.80
Godz: 20:00
Bukmacher: Unibet
Analiza: W czwartek odbędzie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe w ramach pucharu Polski w którym zmierzą się ze sobą drużyny Warszawskiej Legii , oraz Wrocławskiego Śląska. W pierwszym meczu rozegranym we Wrocławiu padł remis 1:1 , Legia w tamtym spotkaniu miała delikatną przewagę straciła bramkę na wagę remisu dopiero w ostatnich minutach spotkania. Od tamtego meczu popularni &quot;Wojskowi&quot; zagrali jeszcze dwa spotkania z Ajaxem Amsterdam w obydwu przegrywając, oraz 3 mecze w T-Mobile ekstraklasie z których zanotowali po 1 zwycięstwie , remisie oraz porażce . Śląsk zagrał 3 spotkania w lidze, nie wygrał ani jednego z nich notując 1 porażke, oraz 2 remisy, w tej rywalizaji zdecydowanym faworytem bedzie Legia , która na swoim stadionie w poprzednich spotkaniach ogrywała ekipę gości 3 razy pod rząd, dwukrotnie było to zwycięstwo różnicą tylko 1 bramki, goście na pewno też łatwo się nie poddadzą, bowiem w kolejnej rundzie w razie awansu czekać bedzie ktoś z dwójki podbeskidzie-piast, czyli raczej ligowi średniacy, z którymi obie ekipy mogą się na spokojnie uporać. Śląsk w spotkaniach wyjazdowych nie jest już tym zespołem co kilka tygodni temu, gdzie Mila kierował ich grą ofensywną, teraz goście będą mieli problem ze stwarzaniem sobie sytuacji podbramkowych, dlatego uważam ze jest to kolejny argument na korzyść zespołu gospodarzy , którzy w obecnym sezonie już mają tylko puchar i ligę do ogarniecia, a z tak szerokim składem myślę że jest to jak najbardziej realne. Stawiam tutaj na wygraną gospodarzy , myślę że okazą się zespołem o te jedną bramkę lepszym.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Legia -0.75AH
Kurs: 2.08
Bukmacher: Pinnacle
Legia moze sie w koncu skupic na krajowym podworku a to powinno oznaczac baty dla rywali.Pierwsze pod noz poszlo Podbeskidzie teraz czas na Slask, nie ma co owijac w bawelne Legia jest lepszym zespolem, ma wynik z pierwszego meczu,rywal jest oslabiony brakiem 2starterow, Slask musi sie otworzyc a to znaczaco ulatwia zadanie strzelania goli legionistom.Jesli Legia strzeli pierwszego gola to jest duza szansa, ze Slask rzuci sie na wariata na Legie bo 1:1 da im dogrywke, a Legia powinna ich dobic i wygrac minimum 2bramkami.
⛔100
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Dyscyplina: ITF Port Pirie
Spotkanie: Sherazaid Reix - Ayukawa
Typ: 2-0
Kurs: 2.37
Buk: Bet365
Data: 05.03.2015 05:00

Kolejny typ w stronę Reix. W poprzedni meczu wygrała bez problemu ze Zlochovą 6-3 6-2. Sherazaid jest solidną zawodniczką z niezłym serwisem jak na kobiety i bardzo dobrym returnem. Na hardzie ma bardzo dobry bilans 78-37. Wg mnie Reix jest faworytką do wygrania całego turnieju, także takie zawodniczki jak Ayukawa powinna odprawiać z kwitkiem bez najmniejszych problemów. Japonka w 1 rundzie wygrała z Sally Peers 1-6 6-2 6-0. Czyli typowy kobiecy mecz z masą przełamań z obu stron. To skłania mnie do zagrania na 2-0, a nie na czystą wygraną Reix w meczu. Ayukawa potrafi wygrywać ze słabszymi rywalkami, jeśli jednak przychodzi zmierzyć się z lepszą od siebie, wtedy już ma ogromne problemy z urwaniem chociażby seta (np. z Kuwatą 2-6 3-6). Wg mnie kolejne pewnie zwycięstwo Reix 2-0
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SZWECJA: Hockey Allsvenskan - Play Offy - Kolejka 1
Godzina: 05.03.2015 19:00
Spotkanie: Malmö - Rogle
Typ: over 7,5
Kurs: 6,5
Bukmacher: óUNIBET
Analiza:
Ruszają plejofy w szwedzkiej Hockey Allsvenskan, pierwsze spotkanie wiec kazda ekipa bedzie chciala zaczac od mocnego akcentu. Gospodarze Malmo w sezonie zasadniczym zajeli wysokie miejsce 3 w lidze w 52 meczach 95 punktow [ tylko 3 do lidera i 2 strata do wicelidera Karskorona], ich dzisiejsi przeciwnicy Rogle zajeli miejsce 4 , ale juz 10 punktowa strata do Malmo. Malmo z Rogle to czołowka jesli chodzi o ofensywe i zdobywanie bramek - dzisiejsi gospodarze zdobyli najwiecej w lidze 168 bramek - najlepszy rezultat pomogli w tym Storm F. 21 goli i 22 asysty Tenute J. 12 goli i 23 asysty i najlepszy asysten w Malmo Olsson J 7 goli i 26 asyst u gosci prym wiedzie Szwed Kovacs R. 17 bramek. Także ma kto strzelać bramki, wazny mecz Malmo w dobrej formie ostatnie spotkanie z AIK pewnie wygrane 3-1 natomiast u gosci lekki chaos porazka 5-3 - takze obie ekipy czolowka w ataku w lidze szwedzkiej, kazdy chce dobrze zaczac i licze na dobre widowisko jutro.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australia F2 Futures
Godzina: De Waard Steven-Reid Matt
Spotkanie: 00:30
Typ: 0:2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie lubię stawiać takich niskich kursów przy dokładnym wyniku tym bardziej jak nie znam jednego z zawodników ale mimo wszystko zadecydowałem, że kurs jest godny ryzyka. Najpierw zacznę od tego którego znam. Australijczyk Reid sklasyfikowany aktualnie na odległej 397 pozycji ATP,ale mniej więcej rok temu w lutym był w granicach 180 miejsca. Jeśli chodzi o formę Matta to w tym roku wygląda dość kiepsko i występ w futuresie również to potwierdza no ale jak ma tutaj chociaż trochę odbudować formę to na pewno będzie jakiś tam plus. Na sześć turniejów w tym 3 rangi ATP nie przeszedł ani razu pierwszej rundy czy też trzech rund kwalifikacji. Trudno mi szukać pozytywów w jego grze na chwilę obecną. Urwanie Seta Nieminenowi w Sydney? Chyba tylko to na bardzo upartego. To dla Reida będzie drugi futures z rzędu ponieważ w poprzednim przegrał z ćwierćfinale z jakimś nieznanym zawodnikiem. W sumie jak większość graczy takiego pokroju gra w takich turniejach. Oczywiście mam wiedzę o utalentowanych juniorach,ale takich młodzieniaszków nic nie znaczących jest na potęgę. Także Reid przegrał z 732 rakietą świata nijakim Jacobem Girllsem 6:2, 6:0 także ten wynik może dawać mocno do myślenia.
Nie wiem czy Matt grał bez nogi czy co ale ten wynik wygląda okropnie z takim rywalem. Także kolejny turniej futuresowy dla Matta rozpoczął się dobrze ponieważ wygrał z kolejnym kelnerem, Harrisonem Lombe który nawet nie ma rankingu. Mam nadzieję, że Reid który ma znacznie więcej doświadczenia od swojego kolejnego rywala wygra mecz bez straty seta. Bilans meczów Matta to 269/205, a przeciwnika zaledwie 40/26 także znaczna różnica. Tym bardziej iż Reid ma kilka ciekawych osiągnięć jak na jego ranking. Skupiam się wyłącznie na nawierzchni twardej ponieważ na takiej będzie rozgrywany mecz. Rok 2014: półfinał Tiburon challenger, ćwierćfinał Shenzhen challenger, wygrana Burnie challenger. Rok 2013: ćwierćfinał Yeongwol challenger, ćwierćfinał Sacramento challenger ćwierćfinał Bangkok challenger, finał Sydney challenger. Także pokazał się z lepszej strony w światach challengera a wiadomo,że to przepaść między futuresami.
Przeciwnikiem mojego oraz bukmacherów faworyta będzie 1004 rakieta świata Steven De Waard. Kompletnie nie mam pojęcia kto to jest także musiałem przeszukać internety. Ku mojemu szczęściu okazało się,że to zwykły nic nie znaczący tenisista. W rozgrywkach juniorskich też nic nie zdziałał na wielkich szlamach także teoretycznie nie powinienem się niczego obawiać. Nie mam pojęcia co mogę o nim napisać. Także nie napiszę nic i mam nadzieję,że Reid mimo swojej kiepskiej formy pokona kelnera :]
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Paragwaj Primera
Godzina: 00:45
Spotkanie: Guarani - Cerro Porteno
Typ: 1 + O2.5
Kurs: 5
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
6 kolejka ligi paragwajskiej. Lider Guarani podejmuje wicelidera Cerro Porteno. Dość niedawno temu typowałem zwycięstwo Guarani nad Libertad na wyjeździe. Sprawdziło się. Dziś mecz derbowy, na szczycie tabeli. Powinniśmy oglądać ofensywnie nastawione zespoły i sporo bramek. Guarani w 14 na 15 meczów stracilo bramkę, ale obie strzelają sporo, szczegolnie Guarani ktore ma juz strzelonych 14 bramek w 5 meczach. Mysle, ze to ze graja u siebie, no i ofensywnie im wszystko trybi, wiec postaraja sie o wygraną. Jeśli Cerro wygrywało na boisku Guarani to padały wyniki takie jak 3:4 czy 2:3...
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets- Memphis Grizzlies
Typ:Houston, handi -11
Kurs: 3,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po zawieszeniu do składu gospodarzy wraca Harden, co za tym idzie siła w ofensywie będzie. Nie muszę chyba pisac jak ważnym zawodnikiem dla rakiet jest James( śr. 27,1). Przy jego nieobecności, koledzy z drużyny ulegli Atlancie Hawks, ale to akurat nie jest jakaś sensacja. Faorytem byli gospodarze, a goście dzielnie walczyli prowadcząc w meczu przez 3 kwarty.
Houston ostatnio jest w solidnej formie( min. wygrana z Cavs), czego nie można powiedziec o graczach z Memphis.
Grizzlies grają w kratkę, a dziś może byc im znowu ciężko ugrac dobry wynik i pewnie szykuje się kolejna porażka.
Zawieszony jest Allen, niepewni występu są Randolph, oraz Udrih. Sam Marc Gasol nie zdziała tutaj za dużo.
Jeżeli Houston dziś wygra, zwiększy swoje szanse na drugą lokatę w Konferencji. Tym bardziej przy średniej dyspozycji Memphis w ostatnim czasie.
Widzę w tym spotkaniu pewne zwycięstwo gospodarzy. Obym miał rację, bo dawno nie miałem takiej kiepskiej formy, będzie trzeba wpłacic depozyt ????
Powodzenia!!
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina:
01:30
Spotkanie:
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Typ:
Hornets
Kurs:
2.95
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś idę pod prąd i bardzo wierzę w powodzenie tego typu. Ogólnie wszystko przemawia na korzyść dzisiejszych gospodarzy, czyli Nets lecz NBA to liga niesamowita i nieprzewidywalna. Kursy na Brooklyn są w granicach 1.40 na Charlotte 3.00 głównie dlatego że Hornets są b2b i nie mają Walkera lecz on nie gra gdzieś od miesiąca albo i dłużej no i oczywiście forma Nets po przerwie na All Star Game. Forma to pierwsze na co patrzę i myślę że stabilizacji jeszcze być nie może bo to za wczeście, poprostu potrzeba więcej czasu. Mecz dla gospodarzy będzie według mnie trudniejszy niż chociażby z Warriors gdyż obie drużyny są praktycznie na tej samej pozycji w Konferencji Wschodniej i zwycięstwo którejś z tych ekip to na ten moment sezonu ósme miejsce i prawo gry w fazie Play-off. Mecze b2b to dla każdej drużyny chleb powszedni i nie może być mowy o tak mocnym faworyzowaniu Nets na tej podstawie i ta linia wystawiona przez bukmacherów jest wystawiona w granicach rozsądku lecz według mnie nie będzie miała pokrycia w tym meczu. Dla mnie to ewidentnie mecz 50 na 50 i dlatego idę w kierunku doga...Do tego dorzuciłbym win Timberwoves z handi -8 po kursie ok 2.00 i wychodzi fajny kupon jak dla mnie z dużą szansą powodzenia.
✅
198

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 11:30
Spotkanie: Carolina Wozniacki - Lin Zhu
Typ: Lin Zhu +1,5s
Kurs: 5,33
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Co w tym turnieju robi Caro ? Za tydzień startuje IW i to będzie jej cel. W Kuala Lumpur bardzo słabo obsadzony turniej. W 1r Wozniacki wiele UE, przygaszona na korcie, bardzo mała ilość kibiców na trybunach. Kiedy rywalka się jej postawi w dłuższych wymianach można zaobserwować słabszą grę Dunki. Występowa tutaj raz w 2013 odpodając w 1r. Typ oczywiście przeciwko Caro bo jeśli zechce to odprawi dziś Chinkę do domu w setach ale kilka razy już widziałem zagrania Wozniacki w takich turniejach, odpuszczającą mecze. Liczę dziś na Lin,która na pewno ma czym postraszyć Wozniacki, no chyba że Caro upodobała sobie BWM M3, którym planuje stąd odjechać ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - POLSKA: Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: U n i b e t
Analiza: Pierwszy mecz zakończył się jednobramkowym remisem we Wrocławiu. Po odpadnięciu z LE przez Legię, teraz mogą się skupić na krajowych pucharach oraz lidze. Przed potyczką ligową przeciwko Podbeskidziu pisałem, że Henning Berg zapowiedział mniejsze rotacje w składzie i tak pewnie będzie i dzisiaj. Dla mnie Legia ma dużo mocniejszy skład niż Śląsk, a na stadionie Pepsi Arena są bardzo mocni. Drużyna Pawłowskiego w tym sezonie radzi sobie raczej przeciętnie w meczach wyjazdowych, w T-Mobile Ekstraklasie na 11 meczy wygrali 3, 4 zremisowali oraz 4 przegrali, a ich bilans bramek to 19 strzelonych przy 20 straconych - tak wiem, Puchar to co innego niż liga i takie meczę rządzą się innymi prawami, jednak myślę, że Legia na własnym obiekcie powinna sobie bez problemów poradzić ze Śląskiem.
Ostatni mecz pucharowy pomiędzy dzisiejszymi zespołami na stadionie Pepsi Arena zakończył się co prawda przegraną Stołecznych 1:0 i było to w 2013 roku, jednak po tamtej dacie, oba zespoły spotkały się już 3 razy do tej pory w Warszawie, gdzie w każdym meczu górą była Legia.
Jak dla mnie na korzyść Legii przemawia skład, własny stadion i kibice - stawiam na nich w dzisiejszym meczu. A kurs, który wystawił U n i b e t moim zdaniem jest trochę zawyżony - co widać w porównaniu z innymi bukmacherami i ofertą na dzisiejszy mecz.
⛔100​
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Laboral - CSKA
Typ:
CSKA -4,5
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Nie wyobrażam sobie, że CSKA zagra po raz drugi z rzędu tak słabe spotkanie jak przed tygodniem we własnej hali z Ulkerem. Fatalnie mecz zaczęli od run 0-10 potem mimo, że Ulkerowi siedział rzut na obwodzie, zdołali wrócić do gry i mieli nawet 4 pkt przewagi w połowie 4 kwarty. Jednak przez chaotyczną i indywidualną grę przegrali w końcówce a do tego nie pomógł im jeden z liderów Teodosic, który swym idiotycznym zachowaniem w ostatniej minucie meczu (faul na Bjelicy plus techniczny i dyskwalifikacja) dał gościom darmowe 3 pkt z rzutów osobistych. Itoudis widać, że trzyma dość mocno w ryzach ten gwiazdorski skład CSKA i zapewne doprowadził zespół do porządku po tamtym spotkaniu. Ponadto do zespołu powrócił Kirilenko, który pomimo widocznych braków w przygotowaniu fizycznym, będzie niewątpliwie znaczącym wzmocnieniem (szczególnie, że kontuzja Khryapy się przedłuża). W 1 rundzie fazy top 16 CSKA ograło we własnej hali Laboral 99-90, ale ten wynik nie oddaje zupełnie tego jak wiele w rzeczywistości dzieliło obie ekipy. CSKA długimi fragmentami prowadziło blisko 20 pkt a na niespełna 1:30 przed końcem 16 (96-80). Jednak totalnie rozluźnienie, kilka niecelnych rzutów i strat piłki sprawiło, że przewaga stopniała do 9 pkt. Kadrowo oba zespoły dzieli różnica co najmniej 1 klasy i to powinno być dziś widać. Choć z pewnością Laboral nie jest żadnym chłopcem do bicia o czym przekonują ich wyniki (potrafili we własnej hali ograć w fazie grupowej Olympiacos) to dziś nie sądzę aby byli w stanie przeciwstawić się CSKA, które z pewnością marzy o zajęciu 1 miejsca w grupie. W obecnej sytuacji taki plan się nieco oddalił bo po ostatniej porażce z Ulkerem może nawet ich kosztem spaść nawet na 3 miejsce.
✅
70

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom