>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 31.03.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 31 marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Puchar Brazylii
Spotkanie : Avai - Ipatinga
Typ : 1
Kurs : 1,45
Bukmacher : Bet-at-home
Mi natomiast do gustu przypadło inne spotkanie, a mianowicie mecz pomiędzy Avai i Ipatingą. Tak jak wyżej kapszti napisał do awansu gospodarzą wystarcza tylko remis. Ale czy zagrają defensywnie i będą bronić korzystnego wyniku ? Wątpię. Gdyby ten mecz byłby na wyjeździe można by było trochę pomyśleć, ale ten mecz jest na własnym boisku na którym strzelają dość sporo bramek. A strzelać ma kto np. Rafael Coelho i William Souza, którzy są w znakomitej formie.

Ipatinga jak na trzecioligowca nie ma zbyt wielu atutów na terenie rywala. Nawet po statystykach widać że wyjazdy całkowicie im nie idą. W zeszłorocznych rozgrywkach Brasilero Serie B zdołali wygrać tylko 2 z 20 meczów na terenie rywala, co spowodowało spadkiem do 3 ligi. Również kadra jest dość słaba i raczej nie ma kto postraszyć.

Podsumowując, inny wynik niż wygrana Avai będzie wielką sensacją. Kurs dość niski, lecz na podbitkę pasuje jak ulał.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka, Euroliga
Spotkanie : Montepaschi Siena - Olympiakos Pireus
Typ : Olympiakos -5.5
Kurs : 3.10
Bukmacher : Bet365
Analiza : W 4.meczu ćwierćfinałowym Euroligi Siena podejmuje u siebie Olympiakos.
Po pierwszych dwóch spotkaniach w serii rozegranych w Pireusie było 1:1, gdyż 1.mecz to blamaż Montepaschi i ich porażka 41:89 !
2.mecz to jednak zupełnie inna bajka i wygrana Włochów 82:65, która nie była zagrożona od 1.kwarty.
3.mecz to przenosiny na ziemię włoską i wygrana gospodarzy 81:72.
W tym spotkaniu oba zespoły 1.raz zagrały na podobnych procentach : 25/46 i 20/30 za 2pkt, 7/17 i 5/17 za 3pkt oraz 10/12 i 17/18 z linii rzutów wolnych. Walka na tablicach również na styk i minimalna wygrana Sieny 28 do 26.
Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził M.Jarić zdobywając 24pkt (8/8 2pkt, 2/3 pkt, 2/2 1pkt), jednak wg mnie nic 2 razy się nie zdarza i 2.taki mecz mu nie wyjdzie, a patrząc na kadry obu zespołów to bezapelacyjną przewagę mają Grecy, którzy po prostu muszą wygrać ten mecz, ażeby doprowadzić do 5.pojedynku... Owszem w ostatnim czasie w zespole jest sporo urazów, ale nie wierzę, żeby chociażby Teodosic nie grał mimo wszystko więcej niż ostatnio...
Uważam, iż Grecy doprowadzą do 5.spotkania, a kurs na handicap 5.5pkt jest bardzo kuszący, a wielce prawdopodobne, że Olympiakosowi się &quot;zechce&quot; i pokażą na co ich stać...
Skorzystałeś z typu itp ? Podziękuj !
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Charlotte Bobcats : Cleveland Cavaliers
Typ : 2
Kurs : 5,50 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 1.00
Analiza :
No i koniec miesiąca, ostatni typ i mam nadzieję że kolejny trafiony na koniec. Skupiam się na NBA chociaż długo zastanawiałem się na czymś z Copa Libertadores ale zdecydowałem się na Cavs a o CL napiszę wam po krótce w dziale tematycznym. Cleveland wczorajszej nocy sprawiło dużą niespodziankę pokonując Dream Team czyli Miami Heat a w tym największego zdrajcę NBA czyli LeBrona który odszedł właśnie z Cleveland do Miami pozostawiając Cleveland na dnie bo za nim poszli inni zawodnicy. Jednak Cavs pokazało mu że nie są cieniasami i mimo iż to prawie że trzeci garnitur tego zespołu to dali radę. Dzisiaj jadą do Charlotte a więc blisko 600mil podróży no ale przecież tak bardzo się nie zmęczą bo sobie polecą samolocikiem. Podniesieni na duchu po takim zwycięstwie dzisiaj zawalczą o kolejne. Szczególnie że zespół do pokonania dużo dużo słabszy. Dzisiaj Cavs zagra w takim samym składzie jak wczoraj. Wczoraj super zagrał aktualny lider czyli Hickson rzucając 21 punktów i zbierając 12 piłek, świetnie wystąpił też doświadczony Parker który punktów miał 20 z czego 12 z rzutów za 3 punkty w których był 100% skuteczny trafiając 4/4. Hollins, Davis, Sessions też zagrali fajnie.
Jeśli chodzi o rywali to nie są wcale jakimiś tuzami, na PO nie mają praktycznie szans, ostatnio jednak wygrali trzy mecze. Jednak zarówno z Milwaukee jak i z Bostonem wygrywali nieznacznie - jednym punktem i dwoma. W ostatnim meczu najlepsi byli Jackson (18 punktów), Henderson (16), Augustin i Diaw oraz White po 10 punktów. Słabiutko rzucają za 3 i tym może ich Cavs wykończyć. Co więcej dzisiaj w Charlotte szpital, będzie problem ze zmianami bo ławka strasznie okrojona, więc Cavs ich ogra kondycyjnie i pociśnie w drugiej połowie meczu i spokojnie wygrają ten mecz. Na dowód tego co mówie z Bobcats nie zagrają dzisiaj Augustin, Brown, Diop, Livingston, Przybila i Thomas. Będzie ciężko i Jordan (właściciel Bobcats) na pewno nie będą zadowoleni. Polecam dzisiaj grać na Cavs - pójdą za ciosem po wygranej z Heat i wygrają po raz kolejny. Stać ich na to ????
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Anaheim Ducks
Bukmacher: bet365
Typ: Anaheim wygra różnicą dokładnie 1 gola
Kurs: 3.75
Czas rozpoczęcia: 3:30
Analiza:
Ducks są w dobrej formie. Wygrali 7 z 9 ostatnich meczów. Calgary na odwrót, tylko 2 wygrane w 8 ostatnich meczach. Obawiam się tylko czy Anaheim nie będą zmęczeni - to będzie ich 7 mecz w przeciągu 10 dni. Calgary &quot;w nogach&quot; mają 2 mecze mniej. W ekipie gości wszyscy zdrowi. W Flames nie zagra Hagman, Moss, Morrison, Pardy i Ivans. Czterech ostatnich nie gra od dłuższego czasu. Ostatnie 3 mecze bezpośrednie obu ekip to 3 wygrane Anaheim. Wszystkie 1 bramką. Wcześniej Calgary wygrywało 2 bramkami, ale jeszcze wcześniej 3 razy Anaheim i znowu 3 razy 1 bramką. Możliwe, że mecz skończy się remisem, ale w dogrywce bądź karnych górą będą hokeiści Anaheim. W tabeli są wyżej niż gospodarze, mają 4 pkty więcej. Bardzo prawdopodobny typ.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder
Oklahoma City Thunder
1.67
Ladbrokes

Thunder 9/10 winów ostatnio, jedyna porażka 2-punktowa. Suns 3/10, reszta w plecy i znikły marzenia o PO.
&quot;At the end of the day we&#39;ve put ourselves in a position where we&#39;re not mathematically eliminated but it would take a miracle for us to make the playoffs.&quot; - Gentry.
Gortat - &quot;After this game, I don&#39;t think we&#39;re going to be talking about playoffs this year anymore,&quot;
Gentry nie chce mocno eksploatować Nasha i Hilla, bo już się nie opłaca nawet. Oni chcą bardzo grać, ale trener tak mówi:
&quot;But I won&#39;t play them long stretches,&quot;
&quot;Those guys have given everything. I know they&#39;re dedicated and they want to keep playing. But I don&#39;t think it would make sense to play those guys 35-38 minutes a game if we&#39;re mathematically eliminated.&quot;

No generalnie odpuszcza juz Suns trochę, a Oklahoma w gazie jest i warto wg mnie.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Piłka nożna Paragwaj
Spotkanie: Cerro Porteno – Libertad
Typ: over 3,5
Kurs: 3.60
Buk: Bwin
Analiza:

Obie drużyny sporo strzelają i sporo tracą. Dowodami niech będą ostatnie mecze tych drużyn:

Sol de América 2 - 3 Cerro Porteño
Cerro Porteño 2 - 2 General Caballero

Libertad 4 - 1 Rubio Ñú
3 de Febrero 3 – 3 Libertad

Co ciekawe te mecze obydwóch drużyn były grane 4 i 3 kolejki temu. Od tamtego czasu ekipy te nie zanotowały nawet jednego meczu z overem 2,5. Mam nadzieję, że w tym meczu przypomną sobie jak się strzela gole i znowu zobaczymy grad bramek. Odwołując się do statystyk można stwierdzić, że jest to nawet całkiem możliwe. Cerro Porteno strzela średnio 1.44 gola na mecz, tracąc 1.33. Goście natomiast strzelając 1,5 gola na mecz, tracą 1 (w meczach wyjazdowych te liczby sa ‘na odwrót’). Jeśli padłby jakiś szybki gol to jestem przekonany, że spotkanie zamieniłoby się w walkę akcja za akcję. Chęć szybkiego odrobienia strat przez jedną z drużyn prowadziłaby do groźnych kontr drugiej ekipy. Dodatkową motywacją piłkarze powinni odczuwać po zapoznaniu się z sytuacją w tabeli. Zwycięzca tego meczu będzie wyżej w tabeli, ponieważ te zespoły dzieli zaledwie 1-punktowa różnica (z tym, że Libertad ma mecz mniej). Ogólnie i Cerro i Libertad mają odpowiednio 9 i 8 rozegranych spotkań podczas gdy lider i większość drużyn ma ich 11. Z pewnością pojawiają się myśli ‘gdybyśmy wygrali wszystko, co zaległe bylibyśmy bardzo wysoko’. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są bramki i mam nadzieję, że dzisiaj paragwajscy piłkarze nie będą bali się ich strzelać.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
32.03.2011/18:00
Liga ukraińska
Czernomorec Odessa - Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka
Typ: Czernomorec
Kurs: 1,40
bet-at-home
Na dzisiejszy dzień do analizy wybrałem mecz ligi ukraińskiej pomiędzy Czarnomorcem Odessa a Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna z nad morza Czarnego. Zajmują oni obecnie piąte miejsce w tabeli. Mają dwa spotkania mniej niż rywale i dwa zwycięstwa dadzą im nawet pozycję wicelidera. Jak dotąd na swoim obiekcie nie zaznali porażki. Z jedenastu spotkań sześć wygrali i pięć zremisowali tracąc przy tym ledwie pięć bramek. Ostatnie ich spotkania to pasmo zwycięstw. Wygrali trzy ostatnie mecze: Tytan Amyansk 1-0, Dnister 2-1 i Enerhetyk 4-0. Ich rywal zajmuje jedenaste miejsce i wygrał tylko trzy wyjazdowe spotkania. Co ciekawe w lidze grali raz i wygrali goście jeden do zera miało to miejsce w sezonie 2007/2008. Dzisiaj nieprzewiduje innego wyniku niż wygrana gospodarzy. Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka z ostatnich sześciu spotkań ligowych wygrał tylko jedno. Zatem zapowiada się kolejna ich porażka.
✅ 40
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
31.03.2011
Mistrzostwa Europy U17 - kwalifikacje.
Anglia U17-Hiszpania U17
Typ: powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Na dziś wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji Mistrzowstw Europy do lat 17. Spotkają się ekipy Anglii i Hiszpanii. Obie drużyny mają komplet punktów:
Hiszpania U17 - Belgia U17 3-1
Hiszpania U17 - Irlandia Północna U17 5-1
bilans 8-2
Nie gorzej prezentuje się Anglia:
Anglia U17-Irlandia U17 3-2
Belgia U17-Anglia U17 1-2
Bilans: 5-3
Jak widać 4 mecze, 4 overy ... z racji,że nie bardzo jest co grać dziś z piłki nożnej to myślę,że warto postawić na takie rozwiązanie. Kurs też nie głupi, podobne rozwiązanie stosuję osobiście w drugim meczu tej grupy.
Powodzenia.
✅ 80
 
J 5

jgc

Użytkownik
Piłka nożna, Irlandia Pln
Spotkanie: Glenavon - Dungannon
Typ: DNB 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z dzisiejszej ubogiej oferty wybrałem typ z ligi irlandzkiej. Spotykają się ze sobą drużyny z dołu tabeli - 9 Glenovon i 10 Dungannon. Obie ekipy spotkały się ze sobą trzykrotnie w tym sezonie i podzieliły się po równo punktami tj. raz był remis, raz wygrał Glenavon u siebie i raz wygrał Dungannon także u siebie. Drużyna gospodarzy u siebie gra zgodnie z regułą &quot;wszystko albo nic&quot; notując bilans 7-208 przy czym ostatni raz u siebie w lidze wygrali w styczniu. Goście na wyjazdach spisują się przeciętnie posiadając bilans 4-5-7. Obie ekipy walczą w tym sezonie o utrzymanie więc każdy punkt jest na wagę złota. Według buków faworytem jest tutaj drużyna gospodarzy - niewątpliwie mają oni duże szanse na wygraną/przełamanie kiepskiej passy. Jednak ja zaryzykuję i obstawię typ, że to Dungannon wygra, a w razie remisu dostanę stawkę z powrotem.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1

szymek11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Federer-Simon
Typ: Liczba setów? 2,5+
Kurs: 3,50
Bukmacher: bet365

Analiza: Dzsiaj zostanie rozegrany tylko 1 mecz ATP na kortach w Miami, a zagraja ze sobą Roger Federer i Gilles Simon. Zdecydowany faworytem meczu jest Szwajcar, który w poprzednich meczach wygrywał 2-0, ale grał z zawodnikami przeciętnymi: Stepanek, Monaco i malutki Rochus. Francuzki tenisista swoje ostatnie 2 mecze wygrywał w 3 setowych pojedynkach i myślę że dzisiaj może byc podobnie. Simon widac, że jest w formie i jest aktualnie najlepszym Francuzkim tenisistą, obaj panowie grali ze soba 3 razy i zawsze były to długie pojedynki wyrównane z maxymalna liczbą setów(2-1,3-2). Szwajcar lubi na korcie sobie zawsze dłuzej pograc, nie wygrywając z duża przewagą swoich meczy tak jak to robi np Nadal czy Djokovic, natomiast Simon dzisiaj bedzie grał ambitnie i bardzo walecznie i może ugrac 1 seta ale cały mecz wygra Federer 2-1.
zwrot
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - AHL Austria
Spotkanie: Klagenfurt - Salzburg
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Pierwsze spotkanie finalu austriackiej ligi hokeja. Spotykaja sie dwa najlepsze zespoly sezonu regularnego. Klagenfurt dosyc latwo przebrnal przez dwie rundy play-offow przegrywajac tylko pierwsze spotkanie polfinalowe i przedostatnie z zespolem z Zagrzebia. Pozostale mecze raczej wygrawane pewnie szczegolnie na wlasnej tafli.
Co do dotychczasowych gier na wlasnym terenie wyglada to calkiem niezle, 19. wygranych w 27. spotkaniach. Z Salzburgiem radzili sobie takze bardzo dobrze wygrywajac 3 z 3 spotkan na wlasnym terenie. Oczywiscie nie byly to latwe zwyciestwa, kazdy z tych meczy na szczycie austriackiej ligi byl bardzo zaciety i w dwoch z nich zwyciezcy wygrywali jedna bramka. Dlatego tez sadze, ze dzisiejsze spotkanie zostanie rozstrzygniete roznica jednej bramki.
Salzburg gra dosyc slabo w meczach na wyjezdzie, przez co meczyl sie strasznie z zespolem CE Wien przegrywajac wszystkie polfinalowe mecze wyjazdowe. Awansowali do finalu tylko, ze wzgledu na bardzo dobra gre na wlasnym terenie. To wlasnie pozwala mi sadzic, ze wdzisiejszym spotkaniu bedzie dosyc podobnie i w ogole w calej rywalizacji polfinalowej bede probowal stawiac na gospodarzy kolejnych spotkan.
Wszystkie opisane powyzej aspekty przemawiaja do mnie i postawie w dniu dzisiejszym na to spotkanie.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Turniej: Miami Masters Series ATP 1000
Spotkanie: Roger Federer - Gilles Simon
Typ: Czy będzie tie-break w meczu? TAK
Kurs 2.75
Bukmacher: Bet365
Sadze, ze ciezko jest napisan analize, ktora konstruktywnie uargumentuje moj wybor. Przede wszystkim trzeba ogladac mecze ???? Ja musze przyznac, ze praktycznie z kazdego meczu kawalki ogladalem, takze ogolna wiedze na temat formy i kondycji danego zawodnika posiadam. Federer gra obecnie niezbyt rowno, robi duzo bledow, sprawia wrazenie zmeczonego, po ostatnim turnieju, gdzie musial grac debla i singla. Mysle, ze moze nawet to spotkanie przegrac, ale bardzo duze istnieja szanse, ze Federer, podmeczony i niezbyt mocno zmotywowany bedzie wygrywal swoje serwisy (ktore zreszta to najgorszych nie należą ;) ), no i dojdzie do Tie-breaka. Za tym wyborem przemawia walecznosc Simona i dosc wysoka dyspozycja.
⛔ 100
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NLA - Play Offs
Spotkanie: Davos - Kloten
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
No to mamy finał w Szwajcarii.
Drużyna Davos jest w tym sezonie w wyśmienitej formie. Wygrywają mecz za meczem. Do play offów wyszli z pierwszego miejsca. Ogółem zdobyli 113 punktów, ich stosunek bramkowy to 179:103. Wygrali 38 meczy, 12 przegrali.
Kloten to drużyna która zajęła drugie miejsce. Zdobyli punkt mniej niż gospodarze. Bramki - 170:111. Również wygrali 38 mecz i przegrali 12.
Po drodze w Play-Offach drużyna Davos wygrała w ćwierćfinale 4:0 z Fribourg i w półfinale 4:0 z Zug.
Kloten w ćwierćfinale pokonali 4:1 Zurich oraz 4:3 w półfinale 4:3 z drużyną z Berna.
Czyli poziom jest dość wyrównany. Myślę, że drużyna gospodarzy powinna sobie poradzić. Mam do nich sentyment, w trakcie sezonu udało się mi zbić na nich trochę hajsu. Poza tym mam info od węgierskiego typera, który twierdzi, że Davos bezproblemowo wygra. Powodzenia!
http://serve.williamhill.com/promoRedirect?member=deluge&amp;campaign=DEFAULT&amp;channel=DEFAULT&amp;zone=14192802&amp;lp=13510190
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Petkovic vs Sharapova
Typ: Dokładny wynik 2-0
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 31-03-2011/19-00
Analiza:
Żadna z tych wyżej wymienionych zawodniczek nie jest stawiana w roli wygrania tego turnieju w Miami, lecz jak wiadomo w kobiecym tenisie wszystko moze się zdarzyc. Warto dodac, iż to jest już spotkanie półfinałowe. W drugim półfinale zmierzą się Vera Zvonareva oraz Victoria Azarenka. Niemka jak narazie błyszczy na tym turnieju. Jeżeli się nie ,,spali&#39;&#39; i zagra na maksimum swoich umiejęności jest w stanie wygrac z Rosjanką. Andrea drugą i trzecią rundę przebrnęła bez większych problemów, bez straty seta. W 1/8 finału czekało ją starcie z liderką światowego rankingu WTA Dunka polskiego pochodzenia Caroline Woźniacka. Przed wyjście na kort byla skazywana na porażkę, jednak udowodniła, ze potrafi wygrac z najlepszymi. Mecz był zaskakujący. Wiele wksazywało na to, że Woźcniacka była zmęczona i przegrała. Późniejsze starcie z Jeleną Jankovic i ponownie trudny, cięzki trzysetowy pojedynek. Pomimo przegranego pierwszego seta ostatecznie wygrany. Maria rozstawiona w tym turnieju z trzynastką, przez trzy kolejne mecze odprawiając po kolei Petrę Martic, Sabinę Lisicki, oraz Samanthę Stosur przyszedł mecz z Rumunką-królową warszawskich kortów Alexandrą Dlugheru. Nie ma co ukrywac, ze Sharopova się męczyła. Przegrała pierwszego seta, a dwa kolejne wygrała po tie-breakach. Sharapova to zawodniczka o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Na całe szczęście Petkovic odpadła juz z debla więc może się skupic tylko i wyłacznie na grze singlowej. Typowanie dokładnego wyniku w meczach kobiet jest bardzo trudnym zadaniem. Zależy to również od psychiki zawodniczek, jak równiez i od umiejętności. Dotychczasowe dwa bezpośrednie mecze pomiędzy tymi zawodniczkami to remis. Jedna każde z tych spotkań kończyło się w dwóch setach. Ostatni mecz dwa miesiące temu na Australian Open wygrała Niemka oddając Sharapovej zaledwie pięc gemów. Mam nadzieję, ze dzis ten wyczyn powtórzy-powodzenia
⛔ 100
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Roger Federer - Gilles Simon
Typ: Dokładny wynik 2-0
Kurs: 1,44
Buk: Bet365
Dziś ostatni dzień rywalizacji w marcu i wyjątkowo typuje tenis z powodu ubogiej oferty na futbol, a z NBA się trochę spóźniłem. Kurs może niezbyt wysoki, lecz typ myślę że zasługuje na miano &quot;pewniaka&quot;. Żywa legenda tenisa Roger Federer zmierzy się z zajmującym obecnie 27 miejsce w rankingu Francuzem Gillesem Simonem. Federer od czasu wygranej w Turnieju w Doha 3 razy przegrywał z Novakiem Djokovicem i w tym turnieju ma coś do udowodnienia. Póki co spisuje się znakomicie i na twardych kortach w Miami nie stracił jeszcze seta. Simon to typowy przeciętniak balansujący między 2 i 3 dziesiątką w rankingu ATP. Jego najlepszym rezultatem w tym sezonie jest zwycięstwo w turnieju ATP 250 w Sydney, który jednak nie był zbyt mocna obsadzony. W turnieju w Miami wygrał pierwszy mecz stosunkiem 2:0 a dwa kolejne 2:1, przegrywając pierwsze sety w 2 ostatnich meczach. Francuz miał już w tym turnieju problemy z takimi graczami jak Pablo Cuevas czy Janko Tipsarević, więc nie sądzę aby był w stanie ugrać ze Szwajcarem choćby seta. Przewiduję szybkie i gładkie zwycięstwo Federera i myślę, że to zapoczątkuje jego marsz po zwycięstwo w Miami.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zawodnik123

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie : Ambri Piotta - Ehc Visps
Typ: Ambri Piotta
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to mecz pomiedzy ostatnia drużyną ekstraklasy hokej w Szwajcarii z pierwszą drużyną 1 ligi szwajcarskiej.Drużyna Ehc Visps koljny raz próbuje dostać się do ekstraklasy i jak do tej pory nie udawałao jej się to więc myślę ze nie da i tym razem ponieważ drużyna gospodarzy jest zbyt silna .Zainteresowanych odsyłam do staystyk szczegółowych a tym którzy wierzą mi na słowo niech grają czystą jedynke nie pożłujecie . ????
Kiepska analiza.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
ATP Miami Doubles
Spotkanie: Melzer/Petzschner – Mirnyi/Nestor
Typ: DW 0:2
Kurs: 3
Buk: Betway
Analiza:

Głównym aspektem, który przekonał mnie do tego typu była postawa tych par w ćwierćfinałach. Nestory w pierwszym secie dzięki przełamaniu pokonali solidną deblową parę Lindstedt/Tecau. Drugi set to już ich popis i świetna gra, która doprowadziła do wyniku 7-5 6-0. Melzer i Petzscher bardzo męczyli się z parą, która uważam za nieco słabszą (przynajmniej teraz) od wczorajszych rywali Nestorów. Elrich/Ram bo o nich mowa postawili bardzo ciężkie warunki, ulegając ostatecznie 4-6 6-4 10-8. Według mnie popis Nestorów w drugim secie dodał im wiele pewności siebie i myśli o wygraniu turnieju. Według mnie jak najbardziej stać ich na to. Jeśli serwis znów będzie dobrze funkcjonował to można powiedzieć, że plan będzie w połowie wykonany. Szans trzeba szukać w przełamywaniu rywala, co jak pokazał wczorajszy pojedynek faworyci umieją robić. Cofnijmy się może do wcześniejszych pojedynków tych par, bo z tego też coś można wywnioskować. Austriacko-niemiecka para poradziła sobie gładko tylko w pierwszym spotkaniu kiedy grała z parą Nishikori/Young czyli raczej singliści. W drugiej rundzie znowu trzysetówka i ostatecznie wiktoria z parą Dlouhy/Hanley. Białorusin z Kanadyjczykiem z kolei mieli problem w pierwszej rundzie, jednak jest to poniekąd zrozumiałe przez większą klasę rywala (Lopez/Verdasco). Druga runda to jednak spokojne zwycięstwo z Stakhovsky/Youzhny 6-4 6-2. Podsumowując mniej rozegranych gemów Nestorów może im pomóc w przygotowaniu fizycznym do tego pojedynku. Melzer z Petzschnerem grali dość dużo w tym turnieju i moga już nie być w pełni sił. Poza tym umiejętności również przemiawiają za moimi faworytami. Chcąc uniknąc loterii w Champions tie-break Nestory powinny skończyć to w dwóch setach.
✅ 200
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom