>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.11.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 30. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tunezja - Francja
Typ: Remis
Kurs: 4,00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed ostatnią kolejką fazy grupowej w grupie D pewna awansu jest Francja, która pokonała już Australię i Danię. Tunezyjczycy najpierw sprawili niespodziankę i zremisowali z Danią, ale następnie przegrali 1:0 z Australią. W tym meczu typuję remis, bowiem myślę, że Francuzi zapewne nie potraktują tego meczu jako takiego, który trzeba wygrać za wszelką cenę. Trener Deschamps może tutaj poeksperymentować składem i dać odpocząć swoim czołowym zawodnikom przed fazą pucharową. Francuzi mają też na tyle mocną ławkę, że zapewne rezerwowy skład nie przegra z Tunezyjczykami, którzy wciąż walczą o awans, ale remis jest już bardzo możliwy.
Myślę, że mecz ten nie będzie obfitował w wiele bramek, bowiem Francja nie gra tak naprawdę o nic a Tunezja nie strzeliła jeszcze w obu meczach bramki. Dlatego typuję wynik 0:0 lub 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +380
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arabia S. - Meksyk
Typ: Arabia S. - DNB
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Sytuacja mocno skomplikowana w naszej grupie i jeszcze każda drużyna ma szansę awansu. Biorąc pod lupę to spotkanie na musiku Meksyk ze względu na punkty , ale też zły bilans bramkowy który może być bardzo istotny dla wszystkich ekip gdyż niewykluczone że 2 i 3 drużyna w końcowym rozrachunku będą mieć tyle samo punktów. Regulamin MŚ jest ułożony tak że w takiej ewentualności nie decyduje bezpośrednie spotkanie między zainteresowanymi a ogólny bilans bramkowy. W związku z tym należy oczekiwać nawałnicy ze strony Meksyku od pierwszych minut który nie ma nic do stracenia. Jednobramkowa wygrana może okazać się zbyt mizerna. Jednak patrząc na dotychczasowe poczynania Azteków nie jestem zadowolony z gry przedniej formacji. Nie stwarza Meksyk zbyt wielu sytuacji bramkowych , a już na pewno nie takich które można nazwać stuprocentowymi.

Arabia S. okupiła swój pierwszy występ przeciwko Argentynie dwoma groźnymi kontuzjami , a po meczu z Polską ze składu za żółte kartki wypadł grający w drugiej inii Al Malki jednak nie sądzę by zagrała asekuracyjnie z prostej przyczyny. Remis w tym starciu nic jej nie da jeśli Argentyna zdobędzie choćby punkt w meczu z naszą reprezentacją. Będą natomiast pewni awansu piłkarze z Azji jeśli ten mecz wygrają. Zapowiada się więc na bardzo ciekawe spotkanie , mocno ofensywne z obu stron. Podział punktów może wykluczyć obydwie ekipy z turnieju. Mimo wszystko bardziej zdeterminowani powinni być w tym starciu piłkarze Meksyku. Zapewne oni będą prowadzić grę a rywal poczeka na swoje szanse z kontry lub po odbiorze w drugiej linii gdzie potrafią się bardzo szybko zorganizować.

Nie przekonał mnie Meksyk tak jak wspomniałem grą ofensywną w tym turnieju a w sytuacji jakiej się znalazł tego najbardziej potrzebuje na chwilę obecną. Lozano i Vega sporo biegają ale nie dochodzą do klarownych sytuacji strzeleckich.
Grająca dosyć solidnie w obronie Arabia S. nie ułatwi im tego na pewno. Mogą się za to odgryźć w przodzie czymś konkretnym piłkarze z Bliskiego Wschodu. Stawiam na teoretyczną niespodziankę , dla bezpieczeństwa podpieram się opcją remis - zwrot , choć nie sądzę by to spotkanie skończyło się podziałem punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Australia- Dania
Typ: Dania powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 4,60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Uwazam ten typ za całkiem możliwy do wejścia. Dania miała 4 rożne z Francją i aż 11 z Tunezja . Spodziewam się, że Kangury postawią w bramce autobus, gdyż remis dałby im awans. Dania będzie atakować, będzie to z każdą minutą przy bezbramkowym wyniku coraz więcej tych ataków. Powinno być sporo wrzutek i sporo gry skrzydłami. Australia będzie wybijać na oślep byle tylko nie dopuścić do bramki. Nawet prowadzenie Danii 1:0 nie powinno przeszkadzać w tych rzutach rożnych . Jedyne co mogłoby przeszkodzić to wysokie prowadzenie Duńczyków, ale osobiście uważam że wynik 0:0 będzie trochę czasu widniał i do tego czasu zobaczymy już z 6 różnych Danii a później dołożą resztę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Meksyk - Arabia Saudyjska
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 1.70
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Niezrozumiala jest dla mnie tak niska linia i tak wysoki kurs ktory proponuja nam bukmacherzy w tym spotkaniu i sprobuje sobie to wykorzystac. Jest to ostatni mecz fazy grupowej i obie druzyny moga z niej jeszcze wyjsc. Sami sa kowalem wlasnego losu i to od nich zalezy czy przejda do kolejnej rundy czy odpadna. Nie musza sie na nikogo ogladac. Wystarczy wygrac to spotkanie. Arabia musi po prostu wygrac a Meksyk najlepiej strzelic jak najwieksza liczbe bramek. Walki nie powinno zabraknac. Sedziuje Michael Oliver i on kiedy trzeba to wyciaga kartki. O niego jestem akurat spokojny. Najgorsi na tych mistrzostwach to sa arbitrzy, ktorzy pochodza z jakis afrykanskich wiosek i robia sobie co chca pod wzgledem sedziowania. Tutaj tego zagrozenia na szczescie nie ma.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1842
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Australia - Dania
Typ: 2 drużyna: powyżej 1.5 gola + powyżej 4.5 rzutów rożnych + powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.75
Bukmacher:
STS
Analiza:
Dania w meczu z Francją w końcu strzeliła swoją pierwszą bramkę na tych mistrzostwach. Pomimo przegranej Dani mecz był bardzo wyrównany co pozwoliło mi uwierzyć w Danię, że pomimo remisu z Tunezją są jeszcze w stanie wyjść z tej grupy. Australia wygrała w prawdzie z Tunezją, ale ten wynik mnie nie przekonuję do nich. Jak Dania wejdzie dobrze w mecz od samego początku to strzeli Australii nie jedną bramkę, ponieważ obrona tam jest dość dziurawa, co widać było w meczu z Francją. Zapewne zechcą postawić autobus przed bramką, ale w takich sytuacjach nie dość, że powinno być dużo rzutów rożnych dla Dani to jeszcze na pewno coś strzelą. W dwóch pierwszych meczach Duńczycy łapali akurat po 2 karki na mecz, myślę że i teraz linia będzie pokryta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
FNM99 706,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Typ: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins -1.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Szykuje się spotkanie pomiędzy dwiema mocnymi ekipami, gdzie faworyta nie tak łatwo określić. Jednak na korzyść Bruins przemawia według mnie kilka powodów. Po pierwsze, w tym sezonie nadal nie przegrali żadnego spotkania na własnym terenie, ustanawiając tym samym rekord NHL (12 wygranych meczów z rzędu od początku sezonu). Pokazuje to, że rywalom Bruins na wyjazdach gra się na prawdę ciężko. Po drugie, niedawno oba zespoły mierzyły się ze sobą w bezpośrednim meczu, gdzie zwycięsko wyszli gracze z Bostonu wygrywając 3:5. Grając u siebie, Bruins powinni tym razem również podołać wyzwaniu jakim jest ekipa Tampa. Po trzecie, goście grają obecnie na wyjazdach i mają niecałe 24h przerwy od ostatniego spotkania z Sabres, gdzie nie mieli łatwej przeprawy. Natomiast gospodarze ostatni mecz grali 25.11, co moim zdaniem może zrobić szczególną różnicę w tym meczu. Najlepsza drużyna w obecnym sezonie przeciwko zmęczonym Tampa? Według mnie Bruins wygrają ten mecz w regulaminowym czasie z minimum dwiema bramkami przewagi.

160
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2483
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ Katar
Godzina 20:00
Spotkanie : Arabia Saudyjska : Meksyk
Typ : liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) / powyżej 6.5
Kurs : 4.70
Bukmacher : STS

Mam to samo zdanie co w analizie wyżej patrząc na kartki bo uważam że tych może być mnóstwo , nasza grupa i każdy ma szansę na wyjście z grupy i pomimo że to nasi są liderem i mają 4 punkty to wcale nie jesteśmy pewni awansu i jest sporo wariantów na to że może nas nie być w dalszej części mistrzostw , ale wracając do meczu to obie ekipy mają już w swoim dorobku parę kartek bo Arabia w wygranym meczu z Argentyną złapała 6 w meczu z nami 2 natomiast Meksyk w pierwszym meczu z nami 2 i z Argentyną 4 , sędzią jest Anglik Michael Oliver , sędziował już jeden mecz Japonii z Kostaryką i pokazał 6 tak więc w takim meczu z taką rangą powinno być sporo więcej , nie wykluczałbym nawet tutaj czerwieni ale stawiam na ilość kartek .

370
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1720
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Shanghai Port FC - Henan Songshan
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs:
1.90
Bukmacher: Betfan

Analiza:

Wiadomo nie od dziś że rzuty rożne to loteria, ale coś mi mówi że w tym meczu będzie ich sporo z reszta statystyki za tym przemawiają że może być ich sporo, a że kurs też całkiem spoko, więc można spróbować. Też obie drużyny o coś jeszcze walczą, gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach łącznie sami nabili 20 rożnych a to raczej dlatego, że te spotkania przegrali, ale coś mi tu mówi, że będą chcieli się przełamać i wygrać spotkanie, no ale aż tak prosto i łatwo to im raczej pójdzie, bo grają z dość solidną ekipą, gdzie gra nasz Polak rodak Mierzejewski i też po cichu liczę na akcje w jego wykonaniu. Póki co fajnie to wygląda, bo jest szansa na sporo rzutów rożnych, a jak to będzie to się okażę, ja próbuje.

90
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1779
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: powyżej 2,5 goli w meczu
Kurs: 2,21
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Z jednej strony jesteśmy blisko awansu, a z drugiej jeszcze różnie może być. Do pełni szczęścia potrzebny nam jest remis w ostatnim meczu grupowym z Argentyną. Mamy również spore szanse na awans w przypadku ewentualnej porażki, ale wtedy wszystko będzie zależało od tego jakim wynikiem zakończy się równoległe spotkanie Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Jeśli chodzi o kursy wystawione na nasz mecz z Argentyną to wydają się być wystawione poprawnie, ale podoba mi się kurs na over 2,5. Nie ma co ukrywać- Argentyna jest wyraźnym faworytem. Argentyńczycy są świetni technicznie no i mają w swoim składzie genialnego Messiego. Lionel Messi w meczu z Meksykiem popisał się pięknym strzałem zza pola karnego i dał swojej reprezentacji prowadzenie 1:0. Naszą defensywę czeka naprawdę bardzo trudne zadanie. Według mnie będzie nam ciężko w tym meczu nie stracić przynajmniej dwóch goli. Uważam, że my też powinniśmy strzelić przynajmniej jednego gola. W końcu odblokował się Robert Lewandowski, strzelił gola na mundialu i może da mu to trochę więcej luzu i pewności siebie. Widzę tutaj przynajmniej trzy gole i oby udało nam się wywalczyć awans.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arabia S - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 4.65
Bukmacher: STS
Analiza:

Jestem zaskoczony takimi kursami ktore powinny byc bardziej wyrownane, Meksyk robi wrazenie jakby gral bez ataku na tych MS, Arabia wygrala z Argentyna co wydawalo sie niemozliwe i nawet sie zastanawialem czy tam nie bylo jakiegos match fixing, ale po tym co pokazali z nami to nie nic z tych rzeczy, w meczu z nami do 65 minuty panowala na boisku i cudem bylo ze nie strzelila nam dwoch bramek co bylo powodowane znakomita forma Szczesnego do tego my 1 polowe powinnismy juz grac w oslabieniu, w kazdym razie druzyna przygotowana znakomicie szybcy,silni biegaja jak Senegal ci Arabowie a z takim wsparciem kibicow beda grali praktycznie jak u siebie, oni nie podejda do meczu tak jak my ze Meksyk to cudowna druzyna i stoimy na wlasnej polowie,zagraja odwaznie i maja duza szanse wygrac, a na koncu powiem, ze jezeli dzisiaj odpadniemy to wlasnie meczem za Meksykiem bo to jest najslabsza druzyna tej grupy uwazam i my zmarnowalismy ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tunezja - Francja
Typ: Francja wygra oraz wykona więcej rzutów rożnych, a Tunezja otrzyma więcej kartek
Kurs: 3.30
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Aktualni mistrzowie świata mają ju zapewniony awans do 1/8 finału, al to nie oznacza, że w starciu z dużo słabszą Tunezją będą chcieli odpuścić. Wręcz przeciwnie- warto zdobyć kolejne punkty, ponieważ to one pozwolą na uniknięcie teoretycznie lepszego rywala w fazie pucharowej MŚ. Do zwycięstwa Francji dorzucam ich większą liczbę rzutów rożnych w połączeniu z kartkami na korzyść Tunezyjczyków.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska vs Argentyna
Typ: remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wydaje się, że plan Czesława Michniewicza na tegoroczne Mistrzostwa Świata idzie zgodnie z planem.
Celem reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem był minimum 1 punkt, a przy sprzyjających okolicznościach zwycięstwo. Blisko było tego najlepszego scenariusza, ale nie ma co narzekać. Wygrana z Arabią Saudyjską była zasłużona i pomimo tego, że rywale mieli świetne sytuacje, to od tego masz bramkarza, który pomoże w ciężkich momentach. Wojciech Szczęsny udowodnił, że jest numerem jeden pomiędzy słupkami i mocno liczmy na niego również dzisiaj. Ciekawy jestem podejścia naszego selekcjonera do spotkania z Argentyną. Możemy spodziewać się oddania futbolówki przeciwnikom i skupienie się przede wszystkim na defensywie. Przemysław Frankowski powinien zachować miejsce w składzie, ponieważ w obronie to jeden z lepszych skrzydłowych naszej reprezentacji. Za Arkadiusza Milika być może wskoczy Sebastian Szymański, który będzie miał za zadanie uprzykrzać życie Leo Messiemu. Zawodnika Feyenoordu czeka trudne zadanie. Czy Biało-Czerwoni staną na wysokości zadania i po wielu latach nieobecności Polska zamelduje się w fazie pucharowej Mistrzostw Świata?

Na Argentynie ciąży spora presja, która niestety negatywnie odbija się na ich postawę w Katarze. Eliminacje przebiegały świetnie, ale już na Mistrzostwach Świata forma Albiceleste nie zachwyca. W meczu z Meksykiem doszło nawet do ataku paniki na ławce rezerwowych naszych dzisiejszych rywali i to dobitnie pokazuje, że nie ma miejsca na potknięcia. Pogarszająca się sytuacja ekonomiczna w krajach Ameryki Południowej powoduje, że obywatele danej nacji traktują piłkę nożną jako odskocznie. Tak jest w Argentynie i zawodnicy odczuwają spory stres. Sztuką jest poradzenie sobie w tej sytuacji i wiele par oczu będzie skierowanych na Leo Messiego. Zawodnicy Albiceleste długo męczyli się w sobotę, ale legenda Barcelony dała drugi oddech swojej kadrze. Po świetnym trafieniu zza pola karnego gra formalnych gości zdecydowanie się poprawiła i widoczny był już luz, który przyniósł również drugie trafienie. Dla Argentyny ważne będzie jak najszybciej napoczęcie Polaków, ponieważ z każdą upływającą minutą stres się nawarstwia. Czy nasi przeciwnicy zagrają najlepszy mecz na tym turnieju?

Tak jak wspomniałem wyżej, presja jest ogromna na Argentynie, która swoje społeczne problemy przekłada na reprezentację. Było to widoczne szczególnie w spotkaniu z Arabią Saudyjską, gdzie po stracie dwóch goli napięcie było wymalowane na twarzach zawodników Albiceleste. Oczywiście Polacy również odczuwają stres, ale nie jest to na taką skalę, jak u przeciwników. Spodziewam się wyrównanej rywalizacji. Jasne, to Leo Messi i spółka będą częściej utrzymywać się przy piłce, ale Biało-Czerwoni pokazali, że defensywa nie jest im obca. Dodatkowo Wojciech Szczęsny znajduje się w świetnej formie i mam nadzieję, że nasze Orły dadzą radę. Rzadko kiedy stawiam na remisy, ale w mojej opinii jest to bardzo prawdopodobny wynik. Celem Biało-Czerwonych jest wyjście z grupy, a to zapewni nam podział punktów z Argentyną. Do tej pory nasze Orły nie straciły gola, chociaż przeciwnicy mieli swoje szanse. Czesław Michniewicz w przeszłości potrafił ze swoimi drużynami "zabijać takie spotkania". Albiceleste nie błyszczą na tym turnieju. Z trudem przychodzi im budowanie akcji ofensywnych, które będą groźne dla rywala. Jedyna nadzieja to Leo Messi, który pokazał błysk swojego geniuszu w rywalizacji z Meksykiem. Stawiam na remis 0:0 lub 1:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +756
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: BTTS i obie drużyny powyżej 1.5 kartek (Superbets)
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Ciężki typ na kartki. Moim zdaniem dzisiaj Polacy zdobędą dwie żółte kartki i liczę na to, że Argentyńczycy dołożą co najmniej drugie tyle. Przy równej liczbie punktów, równym bilansie bramek i liczbie strzelonych goli może decydować klasyfikacja fair play. A w niej prowadzimy względem Meksyku - mamy dwie żółte kartki mniej. Jednak dzisiaj będzie ostra gra o każdą piłkę. Przeczucie mówi mi, że Polacy dostaną dokładnie dwie żółte kartki, i będziemy liczyć na to, że "w razie wu" Meksyk też będzie miał co najmniej jedną. Ostatecznie myślę też, że Polacy zdobędą dziś co najmniej jedną bramkę. Lewandowski odczarował swoją mundialową niemoc, Zieliński z bardzo wysokim morale, Krychowiak wciąż bez kartki. Mecz będzie oparty na defensywie, rozbijaniu ataków rywala i długich podań piłki szukającej Roberta, ale tak właśnie graliśmy z Arabią i to zaowocowało okazjami. BTTS oraz po dwie żółte kartki po obu stronach to mój typ na dziś.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Australia - Dania
Typ: Pierre Hojberg pow. 69,5 podań
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zaczynamy od tego, że mamy lekkie value. B365 ma ustawioną linie na 82,5 :O W podanym typie mamy więc 13 mniej, a to już całkiem spora różnica. Linia pokryta w 2/2 meczach Mistrzostw Świata. Jako, że Duńczycy potrzebują zwycięstwa to spodziewam się zmasowanych ataków od początku spotkania oraz długiego posiadania piłki przez skandynawów. W związku z tym, liczę na spory udział w grze Duńczyków środkowego pomocnika.

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1661
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Mundial
Godzina: 20:00
Spotkanie: Arabia Saudyjska - Meksyk
Typ: Arabia Saudyjska lub remis
Kurs: 2,17
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Sam dałem na Arabię, ale gra z podpórką to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja na ten mecz. Meksyk nic nie gra, nie wyprowadza skutecznych ataków. Można by powiedzieć, że grają sobie na czas i 0-0 to ich ulubiony wynik. Saudyjczycy z kolei kopią tę piłkę z emocjami. Widać, że im zależy. I nie tylko jest to kwestia wiary, ale też umiejętności. Moim zdaniem dużą lepszą formę na tym Mundialu prezentuje ekipa z Bliskiego Wschodu i to im będę dziś kibicował. Oby Naszym udało się przynajmniej zremisować z Argentyną...

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: dokładny wynik 2:2
Kurs: 29
Bukmacher: forbet
Analiza:Hm u mojego nie regulaminowego buka jest promocja dzisiaj na dokładny wynik , bądź golscorer market double bosted kurs do 5 euro .Czyli na dokładny wynik 2:2 mam 57 kurs.No to grzech nie postawić pięciu euro.
Wiele o meczu napisano typować trudno bo dużo zależy od meczu równoległego.
Dla obu ekip bramki mogą być ważne.
Typ trochę na chybił trafił ale ja tu czuje bramkowy remis.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.1
Bukmacher: forbet

Jakoś nie chce mi się wierzyć w wygraną naszych jak i w skromny wynik tego spotkania. Nie ma co analizować spotkań tego turnieju bo cuda się dzieją i niespodzianek nie brakuje. Tutaj po prostu typ na czuja, Argentyna podrażniona troszku i dzisiaj wygrac zapewne bardzo chce jak i nasi zresztą też aczkolwiek remis im wystarczyć powinien. Jak wspomniano powyżej wynik równoległego spotkania może sie liczyć ttym samym strzelać warto zamiast liczyć na remis. Polska jeszcze nie wpuściła gola i dzisiaj to się raczej zmieni bo defensywy wcale mocnej nie mamy, ze dwie bramy Argentyna powinna wsadzić, albo będzie jak z |Arabią i od razu zapunktują w pierwszej połowie na ostro. Czuję po prostu że tu będą bramki a i kurs za wysoki jak na takie rozwiązanie.

100
Powtórzony typ
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Messi strzeli minimum dwa gole
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Polska reprezentacja osiągnęła świetne wyniki w dwóch pierwszych meczach, ale paradoksalnie może okazać się to niewystarczające. Argentyna nadal nie pewna awansu i w zasadzie zrobi wszystko, by jutro wygrać. Nasi zaś kalkulują najczęsciej maks remis, który na pewno dałby awans. Myślę że Messi i spółka dadzą nam pokaz ofensywnej gry. Kibicowanie - kibicowaniem, ale trafiamy na ekipę podraznioną i zdesperowaną, by wygrac. Myślę że podobnie jak Meksyk przegramy z Argentyną.Sam typ to jednak minimum dwa gole Mesiego, który jak dotąd strzelił w obu kolejkach po 1 golu. Myślę że Polacy to najprostszy rywal pod gole dla La Pulgi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: koszykówka NBB
godzina: 23:30
spotkanie: Pato - EC Pinherios
typ: 1 kwarta wygra Pato i powyżej 38,5 punktów - zakład łączony
kurs: 5,40
bukmacher: etoto


Pora zakończyć ten miesiąc dobrym typem, bo miesiąc był kiepski ;-(.

Pato to ostatnia drużyna w tabeli, mają bilans 1-8. EC Pinherios ma bilans 5-3.
W historii tych spotkań h2h jest 2-4 na korzyść gości.
Typ na 1 kwartę, gdyż wtedy moim zdaniem szanse są wyrównane.
Zakładam że 1 kwarta zakończy się zwycięstwem gospodarzy a suma punktów powyzej 39 - czyli np 20:19 .

https://basketball.latinbasket.com/team/Pato-Basquete/37007?Page=1 - skład Pato

https://basketball.latinbasket.com/team/Esporte-Clube-Pinheiros-Sao-Paolo/2807?Page=1 - skład EC Pinherios

Składy wskazują że mecz może zakończyć się każdym rezultatem, stąd też typ na 1 kwartę. Gospodarze będą chcieli wygrać by poprawić swoją pozycje w lidze. Ale czy im się uda- nie wiem.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom