>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.08.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 3. Sierpnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwal.
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Karabach - Ferencvaros
Typ: Obie drużyny strzelą w 2 połowie
Kurs: 3.75
Bukmacher: STS

Analiza:

Karabach jak wiadomo wyeliminował naszego Lecha po czym stoczył wyrównany bój z FC Zurich. Po wygranej w domu 3:2 w rewanżu uległ 2:1 ale bramka zdobyta w dogrywce dała remis i awans. Podobnie wyglądał dwumecz Ferencvarosu który mając za rywala Slovan B. najpierw przegrał na własnej murawie 1:2 by w rewanżu rozbić rywala 4:1 i awansować.


Wszystkie te cztery spotkania pokazują dosyć ofensywny futbol zarówno Azerów jak i Węgrów w którym nie widać kunktatorstwa i wyczekiwania na błąd rywala oraz defensywnej gry na własnej połowie za podwójną gardą. Oczywiście taktyka zmienia się wraz z rywalem i stawką spotkania ale nie sądzę by nagle obie ekipy zmieniły styl.
Bukmacher lekko faworyzuje w tym meczu Karabach i wynika to zapewne z gry na własnym boisku aczkolwiek ja uważam że Ferencvaros jest tutaj pod tym względem niedoceniony i kursy na wygraną gości są zaniżone. Uważam tę parę za mocno wyrównaną dlatego nie podejmę się wytypowania wyniku w tym starciu gdyż wszystkie trzy rozstrzygnięcia są według mnie tak samo możliwe natomiast pójdę w kierunku goli ale w nieco bardziej urozmaicony sposób.


Wspominając o wszystkich 4 - ech meczach obu ekip w poprzedniej rundzie w każdym z tych spotkań mieliśmy sytuacje gdzie przynajmniej w jednej z połówek padały gole z obu stron. Pójdę dalej tym tropem i zaryzykuje również taką opcję w dniu dzisiejszym z tym że dla podbicia kursu wybieram konkretną część spotkania wskazując na drugą połowę. Z reguły tak to już jest że jeśli bramki padają to częściej w drugiej fazie meczu kiedy dochodzi zmęczenie , trudniej jest trzymać się założeń taktycznych , trzeba postawić wszystko na jedną kartę lub odrabiać straty. Myślę że dzisiaj może być podobnie i po przerwie zobaczymy gole z obu stron niezależnie od wyniku uzyskanego w pierwszej części gry. Kurs na taką ewentualność ciekawy więc zaryzykuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Egipt
Godzina: 21:00
Spotkanie: Al Ahly - Pharco
Typ: poniżej 1.5 gola w 2. połowie
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Spotkanie z udziałem Pharco to w ostatnim czasie gwarancja ziewania na trybunach. Po raz ostatni więcej niż dwie bramki w meczu z ich udziałem padły... w połowie marca. Od tego czasu rozegrali czternaście spotkań i w większości z nich padła tylko jedna bramka, a łączna ilość goli w tych 14 spotkaniach to 11, co daje kuriozalną średnią 0,79 gola na każdy mecz z udziałem Pharco. Al Ahly to zespół, który relatywnie strzela sporo bramek. W tym sezonie strzelili 51 goli w 26 meczach, a więc średnio na każde spotkanie strzelają po dwie. Pharco na wyjazdach straciło 6 goli w 13 spotkaniach, a więc mniej niż gol na każde dwa mecze. Tym samym wydaje się, że dzisiejsze spotkanie także nie będzie obfitowało w bramki. Jeśli gdziekolwiek miałbym spodziewać się overa, to raczej w meczu Pharco przeciwko Zamalek bądź Ittihad (overowe drużyny w egipskiej lidze). Ale z obydwiema ekipami grali wiosną, i w sumie w tych obu meczach padł jeden gol. Tym bardziej więc spodziewam się dzisiaj nie więcej jak dwóch goli, ale z uwagi na to, że w ostatnim czasie znakomita większość spośród tych goli padało w pierwszej połowie meczu, to zdecydowałem się na under 0.5 gola w połowie drugiej.

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2265
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwal.
Godzina: 18:00
Spotkanie: B.Glimt - Zalgiris Wilno
Typ: Bodo poniżej 1,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Mocno ucieszyłem się jak zobaczyłem rozstawienie kursów na ten mecz. Żalgris jest bowiem mocno niedoceniany. Kurs na wygraną Bodo 1,25 to żart. W poprzedniej rundzie Litwini rozprawili się z Malmo. Już wtedy byli mocno niedoceniani przez bukmacherów. W pierwszym meczu w Wilnie kurs na zwycięstwo Malmo był w okolicach 1,70. Skończyło się na 1:0 dla Żalgrisu i stworzeniu sobie 2 razy więcej szans przez Litwinów. W rewanżu było 0:2 dla Żalgrisu, który w pełni kontrolował to spotkanie i stwarzał groźniejsze sytuację. Kurs na wygraną drużyny z Wilna wynosił wtedy ponad 10...



Bodo to niezła drużyna, nie gram tutaj przeciwko nim, a raczej za Żalgrisem. Skoro Litwini tak dobrze sobie radzili z Malmo, czemu mieliby nie poradzić sobie z norweskim Bodo, które jest na podobnym poziomie? Żalgris mimo wszystko przyjedzie do Norwegii z zamiarem straty jak najmniejszej liczby bramek. Nawet wynik 1:0 nie powinien być dla nich zły, bo jednak mimo wszystko są underdogiem. Liczę też, że Bodo wyjdzie z szacunkiem do rywala i nie zagra nazbyt ofensywnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Qarabag - Ferencvaros
Typ: Ferencvaros lub remis i poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Superbet


Starcie perfekcyjnie znanego polskim kibicom Qarabagu, z mistrzem Węgier - Ferencvarosem, który jest prowadzony przez Stanislava Cherchesova. Jako, że dość dobrze znam filozofię szkoleniowców obu ekip, po raz kolejny postaram się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób może potoczyć się ich zderzenie.

Qarabag oczywiście pokazał się z bardzo dobrej strony w potyczce z Lechem Poznań, a także ze szwajcarskim Zurichem, natomiast tym razem nie wróżę mu łatwej przeprawy. Dlaczego? Trzeba obiektywnie przyznać, że zasilany państwowym kapitałem Ferencvaros - jest silniejszy kadrowo od mistrzów Polski i mistrzów Szwajcarii. Co prawda z drugą częścią poprzedniego zdania wielu mogłoby się nie zgodzić, ale fakty są takie, że połowę wartości kadry Zurichu stanowią młodzi: Becir Omeragic i Wilfried Gnonto.

W tym elemencie Ferencvaros zatem wypada o wiele lepiej, niż Szwajcarzy, bo jego kadra jest po prostu bardzo równa i zdaje się nie mieć słabych punktów. Popularni "Fradi" dodatkowo zaimponowali w rewanżowym meczu ze Slovanem Bratysława, którego roznieśli 4:1 na jego terenie. Było to o tyle istotne zwycięstwo, że musieli oni odrabiać straty z pierwszego meczu. Zrobili to w kapitalnym stylu i wygląda na to, że są odpowiednio przygotowani do walki o piłkarską elitę.

Oglądałem skrót meczu w Bratysławie i Ferencvaros zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Jest to świetnie przygotowana fizycznie i dobrze zorganizowana ekipa, która szczególnie groźna jest w kontratakach, bowiem w swoich szeregach posiada kilku bardzo szybkich zawodników z Afryki. Dokładając do tego defensywny sznyt Cherchesova - można pokusić się o przypuszczenie, że stawiający na ofensywną piłkę Qarabag - może mieć tu niemałe kłopoty.

Bukmacherzy w tej chwili faworyzują Qarabag i ja spodziewam się, że to właśnie gospodarze będą prowadzić grę. To jednak może nie dać im oczekiwanych rezultatów, bowiem Ferencvaros świetnie czuje się przyjmując rywali na swojej połowie. Przewiduję, że to spotkanie może wyglądać podobnie do tego, jakie Qarabag rozegrał w Poznaniu. Azerowie będą mieli przewagę, będą prowadzić grę, ale świetnie zorganizowani Węgrzy stworzą swoje szanse po kontratakach i będą ich prawdopodobnie mieli więcej, niż Lech. Wydaje mi się, że piłkarski klincz może w tym spotkaniu trwać przez większą część regulaminowego czasu gry. Natomiast w żaden sposób nie będzie to problem dla węgierskiej ekipy, mającej w perspektywie rewanż na własnym boisku. Przewiduję w tym spotkaniu niski wynik, z lekkim wskazaniem na przyjezdnych. 1:1 lub 0:1.

150
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2509
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNorwegia, Eliteserien
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Kristiansund – Tromso
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.76
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Pół sezonu musieli czekać gospodarze by odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze!!, sytuacja jest nadal katastrofalna w kontekście walki o utrzymanie, dziś zaległy mecz z bezpośrednim rywalem w tej walce, tak więc wszyscy zdają sobie sprawę jak ważny jest to mecz i być może kluczowy, w grę wchodzi tylko zwycięstwo. To zwycięstwo myślę że mogło podziałać na zespół bardzo motywująco, zeszło trochę ciśnienia z zawodników to na pewno, dostali kopa by zrobić to samo dzisiaj, są na dziś niezwykle zmotywowani, czuję że tutaj wyjdą od początku na dużej intensywności by zrobić kolejny krok i wygrać pierwszy mecze u siebie. Goście w strefie barażowej, ale jak wygrają to awansują o trzy miejsca (mając jeszcze jeden mecze zaległy) tak więc dla nich to też bardzo ważne bo mogą sobie zagwarantować mały spokój. Problemem jednak są wyjazdy bo zostali jedyną już ekipą która w delegacji nie wygrała tak więc tez mają coś do zrobienia a rywal przecież teoretycznie idealny. Myślę że przy tej sytuacji w tabeli, problemach obu ekip w defensywie tutaj nikt nie będzie czekał tylko do początku zobaczymy otwarty mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
maarcin14 653,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwal.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - Zalgiris Wilno
Typ: Handicap Zalgiris +1,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Witam wszystkich . Mamy środę , 3 dzień sierpnia . Tego dnia czekają nas mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów oraz do Ligi Konferencji Europy . Moją uwagę zwróciło spotkanie , które rozpoczyna się o godzinie 18 , a mianowicie chodzi mi o mecz Bodo/Glimt z FK Zalgiris . Zdecydowanym faworytem do wygranej według bukmacherów są gospodarze tego meczu . Ja natomiast nie lekceważyłbym gości z Litwy . W poprzedniej rundzie gorzko o tym się przekonało Malmo FF , które dwukrotnie uległo Zalgirisowi . Najpierw w meczu na Litwie było 1:0 , a następnie Malmo u siebie uległo 0:2 . Kurs na wygraną FK Zalgiris w tym meczu wynosił około 8.50 . Zalgiris ma serię 8 meczów bez porażki , licząc wszystkie rozgrywki. Ostatnia porażka przydarzyła się 22 maja , w spotkaniu ligowym przeciwko FK Kauno Zalgiris. Zalgiris przegrywa niezwykle rzadko , racja że grają w niezbyt mocnej litewskiej lidze , ale jednak jest to fakt . Pokonanie w dwumeczu Malmo nie tracąc przy tym bramki , wygrywając na wyjeździe sprawia , że trzeba się liczyć z tym zespołem . Moim typem na to spotkanie jest handicap w stronę litewskiego zespołu +1,5 . Myślę , że Zalgiris postawi trudne warunki , a jeśli ulegnie , to różnicą maksymalnie jednej bramki . Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Mi Cosa Nostra 2,7K

Mi Cosa Nostra

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 2:30
Spotkanie: Corinthians - Flamengo
Typ: Corinthians +0.25
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Kursy wystawione na to spotkanie to absurd. Flamengo planowany wyjazd na stadion ma o godzinie 1 czasu polskiego. Trwa bardzo duża i długa obława na temat bezpieczeństwa i tego, czy w ogóle przyjezdni mogą zameldować się na stadionie, ale jeśli już się tak stanie, to w większości takich "dram" kończy to się dobrym pretekstem po końcowym gwizdku. Nawet i bez faktu, że względny logistyczne są bardzo nachylone przed potyczką tych dwóch wielkich drużyn, to na papierze Cori wyglądają nadto lepiej. Może i nie wyjdą najsilniejszą jedenastką, bo trener mako da odpocząć niektóryn, ale będą wspierać swoich z ławki i pewnie na placu gry się zameldują. Lubię takie promocje, bo bukmacher nie wie co robi, a mam wrażenie, że we większości spotkań z Ameryki Łacińskiej nie wiedzą jakie kursy wystawić. Flamengo zdobędzie maksymalnie punkt, ale szala w 60% przechylona jest na rzecz Cori.

Source:

Powodzenia!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +535
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: kosz wnba
Godzina: 01
Spotkanie: NY-LA Sparks
Typ: canada powyzej 9.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza: Canada podstawowa rozgrywajaca Sparks, praktycznie zawsze ponad 20 min na parkiecie. Ny nie broni dobrze na obwodzie, Ionescu nie jest wybitna obronczynia szczególnie jeden na jeden wiec Canada powinna miec wiecej miejsxa zeby wjezdzac pod kosz. Canada bedzie glownie szukac floaterow i penetracji pod koszem, ma slaby rzut za trzy. Liberty nie slynie z dobrej obrony wiec i Sparks powinny trochę więcej porzucac. Dla LA to wazny mecz w kontekscie gry w PO wiec wydaje mi sie ze cala ekipa sie zepnie

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dyscyplina: MMA - Dana White's Contender Series
Godzina: 03:20
Spotkanie: Charlie Campbell - Christopher Duncan
Typ: Duncan
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Kategoria lekka, ostatnia walka i według mnie najciekawsza z tej karty. Duncan bił się w Contender Series w zeszłym roku, gdzie był lekkim faworytem, lecz dostał nokaut od dobrego technicznie Borshcheva. Teraz sytuacja się odwraca, Szkot jest traktowany jako underdog z według mnie słabszym niż wtedy przeciwnikiem. Przygotowywał się do walki w ATT, będzie chciał pokazać się z lepszej strony niż ostatnio. Przez rok pewnie poprawił stójkę i nie będzie dostawał tylu ciosów jak na ostatniej edycji. To będzie najistotniejsze, bo Campbell potrafi znaleźć uderzenie w różnych sytuacjach. Mimo wszystko nikogo konkretnego nie pokonał i myślę, że Duncan będzie najlepszą szansą na weryfikację.

155
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwal.
Godzina: 18:00
Spotkanie: B.Glimt - Zalgiris Wilno
Typ: Bodo strzeli gola w obu połowach
Kurs:1.95
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Mam nieco inną wizję na ten mecz niż koledzy wyżej i wg. mnie Bodo może nie wygra jakoś gładko 4:0 / 5:0, ale po prostu strzeli gola w obu połowach. Norwegowie u siebie prezentują wysoki poziom i widać to nie tylko w tym sezonie, ale też w poprzednich latach. Zalgiris wyeliminowało solidną ekipę Malmo, ale to tez nie było to samo Malmo, które swego czasu bez wiekszych problemów grało w fazie grupowej LM. Bodo ma dużo większy potencjał kadrowy od swoich rywali i gra efektowniej. Zalgiris i tak już ma zapewniony udział w Europie, wiec swój sukces na ten sezon mają. Nie widzę tutaj pola na jakąś niespodziankę, a za to nalezałoby uznać jednobramkową wygraną Bodo czy remis/porazkę tej ekipy.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2671
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy - kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Wolfsberger - Gzira
Typ: Gzira strzeli gola
Kurs: 2,44
Bukmacher: STS
Analiza:

Dużym faworytem tego meczu jaki całej rywalizacji jest Wolfsberger, ale mnie podoba się kurs na to, że goście strzelą w tym spotkaniu gola. Gzira to jest maltańska drużyna, a jak wiadomo Malta jako reprezentacja jest fatalna, ligę też ma słabą. Mimo to Gzira sprawiła już sporą niespodziankę eliminując Radnicki Nis z Serbii. W obu meczach Gzira zdobyła po dwie bramki w regulaminowym czasie gry. Wolfsberger to jest pólka wyżej niż Radnicki Nis, więc tutaj o niespodziankę będzie znacznie trudniej, ale uważam, że Gzirę stać na strzelenie gola nawet na wyjeździe. Wiadomo, że drużyny z Austrii nie słyną z dobrej defensywy, a Wolfsberger rzadko kiedy zachowuje czyste konto, w każdym razie ta sztuka nie udała im się od pięciu spotkań. Nawet w meczu pucharowym ze słabiutkim Kuhl dali sobie strzelić gola. Moim zdaniem goście mogą zdobyć przynajmniej jedną bramkę w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 610,3K
Dyscyplina:Baseball Korea
Godzina: 11:30
Spotkanie: Doosan Bears-Samsung Lions
Typ: powyżej 9,5 pkt
Kurs: 2,80
Bukmacher:Fortuna
Analiza: To powinien być bardzo zacięty i wyrównany pojedynek ponieważ oba zespoły w tym sezonie rozgrywkowym grają na bardzo podobnym poziomie i teraz zajmują miejsca nie daleko siebie w tabeli i bardzo trudno jest tutaj przewidzieć ostateczny wynik tego meczu.Doosan Bears spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań i zajmuje 6 miejsce w tabeli. .To moim xzdaniem będzie bardzo intensywny pojedynek i zdecydowanie stawiam na wysoki wynik punktowy tego meczu.Całkiem możliwe że w regulaminowym czasie padnie wynik remisowy i potrzebna będzie do rozegrania dogrywka

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM Kwal.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Pyunik
Typ: Drużyna 1 powyżej 6.5RR
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betclic

Analiza:


Drugi dzień kwalifikacji do Ligi Mistrzów i pod lupę biorę ostatnie spotkanie pomiędzy Serbami, a Ormianami. Faworyt w tym spotkaniu wyznaczony jest grubą linią przez bukmacherów, a różnica wartości rynkowej obydwu drużyn wynosi ok. 50mln na korzyść gospodarzy. Crvena Zvezda dopiero zaczyna zmagania w kwalifikacjach, natomiast FC Pyunik trzeci raz zmierzy się z drużyną Europejską po sensacyjnym wyeliminowaniu CFR Cluj, oraz w kolejnej rundzie dobrze nam znanemu Dudelange. Rzuty rożne gospodarzy to dobry typ? Wydaje mi się, że ma spory potencjał, patrząc na to ile stałych fragmentów gry zgromadzili Serbowie po zaledwie 4 kolejkach w swojej lidze, (5, 12, 8, 10). 35 kornerów i strzelonych 17 bramek to wynik, który robi wrażenie i jednocześnie daje nadzieje, że dziś również wyjdą naładowani, zmotywowani i skoncentrowani od pierwszych minut. Liczę na ofensywne spotkanie ''Red Star'' i nie zatrzymywanie się przy korzystnym wyniku bo jak widać goście z Armenii lepiej radzą sobie w rewanżowych spotkaniach i na pewno celem będzie dziś wysokie zwycięstwo gospodarzy, żeby nie pozostawiać żadnych złudzeń.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Crvena Zvezda - Pyunik
Typ: Crvena Zvezda wygra do zera
Kurs:
1.60
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Trzecia runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W tym spotkaniu zmierzy się mistrz Serbii z mistrzem Armenii. W mojej opinii, gospodarze są naprawdę mocnymi faworytami spotkania i upatruję, że uda im się je wygrać do zera.

O Crvenie wypowiadałem się już w weekend, kiedy to pisałem o ich dobrej grze w defensywie na krajowym podwórku. Uaktualnie: Crvena po czterech kolejkach ligowych ma cztery zwycięstwa, a jej bilans bramkowy wynosi 17:1. Jedyna bramka, jaką stracili, padła w meczu wyjazdowym. W domu same czyste konta. I trzeba przyznać, że nie było specjalnie blisko, by jakąś bramkę stracili. O ile Radnicki Nis jeszcze tworzył jakiekolwiek zagrożenie, tak Kolubara i Radnik nic a nic. Ci pierwsi oddali jeden strzał w meczu (i to z jakichś trzydziestu metrów), a ci drudzy wcale nie byli lepsi. Crvena w zeszłym sezonie słynęła z bardzo mocnej defensywy i teraz jest podobnie.

Pyunik osiągnął wielki sukces awansując aż tak daleko. Ma on już zapewnioną grę w fazie grupowej którychś z rozgrywek - nie wiadomo jeszcze których. Stawiam, że będzie to Liga Konferencji Europy. Przy bardzo dobrych wiatrach - Liga Europy, ale jeśli tak się stanie to będę mocno zdziwiony.
Drużyny z Armenii charakteryzują się tym, że jak coś ugrywają w pucharach to na własnym stadionie. Pyunik trochę zaprzecza tym zasadom w aktualnym sezonie. Póki co w meczach wyjazdowych w Lidze Mistrzów zanotowali oni remis z Cluj (i wygraną po karnych) oraz wygraną z Dudelange. Muszę jednak przyznać, że nie wyniki te nie są wypadkową dobrej gry, a padaki w szeregach rywali.

CFR Cluj dominowało w całym spotkaniu domowym, ale zdobyło tylko jedną bramkę - mimo że powinno kilka. Pyunik oddał w meczu dwa strzały, z czego jeden celny. Ten celny padł w 90. minucie i dał bramkę, która doprowadziła do dogrywki. Tam CFR Cluj znowu się obudziło na 10. minut i strzeliło bramkę, tylko po to by znów się wyłączyć. To co obrońcy grali w defensywie to był kabaret. Zero krycia. Zero podejścia do przeciwnika. Szczerze mówiąc - Pyunik nie zasłużył na awans, ale Cluj tym bardziej przez swój olewczy stosunek do przeciwnika.

W meczu z Dudelange, Pyunik zdobył aż cztery bramki. Mogłoby się wydawać, że w takim razie nie ma sensu obstawiać, że dzisiaj nie strzelą żadnej. Polecam jednak spojrzeć jak padały wszystkie z tych czterech bramek. Jedynie pierwszą można uznać za jakkolwiek "normalną". Chociaż i w jej przypadku obrona zachowała się katastrofalnie. Jednak patrząc na pozostałe trzy to był to istny dramat. Dwukrotnie obrońcy podali piłkę wprost pod nogi przeciwnika pod własną bramką i zakończyło się to dwoma golami. Bramka na 1:4 wynikła natomiast z wyjścia bramkarza przed pole karne i minięcie się z piłką. Tragedia. Żadna bramka nie była wypracowana przez jakąś składną i dobrą akcję.

Podsumowując, liczę, że dzisiaj gospodarze pokażą klasę i wskażą miejsce w szeregu słabszemu rywalowi.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2551
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 18:00, 18:00, 20:45
Spotkania: Bodo/Glimt vs Zalgiris, Karabach vs Ferencvaros, Crvena Zvezda vs Pyunik
Typ: w powyższych trzech meczach gospodarze wykonają przynajmniej 21 rzutów rożnych
Kurs: 3.30
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Ponownie udało się ze specjalem na rzuty rożne, tym razem atakuje trójkę gospodarzy, u których widzę sporo kornerów. Liczę na łączną liczbę minimum 21 takich stałych fragmentów gry.

Wiemy doskonale, kto jest faworytem w rywalizacji w Norwegii. Bodo/Glimt tydzień temu nie zawiodło nas z rzutami rożnymi, dlatego stawiam na ich kornery. Jeżeli prześledzimy sobie mecze domowe Mistrza Norwegii pod tym względem, to zarówno z Klaksvikiem, jak i z Linfieldem padło ich aż 11. Zalgiris wycofa się zapewne do defensywy i będzie szukać swoich szans w kontratakach. Nawet jak gospodarze zdobędą szybko gola, to liczę na ich ataki, bo warto sobie zbudować przewagę przed rewanżem.

Jak to zazwyczaj bywa w spotkaniach z udziałem Karabachu, idę w stronę rzutów rożnych. Tym razem samych gospodarzy, którzy będą niezwykle zdeterminowani, aby przed własnymi kibicami sięgnąć po pewne zwycięstwo. Liczę na dominację tego klubu. Jak wyglądają kornery w domowych rywalizacjach Mistrza Azerbejdżanu? Z Zurychem 10 a z Lechem Poznań 7. To pozwala mieć nadzieję, że Karabach wykona podobną ilość rzutów rożnych.

Specjala kończę rzutami rożnymi Crveny Zvezdy. Jest to zespół, który u siebie postara się o jak największą zaliczkę przed rewanżem. Szczerze mówiąc, Pyunik nie ma większych argumentów, aby przeciwstawić się faworytowi, ale do odważnych świat należy. Jeżeli prześledzimy sobie mecze ligowe gospodarzy pod kątem kornerów, to ich liczby wyglądały tak: 5, 12, 8, 10. Jest to bardzo obiecujące i liczę, że Mistrz Serbii zdominuje klub z Armenii. Oby przełożyło się na stałe fragmenty gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger Tour - Liberec
Godzina: 11:20 CET
Spotkanie: Giovanni Mpetshi Perricard - Vitaliy Sachko
Typ: Dokładny wynik - Giovanni Mpetshi Perricard 2-0
Kurs: 2,91
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Mpetshi Perricard to młody, 19-letni prospekt ze świetnymi warunkami fizycznymi (2,01m) i niezłą koordynacją, trochę w stylu Monfilsa. W ostatnim miesiącu trochę porządził na poziomie ITF (finał, półfinał, finał, ćwierćfinał), wszystko na mączce. Teraz wszedł na poziom czelków i nie widać specjalnie różnicy, zwłaszcza z tymi słabszymi przebijakami. Mocny serwis, sporo asów jak na ziemne korty i generalnie gra powyżej swojego rankingu. Wczoraj ładnie odprawił Kleina po 2 tiebreakach. Co ciekawe obaj grali ze sobą 2 dni wcześniej w kwalach i wtedy Francuz łatwo ograł dzisiejszego rywala (6-1 6-4), i wyglądało to na różnicę klas. Tutaj zaznaczyć trzeba że nie wiadomo czy Ukrainiec grał na 100%, bo czasem wcześniej zawodnicy wiedzą że dostaną się do drabinki jako lucky loser (po jakiejś absencji wyżej notowanych) i odpuszczają ostatni mecz kwalifikacji. A tak się stało właśnie z Sachko, wczoraj jako lucky loser zdążył po męczarniach (7-6 6-4) odprawić ogórka, więc jest szansa że to nie była zasłona dymna tylko problemy z grą. Dlatego myślę, że w takim zestawieniu jest spore value w młodym Francuzie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS

191
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3499
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAUSTRALIA: NPL NORTHERN NSW
Godzinna:12:00
Spotkanie: ValentineBroadmeadow
Typ: over 3,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: superbet
Analiza:
Wczoraj zabrakło gola gości no i już trzeba odrabiać straty:( Biore dzisiaj pod lupę egzotyczną ligę Australi - NPL Northern NSW i idę w gole. Co prawda na ostatnie 10 spotkań gospodarzy zanotowano tylko 2 razy wynik powyżej 3,5 gola to ja jednak czuję że dzisiaj będzie ostre strzelanie i to głównie ze strony gości, którzy mają aż 2 mecze zaległe do lidera (awansu) i tylko 4 pkt straty - z kim nie wygrywać jak z drużyną gospodarzy z którymi na ostatnie 5 meczy odnieśli 4 zwycięstwa? Goście druga defensywa lidze gospodarze też całkiem całkiem chociaż za dużo nie strzelają w porównaniu do dzisiejszych gości ale.. patrząc na statystyki ostatnich meczy między tymi drużynami to gości wszystkie mecze wygrali a tylko w 1 meczu na 3 padło mniej niż 4 bramki ponadto obie drużyny są w stanie zawalczyć o play-off więc ja liczę że nikt tutaj nie będzie kombinował i pierwsza bramka otworzy strzelanie w tym meczu. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LM - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dynamo Kijów - Sturm Graz
Typ: X2
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w 3 rundzie kwalifikacji do LM. Dynamo Kijów, które z wiadomych względów nie rozgrywa spotkań o stawkę w poprzedniej rundzie przeszło Fenerbahce. W pierwszym meczu na stadionie w Łodzi - tutaj rozgrywa swoje domowe spotkania Dynamo - Fenerbahce miało ogromną przewagę (6:0 w celnych strzałach) lecz nie potrafiło wykorzystać swoich szans i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W drugim spotkaniu w Turcji pierw na prowadzenie wyszło Dynamo w 57min. W 70 minucie gospodarze nie wykorzystali karnego lecz w 89 min udało im się strzelić gola i doprowadzić do dogrywki, w której znów na prowadzenie wyszedł zespół z Kijowa i nie pozwolili sobie wydrzeć zwycięstwa do końcowego gwizdka. Teraz kilka słów o gościach dzisiejszego pojedynku. Sturm Graz w poprzednim sezonie zagrało w fazie grupowej LE po 10 latach przerwy występów na tym etapie europejskich rozgrywek. Sturm Graz rozpoczął już rodzime rozgrywki. Pierw w Pucharze Austrii rozgromili Rothis 0:6. Następnie w spotkaniach ligowych zremisowali na wyjeździe z Wolfsberger 1:1 a ostatnio u siebie ograli obecnego mistrza kraju Salzburg 2:1. Po takim zwycięstwie morale oraz atmosfera w zespole jest na pewno bardzo dobra. Liczę, że klub z Austrii pójdzie za ciosem i z Łodzi będzie chciał wyjechać z korzystnym wynikiem a kurs na to, że Sturm Graz dziś nie przegra daje spore value.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Dyscyplina: Piłka nożna - LM - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: M.Haifa vs Apollon
Typ: 1 / -3,5 (Haifa wygra i poniżej 3,5 gola w meczu)
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Maccabi sprawiło sporą niespodziankę pokonując w poprzedniej rundzie kwalifikacji Olympiakos. W meczu u siebie prowadzili grę i stworzyli więcej sytuacji, ale nie mieli skutecznej recepty na dobrze broniących Greków. Wyrwali remis dopiero w ostatniej akcji meczu i do Pireusu jechali w roli underdoga. Tym większe wrażenie robi rezultat jaki osiągnęli pokonując mistrza Grecji aż 4 bramkami na jego terenie. Ten dwumecz sugeruje, że lepiej czują się w kontrataku i szybkiej piłce, aniżeli z piłką przy nodze rozgrywając ataki pozycyjne

Stawiam oczywiście na drużynę z Izraela, jednak z wyżej wymienonych względów, nie spodziewam się strzelaniny w pierwszym meczu. Apollon na pewno podejdzie z respektem do rywala i raczej będą wypatrywać swoich szans w meczu u siebie. Jeżeli tylko uda im się nie stracić szybko gola, to powinni siedzieć za podwójną gardą i bronić głęboko na własnej połowie. Nawet gdy będą przegrywać jedną bramką, to nie powinni ruszyć do huraganowych ataków, bo przecież czeka ich rewanż w Limassolu.
Natomiast nie są aż takim monolitem jak Olympiakos i z pewnością gospodarze będą mieli swoje szanse i liczę, że strzelą 1-2 gole wygrywając mecz.
Under - 3.5 wydaje się bezpieczny, a mocno podbija kurs, dlatego zdecyduje się zagrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom