>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 29.10.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 29. Października



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 552,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie : Rangers - Lech
Typ : Lech over 1.5 gola
Kurs : 3.85
Bukmacher : Fortuna
Analiza :



Po w miarę wyrównanym meczu w Poznaniu przeciwko Benfice śmiało można powiedzieć że gra Lech swoją piłkę. Mam na myśli ofensywny styl z chęcią gry do przodu bez żadnych spekulacji typu bronimy i może uda się ugrać korzystny wynik. Myślę że zarówno trener Żuraw jak i sami zawodnicy znając swoje dobre i słabe strony doskonale wiedzą że jakiekolwiek próby zmian w taktyce i stylu gry na bardziej ostrożny przyniosłyby odwrotny od zamierzonego skutek czyli i tak traciliby gole a niekoniecznie potrafili zdobywać. Myślę że i w dzisiejszej potyczce zagrają Poznaniacy tak jak do tej pory czyli odważnie z chęcią zdobywania bramek.

Dzisiejszy przeciwnik na pewno słabszy od Benfiki , jednak grający w domu i prezentujący podobny ofensywny styl jak Lech.
Rangers nie przegrało od 15 -stu spotkań licząc rodzimą ligę jak i eliminacje LE a aż w 12 - stu z nich nie straciło gola.
Owszem większość tych meczy tak jak wspomniałem to słabe własne podwórko niemniej jednak tak mała liczba straconych bramek budzi respekt. W pierwszej kolejce LE ograli Szkoci na wyjeździe Standard Liege (2:0) i dzisiaj też raczej ruszą do przodu. Ewentualna wygrana z Lechem postawiłaby ich w super komfortowej sytuacji w walce o grupowy awans. Dlatego spodziewam się otwartego spotkania z ich strony co powinno z kolei ułatwić Lechowi zdobywanie goli.
Nie podejmę się wytypowania wyniku tego meczu gdyż uważam w tej chwili obydwie ekipy za zbliżone poziomem i stylem gry.


Lech w lidze i Lech w pucharach jak widać to dwie różne drużyny. Trzymam się tego że we wszystkich pucharowych potyczkach w tym sezonie a było ich 5 zdobywała nasza drużyna więcej jak jednego gola. Owszem jak widać przeciwnik gra uważnie w tyłach ale skoro można było strzelić dwie bramki Benfice , to być może zdoła Lech utrzymać tę serię tez w Glasgow. Nie będzie to łatwe ale możliwe do zrealizowania. Myślę że chcąc wywieźć korzystny wynik będzie musiał Lech zdobyć więcej jak jedną bramkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : Sirius vs AIK Solna
Typ : AIK wygra / obie strzelą
Kurs : 4.50
Bukmacher : ETOTO

Mecz który praktycznie nie ma żadnej wagi , chociaż gdy popatrzymy na tabelę to Sirius jest na miejscu 7 z 35 punktami na koncie i ma jeszcze szanse na podium bo ma zaledwie 5 punktów straty choćby np do drugiego Norrkoping ale z drugiej strony forma jaką prezentuje Sirius jest daleka od ideału bo ostatnie 5 meczy to 3 porażki i 2 zwycięstwa i bramki 7 zdobytych i 11 straconych co chyba samo mówi za siebie że dla Sirius mógłby się ten sezon już zakończyć , z kolei AIK jeszcze nie tak dawno był na miejscu barażowym ale chłopaki wzięli się mocno do pracy i ostatnie np 5 kolejek to 4-1-0 i bramki 10 zdobytych i zaledwie 3 stracone , patrząc na to to idę w stronę gości , druga sprawa to H2H gdzie pokazuje iż Sirius od 3 sezonów jeszcze nie wygrał ani jednego spotkania z AIK ba nawet nie zdołał zremisować , wszystkie mecze przegrali zarówno u siebie jak i na wyjazdach , ale żeby nie było tak tragicznie to liczę że w tym meczu uda im się zdobyć przynajmniej jednego gola , 6 ostatnich meczy u siebie w tym sezonie pomimo iż nie zawsze wygrywali to jednak przynajmniej gola udawało im się strzelić stąd daję wygraną AIK i obie strzelą przy super wysokim kursie !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie : Rangers - Lech
Typ : 1/bts/TAK
Kurs : 2.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Rangersi

-16 spotkań w tym sezonie 14 zwycięstw,2 remisy,0 porażek
-od odpadnięcia z Bayerem Leverkusen w 1/8 pucharu L.E./sierpień/ i od 4 marca w lidze nie przegrali meczu
-4 mecze w pucharach,4 wygrane i tylko 1 stracony gol
-ostatnie 5 spotkań wygranych 1.10.2020r 2-1 z Galatą i ostatnie-4 razy zwyięstwo po 2-0/obojętnie dom,czy wyjazd/,miedzy innymi ze St.Liege i Celtikiem-
-mocna defensywa ,ale trafili na Lecha

Lech
-27 spotkań Poznaniaków na wyjeździe ze zdobytym przynajmniej 1 golem
-w lidze słabo,nadrabiają za to w pucharach,wygrali wszystkie 3 mecze w L.E. na wyjeździe 3-0,5-0 ,2-1
-u siebie potrafili strzelić 2 gole faworytowi grupy Benfice

Dodatkowym motywatorem jest kasa 190 tys euro za remis i 570 za wygraną.
Może nie wygrają,ale bramki powinni jakieś strzelić,może nawet więcej jak jedną,po przerwie na reprezentację w lidze 1 remis i 2 porażki,straconych 7 goli i 4 z Benficą.
Liczę,że pójdą na żywioł i będzie hokejowy wynik,jak wygra Lech to będę się cieszył,jak przegra liczył kasę.
-

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie : Rangers - Lech
Typ : powyżej 4,5 kartki żółte
Kurs : 1,87
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Zawodnicy Lecha Poznań jada na trudny teren do Szkocji a dokładnie do Glesgow gdzie te miasto zyje tylko pilka nozna kibice jak i pilkarze tego zespolu to ludzie o wysokich temperamentach agresywni waleczni. Tam nikt z zawodników Rangers nie odpuści na metr zawodnikowi z Lecha, w trakcie meczu beda nerwowe sytuacje prepychanki itd. Nie dziwi mnie ze bedzie nerwoow, tak jak napisał kolega wyżej maja o co grać a dokładnie KASA . Za zwyciestwo jest 570 tyś euro wiec ta pule obie ekipy beda chciały zgarnać w d\sztabie całym bedzie napięcie i nerwowka aby zgarnąć tą pulę. W ostatnim meczu Rangersów z St. Lige było az 7 zółtych kartek w meczu Lecha z Benfika faktycznie było tylko dwie i to dwie zdobyta przez zawodników Kolejorza. Trzecm atutem na zakłady z kartkami jest sędzia z Estonii sprawdzałem go właśnie w statystykach jezeli chodzi o kartki i jest to sędzie kartkowy, potrafi nawet szybko wyciągnąć czerwona kartkę. Kurs 1,87 duzy, myślę że jutro przed gwizdkiem o 21 kurs już bedzie nie wiecej niz 1,75 . Wiec zapraszam Was do gry !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +42
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Kovo mężczyzn
Godzina: 7:30
Mecz: Woori vs Samsung Bluefangs
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: etoto
Analiza:

Ponownie przeszedłbym obok typu obojętnie gdyby nie kurs. Etoto moim zdaniem przesadziło, w żadnym wypadku słabiutko grające Woori nie powinno być faworytem. Alexandre Ferreira gra naprawdę słabo, jest obecnie najgorszym obcokrajowcem w lidze. Po drugiej stronie Bartosz Krzysiek, który dla odmiany jest najlepszy. Najlepiej punktujący zawodnik po dwóch kolejkach. Niby nic, ale pokazuje to jak Samsung polega na jego grze. Nie uważam, żeby to był łatwy mecz, ale Woori prezentuje się fatalnie szczególnie w dwóch ostatnich spotkaniach z Hyundai Skywalkers (0:3) i KB Stars (1:3). Ferreira nawet nie był w nich najlepszym zawodnikiem swojego zespołu, a jak wiadomo - od przyjezdnych wymaga się najwięcej. Żadna formacja nie prezentuje się tam chociażby poprawnie. Samsungi z bilansem 1-2 zajmują trzecie miejsce od końca, ale tak można ocenić ich potencjał. Mimo wszystko w każdej statystyce (oprócz bloku, tam na remis) powinni przeważać. Jeżeli Bartek znowu zaliczy mecz około 40-punktowy to nie powinno być problemów z wygraną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:35
Spotkanie: Trefl Sopot - Szczecin
Typ: Szczecin więcej niż 75,5 pkt.
Kurs: 1,88
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Wracając do wczorajszego meczu we Włocławku, aż takiej mizernej postawy Anwilu się nie spodziewałem... Jeśli chodzi o dzisiejszy typ to jest on trochę na przełamanie. Jak wszyscy wiemy, cały sport w tym sezonie jest nieprzewidywalny, zupełnie inny. Trefl 23 października w meczu u siebie został rozgromiony przez średniaka z Gliwic różnicą 30pkt, 3 dni później Trefl rozgramia prawie 30 punktami będących w dobrej formie torunian. Szczecin za to przegrywa prawie 40 punktami w Ostrowie. Takie rzeczy się nie dzieją normalnie. Myślę, że w dzisiejszym meczu też coś się wydarzy i nie będzie to taki łatwy mecz dla Trefla na jaki wskazują bukmacherzy. Szczecin dwie porażki z rzędu, plus blamaż w Ostrowie. Muszą dzisiaj się spiąć aby zamazać plamę i zdołają zdobyć około 80 pkt.

88
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: FC Antwerp - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham i obie strzelą
Kurs:
2,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami 2 kolejka w Lidze Europy. W pierwszej kolejce Antwerp wygrał na wyjeździe 2:1 z Ludogorets choć przegrywali już 0:1 natomiast Tottenham wygrał u siebie z LINZ 3:0 pewnie.
Antwerp coraz lepiej gra w lidze Belgijskiej, zajmują Oni 1 miejsce z 4 zwycięstwami z rzędu. Uważam, że u siebie mają szansę strzelić bramkę przeciwnikom.
Jeśli chodzi o Tottenham to ich gra jest nieco szarpana i uważam, że jeśli grali by przez 90 minut w pełni skoncentrowani to nie byli by na 5 miejsce w lidze Angielskiej a liderem ( mowa tutaj o meczach z Newcastle i West Hamem, oba remisy).

Uważam, że Tottenham jest faworytem w tym spotkaniu i powinni sobie poradzić z rywalem średnim co by nie powiedzieć ale jeśli już Tottenham prowadzi często zdarza im się rozluźnienie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - 1 Liga Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Orebro
https://s5.sir.sportradar.com/fortuna2/pl/match/m27369480

Typ: Frolunda
Kurs: 1,8

Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Cześć , to mój 1 typ dnia, więc w razie w proszę o wybaczenie, a chcę się z wami podzielić , bo też korzystam z waszych typów. Do brzegu. Indianie z Gotheburga, to drużyna która w domu u siebie jest naprawdę mocna, na ostatnie 10 spotkań u siebie z Orebro , 10 wygrali i tylko 1 po dogrywce, dodatkowo gospodarze, mają drugą defensywę w lidze po Vaxjo. Frolunda to mistrz hokejowej Ligi Mistrzów sprzed roku, więc nie jest to drużyna anonimowa, co roku są w czołówce Ligi i co sezon sa mocni u siebie. Jak ktoś chce bezpieczniej to wygrana po dogrywce 1,47 , ale to już typ poza konkursem. Myślę że kurs 1,8 jest warty ryzyka.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +181
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League Snooker 2020
Godzina: 18:30 CET
Spotkanie: John Higgins - Martin Gould
Typ: John Higgins
Kurs: 2.37
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Higgins kontynuuje dobrą formę z poprzedniego tygodnia, gdzie w English Open zatrzymał się dopiero w półfinale na Trumpie (4-6), a aż do ostatnich 3 frejmów tego meczu wyglądał jak faworyt turnieju bo grał świetnie. Niestety dla Szkota w najważniejszych partiach półfinału podarował rywalowi trochę szans i Trump z tego skrupulatnie skorzystał odwracając mecz z 3-4 na 6-4. Na szczęście dzisiaj ma w grupie dużo mniej wymagających rywali. Już zdążył do zera odprawić Clarke’a, czyli sensację niedawnych MŚ. Teraz na jego drodze staje Gould, który dzisiaj dał sobie wyrwać pewną wygraną z Fordem zaprzepaszczając prowadzenie 2-0, a skończyło się remisem 2-2. Z rozpędzonym Higginsem przewiduje jeszcze większe problemy. Dla mnie Szkot jest mocnym faworytem tego meczu.

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: CSKA Moskwa - Dinamo Zagreb
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.50
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Oba zespoły underowo zaczęły rozgwyki w fazie grupowej LE. CSKA zremisowalo z Wolfsbergerem 1:1 na wyjedzie 1:1 a Dinamo podzielilo sie punktami po bezbramkowym spotkaniu z Fayenoordem na własnym terenie. Obiekt w Moskwie to gorący teren a drużyna CSKA u siebie to zupełnie inna ekipa, grająca duzo bardziej agresywnie niż w meczach wyjazdowych. Gospodarze są faworytem co jest całkowicie zrozumiałe ale gości stać na bramkę a kto wie może nawet na dwie. Spodziewam się otwartego spotkania z wieloma akcjami i w mojej ocenie ten over ma spore szanse na wejście a kurs bardzo przyjemny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Glasgow Rangers - Lech Poznań
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Podoba mi się typ użytkownika kamasutra10 na over 1,5 gola Lecha, a teraz kurs na ten typ jest jeszcze wyższy(u Lecha jest trochę kontuzji) i pomimo osłabień Lecha uważam, że można to zagrać. Oprócz tego typu podoba mi się również typ na rzut karny w meczu. Lech Poznań grał bardzo widowiskowo w eliminacjach do Ligi Europy. Pierwsze spotkanie w fazie grupowej z Benficą pokazało, że z naprawdę mocnymi rywalami Lech nie ma zamiaru się cofać grając na bezbramkowy remis tylko grają swoje, czyli odważnie, próbując stwarzać sobie okazje. Taka taktyka nie dała punktów w meczu z Benficą, ale dała dwie strzelone bramki i Lech pozostawił po sobie dobre wrażenie. Z Glasgow Rangers też trzeba zagrać odważnie, pasywna obrona nie zda egzaminu. Według mnie zobaczymy tutaj otwarty mecz, w którym sporo będzie się działo, a co za tym idzie będzie szansa na rzut karny. W spotkaniu Lecha z Benficą rzut karny był już podyktowany właściwie na samym początku i widzę duże szanse na to, że w tym meczu też zobaczymy karnego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - PAOK
Typ: PAOK WYGRA
Kurs: 5.00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Granada ostatnio jest prawie bezbłędna, ale prędzej czy później złapie zadyszkę, bo gra na kilku frontach rzadko kiedy przechodzi na dłuższą metę w takich drużynach. W ostatnim sezonie też mieli niezły początek, ale później przyszła chwilowa zadyszka. Czy będzie miała miejsce od dzisiejszego meczu? Być może, tym bardziej że PAOK też będzie zdeterminowany do punktowania po rozczarowującym remisie z Omonią. Kursy na gości dość mocno spadły, spodziewam się nieoczywistego wyniku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Glasgow Rangers - Lech Poznań
Typ: powyżej 10,5 RR
Kurs: 1,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 2. kolejka Ligi Europy, nasz jedynak w Europie Lech Poznań pojechał do spotkanie do Szkocji. Faworytem są gospodarze, ja już nie raz powtarzałem, że unikam grania przeciwko swoim drużynom i jeżeli już gram takie spotkanie to staram sie szukać innych opcji niż tradycyjne 1x2, a w tym spotkaniu postanowiłem przyjrzeć się rzutom rożnym. Kolejorz od dłuższego czasu kojarzy mi się właśnie z ekipą, której sposób gry sprzyja nabijaniu sporej ilości cornerów, dzisiaj pewnie będą mieć mniej od Rangersów, bo to raczej oni będą prowadzić grę, ale kilkukrotnie na pewno wyjdą z kontrą, zresztą patrząc na Lecha w tym sezonie w pucharach nie sądzę, żeby trener Żuraw pojechał postawić autobus w Glasgow, raczej postawi na ofensywny styl. Teraz trochę statystyk, wybrałem tylko mecze, które oba zespoły grały w eliminacjach oraz już 1. kolejce grupowej Ligi Europy. Najpierw będzie ogólna liczba rzutów rożnych, a w nawiasie cornery nabite tylko przez Rangers oraz Lecha. Szkoci rozegrali do tej pory 4 mecze i kolejno zdobyli w nich 12 (8), 9 (5), 12 (6) i 11 (5), natomiast Lech swoją grę zaczął rundę wcześniej stąd 5 spotkań, w których padło 7 (6), 8 (5), 6 (3), 11 (3) oraz 15 (5). Widać, że rożnych więcej jest w meczach dzisiejszych gospodarzy i tak jak wspomniałem na początku to pewnie oni będą głównie prowadzili grę, ale Lech też na pewno coś od siebie dołoży, liczę, że linia 11 cornerów powinna zostać pokryta, ciekawie też wygląda zakład na minimum 5 rożnych Lecha po kursie ponad 2, ale wydaje mi się jednak, ze ogólna linia meczowa jest bezpieczniejsza i dlatego wybrałem tą opcję.

95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica - St. Liege
Typ: 1/+1,5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Benfica wygrała pierwszy mecz w LE z Lechem Poznań (2:4) a następnie wygrali w lidze z Belenenses (2:0). Ogólnie Benfica ma passę 6 zwycięskich spotkań z rzędu w tym 5 zwycięstw na boiskach ligowych, dzięki czemu są liderem w Primeira Liga z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 15:3. St. Liege z kolei przegrało swój pierwszy mecz w LE z Rangersami (0:2). Ostatni mecz ligowy z St. Truiden także zakończył porażką (2:0). St. Liege w swojej lidze zajmuje 5 miejsce z bilansem 5-3-2 oraz bramkami 13:9. Dziś liczę, że Benfica wygra z osłabionym St. Liege, gdzie nie zagra 6 zawodników, którzy zostali w kraju.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom