>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 28.09.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 28. Września


1632052668795.jpeg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet
- Fuksiarz


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt – Sheriff Tiraspol
Typ: over 3.5 bramki Real Madryt
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Dlaczego tutaj ma nie być wysoko i pewnie…zacznijmy od tego goście to absolutny debiutant i to już będzie widać na boisku, kadrowo, fizycznie to nie ten poziom, jedyne co im pozostaje to zaangażowanie ale to nie wystarczy. Co prawda sprawili sensacje ogrywając Szachtar ale Ukraińcy zagrali tak jakby im się nie chciało, wszystko w ich wykonaniu było tak wolne że aż nie dało się tego oglądać, a mimo to w drugiej połowie stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Tutaj też ekipie Sheriffa nie pomoże swoje boisko. Real Madryt to inna ekipa która ma niesamowite parcie na bramki, to jest Liga Mistrzów czyli ich rozgrywki i tutaj nie będzie żadnego oszczędzania Benzema chce ładować bramek ile wlezie a w formie jest, Vinicius to samo ta gra w ofensywie Realu się klei, do tego to jest pierwszy mecz tej ekipy w Lidze Mistrzów na Santiago od ponad roku a kibice przyjdą tutaj po festiwal bramkowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +5
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
DYSCYPLINA: piłka nożna
GODZINA: 16
SPOTKANIE: Skra Częstochowa – Lech Poznań
TYP: Lech handicap -3,5
KURS: 5,20
BUKMACHER: Betfan
ANALIZA:

Mecz, którego gospodarzem jest Skra, ale zostanie rozegrany w Poznaniu na Stadionie Miejskim, więc Lech zagra u siebie przed swoimi kibicami. Kolejorz to lider Ekstraklasy. Ostatnio zaliczył wpadkę w Białymstoku, ale trzeba powiedzieć jasno, że przyjemnie się ogląda grę Kolejorza. W kapitalnej formie jest Amaral i Ishak. Dobrze do drużyny wprowadzili się Na Loua i Rebocho. Maciej Skorza ma naprawdę bardzo szeroką kadrę i nawet jeśli w tym meczu zagrają zmiennicy to jakość zostanie podtrzymana. Skra natomiast to bardzo przeciętna drużyna. Beniaminek I ligi na ten moment zajmuje 11. miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Nie ma w tej drużynie gwiazd. Ostatnio Skra przegrała 4:0 na stadionie Widzewa. W tym spotkaniu pewne zwycięstwo Lecha jest obowiązkiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Liverpool
Typ: over 12,5 RR
Kurs: 3.30
Bukmacher: fuksiarz
Analiza:

Liverpool bardzo efektownie i efektywnie rozpoczął sezon 2021/2022. W 6/8 meczach strzelał dokładnie 3 bramki. Jedynie mniej strzelili z Chelsea tylko jedną oraz z Burnley dwie bramki. A to oznacza, że ofensywa drużyny Kloppa bardzo dobrze się spisuje stwarzając sobie wiele okazji podbramkowych. Konsekwencją wielu stwarzanych sytuacji są też nabijane rożne. Uwaga! Liverpool patrząc tylko na 8 meczy w tym sezonie robi średnio 11,2 RR/mecz. Nie ma znaczenia czy u siebie czy na wyjeździe. Patrząc na ostatni mecz Liverpoolu z Milanem byłem zaskoczony jak drużyna z Włoch została zepchnięta na swoją połowę. Włosi zrobili w pierwszej połowie dwie kontry i udało sie im strzelić dwie bramki, a tak to nie istnieli. Liverpool musiał odrabiac straty, a to tylko powodowało nabijanie rożnych.. ich licznik w tym meczu skończył się na 15. Ostatnie mecze to goście sami pokrywali linie 9,10 czy 11 rożnych. Teraz kilka słów o Porto, które obiecująco wyglądało w starciu z Atletico wywożąc stamtąd 1 pkt. W pamięci mam starcie Porto w zeszłym sezonie z Chelsea w ćwierćfinale gdzie u siebie jak i na terenie Chelsea, drużyna z Portugalii nabiła po 9 rożnych. W 2018 i 2019 obie drużyny spotkały się w 1/8 finału i ćwirćfinale Ligi Mistrzów w tych 4 meczach Porto średnio zrobiło 5 RR/mecz. Aktualna dyspozycja Liverpoolu oraz historia pokazująca, że Porto nie miało problemów z nabijaniem rożnych w meczach z Angielskimi drużynami, skłaniają do postawienia na over rożnych w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: atp san jose
Godzina: 2+30
Spotkanie: fognini - nakashima
Typ: fognini
Kurs: 2.5

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziwi mnie trochę takie zestawienie kursowe, moim zdaniem buki trochę poniosło z kursami w stronę Nakashimy, miał on tam jakieś swoje momenty formy, ale bez przesadyzmu. Fognini wcale nie musi serwować mocno, żeby punktować, a technicznie jest zawodnikiem lepszym o niebo. Zwłaszcza powinno to być widoczne w gemach, w których będzie return w grze - nieważne czy jakaś przebitka na uwolnienie czy bezpośrednie poszukiwania winnerów - Fognini ma lepsze obie strony od Nakashimy, a jedyny gorszy aspekt mimo wszystko stanowi serwis. Nakashimy potrafi wprowadzać piłkę nieco mocniej i kropka. Tu się kończą jego atuty w zestawieniu z Włochem, który ma lekkie problemy z koncentracją, ale jak go nie wytrąci nic randomowego to jest duża szansa, że po prostu skosi Brandona w 2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leipzig - Club Brugge
Typ: Nkunku strzeli w 1. połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Piłkarze z Lipska dają się w ostatnim czasie poznać z dobrej strony jeśli chodzi o bramki strzelane na własnym stadionie. Trochę powoli zaczyna to przypominać zespół za czasów Timo Wernera, chociaż ten ostatni w Chelsea niespecjalnie zdobywa bramki. Ale też nie jest tam liderem teamu takim, jakim był w Lipsku. Tutaj zaś w ostatnim czasie dużo bramek strzela Francuz Christopher Nkunku. To on właśnie oddał jedyne trzy celne strzały w szalonym meczu przeciwko Manchester City, które zamienił na bramki, przegrywając 6:3. On też zdobył dwa gole w wygranym przed trzema dniami 6:0 spotkaniu przeciwko Hertha Berlin. W obu wymienionych spotkaniach po raz pierwszy trafił w pierwszej połowie. Lipsk dzisiaj podejmuje stosunkowo łatwego rywala, tak przynajmniej wynika z różnic kursowych. Myślę więc, że Nkunku będzie w stanie dołożyć kolejne trafienie, a jako że lubi strzelać w pierwszej połowie, to zawężam typ na jego bramkę właśnie do pierwszych 45 minut gry.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1139
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - M.City
Typ: Messi asystuje przy golu
Kurs: 3.75

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wydaje mi się że kiedy ma się nie przełamać jak nie z City, powinien zagrać od początku meczu więc będzie kreował grę, podawał do Neymara i Mbappe co może skończyć się asystą a kurs jest zachęcający do grania.
Mam taką czutkę że Messi asysta a Neymar gol, ciekawe czy się sprawdzi, ja gram tą asystę po takim kursie i cudach w piłce nożnej to wszystko jest możliwe a na pewno asysta Messiego.

z fartem...

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, kwalifikacje do Scottish Open
Godzina: około 17:00
Spotkanie: Barry Pinches -Jordan Brown
Typ: Pinches
Kurs:4,75
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Mecz do 4 wygranych frejmów (best of 7). Powodem mojego typu jest przesadne, w mojej ocenie, faworyzowanie Browna przed tym meczem. Pinches ostatnio rzeczywiście zanotował 2 bardzo złe rezultaty, najpierw przeciwko Xu Si oraz potem przeciwko Tian Pengfei, ale również Brown nie pokazuje swojej nie tylko wysokiej, ale nawet dobrej gry i również obecnie notuje serię 2 porażek.
51-letni Anglik Pinches (ranking 99) ma za sobą, 29 lat profesjonalnej kariery. Najwyższy ranking w karierze.osiągnął w 2006 roku - miejsce 18. Od tego czasu systematycznie tracił pozycję, choć jeszcze w latach 2008-2012 wydawało się, że może wrócić do rywalizacji na najwyzszym poziomie. Ostatecznie w ostatnich latach dwukrotnie tracił profesjonalny status, ale szybko go odzyskiwał przez kwalifikacje w Q-School. Ten sezon zaczął przeciętnie, ale w ostatnim miesiącu było gorzej. W 6 rozegranych meczach zanotował 1-2-3, frejmy 8:16, brejki 50+ - 6 (1 na 4 frejmy), w tym 1 setkę (1 na 24). Zremisował z Page'm (rank. 108) i z Vafaei (rank. 40), wygrał z Lisowskim (14) 3:2, przegrał z Day'em (26) 1:3 i przeciwko Xu Si (95) niespodziewanie gładko, bo 0:3. Tydzień temu pokonał go Tian Pengfei 0:4 (r. 53). Średni ranking jego rywali to 56. Obecnie notuje serię 2 porażek bez wygranego frejma i bez brejka 50+.
34-letni gracz z Irlandii Północnej Brown (ranking 37) ma za sobą 4 lata profesjonalnej kariery. Obecny jego ranking jest najwyższy w karierze. Zawdzięcza go sensacyjnemu zwycięstwu w Welsh Open w zeszłym sezonie, notabene w mojej opinii jak nabardziej zasłużonemu i to właśnie turniejowe zwycięstwo daje mu 2/3 jego punktów w rankingu (70.000 punktów). Przedtem i potem Brown nawet nie zbliżył sie do podobnej formy i rezultatów. Słabo zakończył poprzedni sezon. W obecnym zagrał 7 meczy: 3-2-2, frejmy 15:13, zanotował 8 brejków 50+ (1 na 3,5 frejma), w tym raz setkę (1 na 28 frejmów). Miał znacznie słabszych rywali niz Pinches, bo ich średni ranking to 75. Przegrał 2 ostatnie mecze: przeciwko Maguire'owi (rank. 9) 0:3 i przeciwko Carty'emu (r. 71) 2:4.
Statystyki H2H notują 2 mecze w latach 2009-2020: 1-0-1 (4:2, 3:4)
Podsumowanie: mój wybór jest związany z przesadnie pesymistyczną wyceną szans Pinchesa. Ten mecz będzie prawdopodobnie trudny do oglądania, bo zapewne zabraknie wysokich brejków, za to dużo będzie w nim urwanych podejść i gry defensywnej, wręcz destrukcji. Świadomej gry defensywnej należy spodziewać się szczególnie po stronie Pinchesa. Jego rywal Brown gra bardziej ofensywnie, ale z racji często prezentowanych ograniczeń, będzie zostawiał łatwą grę rywalowi, albo mniej lub bardziej szczęśliwie cofnie się do defensywy. Jednak w mojej ocenie gra defensywna wychodzi mu gorzej niż Anglikowi. Decydująca dla mojego typu będzie skuteczność wbijania bil przez Pinchesa. Oglądałem jego mecz przeciwko Tian Pengfei i choć dziwnie to będzie Wam czytać, uważam, że on ten mecz (przegrany 0:4) mógł wygrać. Nieustannie grillował Chińczyka dobrymi lub bardzo dobrymi odstawnymi, często były to pozycje snookerowe i w efekcie prowokował liczne błędy rywala. Niestety, gdy Pinches dostawał szansę na punktowanie, świetnie przez siebie wypracowaną, to haniebnie pudłował mniej lub bardziej proste (na profesjonalny poziomie) bile. Jeśliby się to kiepskie wbijanie miało dzisiaj powtórzyć to ta analiza i ten kupon jest gówno wart. Drugim założeniem dla mojego typu jest to, że Brown ma mniejsze kwalifikacje techniczne niz Tian Pengfei i szanse, które zostawi Pinchesowi będą liczniejsze. S
tawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

Uwaga dodatkowa: wskazany typ wybrałem dlatego, że chcę zmaksymalizować mój zysk, w przypadku, gdy moje założenia okażą się trafne. Powodem publikacji tej analizy jest to, że w naszym konkursie mam w tym miesiącu bardzo wielki minus i chcę go poprawić. Ten typ jest kierowany do optymistów, zdeklarowanych hazardzistów i czytelników, w których tli się jeszcze nadzieja, że jestem w stanie pokazywać zwycięskie opcje. Ostrożniejszym polecam odstąpienie od obstawienia tego zdarzenia, albo postawienie na Pinchesa z handikapem. Jednak w tym ostatnim przypadku należy i tak liczyć przede wszystkim na skuteczne wbijanie bil przez starego, brzydkiego Barry'ego. Z racji regulaminowych nie podałem bukmachera noblebet, który oferuje kurs 5,15. Także betters i betcris oferują wyższą wycenę, bo 4,90. Kurs 4,75 znajdziecie też w etoto, pzbuk.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Manchester City
Typ: City win
Kurs: 2.48
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Drużyna PSG naszpikowana gwiazdami. Przed sezonem sam określałem tą ekipę jako dream team. Ostatni raz tak dobrą ekipę na papierze miała Barca za czasów Guardioli, a jeszcze wcześnie Galacticos. No i ta drużyna marzeń nie spełnia oczekiwań. Co prawda, nie przegrywa, ale punkty zdobywa w mękach (nawet ze słabymi drużynami). Ich styl gry totalnie mnie nie przekonuje. Z takim potencjałem mecz za meczem powinni już zamykać do przerwy, a tak się nie dzieje. Może dzisiejszy mecz będzie iskrą dzięki, której coś zaskoczy. Ale. Ja w to nie wierzę. Nie z dzisiejszym rywalem. City to bardzo dobrze poukładana drużyna, grają mądrze w piłkę. Mecze z weekendy uświadomiły mnie, że warto grać w stronę gości. The citizens nie dali żadnych szans Chelsea, grając na wyjeździe. Tak zneutralizowali The Blues, że ci nawet nie mieli jednej dobrej okazji na bramkę. Natomiast PSG w wwkend wygrana z Montpellier 2 bramkami jednak druga wpadła już w końcówce meczu. Jeszcze wcześniej wymęczone zwycięstwo z jedną ze słabszych na tamten moment drużyn ligi francuskiej - Metz. Dziś typuje dość pewne zwycięstwo gości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Manchester City
Typ: Manchester City (-1,5)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obydwie drużyny mierzyły się nie tak dawno, bo w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów. W półfinałowych pojedynkach lepsi okazali się podopieczni Guardioli, którzy pierw zwyciężyli w Paryżu 1:2 a następnie u siebie dopełnili formalności, pokonując PSG 2:0. Piłkarze z Paryża bardzo słabo radzą sobie w potyczkach z klubami z Anglii. Na 5 ostatnich spotkań potrafili wygrać tylko jeden mecz. City natomiast bardzo dobrze spisuje się, grając przeciwko klubom z Francji. Wygrali oni bowiem 4 poprzednie pojedynki przy imponującym bilansie bramkowym 10:1. Ponadto City nie poniosło porażki w 15stu kolejnych wyjazdowych spotkaniach Ligi Mistrzów, odnosząc w tym czasie aż 12 zwycięstw. Dziś stawiam na kolejne pewne zwycięstwo piłkarzy Pepy. PSG co prawda naszpikowane jest gwiazdami ale jak narazie nic z tego nie wynika. Są tam wielkie indywidualności ale nie ma drużyny. Remis 1:1 z Club Brugge w pierwszej rundzie LM, pokazał to bardzo dobitnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +79
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Szachtar - Inter
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj spróbuję pograć rzuty rożne. Spodziewam się bardzo intensywnego spotkania, a to z tego powodu, że obie ekipy w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania. W przypadku porażki z której z drużyn sytuacja zacznie się mocno komplikować. Inter podobnie jak Szachtar w lidze są w gazie co pokazuje ich obecna sytuacja w ligowej tabeli, ale mnie interesują rzuty różne.
Szahctar nabija ich całkiem sporo. W pierwszej kolejce przeciwko Sheriff nabili ich aż 17! co jak dla mnie jest to kosmicznym wynikiem. Dzisiaj jednak rywal jest kilka półek wyżej ale spodziewam się, że gospodarze będą atakować i klarować sobie sytuacje podbramkowe, a co za tym idzie pojawią się stałe fragmenty gry. W ostatnim spotkaniu ligowym Szachtar nabił 7 rzutów rożnych, lecz przeciwko Dinamo Kijów już zaledwie 2 ale był to finał o Superpuchar Ukrainy.
Inter na wyjeździe nie odpuszcza. Przeciwko Fiorentinie 8 rzutów rożnych, Sampdorii 4, Veronie 4 i Realowi Madryt również 4. Jak widać te liczby nie są tak kolosalne jak u przeciwnika, ale nie oznacza to, że Inter dzisiaj się zamknie na własnej połowie i będzie czekał na grę z kontrataku. Inzaghi zapewne ma zamiary tu atakować by wywieźć cenne trzy punkty. To samo tyczy się gospodarzy, którzy właśnie w spotkaniu domowym zmuszeni są zdobyć punkty aby liczyć się w dalszej rywalizacji o awans.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 2,9K

Adas_84.23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Ajax-Besiktas
Typ: Ajax Handicap -3
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Analiza na ten mecz będzie krótka dzisiejsi gospodarze ostatnio rozbijają rywali bardzo wysoko w lidze po 3 , 5 , a nawet 9 Do zera . W lidze mistrzów ostatnio ze Sportingiem 5:1 .

Besiktas zagra w Amsterdamie bez 14 swoich graczy głównie są to podstawowi zawodnicy więc przez krótki okres czasu nie da się przygotować na tak dobrze atakującą ekipę jak Ajax myślę że dziś Besiktas dostanie srogie lanie . Pozdro

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:45
Spotkanie : Ajax : Besiktas
Typ : Ajax powyżej 4.5 gola
Kurs : 3.90
Bukmacher : ETOTO

W tym spotkaniu chyba nie ma się co zastanawiać kto zwycięży , Ajax nie tylko w Eredivisie idzie jak burza ale również w pierwszym spotkaniu LM i to w meczu wyjazdowym wygrał z Sportingiem 5:1 , Besiktas dziś praktycznie wyjdzie w bardzo okrojonym składzie , możne powiedzieć że drugim garniturem bo kontuzji mnóstwo stąd też Ajax powinien nastrzelać ile się da a że skuteczność u nich na najwyższym poziomie to też liczę że przynajmniej 5 bramek nie będzie problemem tym bardziej u siebie na Johan Cruijff Arena , będą kibice mieli co świętować w Amsterdamie !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Sporting Lizbona
Typ: Dortmund i obie strzelą
Kurs:
3,15
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna

Borussia w pierwszej kolejce ligi mistrzów wygrała na wyjeździe z Besiktasem 2:1 natomiast Sporting u siebie został rozbity przez Ajax aż 1:5. W weekend Dortmund przegrał 0:1 z M'gladbach rozgrywając bardzo słabe spotkanie. W tym sezonie Dortmund traci praktycznie w każdym meczu gola. Sporting po porażce u siebie nie ma za wiele do stracenia i musi zbierać punkty na wyjazdach a dziś jest bardzo ciężki mecz w Niemczech.
Liczę, że Dortmund będzie chciał się zrewanżować za porażkę w lidze ale czy nie stracą bramki skoro strzelają im takie drużyny jak Besiktas, Union Berlin, Freiburg, Eintracht, Hoffenheim.
Liczę na dobre widowisko bo jednak Sporting to mistrz Portugalii i ma w swoim zespole zawodników na bardzo wysokim poziomie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Szachtar Donieck vs Inter
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)
Kurs: 1.77
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Przed nami pojedynek drużyn, które prawdopodobnie będą walczyć o drugie miejsce w grupie D. Real Madryt wydaje się być na ten moment poza zasięgiem, a i Sheriff Tiraspol może coś namieszać szczególnie u siebie. Wyniki pierwszych meczów pokazują nam, jakiej wagi jest to starcie i ewentualne zwycięstwo jednej ekip już na starcie stawiają przy ścianie przegrany klub. Celuje tutaj w kartki, ponieważ pojawi się zapewne wiele nerwów, dyskusji i spięć. Jako że sędzią tego widowiska będzie Istvan Kovacs, który od początku lubi sobie ustawić spotkanie i bardzo szybko rozpoczyna kartkowanie to nie wykluczona jest nawet czerwona kartka. W ETOTO ewentualna czerwień liczona jest podwójnie i mam nadzieję na ciekawy mecz w Kijowie. Szybcy zawodnicy po obu stronach barykady mogą sprawiać problemy obrońcom.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Chicago 2
Godzina: 19:30
Spotkanie: Brengle - Kontaveit
Typ: Powyżej 18.5 gema
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza: Kontaveit jest w niesamowitym gazie przez co kurs na jej zwycięstwo absolutnie nie jest do gry, bo wynosi 1.13 a wszystko to za sprawa rewelacyjnego występu w Ostravie gdzie przez cały turniej nie przegrala seta a mierzyła się z bardzo dobrymi zawodniczkami takimi jak Kvitova, Bencic czy Sakkari. Jest pewna często sprawdzająca się reguła czyli przegrana w pierwszym meczu kolejnego turnieju jeśli poprzedni się wygralo i gdyby dziś mierzyła się z kimś lepszym to można by było to rozważyć. Mimo wszystko uważam że będzie to bardziej wyrównane spotkanie niż sugerują to kursy. Brengle to nie jest ścisła czołówka światowego rankingu ale jest solidną tenisistką z kilkoma atutami po swojej stronie oraz sporym doświadczeniem, ponieważ w turniejach rangi WTA gra od wielu lat. Brengle pochodzi ze Stanów dlatego można powiedzieć że zagra u siebie Kontaveit musiała szybko się pakować i lecieć z Czech do Stanów, zmieniając przy tym klimat i strefę czasową co w jakimś stopniu musi się odbić na jej dyspozycji w tym meczu. Jeśli Brengle będzie serwować na swoim optymalnym poziomie to wyższe linie również mogą zostać pokryte, ja typuje bezpiecznie że minimum 19 gemow w tym spotkaniu zobaczymy, liczę na chociaż jeden zacięty set z 12 lub 13 gemami.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +539
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Ajax-Besiktas
Typ: Haller strzeli w 1 połowie
Kurs: 2.80
Bukmacher: STS
Analiza:
Wygląda na to, że Turcy przyjechali tylko po to żeby dostać lanie gdyż wiemy, że przyjadą mocno osłabienie w paszczę Holenderskiego lwa, Sam Haller ze Sportingiem strzelił aż 4 bramki i myślę, że strzelanie rozpocznie się już w pierwszej połowie, szczerze przed zaglądnięciem jaki kurs jest na to zdarzenie myślałem, że będzie niższy z czego się cieszę, nie ma co się rozpisywać więcej na ten temat i liczę na skuteczność. Powodzenia.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1226
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Liverpool
Typ: FC Porto powyżej 11 fauli
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na inaugurację LM piłkarze Porto postawili się drużynie Atletico Madryt ( 0:0 ). Wynik może nie jest niespodzianką ,ale 3:6 w żółtych kartkach + jedna czerwona oraz 14:21 w faulach na korzyść Porto jest "niezłym sukcesem" z ostro grającymi piłkarzami Simeone i mówi samo za siebie. Dziś spodziewam się również twardego boju - Liverpool nigdy nie przegrał na stadionie "Smoków", gospodarzy czekają 2 mecze z rzędu u siebie, a zwycięstwa mogą dać im komfortową sytuację przed serią spotkań rewanżowych.
Sędziuje Sergiej Karasev ( śr.4,25 żk ) - "Łysy" w zależności od dnia gwiżdże wszystko, albo wszystko puszcza. Mam nadzieję ,że gospodarze nie będą się przyglądać jak Liverpool strzela im kolejne bramki i na pewno powalczą. Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie Charlton Bolton
Godzina 20.45
Typ Charlton DNB
Kurs 2.15
Bukmacher etoto
Charlton miał walczyć o awans ale bardzo slabo rozpoczął sezon i dzisiaj doświadczony menager Nigel Adkins może walczyć o posadę. W 9 meczach Charlton zdobyl tylko 6 punktów. Bolton jako beniaminek w środku tabeli. W 9 meczach Bolton zdobyl 12 punktów. Liczę na przebudzenie mocniejszych kadrowo gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga Majstrów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Sporting Lizbona
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs:
2,93
Godzina: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie lubię obstawiać Ligi Mistrzów, no ale późna pora i nie pozostało mi już nic innego. Z serii wieczornych gier wybieram pojedynek w Dortmundzie pomiędzy Borussią, a Sportingiem Lizbona. Stawiam w tej rywalizacji na co najmniej 4 gole. Goście po porażce z Ajaksem 1:5 muszą zaryzykować i poszukać jakiś punktów na wyjeździe, co moim zdaniem będzie "wodą na młyn" dla miejscowych, którzy wykorzystają ofensywne ustawienie rywala. Miejscowi będą się chcieli pokazać przed swoją publicznością i zmazać plamę po porażce w M'gladbach w ostatniej kolejce ligowej po bardzo kiepskim meczu. Miejscowi na Signal Iduna Park rozegrali 3 spotkania i wszystkie wygrali, a co więcej w każdym padał wysoki over (5:2 Eintracht, 3:2 Hoffenheim, 4:2 Union), więc dlaczego akurat dzisiaj miałoby nie być podobnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom