>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 27.11.2022 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 27. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Hiszpania
Kurs: 2,42
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Przed nami hit fazy grupowej mistrzostw świata. Hiszpania zagra z Niemcami i przed turniejem ten mecz był reklamowany jako starcie, które przesądzi o pierwszym miejscu w grupie. Jednak Niemcy znacznie skomplikowali sobie sytuację porażką z Japonią i jeśli ta pokonałaby Kostarykę to podopieczni trenera Hansiego Flicka będą grali o być albo nie być w turnieju.
Hiszpania wygrała trzy ostatnie mecze. Najpierw pokonali 1:0 Portugalię i zakwalifikowali się do Final Four Ligi Narodów. Potem towarzysko ograli 3:1 Jordanię a w pierwszym swoim meczu w Katarze zademonstrowali swoją siłę i pokonali Kostarykę aż 7:0.
Poza tym Hiszpania nie przegrała 3 ostatnich meczów z Niemcami. Dwukrotnie padał remis 1:1 a w ostatnim starciu Hiszpania rozbiła reprezentację Niemiec aż 6:0.
Myślę, że i tym razem będą górą, szczególnie patrząc na postawę obu drużyn w pierwszym meczu Mundialu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Wygrana Niemiec
Kurs: 2.98
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Mistrzowie Świata z 2014 roku po niespodziewanej porażce w pierwszej kolejce rundy grupowej z Japonią teraz zagrają mecz o wszystko. Na ich nieszczęście po drugiej stronie barykady jest rozpędzona Hiszpania, która nie dała szans Kostaryce pokonując ją aż 7:0. Mimo wszystko, mam na uwadze przysłowie, które mówi, że "piłka nożna to taka dyscyplina sportu, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy", a dodając do tego na pewno niesamowitą motywację i myśl, że to spotkanie może wyrzucić naszych zachodnich sąsiadów z turnieju, uważam, że Niemcy dadzą radę Hiszpanii i po prostu z nimi wygrają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 552,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Rzut Karny - Tak
Kurs: 2.75
Bukmacher: STS

Analiza:


Śledząc dotychczasowe mecze od początku imprezy jedną z rzeczą jaka rzuca się w oczy jest sopra liczba rzutów karnych podyktowanych w turnieju. Pisząc te analizę (piątkowy przedmeczowy poranek ) w 16 -stu spotkaniach zostało podyktowanych 6 jedenastek ,a więc częściej jak co trzeci mecz ( 37.5 %). Wynika to przede wszystkim z zaleceń jakie otrzymali arbitrzy przed turniejem by wszelakie przejawy gry faul we własnym polu karnym , nawet najmniejsze dotychczas traktowane jako walka karać "wapnem". Do tego dochodzi VAR który w takiej sytuacji jest wykorzystywany masowo co pozwala na podjęcie decyzji kilkadziesiąt sekund po zdarzeniu lub później i dzięki któremu sędzia nie musi podejmować decyzji w ułamku sekundy pod presją nie będąc pewnym się do tego przyzwyczaić. Pod górkę zrobiono przede wszystkim zawodnikom drużyny broniącej którzy z rywalem muszą obchodzić się we własnej jedenastce jak z jajkiem.

Przechodząc do dzisiejszej potyczki zapowiada się ona pasjonująco z kilku względów. Już samo starcie Hiszpanii z Niemcami zawsze wzbudza emocje , tym większe jeśli dzieje się to na turnieju rangi MŚ , a zważywszy na sytuację w jakiej znaleźli się nasi zachodni sąsiedzi dramaturgia raczej gwarantowana. Hiszpanie dobrze wiedzą żę mogą wyrzucić z imprezy odwiecznego rywala i na pewno będą chcieli skrzętnie z tego skorzystać. Padły już tutaj dwa typy związane z tym starciem zgoła odmienne , ja nie skupiam się na wyniku choć uważam że Hiszpanie ograją rywala o czym wspominałem przy okazji analizy szans obu ekip w bezpośredniej konfrontacji oraz wygraniu rywalizacji w dziale poświęconym grupie E.

Podsumowując to wszystko o czym napisałem wyżej uważam że jest spora szansa na rzut karny w tym starciu. Niemcy mają nóż na gardle , zapowiada to bezkompromisową i twardą walkę często faul i dużo spięć w plu karnym zarówno jednej jak i drugiej drużyny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 321,1K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Niemcy powyżej 6.5 rożnych
Kurs: 4.00
Bukmacher: Superbet

Analiza:


Niemcy na musiku . Oj i to bardzo dużym musiku . Japonia pewnie wygra z Kostaryka i będzie miała 6 pkt. Hiszpanie wygrają z Japonią i też 6 pkt . Więc Niemcy w tym meczu po prostu muszą atakować. Umieją bić dużo rożnych, nie raz nabijali dwucyfrowki . Uważam że w tym meczu też nabija cornerow całkiem sporo . Podejrzewam że dużo będą grać skrzydłami. A jeśli długo wynik będzie dla nich niekorzystny to zapewne w końcówce zacznie się masowe wrzucanie piłek w pole karne, które niejednokrotnie skończy się rzutem różnym . Można pokusić się też o over 7.5 r.r

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 193,4K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Hiszpania wygra, powyżej 2.5 goli i powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.50
Bukmacher: fortuna

Analiza:
NIemcy są w ciężkiej sytuacji, ponieważ aby wyjść z grupy muszą wygrać ten mecz. Hiszpanie też nie mogą odpuścić tego meczu ponieważ pozostaje im jeszcze mecz z Japonią którzy pokonali Niemców. Mecz powinien być bardzo ofensywny ponieważ Niemcy nie mają co kalkulować i będą musieli atakować, przez co będą się odkrywać. Myślę że obie dróżyny strzelą gole z tym że Hiszpania strzeli ich więcej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chorwacja - Kanada
Typ: Kanada wygra i strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Bardzo mi się podobała gra Kanadyjczyków w pierwszym meczu. Zespół typowany zasadniczo do bycia outsiderem, pokazał się ze świetnej strony w spotkaniu przeciwko Belgom. Szesnaście strzałów plus pięć zablokowanych - tego z pewnością nikt nie przewidywał. Tymczasem czeka ich w mojej ocenie łatwiejszy mecz, z Chorwacją. Ci ostatni z Marokiem niewiele pokazali. Cztery strzały, z czego dwa w światło bramki i żadnego nie zamienili na gola. Myślę, że Kanada wykorzysta dziś z pewnością wysokie morale jakie panuje w zespole i pokusi się o zwycięstwo,strzale

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chorwacja - Kanada
Typ: 2. drużyna: powyżej 0.5 gola + powyżej 2.5 kartek
Kurs: 3.25
Bukmacher: STS
Analiza:
Kanada zaskoczyła świat po pierwszym meczu gdzie w pełni nie zasłużenie straciła pkt w spotkaniu Belgami. Jak widać Kanada potrafi stworzyć sporo sytuacji bramkowych, oddać sporo strzałów grając najlepszymi zespołami. Teraz będą grali przeciwko wice mistrzom świata. Obstawiam że będzie to równie ciekawe spotkanie. Kanada nie jest bez szans na gola. Szczerze im tego życzę nawet wygranej. Niespodzianki są potrzebne na mundialu. Kanadyjczycy na pewno będą się bronić i będą zmuszeni do fauli. 2 runda to już walka na całego więcej fauli więcej goli więcej kartek. Wydaje mi się to bardzo sensowny kurs. Życzę zieloności.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Japonia - Kostaryka
Typ: Japonia + powyżej 1,5
Kurs:
1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Japonia przed ogromną szansą na 6 punktów po 2óch kolejkach. Po sensacyjnym zwycięstwie 2:1 nad Niemcami jutro podejmują dużo słabszą ekipę Kostaryka, która przegrała aż 0:7. Japonia zagrała bardzo dobrą 2gą połową z Niemcami i słusznie zdobyli tam punkty, Niemcy przespali strasznie ten mecz. W ekipie Japonii jest sporo bardzo dobrych zawodników, którzy potrafią grać na najwyższym poziomie. Ich przeciwnik Kostaryka na pewno nie jest drużyną, która na MŚ w 2014 roku sprawiła ogromną sensację wychodząc z tak ciężkiej grupy (Urugwaj, Włochy, Anglia). K. Navas już nie jest bramkarzem, który broni jak "kot" - niestety ostatnio nie pomógł swojej drużynie.
Liczę, że Japonia wygra to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 26,3K

mosalah

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / NBA
Godzina : 02:00
Spotkanie : Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ : 1 połowa/liczba punktów - 2/-118.5
Kurs : 3.5
Bukmacher : Fortuna

Jednak wczoraj znowu się nie udało, nawet nic nie siadło, ani linia, ani 1/2. Idę w zapartę. Pod lupę mecz Rockets z Thunder. Myślę, że goście będą dominować, są ekipą lepszą na dziś dzień, gospodarze tak na prawdę nie mają żadnych argumentów, słusznie zamykają tabelę na zachodzie. Thunder mimo, że ekipa lepsza to żadne koksy, dlatego też idę w under, bo stać ich na ponad 60, ale nic poza tym, nie grają solidnie w obronie, under bardziej ze względu na h2h.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers
Typ; dogrywką
Kurs: 12,00
Bukmacher: Etoto

Będzie to 2 spotkanie obu drużyn dzień po dniu. Wczoraj wygrali Los Angeles Lakers. Wyniki 94 do 105. Dziś czuję że to kolejne spotkanie może zakończyć się dogrywką. Myślę że mecz może być wyrównany i że żadna z drużyn nie uzyska większego prowadzenia niż 11 punktów - kurs na to zdarzenie wynosi w Etoto 4,60. A że wynik zamknie się w granicach +/- 5 punktów wynosi 2,95.

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/san-antonio-spurs-los-angeles-lakers-AkhLAnGL/#1X2;2
- jakiś typer z Turcji typuje też dogrywkę

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00
Spotkania: Japonia - Kostaryka, Belgia - Maroko, Chorwacja - Kanada i Hiszpania - Niemcy
Typ: w którymś z tych spotkań będzie bramka samobójcza
Kurs: 4,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Trzeba przyznać, że te mistrzostwa są dość ciekawe. Nie brakuje w nich niespodzianek, spotkań z wieloma golami. Dla mnie swego rodzaju niespodzianką jest to, że jak dotychczas nie zobaczyliśmy jeszcze żadnej bramki samobójczej. Pamiętam, że na Euro było sporo takich bramek i od początku tamtego turnieju były już pierwsze samobóje. Teraz mamy już połowę spotkań fazy grupowej za sobą, a tego typu gola jeszcze nie było, choć kilka razy było blisko. W dzisiejszej piłce nożnej bramek samobójczych jest całkiem sporo(zwlaszcza po rzutach rożnych czy rzutach wolnych), dlatego na tych mistrzostwach w końcu powinniśmy się doczekać i czuję, że dzisiaj może być pierwszy taki gol.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 605,3K
Dyscyplina: Koszykówka Japonia
Godzina: 07:05
Spotkanie:Sun Rockers -Hokkaido
Typ: Hokkaido
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W tym pojedynku zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Sun Rockers,ale jednak moim zdaniem to będzie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym spotkaniu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Obecnie drużyna ta gra w kratkę i bardzo dobre pojedynki w ich wykonaniu przeplata nie zbyt udanymi meczami.Teraz zajmują oni 3 miejsce w tabeli swojej grupy.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 7 meczy i 6 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich rywali.Na pewno padnie tutaj wysoki wynik punktowy tego meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania- Niemcy
Typ: Niemcy ponad 2.5 bramki
Kurs: 5.40

Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Cześć. Krótko i na temat. Hiszpania przejechała sie po najsłabszym zespole tego turnieju, ok. Ale jest to skład bardzo młody i naprawdę uwazał bym tutaj z jakims hura optymizmem. Japonia która szcześliwie pokonała (szczęśliwie) naszych sąsiadów to zupełnie inny zespół. Tak na szybko to chyba pamiętamy rywalizacje Barcelona - Bayern ? . Nie wiem ale z 80% składu Hiszpanii to Barcelona. Podrażnieni Niemcy naprawde wygladają dużo lepiej, mają wiecej doświadczenia i piłkarsko lepsze indywidualności. Jak dla mnie tu nie będzie litości i jeśli szczęście dopisze to tym razem Niemcy przejadą się po Hiszpani.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Japonia vs Kostaryka
Typ: Daichi Kamada strzeli gola
Kurs: 3.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Spróbuję jeszcze raz z Kamadą. Trzeba przyznać, że Japonia zagrała naprawdę mądrze przeciwko Niemcom. Jasne, pierwsza połowa zdecydowanie należała do die Nationalelf, która stworzyła sobie mnóstwo szans. Dodatkowo Hansi Flick robił, co mógł z ławki, aby odpowiednio skorygować ustawienie i tym samym nie dopuścić reprezentacji Kwitnącej Wiśni do dobrych sytuacji strzeleckich i to się powiodło. Tę partię szachów wygrał selekcjoner Hajime Moriyasu, który do boju wpuścił dwóch znajomych z Bundesligi i Ritsu Doan oraz Takuma Asano wykorzystali swoje szanse. To spowodowało, że trzy punkty powędrowały do Japonii i obok Hiszpanii rozdają karty w grupie E. Nie ma jednak wiele czasu, aby osiadać na laurach, ponieważ dzisiaj należy wywiązać się z roli faworyta, aby być blisko awansu do fazy pucharowej, tak jak to było cztery lata temu w Rosji. W tę niedzielę taktyka się zmieni, bo i przeciwnik jest o kilka klas niżej od Niemców i formalni gospodarze będą częściej operować futbolówką. Czy stać ekipę z Azji na drugie zwycięstwo?

Ciężko coś dobrego powiedzieć na temat Kostaryki. Jest to nacja, która trochę szczęśliwie znalazła się na tegorocznych Mistrzostwach Świata i każdy, kto oglądał ich baraże z Nową Zelandią, to do dzisiaj pewnie żałuję, że to reprezentacja z Oceanii nie zameldowała się na Mundialu. Rywal w tym decydującym boju był mocno skrzywdzony m.in. czerwoną kartką, ale nie ma co wracać do tak dalekiej przeszłości. Zespół z Ameryki Północnej znacznie odstaje od innych drużyn i porażka 0:7 z Hiszpanią, która tak naprawdę zagrała na pół gwizdka, jest tego dowodem. Naturalnie największą gwiazdą Kostaryki jest Keylor Navas i bramkarz PSG zapewne za chwilę zakończy karierę. Obok siebie nie ma jakościowego składu, który mógłby powalczyć o awans, tak jak to robi Japonia. Czy outsider czymś nas dzisiaj zaskoczy?

Kurs na Japonie jest odpowiedni, ale sporo niespodzianek pojawia się na tych Mistrzostwach Świata i nastawienie faworyta będzie zupełnie inne, niż to było w starciu z Niemcami.
Ja skorzystam z zakładów specjalnych i stawiam na gola gwiazdy Eintrachtu Frankfurt Daichi Kamady. Jest to chyba najbardziej ofensywna 6 w Europie i Oliver Glasner we Frankfurcie stale rozwija tego pomocnika. W ataku bryluje, ale również w defensywie spisuje się świetnie i odbiera wiele piłek swoim przeciwnikom. W reprezentacji gra wysoko, bo na pozycji numer 10 i jestem zdania, że dzisiaj pokusi się przynajmniej o kilka strzałów. W starciu z naszymi zachodnimi sąsiadami nie miał zbyt wiele miejsca, ale w rywalizacji z Kostaryką będzie nieco luźniej. Mam nadzieję na odważną grę Daichi Kamady, który w Bundeslidze jest jednym z najlepszych zawodników tego sezonu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / MŚ
Godzina: 11:00
Spotkanie: Japonia -Kostaryka
Typ: Japonia
Kurs: 1.52
Bukmacher: forbet
Analiza:


Co tu analizować. Kto oglądał ten wie, że w sumie Niemcy zawalili bo sytuacji mieli sporo i to spotkanie już po pierwszej połowie mogło się zakończyć inaczej, no ale cóż, niewykorzystane sytuacje się mszczą. I to miało miejsce w drugiej połowie. Japończycy potrafią grać w pn co udowodnili podczas kilkunastu swoich ostatnich spotkań. Ale do rzeczy, AWANS z grupy jest na wyciągnięcie ręki, oni wiedzą jaka jest stawka, wystarczy dzisiaj wygrać i zapewne zrobią to. Oni mają mentalność samurajów, honor i upór. Słaba Kostaryka nie powinna im przeszkodzić. Jak dla mnie najpewniejsze spotkanie ze wszystkich teraz dostepnych... no ale zobaczymy. BANZAI !!!!!!!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Japonia vs Kostaryka
Typ: Japonia powyżej1.5 żółtej kartki A Kostaryka powyżej 3.5 różnego
Kurs:5.04
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie. Japonia zaskoczyła cały świat zwycięstwem nad Niemcami i dziś może zapewnić sobie wyjście z grupy. Bukmacherzy skazują Kostaryke na pożarcie i dość łatwy mecz w wykonaniu Japończyków. Ja co do tego nie jestem aż tak przekonany i uważam że wbrew ogólnym przewidywaniom będzie to bardzo zacięty mecz. Kostaryka będzie chciała wynagrodzić swoim kibicom mecz z Hiszpania i myślę że będę mieli więcej do powiedzenia już w pierwszym meczu. Nie wiem czy uda im się strzelić gola dlatego idę w różne bo myślę że kilka ich nabija. Jeśli chodzi o Japończyków to w meczu przeciwko Niemcom mieli kilka fauli na granicy kartki A mimo to w całym meczu nie dostali ani jednej. Myślę że jak mecz nie będzie układał się po ich myśli to mogą pokryć nawet wyzsza linie. Uważam że połączenie tych zakładów ma sens i warto to pograc bo kurs bardzo ciekawy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Hiszpania i over 2,5 gola w meczu
Kurs:
3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poszło już kilka analiz na to spotkanie więc ja tak tylko po krótce. Niemcy wygrali tylko jedno z ostatnich siedmiu spotkań z Hiszpanią we wszystkich rozgrywkach oraz doznali 4 porażek i 2 razy zremisowali. Co więcej ostatni raz w meczu o stawkę wygrali z tym rywalem na Euro w 1988 roku (dawno trochę). Germany przegrali trzy z ostatnich czterech meczów mistrzostw świata, czyli tyle samo co w poprzednich 21 meczach na Mundialu. Statystyki, statystykami, ktoś powie, jednak patrząc na składy obu reprezentacji to zdecydowanie lepszą jakością dysponują Hiszpanie. Pierwsza kolejka Mundialu pokazała też, że naszych zachodnich sąsiadów można zaskoczyć. Dokonała tego reprezentacja Japonii, która w rankingu FIFA klasyfikowana jest na 24 miejscu. Oczywiście Niemcy to Niemcy i ich potencjał jest nadal bardzo duży, ale w obecnej chwili zdecydowanie więcej szans daję ekipie Luisa Enrique. Hiszpanie pokazali, że potrafią strzelać bramki (ok słaba Kostaryka) i liczę, że trafią również dzisiaj wieczór przynajmniej dwa razy do siatki Niemców. Liczę również na gola "papierowych" gości dzisiejszego pojedynku, którzy muszą zgarnąć dzisiaj 3 punkty, a w razie porażki mogą się pakować. Ja właśnie taki scenariusz przewiduje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: over 2,5 i btts
Kurs: 1,89
Bukmacher: Sts

Analiza:
Dziwie sie, ze nikt jeszcze tego typu nie podal. Osobiscie uwazam, ze wskazywanie wyniku w tym meczu jest szalenstwem. Tutaj kazdy moze wygrac i nie bedzie sensacji. Wiem natomiast, ze Hiszpanie graja ofensywna pilke a Niemcy musza wygrac. Ta kombinacja podpowiada mi ze z duzym prawdopodobienstwem dojdzie do wymiany ciosow. Ja wole bezpieczny zaklad z overem 2,5 choc wynik np 3:2 czy 2:3 mnie nie zdziwi. Dlatego nie typuje zwyciezcy, ale licze na gole po obu stronach. Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +350
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Niemcy i w meczu padnie over 1.5 brmki
Kurs:
3.3
forbet mozna znalezc wyzej
Analiza:
Niemcy w pierwszym meczu z Japonią wypadek przy pracy.Oglądałem ten mecz i Japończycy mogą mówic o sporym szczesciu , Niemcy przeważali , praktycznie w kazdej ze statystyk byli lepsi a mimo to stracili dwie bramki przy czym ostatnia bramka to duzy faty Japończykó zdobyta z bardzo ostrego konta.Dziisaj Niemcy mają trudniejsze zadanie Hiszpanie grają naprawdę dobry futbol i mogą w tym meczu pozwolić sobie na remis na co Niemcy praktycznie nie mogą sobie pozwolić , remis z Hiszpanami daje im czysto teoretyczne szanse na awans do dalszej fazy a zwycięstwo z Hiszpanią i potem z Kostatyką zapewnia im dalszą grę .
Zaryzykuję i postawię tutaj na niemców .
Po ich ostatniej porazce kurs na zwyciestwo Niemców turnieju zrobił się atrakcyjny
Niemcy e/w 29 1/2 warunek muszą dzisiaj wygrac z Hiszpanami!!!!!!!!!!!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom