>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 26. Października



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wenezuela
Godzina: 00:00
Spotkanie: Trujillanos-Yaracuyanos
Typ: 2/1 ( do przerwy/koniec meczu )
Kurs: 30.00

Bukmacher: Betfan
Analiza:

-Mecz wygląda na bardzo ,,śmierdzący''. Kursy spadają na Yaracuy-natomiast najwieksze spadki zauważane są na wygraną Yaracuy do przerwy. Ja do konkursu podaję zakład 2/1-niewątpliwie zakład bardzo ryzykowny,ale w Wenezueli ustawione mecze są codziennością-obie drużyny w przeszłości już między sobą kręciły-zwłaszcza na bramki. Warto w tym meczu zagrać nieco bezpieczniejsze zaklady czyli między innymi powyżej 2.5 Bramek lub 0.0 handicap azjatycki Yaracuy do przerwy.

Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę'' :)
Typującym i grającym życzę Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +97
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Laliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante - Celta Vigo
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: STS
Analiza:


Witam Was wszystkich po dłuższej przerwie. Pod lupę biorę dzis mecz w lidze hiszpanskie pomiędzy Levante, a Celta Vigo. Zawsze staram się szukać meczu na gospodarza z dużym kursem. Levante jest w całkiem niezłej formie grając na swoim podwórku nie patrząc na ostatni mecz z Realem to w ciągu 5 spotkań wygrali 4 razy i raz zremisowali. Dla mnie kurs 2.55 to jest mega ukłon w stronę nas graczy. Patrząc natomiast na drużynę przyjezdnych w ciągu 5 ostatnich spotkan maja 3 remisy i 2 porażki... kompletnie nie maja formy na wyjazdach. Reasumując czysta jedynka z kursem 2.55 jest warte ryzyka. Pozdrawiam i powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Liga Mistrzów, runda 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: Judd Trump - Ryan Day
Typ: Day zbuduje najwyższego brejka w meczu
Kurs: 3,20
Bukmacher: etoto
Analiza:


Mecz zostanie rozegrany w grupie A, w której występuje 4 graczy z dużym potencjałem do budowania brejków. Dwaj z nich: genialny Trump i od lat należący do elity Hawkins są do tego zawodnikami bardzo wszechstronnymi i oni są głównymi kandydatami do awansu. . Faworytem w tym meczu jest więc bez wątpienia Trump notowany z numerem 1. w rankingu. Day to gracz notowany na miejscu 39. To ponadprzeciętny snookerzysta, jednak dość jednowymiarowy, nastawiony na grę ofensywną, której głównym elementem jest budowanie wygrywających wysokich brejków. Poprzedni sezon miał słaby i zanotował duży spadek w rankingu, w obecnym jeszcze troche pogłębił ten spadek.
Wybrałem dla mojego beta rynek najwyższego brejka, gdyż uważam, że zwycięstwo Daya na tym rynku jest bardziej prawdopodobne niż sugeruje rynek. Do tego wyceny na rynku meczowym mnie zniechęcają. Mam wrażenie, że nie do końca uwzględniają specyficzny, krótki format meczu i jednak większą losowość wyników niż w meczach na dłuższym dystansie.
W moim becie widzę wartość z powodów statystycznych. W obecnym sezonie Trump buduje brejki 50+ raz na 2,12 frejma, a brejki 100+ raz na 12 frejmów. Day robi to odpowiednio raz na 2,40 i raz na 12 frejmów. Ale to nie jedyna przesłanka: panowie rozegrali ze sobą 14 meczy, w których Day 6 razy skonstruował wyższego brejka niż Trump. Co ciekawe 9 meczy H2H było rozegranych na dystansie do 3 wygranych frejmów, a 3 z nich wygrał Day, ale najwyższego brejka zbudował 4 razy. Mógłbym jeszcze przytoczyć statystyki całościowe ich karier, albo poszczególnych wcześniejszych sezonów. Ostatecznie rzecz sprowadza się do jednego wniosku: w interesującym nas elemencie tej gry Trump jest zawsze lepszy niż Day, ale ta różnica, czasem większa, czasem mniejsza jest nie tak duża by rynek widział tak wyraźna dysproporcję szans na zbudowanie najwyższego brejka u tych dwóch graczy.
Do podjęcia tego zakładu i zaakceptowania ryzyka zachęca też ostatni ich mecz na tym dystansie, w czerwcu, kiedy to Day wygrał 3:0 i zbudował 2 setki. Wszystkie mecze w tym formacie gram za minimalną stawkę, w moim przypadku jest 1 jednostka na 10 maksymalnie możliwych do postawienia na 1 zakład.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar Austrii
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vienna Timberwolves - Oberwart Gunners
Typ: Oberwart Gunners (-3,5pkt) łącznie z dogrywką
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts
Analiza:
1/8 pucharu Austrii, ekipa Vienna Timberwolves podejmuję drużynę Oberwart Gunners - oba zespoły z wolnym losem w 1/16. W lidze, po czterech kolejkach Timberwolves dziewiąta, przedostania pozycja, Oberwart miejsce wyżej, oba z bilansem 1-3.
W ekipie gospodarzy kilka nieobecności na ten mecz, zabraknie na pewno Pezi Hofbauera (jeszcze nie zagrał w tym sezonie), Jonasa Johna (dwa spotkania ligowe - średnia 9,5pkt) i Simona Marka (cztery spotkania ligowe - 5,8pkt), do tego wątpliwości co do występu Paula Rottera (trzy gry - 7,7pkt) i Lukasa Ringhofera (dwie gry ligowe, bez punktów). W drużynie Oberwat nie znalazłem informacji o możliwych absencjach na ten mecz.
Te zespoły zagrały już w spotkaniu ligowym (10 października), gdzie Vienna niespodziewanie pokonała rywali 77-70 (nieobecni i z możliwymi absencjami na ten mecz w ekipie Vienna, zdobyli w tym starciu odpowiednio - Rotter 10pkt / Marek 2pkt / John 5pkt).
Przeglądając kadry i wynik obu zespołów, można chyba znależć różnice w potencjale i aspiracjach na ten sezon - gospodarze to ekipa złożona głównie z młodych, krajowych graczy, nawet transfery przed sezonem, to tylko zawodnicy z ich akademii czy drugoligowej drużyny, gdzie ogrywają się ich gracze (Deutsch Wagram). Z kolei Oberwart z solidną, oczywiście jak na ten poziom, zagraniczną częścią rotacji Diggs, Mc Swain, Patekar, Bieshaar czy Fiodorovas, czy też krajowi zawodnicy jak Kaeferle, Poljak czy Knessl - może się pomylę, ale w moim odczuciu Oberwart wygląda mocniej personalnie, nawet ta porażka w lidze tego nie zmienia, a nawet powinna ich bardziej zmobilizować do zrewanżowania się rywalom.

75
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +122
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:08
Spotkanie: Tampa Bay Rays - Los Angeles Dodgers
Typ: po pięciu inningach będzie remis
Kurs: 5,60
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Będzie to piąte spotkanie finałowe pomiędzy Tampa Bay Rays a Los Angeles Dodgers. Po czterech meczach jest wynik 2:2. Każdy kolejny mecz ma coraz większą wagę. W tym spotkaniu są mocni starterzy u obu ekip. U Los Angeles Dodgers starterem ma być Clayton Kershaw, który od lat jest jednym z najlepszych w lidze(choć w playoffach czasem zawala), a ten sezon ma bardzo udany. W swoim ostatnim występie Kershaw zagrał dobrze, w sześciu inningach oddał tylko jeden run i pozwolił rywalom na dwa uderzenia, więc w meczu finałowym nie spękał. Starterem Tampy ma być Tyler Glasnow. Glasnow złapał dobrą formę pod koniec sezonu regularnego, ale w playoffach póki co nie radzi sobie najlepiej. Liczę jednak na to, że teraz zagra dobre spotkanie i nie pozwoli Dodgersom na zbyt wiele. Czuję, że to może być underowy mecz i według mnie jest szansa na to, że po pięciu inningach będzie remis. Podoba mi się również typ na to, że w całym meczu do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna dogrywka. Z racji kursu maksymalnego 5,00 konkursowo jednak daję typ na remis po pięciu inningach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś
Godzina 13:00
Spotkanie : FC Mińsk - Dynamo Brest
Typ : FC Mińsk strzeli gola w obu połowach
Kurs : 4.70
Bukmacher : STS

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie dziś na Białorusi , aktualny jeszcze mistrz Dynamo Brest zagra w Mińsku z tamtejszym FC , Dynamo jest w bardzo wysokiej formie , chłopaki idą jak burza i jeszcze może się okazać że bedą w TOP 3 , aktualnie są na 5 miejscu z 44 punktami , ich sytuacja na dzis jest taka , mają 3 punkty straty do trzeciego miejsca i 2 mecze mniej rozegrane , ostatnio jak wspomniałem idą jak burza i 6 ostatnich meczy to komplet 18 punktów , mają też za sobą wygraną z BATE na ich boisku i to aż 4:2 , myślę że i dziś będą chcieli zgarnąć pełną pulę , ale wiadomo też że każda seria może się kiedyś zakończyć , FC Mińsk ostatnie 4 mecze u siebie to 4 zwycięstwa , ogólnie też u siebie grają całkiem dobrze 7-2-4 i bramki 22:21, Dynamo przeszło miesiąc temu takze grało w Mińsku ale z Dynamem i wygrali 4:2 , H2H z kolei tutaj na stadionie FC to wyniki 2:1 dla Dynama 3:3 oraz 2:2 , liczę że FC będzie zmotywowane na to spotkanie bo w końcu będą gościć aktualnego jeszcze mistrza jak i druzynę na wysokiej fali , liczę że FC zdobędzie tutaj u siebie gole i rozłożę to że strzelą w obu połowach !

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Laliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Levante - Celta Vigo
Typ: 1/+2,5 bramki
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W pełni zgadzam się z kolegą, który wyżej typuje to spotkanie. Choć tabela w zupełności tego nie odzwierciedla to Levante nie gra tak źle. Próbują grać piłką, ale często brakuje ostatniego podania czy wykończenia. Było to widać chociażby w meczu z Realem, gdzie byli można powiedzieć równorzędnym rywalem dla Królewskich. Bardziej podoba mi się ich gra niż przykładowo: Cadiz czy Elche, które są na 6 i 8 miejscu w tabeli. Pora to tylko udowodnić i przełożyć na jakieś punkty. Zadanie dziś łatwe nie będzie bo przychodzi im się zmierzyć z Celtą, która ma w swoim zespole graczy wartościowych takich jak Iago Aspas, Santi Mina czy Nolito, lecz całością nie tworzą kolektywu i jeśli nic się nie zmieni to drugi sezon z rzędu będą musieli się bronić przed spadkiem. Spodziewam się ciekawego meczu, w którym zobaczymy kilka bramek a gra Levante przełoży się w końcu na punkty. Osobiście pogram:
Levante +1,5 bramki: Kurs 2.39, bądź sam over 2,5 bramki po kursie:2,03, ale do konkursu dorzucam życzeniowe zwycięstwo Levante, ku któremu widzę przesłanki i ogólne value w kursach wystawionych przez bukmacherów.
Pozdrawiam!

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy ,Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Milan-Roma
Typ: 1/bts-TAK
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Milan
-od czerwca gospodarze nie przegrali jeszcze meczu w żadnych rozgrywkach
-21 meczów bez przegranej
-24 spotkania pod rząd w których Milan strzelił przynajmniej 1 gola
-wygrali 7 z ostatnich 8 spotkań
-ostatmie 2 mecze miedzy sobą w Milanie to 2 wygrane gospodarzy
-ostatnie mecze/w lidze Europy 3-1na wyjeżdzie wygrana z Celtikiem i wygrane derby Milanu z Interem 1-2/
Roma
-wygrane 3 ostatnie mecze
-wpadka niezawiniona przez piłkarzy ,walkower z Veroną 3-0 psuje trochę statystyki
-ostatnie mecze/Liga Europy wygrana 3-1na wyjeżdzie z Young Boysami,w lidze wygrana u siebie z Benevento 5-2/
-dobry mecz z Juve 2-2 w domu
Spotykają się 2 bramkostrzelne zespoły,prowadzące otwarty futbol ,ostatnie mecze wysokie wyniki bez ,,zera,, z tyłu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan-Roma
Typ: Remis
Kurs: 3,75
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:


Milan rozpoczął sezon wyśmienicie i po 4 -ech seriach spotkań lideruje z kompletem 12 pkt. z imponującym bilansem
bramkowym 9:1 Generalnie kontynują Mediolańczycy wyśmienitą serię meczy bez porażki cofając się w czasie aż do 08.03.2020 kiedy to przegrali w 26 kolejce ubiegłego sezonu w domu z Genoa 1:2. W międzyczasie wygrali dwa spotkania w ramach LE oraz kilka towarzyskich co łącznie dało 25 meczy bez przegranej. Każda seria musi się kiedyś skończyć , i ryzykuję tezę że stanie się to dzisiaj. Przeciwnikiem Milanu nie byle kto bo AS Roma. Rzymianie z seria 2-1-1 w lidze zajmują 9 -tą lokatę ale w ostatnim czasie grają obiecująco. Wygrane z Benevento i Udinese oraz zwycięstwo w Szwajcarii nad Young Boys 2:1 w ramach LE pozwalają liczyć na wyrównany bój w dniu dzisiejszym.

Pojedynek tych dwóch ekip to również stracie dwóch wybitnych snajperów. Po stronie Milanu wiecznie młody przeżywający....trzecie odrodzenie Ibrahimovic , po drugiej stronie nie mniej doświadczony Dzeko. Obydwaj w dobrej formie strzeleckiej. Być może i dzisiaj obydwaj trafią do siatki. Nie lubię grać remisów , ale dzisiaj mam przeczucie że właśnie podziałem punktów zakończy się to spotkanie.

275
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +29
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis Atp Wiedeń
godzina: 14:05
spotkanie: Novak D. - Anderson K.
typ: poniżej 8,5 gemów w 1 secie
kurs: 5,60
bukmacher: efortuna

A więc 1 set do zera, 1 lub 2.

Mecz 1 rundy w turnieju z pulą nagród €1,409,510 .
Po nieudanym weekendzie typ na sucho ;-( . Znalazłem ryzykowny typ https://www.oddsportal.com/tennis/a...anderson-kevin-AmBCQ2eN/#over-under;12;8.50;2 i jeden użytkownik odds portal tak typuje.
Co się tyczy meczu i samych zawodników to będzie to pierwszy mecz między tymi Panami. Dzieli ich 19 miejsc w rankingu ATP na korzyść Austriaka. Zajmują odpowiednio 92 i 111 miejsce. Przy czym 20 cm wyższy jest Kevin Anderson i mierzy on 203 cm wzrostu.

Obaj Panowie są praworęczni.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, TauronLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Legionovia Legionowo - Radomka Radom
Typ: Legionowo
Kurs:
2,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami bardzo ciekawe spotkanie w TauronLidze na papierze. Może zacznę od gości, które rozegrały w tym sezonie dopiero 3 spotkania i wszystkie 3 mecze wygrały - 3:0 z Bydgoszcz, 3:0 z Wrocław i 3:2 z Chemik Polce, ten ostatni wynik może najbardziej dziwić bo nie były faworytkami w tym meczu. Ostatnie swoje spotkanie rozegrały prawie 1 miesiąc temu, dokładnie 1 Października od tego momentu w drużynie wykryto COVID i cała kadra była na kwarantannie, trenowali indywidualnie tylko i wyłącznie.
Jeśli chodzi o gospodynie tego meczu to One również świetnie rozpoczęły sezon od 3 bardzo ważnych zwycięstw 3:2 z Chemikiem Police, 3:0 z Budowlani Łódź i 3:1 z Wrocław. Niestety dla nich ostatnio forma się pogorszyła i doznały 3 porażek z rzędu, o ile 2 porażki można jeszcze jakoś wytłumaczyć bo grały 2krotnie z Developres Rzeszów o tyle już ostatnia porażka u siebie z Joker Świecie 0:3 nie.
Zagrały bardzo złe spotkanie i oby jak najszybciej o nim zapomniały.
Ja uważam, że mimo wszystko kursy są mocno przesadzone a szanse na zwycięstwo przeszacowane. O ile Radom byłby w grze i ich forma była taka jak w ostatnich meczach nie postawił bym na zwycięstwo gospodyń ale po tak długiej przerwie myślę, że forma poszła niestety dla nich w dół.
Liczę na przełamanie Legionovi bo to jest w ciąż drużyna, która będzie walczyła o miejsca w górnej części tabeli. Oczywiście można zagrać mniej ryzykownie na +1,5 seta ale ja zaryzykuję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Warta Poznań - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 14.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.80
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Górnik zabrze jest lekkim faworytem tego meczu. Na 5 meczy Górnika w ekstraklasie w aż 3 było przynajmniej 14 rzutów rożnych. U Warty wygląda to natomiast odwrotnie, w większości przypadków rzuty rożne nie wychodziły ponad 10 w meczach klubu z Poznania. Myślę, że można tutaj liczyć, na "przełamanie' dla Warty. Mecz będzie raczej wyrównany z lekką przewagą dla Górnika, więc obie drużyny powinny mieć sporo sytuacji bramkowych, a takie często kończą się właśnie rzutem rożnym. Biorąc pod uwagę statystykę Górnika myślę, że można zaryzykować po takim kursie, zwłaszcza, że jest to w mojej opinii całkiem możliwy typ.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Angielska
Godzina: 21
Spotkanie: Burnley- Tottenham
Typ: Tottenham powyżej 5,5 celnych strzałów
Kurs:2,16
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Dzisiaj Tottenham jedzie do Burnley jezeli chodzi o zwyciestwo tego spotlania to mamy jednego faworyta zdecydowanego czyli druzyna z Londynu. Gospodarze plasuja sie na spatku anglieksiej tabelii zajmuja 18 pozycje z dorobkiem jednego punktu. Co ciekawe i ku dobremu mojegu zakladowi ta druzyna w 4 spotkaniach straciła az 8 bramek. w ostatnim spotkaniu Newcastle co jest o klasa slabszy od Tottenhamu oddalo 6 celnych strzałow wiec mysle ze zaowdnicy z Londynu nie beda mieli z tym problemu. Niktorzy widze pisza ze dzisiaj Tottenham wyjdzie rezerwamami, ale czy ktos patrzył jaki ten klub ma zawodników na ławce ? Nie ma znaczenia nawet Ci z ławki wchodza i graja super piłkę. Dla mnie kurs ponad 2 na to zdarzenie to TYP DNIA

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Warta Poznań - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 2.35
Bukmacher:
FORTUNA
Analiza:
Niejedni twierdzą, że gdyby ten mecz odbył się miesiąc temu to faworyt tego spotkania byłby jeden i to byłby nim Górnik. Moim zdaniem tak jest dalej. Bo pomimo zaskakujących rozstrzygnięć jakie przyniosły ostatnie tygodnie to pora aby Górnik, wrócił na swój właściwy tor. Warta wygrała dwa ostatnie mecze i to na dodatek na wyjazdach: z Wisłą Płock (1:3) oraz z Podbeskidziem(1:2). Górnik z kolei zdobył tylko 1 pkt w trzech ostatnich kolejkach. Wątpię aby beniaminek z Poznania był wstanie pójść za ciosem i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Górnik bowiem, co prawda doznał zadyszki, jednak styl gry Górnika wcale się nie zmienił. W przegranych spotkaniach wcale nie byli zdecydowanie gorszą drużyną. Zmieniło się jednak odrobinie wykończenie akcji, tzn. spadła Górnikowi skuteczność. Jeśli dodamy do tego proste błędy w defensywie to mamy pełen obraz sytuacji, dlaczego Górnikowi nie udało się wygrać od 3 spotkań. Liczę, że te elementy przećwiczyli z trenerem Broszem piłkarze z Zabrza i to oni dopiszą do swojego dorobku 3 pkt :)

135
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +25
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan-Roma
Typ: Obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5- Tak
Kurs: 1.76
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

AS Roma po Kilku dniach odpoczynku po zwycięskiej inauguracji Ligi Europy z Young Boys będzie podejmować w poniedziałkowy wieczór rozpędzony Milan, który świetnie rozpoczął sezon i z kompletem punktów przewodzi w tabeli.
Wyżej zostało już trochę napisane o tym spotkaniu. Mi ciężko jest określić wynik spotkania, stąd idę w BTS +2.5 gola, taki rezultat myślę jest bardzo prawdopodobny. Milan mimo że stracił w tym sezonie do tej pory tylko jednego gola, w derbach z Interem w poprzednim sezonie, to pokazuje się z niezbyt żelaznej obrony, skoro w meczu Ligi Europy stracili bramkę, nie mówiąc już o meczach kwalifikacyjnych, gdzie łącznie stracili cztery bramki. Gdybym nie widział meczu Romy w Szwajcarii to bym postawił na nich, tym bardziej że nie zagra podstawowy bramkarz Milanu, Donnarumma. O ich grze można było wiele złego powiedzieć, to że grali w większości drugim składem wcale ich nie usprawiedliwia. Co najmniej bramkę powinni strzelić Tatarusanu, jeśli gra się poprawi są w stanie wygrać z Rossoneri. Co do ofensywy Milanu każdy wie co dalej potrafi pokazać Ibra mimo zaawansowanego wieku. Na ostatnie pięć meczy na San Siro linia była pokrywana.

76
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +5
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burnley - Tottenham
Typ: Liczba strzałów zawodnika Heung-min Son 3+
Kurs: 1.88
Bukmacher: betfan
Analiza: 6 seria spotkań w Premier League, 18 Burnley zagra z 11 Tottenhamem. Ja jednak widzę tutaj ciekawy typ na jednego z zawodników gości, konkretnie Sona. Koreańczyk to lider klasyfikacji strzelców z 7 golami. Po 5 rozegranych w tym sezonie meczach ligowych Son ma już świetny bilans bramkowy a dzisiejszy rywal wydaje się jednym z lepszych do poprawienia konta bramkowego. Co ciekawe, Son oddał póki co w lidze 11 strzałów, z czego 9 było celnych a 7 zakończyło się bramkami. To najlepsze potwierdzenie tego, jak skuteczny jest w tym sezonie jeden z czołowych graczy Tottenhamu. Liczę na kolejny jego dobry występ i co najmniej 3 strzały - tutaj nieważne, czy będą celne, choć moim zdaniem Sona stać nawet na 2 bramki dzisiejszego wieczoru. W świetnej dyspozycji jest również Harry Kane, którego współpraca z Koreańczykiem układa się bardzo dobrze. O defensywie i głupio straconych bramkach przez ekipę z Londynu nie ma co wspominać - tutaj liczę głównie na ich ofensywne argumenty.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom