>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.02.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 26. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mikeluke24 23

mikeluke24

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04.30
Spotkanie: Utah Jazz - San Antonio Spurs
Typ: 2 (San Antonio Spurs)
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:


Drużyna z Salt Lake City podejmuje na własnym parkiecie jednego z głównych potentatów do walki o mistrzostwo NBA. Spurs grają bardzo solidnie, obecnie zajmują drugą pozycję w Konferencji Zachodniej, którą umocnili dzięki wczorajszej wygranej nad Sacramento Kings (108 : 92). W dwóch poprzednich spotkaniach obecnego sezonu zasadniczego drużyna z Teksasu dwukrotnie (wysoko) ogrywała Utah. Kurs na zwycięstwo Spurs pewnie temu wysoki, że grają pierwszy mecz w sezonie w Salt Lake City. Dzisiaj jednak typuję pewne zwycięstwo przyjezdnych prezentujących bardzo dobrą formę, lecz nie pokusiłbym się na granie handicapów. Kurs 1.66 na bet365 jest bardzo dobry i warto grać za wyższą stawkę.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Dubaj
Godzina: 17.00 (godzina może ulec zmianie)
Spotkanie: Nick Kyrgios - Stan Wawrinka
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: BET365
Analiza:
Jutro wielki sprawdzian dla Australijczyka. Pokaże czy można go brać na serio, czy nadal jest rozkapryszonym dzieciakiem. Wg mnie pokaże klase, jak przez ostatnie 10 dni. Oglądając dzisiaj mecz Kyrgiosa miałem pary razy wrażenie, nie no Berdych teraz go przełamie, ale nie, sięgał po swoją najlepszą broń jaką jest serwis.
Stan Wawrinka to nadal klasa sama w sobie, no niby dobry sezon, zwycięstwo w Chennai, w AO porażka z Raoniciem, który ma sezon życia, ale i wtopa z Paire, który ma słaby sezon.
W H2H 1:1. Ale upatruje małego podobieństwa między Kyrgiosem a Raoniciem. Obaj panowie mają świetny serwis, z którym nie radził sobie Wawrinka.
Kyrgios rozgrywał dużo meczy pod rząd, ale tak jak pisałem co do meczu z Berdychem, prawie zawsze mecz zamykał w 1,5h(wyjątkiem mecz z Gabasvilim).
Ktoś może powoływać się na to, że Kyrgios wypowiada się, że nienawidzi tenisa, ale to typ człowieka o którym musi być głośno.
Myślę, że jutro będzie bardzo ciekawie, niewykluczony trzysetowy pojedynek, ale takie pojedynki nie zdarzają się codziennie ;) Powodzenia Nick ????
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: Remis lub Górnik
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Górnik zagra w stolicy Dolnego Śląska o Życie.Począwszy od piłkarzy na trenerze kończąc.Po ostatniej rozmowie z kibicami powiedziane
było jasno albo zaczniecie grać albo wpierd... ???? Górnik zaliczył ogromną wtopę przegrywając na Swoim prawie otwartym Stadionie Derby.
Nie wyobrażam sobie sytuacji że Górnik miałby teraz wtopić we Wrocku.Trener zagra mecz o Życie więc zrobi wszystko żeby dobrze ustawić zespół analizuje to pewnie całe noce ???? no i piłkarze Górnika którzy jestem niemal pewny będą zapieprzali na boisku aż miło_O sytuacji w tabeli niema co pisać o Śląsku również słabiutki jest Śląsk jak i Górnik ale myślę że mocniejszy okaże się właśnie Górnik który zrobi dosłownie wszystko żeby nie przegrać.A że to liga polska to trzeba się zabezpieczać;) więc 2 z podpórką Powodzenia!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina :WTA Acapulco
Godzina : 24:00
Mecz : Lucic Baroni - McHale
Typ : 2
Kurs : 2.35
Bukmacher : unibet
Analiza :

Zapowiada się naprawdę fajny mecz w Acapulco i to bez dwóch zdań, zmierzy się w nim Chorwatka sklasyfikowana na 68 pozycji w rankingu ATP a Amerykanką Cristiną McHale na którą konsekwentnie gram od początku tego turnieju. oglądając ją w jednym meczu z Whatson . Czekałem na ten kurs bo bukmacherzy wystawili taki że bitą faworytką jest Chorwatka co nie koniecznie pokrywa się z rzeczywistością . Zacznę od panny z Chorwacji jest to taka uniewrsalna zawodniczka gra i dobrze na hardzie i na clayu , w tym roku fajne występy tylko w Sydney pokonanie min Hradeckiej i walka z Bencic nawet urawnie seta , na AO po pierwszym meczu musiała się pakowac do domu . Tutaj zagrała dwa mecze pokonała Amerykankę Falconi i sprawiła niespodziankę pokonując Konte co jest miłym zaskoczeniem choć nie do końca Konta też straciła formę z AO jak Kerber . McHale ciekawa zawodniczka większe atuty oczywiście pokazuje na hardzie rzecz jasna początek roku mizerny , przegrana w Aucland w drugim meczu , Hobart i AO zebranie zabawek po pierwszym meczu . Potem nastąpiła reaktywacja przystąpiła do ITF w Muai i co ? I zwycięstwo wygrała caly turniej gdzie odprawiła min urtalentowaną Broady . Tutaj zagrała dwa mecze z Brytyjką Whatson który oglądałem męczyła się ale była lepsza , pokonała też dame z Czarnogóry zawsze grozna Danke Kovinc . Te przetarcie w ITF dało jej wydaje mi się pewnosci siebie to jej było potrzebne wróciła u niej chęć do wygrywania . Podsumuję ten mecz nie wiem dlaczego za faworytkę uważana jest Chorwatka i skorzystam z tego i gram na Amerykankę , zresztą gdyby była faworytka tez bym na nią postawił pieniądze ona wygra w tej formie ten pojedynek jestem o tym przekonanym , panie spotkały się 3 krotnie na kortach h2h jest korzystne dla Cristiny 2:1 i takim wynikiem uważam że się skończy ten pojedynek polecam tu ten typ lub over gemowy oczywiście gram za stawke warto wejść w ten zakład .
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Utah - San Antonio
Typ: Parker over 14pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nio, typ na handi Leverkusen wszedł, w piłce nie ma za bardzo wielkiego wyboru na piątek, więc wracam do NBA.
Biorąc pod uwagę fakty, które Wam przedstawię, jest spora szansa na powodzenie typu.
Wygląda na to, że rozgrywającego jednej z najlepszych ekip NBA Parkera już nic nie trapi. Przed przerwą potrafił mieć kiepske mecze z raptem kilkoma punktami na koncie. Teraz jest inaczej.
Powrócił w meczu z Clippers, zdobył 14pkt (które i tak pokrywa ten kurs),ale
nie dość ,żę był to jego pierwszy mecz po powrocie, to w dodatku przeciwko
kapitanowi Chrisowi Paulowi. Ale jak grał potem...
W meczu z Lakersami jego zdobycze to 25pkt i 6 asyst, z Phoenix 22pkt i 4 asysty,
z Sacramento 23pkt i dodał 6 asyst...Wygląda to obiecująco. Rywale nie z pierwszego sortu, ale dzisiejszy kurs to tylko 14pkt.
Wydaje się, że coach Popovich zwraca uwagę na to, aby wszystkich swoich zawodników doprowadzić do max formy do czasu play off (mająć taki skłąd możęsobie pozwolić, aby niektórym dać odpocząć,niektórych wystawić, aby grali pierwsze skrzypce, aby sprawdzić, jak sobie radzą, dać im poczucie pewności.
Teraz czas Parkera. Niech chłopak dochodzi do formy All Star, jakim był jeszcze niedawno.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 85
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Śląsk-Górnik
Typ: Ślask wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 5.75
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Według mnie najpewniejsze spotkanie w tej kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze w tym sezonie grają co prawda w kratkę ,ale goście sa dla mnie jednym z kandydatów do spadku na zaplecze ekstraklasy w obecnych rozgrywkach , moim zdaniem śląsk który wyglądał bardzo dobrze na stadionie Jagielloni w poprzedniej kolejce pomimo porażki w tamtej kolejce będzie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów przed swoją publicznością , Górnik natomiast w bardzo słabej dyspozycji przegrane derby z ruchem w słabym stylu na swoim stadionie po tym meczu konflikt z kibicami i beznadziejna gra tak na swoim stadionie jak i na wyjeździe każą mi w tym meczu postawić na wygraną zespołu gospodarzy, którzy jutro dopiszą do swojego dorobku komplet punktów beda już blisko też pierwszej ósemki, stawiam na wynik 2:0 dla zespołu z Wrocławia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Dubai
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Lopez F. - Baghdatis M.
Typ: Baghdatis M.
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

H2H 1:3 z lat 2006-2012 czyli dość dawno, nawet bardzo. Lopez wygrał tylko raz z &quot;Bagietą&quot; i to było na Wimbledonie po 5 setach, ostatni set zakończył się wynikiem 8:6. Wracają już do roku 2016 to sytuacja wygląda tak, że Lopez jest na linii pochyłej w dół, a Marcos ma formę wznoszącą. Od początku roku podoba mi się jego gra i widać, że ten o 4 lata młodszy zawodnik chce wrócić na dawne miejsce w rankingu. W tym roku na AO zatrzymał go silny zawsze Tsonga, później Gasquet który wygrał cały turniej w Montpellier, następnie fenomenalny Klizan w Rotterdamie który wygrał cały turniej. W Dubaju jak na razie nie stracił nawet seta, a pokonał nie byle kogo bo Troickiego, Pospisila i dzisiaj Bautistę-Aguta po bardzo zaciętym meczu. Jednak było w tym meczu trochę kontrowersji po której Hiszpanowi zagotowała się woda i grał tak jakby mu się nie chciało, czego efektem był wynik 2 seta 6:0 dla Cypryjczyka.
Lopez cały czas mnie nie przekonuje od 1 meczu w tym roku. W Doha szybko odpadł już w pierwszym meczu, później na AO zagrał 5 setówkę z Pellą i odpadł w 3 rundzie z Isnerem po 4 setach, Quito to porażka już w 2 rundzie i krecz z Ramosem, Marsylia kolejny raz pierwszy mecz turnieju i wylot. Tutaj trafił na GGL który jest zupełnie na przeciwległym biegunie niż rok temu gdzie grał świetnie, wygrał z nim, ale Hiszpan jest bez formy, później Rosol (rundę wcześniej bronił 3 MP z Bhambrim) który jest typowym średniakiem w ATP i też ostatnio bez większych wyników, krecz Djokovica i oto mamy Lopeza w półfinale turnieju. Moim zdaniem warto zagrać na zawodnika który lubi ten turniej i jest w formie wznoszącej.


✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arni1920 5

arni1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam z ciezkim sercem typuje ten wynik pytacie dlaczego? Jestem zagorzałym fanem Ruchu Chorzów i grzecznie mówiąc nie widzi mi się górnik a więc do rzeczy:
Po ostatnim pięknym meczu który zafundował im Ruch z wynikiem 0-2 przy otwarciu stadionu i frekwencji 24,500 ,,Żaboli&#39;&#39; na ktory zawitał nawet Pan Boniek górnik po wygranym meczu miał odpalic 1948 rac jak data założenia klubu i zrobić taką oprawę która (Niby nie miała jeszcze miejsca na Polskich stadionach) lecz kibice musieli obejść się smakiem i w ramach podziękowań za spotkanie piłkarzom z górnika nazbieralo się sporo nieprzyjemności z trybun więc moim zdaniem po takiej porażce i zawodzeniu swych kibiców przy takim meczu są zdeterminowani na kolejny mecz bo jeżeli nie jutro to kiedy? spadek coraz bliżej a efektu nie widac. i tak jak kolega bubu pisze to mecz o wszystko albo grac albo wypppp.....
⛔ 100
 
H 9

hensfort

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Mannheim - Duesseldorf
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: STS
Analiza: Co tu dużo mówić. Drużyna gości wciąż liczy się w walce o tytuł i to spotkanie będą chcieli wygrać po ostatniej wyjazdowej wpadce. Duesseldorf jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w całej lidze. Na korzyść gości przemawia również fakt ich drużyna hokeistów z Mannheim jest obecnie w bardzo kiepskiej formie. Przegrali ostatnie 5 meczów i chyba jeszcze nie czas na ich przełamanie. Za taki kurs aż żal nie postawić.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
04.30
Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
Over 5,5 @2,20 Unibet


Dzisiaj najbardziej zainteresowało mnie spotkanie, które w kalifornijskim Los Angeles rozegrają Króle przeciwko Nafciarzom. Typ na to spotkanie wydaje się być dla mnie oczywisty, ale minusy, które ostatnio notuję nie napawają zbyt wielkim optymizmem.

Kings uwielbiają u siebie grać z Nafciarzami, wygrywają z nimi niemal zawsze pakując przy tym niesamowite ilości goli. W dwóch z ostatnich trzech spotkań w Staples gospodarze sami pokrywali over. Dobrze dysponowany jest Toffoli, czy Kopitar, sporo od siebie daje także Lucic, fajnie podłącza się chociażby Doughty z niebieskiej, który punktuje w każdej możliwej konfiguracji na lodzie. Aktywny jest Brown, ale z mizerną skutecznością oddaje niezliczone ilości SOG. Może coś w końcu wpadnie.

Oilers nie są mistrzami defensywy, ale ich mecze są ciekawe dla oka, często padają overy bramkowe, a sam Talbot nie jest w stanie załatać dziur w obronie. Na pewno prospectem tej ekipy jest McDavid, którego gra bardzo mi się podoba i z pewnością będzie kiedyś gwiazdą tej ligi, o ile sodówka nie uderzy mu do głowy. Słabiej dysponowany jest teraz Hall, ale ostatnio Ebs pokonał Andersona i odnotował jubileuszowe trafienie.

Liczę na otwarte spotkanie z obydwu stron, a takie w Staples pomiędzy tymi drużynami trafiają się bardzo często. Czas na powtórkę z rozrywki, oby.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey League
2:00
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Hawks OT (1,76) B365
Wczorajszy bet, na over w Anaheim okazał się fiaskiem, więc i dzisiaj trzeba naprawić swój błąd i zagrać jednak na coś w miare pewniejszego. Jeszcze nie dawno pisałem analizę na Preds, którzy wygrali mi ostatecznie w Toronto, gdzie Forsberg zaliczył hattricka, tak dziś wierzę, że mój ulubiony team, z Chicago odnotuje zwycięstwo. Spadli z fotela lidera, na własne życzenie. Przegrywając aż 6:1 z Minnesotą podczas Winter Classic. Zwykle takie mecze, jak ten dzisiejszy z Preds, budzi we mnie piękne wspomnienia. Ale nie ma co być sentymentalny za bardzo. Drapieżce, podwójnie się motywują na spotkania w Chicago. Choć im to nie idzie zwyczajnie, to nie jest to wcale łatwa przeprawa, podopiecznych Quenneville&#39;a. Josi, jako defensor, uwielbia rywalizować z Hawks. Sam on wkłada wiele pracy od siebie w te mecze. Mnóstwo strzałów na bramkę, dużo minut i do tego mnóstwo przechwytów. Cechuje go walka, na pewno nieustępliwość i determinacja. Jeden z lepszych defensorów na pewno na świecie. Ale jednak nie zaufam, jemu i swoim kolegom. Idę tutaj w stronę jednak Hawks, ekipie która jednak ma w swoim rosterze kilku lepszych zawodników. Między innymi jest Patryczek Kane, który gra sezon życia. Drugi najlepszy strzelec w lidze, z 35 bramkami na koncie. Jest co podziwiać. Bo jak widać nie zamierza przestać i wiele chłopaków na niego stawia. Tak jak wiele akcji jest grane właśnie pod niego. Dzisiaj między słupkami zobaczymy Crafworda, który jeszcze jakiś czas temu grając z Drapieżcami, odnotował ponad 35saves! Murował bramkę nieskazitelnie. Wierzę, także w jego dobry występ, jak i całej ekipy Hawks. Ostatnio trochę się pogubili, z Dzikusami nic im nie wychodziło. Wnioski już na pewno wyciągnięte. Dallas, także ma dziś mecz z Jets, wiec i sytuacja dalej niepewna, czy będzie dzisiaj bez zmian na fotela lidera. Gram na Hawks, bo kurs i tak nieco wyższy niż zwykle.
⛔ 100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eibar - Las Palmas
Typ: -1.75, Eibar
Kurs: 4.00
Bukmacher: Unibet
Eibar (7 w tabeli) podejmuje 17 w tabeli Las Palmas (strefa spadkowa). Eibar w ostatnim czasie z drużynami z końca tabeli sobie radzi, pokonał Levante 2-0, Granadę 5-1. Palmas przegrało wyjazdowe spotkania z Sevillą i Vallecano po zero do dwóch.
Typuję, że Eibar wygra przynajmniej 1 bramką.
H2H dwa ostatnie spotkania wygrana Las, ale w pucharze.
W lidze wygrana Eibar 2-0. Niech i tym razem tak będzie
Powodzenia!
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull City - Sheffield Wednesday
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, w piątek pod lupę wezmę spotkanie angielskiego zaplecza pomiędzy Hull City a Sheffield, czyli spotkanie pomiędzy liderem Champioship a zespołem plasującym się na 6 pozycji. Goście z północy Anglii ostatnio grają mocno w kratkę. Zagrali bardzo słabe spotkanie z Preston na wyjeździe, gdzie ulegli miejscowym 1:0, a w ostatniej kolejce przed własną publicznością zremisowali 1-1 z QPR. Gospodarze zaś to nie zespół na tę ligę. Po prostu sa dwie klasy lepsi od reszty. Ostatnio w weekend ograli Ipwich na wyjeździe 1:0, w pucharze Anglii zremisowali z Arsenalem a taki remis z takim zespołem i to na wyjeździe to bardzo dobre osiągnięcie. Hull oraz Sheffield bez większych osłabień, zawodnicy z podstawowej osiemnastki są gotowi do gry.
Przewidywane składy:
Hull: Allan McGregor, Andrew Robertson, Curtis Davies, Michael Dawson, Moses Odubajo - Sam Clucas, David Meyler, Jake Livermore, Robert Snodgrass - Mohamed Diame, Abel Hernandez
Sheffield: Keiren Westwood, Jack Hunt, Tom Lees, Vincent Sasso - Daniel Pudil, Ross Wallace, Kieran Lee, Barry Bannan, Aiden McGeady - Gary Hooper, Atdhe Nuhiu
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Kolumbia Aguila
Godzina: 00:00
Spotkanie: Pasto - Envigado
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki ligi kolumbujskiej. Zmierzą się Deportivo Pasto z Envigado. Druzyny mniej wiecej srodka tabeli. W poprzednim sezonie Pasto 10te a Envigado 13ste. Wczesniej nawet duzo gorzej, ale patrzymy na terazniejszosc. Ten sezon to 4 z 5 remisowanych meczów przez Pasto, 1 wygrana. Ale tez grali tylko 2 mecze u siebie (ten 1 wygrany + 1 remis), takze prawdopodobnie slusznie buki widzą w Pasto faworyta. Remisowali z wicemistrzem Atletico Junior czy solidnym Millonarios, wygrali z Chico 2:0 po golach w 2 polowie. Envigado z kolei przegralo 3 z 5 granych meczow, ale stracili tez tylko 5 bramek. Raczej nie zanosi sie tu tez na festiwal strzelecki. Druzyna ta rzadko przegrywa, najczesciej remisuje, te wyniki są zacięte. Ale w statystykach meczow bezposrednich tych ekip nie bylo remisow jeszcze, dlatego mysle ze Pasto wygra to prawdopodobnie 1 golem.
⛔ 100
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia-Zagłębie
Godz:20:30
Typ: Cracovia -1
Kurs 4,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cracovia jest drużyną, która strzela najwięcej bramek w pierwszym kwadransie meczu - aż dwanaście przy czym dziesięć u siebie. Dla porównania Zagłębie straciło dotąd pięć goli w pierwszym kwadransie spotkania. Drużyna Jacka Zielińskiego nie przegrała ligowego spotkania u siebie od wspomnianego spotkania z Termalicą we wrześniu odnosząc w kolejnych meczach siedem zwycięstw i tylko raz remisując z Koroną. Lubinianie u siebie podejmowali Legię Warszawa, która świetnie zaczęła sezon. Tak samo dobrze Legioniści rozpoczęli ostatni mecz, bo już w trzeciej minucie strzelili bramkę, w pierwszej połowie prowadzili 2:0, a ofensywnie usposobionych gospodarzy stać było tylko na jedno trafienie. W drużynie z Lubina zadebiutował ostatnio Luis Carlos, który wszedł w drugiej połowie i miał sporo szczęścia, bo po interwencji w polu karnym sędzia mógł podyktować rzut karny za faul na Ondreju Dudzie. Zagłębie wygrało dwa z ostatnich pięciu spotkań wyjazdowych w ogóle zdobywajac na wyjazdach 13 punktów w 11 meczach, a w czterech z sześciu ostatnich spotkań nawet nie strzelili gola.
⛔ 100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia SuperLiga
Godzina: 00:00
Spotkanie: Sesi - Bento Volei
Typ: Sesi powyżej 86.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
19-ta kolejka brazylijskiej Superligi siatkarzy. 3-cia w tabeli drużyna Sesi podejmuje 8-y w tabeli Bento Volei. Gospodarze, aktualni wicemistzowie kraju, depczą co prawda w tej tabeli po piętach wielkiej dwójce Superligi tzn. drużynom Funvic Taubaté i Sada Cruzeiro, jednak tak naprawdę zajęcie przez nich po rundzie zasadniczej miejsca wyższego niż 3-cie będzie bardzo trudne i skupią się raczej tylko na utrzymaniu tej 3-ciej pozycji. Sesi ma obecnie bilans zwycięstw i porażek 13-5 (sety 45:31) i co ciekawe, lepiej spisuje się na wyjeździe, gdzie ma najlepszy bilans w lidze: 7-2 (sety 23:13), niż u siebie: 6-3 (sety 22-18). Aż 6 z 9-u spotań domowych Sesi kończyło się tie-breakami, a więc kibice gospodarzy na brak emocji nie mogą narzekać. Beniaminek ligi Bento Volei zaś, ma ogólny bilans 7-10 (sety 29:37), w tym na wyjeździe 3-6 (sety 14:21) i ciągle walczy o udział w play off. Od początku sezonu gra w kratkę i aby utrzymać 8-e będzie musiał się bardzo postarać. Sesi natomiast po wspaniałej serii 9-u zwycięstw z rzędu w środkowej części sezonu, notuje obecnie lekką obniżkę formy. Dlatego biorąc to wszystko pod uwagę, myślę że dzisiejsze spotkanie mimo wszystko zakończy się zwycięstwem Sesi, jednak zostaną rozegrane przynajmniej 4 sety, a więc i linia 86 punktów zdobytych przez gospodarzy zostanie przekroczona.
⛔ 100
 
kimball 8

kimball

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: Cracovia i powyżej 2.5
Kurs:
3.6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na piątek moją uwagę przykuł mecz rozgrywany przy ulicy Kałuży gdzie Cracovia będzie podejmować Zagłębie Lubin. Ostatni Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się kiepskim wynikiem dla drużyny &quot;pasow&quot; gdzie Cracovia została dosyć łatwo ograna 4-2 przez Zagłębie. W Cracovii nie zagra najlepsza gra głową w Ekstraklasie Covilo a w Zagłębiu nie zagra ulubieniec trenera Stokowca i lider obrony Cotra. Ostatni mecz Cracovii w Niecieczy był słabszy i zremisowali oni 1-1. Zagłębie przegrało z Legią Warszawa 1-2 po zaskakująco dobrej grze gdzie przez dłuższe fragmenty meczu wyglądali lepiej od warszawiaków (szczególnie w 2 połowie). Cracovia w trwającym do końca lutego okienku straciła Rakelsa który pod koniec zeszłej rundy pakował gola za golem lecz w ostatnich meczach pokazała że i bez Rakelsa potrafią strzelac dużo bramek.
Czym argumentuje swój typ? Zagłębie poza wygranymi z gościnnym wówczas Podbeskidziem i gościnną Koroną bilans wyjazdowy ma kiepski. Nie gra lider defensywy i dodatkowo Cracovia jest drużyną która strzela dużo bramek w szczególności u siebie. Ponadto Cracovia wyjdzie zmobilizowana bo tamta porażka 4-2 musi ich boleć dodatkowo po ostatniej kolejce Legia odjechała jej na 6 pkt to na więcej strat nie mogą sobie pozwolić. Przewiduje tutaj wygraną Cracovii i dużo bramek bo w ostatnim meczu Zagłębia z Legią zagłębie stwarzało sobie bardzo dużo fajnych okazji i w tym meczu prawdopodobnie stworzy ich sobie więcej a tego że Cracovia strzeli jestem niemal pewny.


⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: NHL, godzina 02:00
St. Louis Blues - New York Rangers
Rangers OT @2.04 Pinnacle​

Nutki podejmują na swojej tafli Strażników z Nowego Jorku. Ponownie na tapetę biorę najciekawsze spotkanie na dzisiejszym rozkładzie gier, przynajmniej moim zdaniem. Nowojorczycy swoją długą podróż rozpoczęli najgorzej, jak tylko mogli, czyli wysoką porażką w New Jersey z miejscowymi Devils. Dzisiaj mają okazję na poprawienie nastroju, gdyż na nieszczęście Blues, podstawowy goalie Brian Elliott doznał urazu i pauzuje. Na domiar złego, skrzydłowy Bluesmanów Alexander Steen również od niedawna boryka się z kontuzją. Rangers powinni dzisiaj wywieźć 2 pkt, mając na względzie bardzo ciężki terminarz. Kolejno na wyjeździe: Stars, Pens, Caps i na dokładkę derbowe spotkanie z Isles u siebie. Mają co prawda dla rozluźnienia spotkanie z Kurtkami, między Stars i Pens, ale mimo wszystko wygląda to nad wyraz ciężko. Goście przyjadą dzisiaj w pełni zmotywowani, aby powtórzyć wyczyn Rekinów sprzed trzech dni, i aby z większym spokojem jechać do Dallas.
✅ 104
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam przed nami 24 kolejka Ekstraklasy na jej początek zmierzą się drużyny bardzo słabo grające w tym sezonie ligowym czyli Śląsk i Górnik. Też jestem kibicem Ruchu i też wydaje mi się że zabrze idzie na spadek. W dwóch meczach żabole maja 0 goli jutro muszą się otworzyć i coś strzelić. Co da też szansę na bramki Śląskowi. Mimo wielkiej kaszany obu drużyn liczę na otwarty futbol i więcej niż 2 gole. Górnik sam początek w meczu z Cracovią i Ruchem miał całkiem dobry. Gdy stracili bramkę w obydwu meczach kompletnie się posypali. Od około 30 minuty w WDŚ jak i na Cracovii było już tylko kopanie się po czole. Śląsk jakoś byle jak wygrał z Wisłą na otwarcie zaś w ostatniej kolejce Pawełek zawalił im mecz który mieli pod kontrolą i prowadzili. Duże osłabienia w obydwu drużynach w Śląsku pauzują za kartki Hołota (strzelec jedynych dwóch goli w tym roku) i Pawelec (stary żabol). W zabrzu pauzują Gergel (najlepszy strzelec) i Widanow (powinien pauzować ze 3 mecze za kopnięcie Podgórskiego w WDŚ). Podsumowując liczę na otwarty mecz dwóch słabych drużyn i gole takich piłkarzy jak Kante i Biliński wspaniałych armat obu klubów ???? . PozdRo :cool:
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom