>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 25.05.2020 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 25. Maja




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, Dywizja 2

Godzinna: 18:00

Spotkanie: Bukla Praga - Jihlava

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 2.55

Bukmacher: STS

Analiza:


Powoli rozkręcamy się z powrotem piłki i do rywalizacji na początku tygodnia przystępuje zaplecze Czeskiej Extraligi. Na starcie pojedynek dwóch ekip walczących o awans, zespół ze stolicy Dukla będzie podejmować Jihlave. Gospodarze na 5 miejscu ze stratą 7 punktów do lidera bo tylko zwycięzca awansuje bezpośrednio są też dwa miejsca barażowe i tutaj strata to 4 oczka do dzisiejszego rywala między innymi. Dukla to najlepsza ofensywa w lidze z 36 bramkami na koncie ale też najgorsza defensywa z tej czołowej 5 walczącej o awans z 26 bramkami po koncie strata i średnia bramek na mecz bardzo wysoka 3.6 na mecz, taka sama średnia w domu. Co też istotne i stąd też biorą się te ofensywnie wyniki to jest to ekipa bezkompromisowa tylko jedne mecz w tym sezonie zremisowany a z racji tego ze gonią remis tym bardziej ich nie interesuje. Goście druga ofensywa i jak wspomniałem wicelider rozgrywek który może się stać liderem ale do tego potrzeba im zwycięstwa. W zespole doskonale zdają sobie sprawę by walczyć o awans musza poprawić grę na wyjeździe bo w porównaniu do domu gdzie nie przegrali i są mega skuteczni na wyjazdach jest tragedii. Tutaj liczę trochę na ten moment w którym się znajdujemy że trochę to wyjazdy wyglądają inaczej gdy gospodarze grają przy pustych trybunach i zobaczymy tą mega skuteczną wersję z gier domowych. Obu ekipą udało się rozgrać sparingi przed startem Dukla postawiła na rywali z najwyższej półki Pilzno oraz Sparte Praga przegrali rzecz jasna te mecze 3:1, 3:2 i 4:1 ale to jest naprawdę dobre przetarcie, goście też 2x Sparta 6:1, 4:1 oraz 2x Bohemians 4:1 i 3:0 i tutaj dyspozycja w defensywie jest martwiąca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Armenia
Godzina: 16:30
Spotkanie: Ararat Jerevan - Urartu
Typ: Urartu i under 3.5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj i dziś piłkarska Armenia świętuje powrót do rozgrywek, a co za tym idzie - powrót jakże cenionych emocji sportowych na arenie tej Republiki. Ararat Jerevan podejmuje na własnym stadionie Urartu i - ku mojemu zdumieniu - jest mocnym faworytem bukmacherów. Kursy na zwycięstwo gospodarzy kształtują się w granicach 1.60-1.70.

Otóż wcale nie jestem taki przekonany co do ich wygranej. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych przed przerwą gospodarze zdobyli zaledwie trzy punkty i aktualnie znajdują się na piątym miejscu spośród dziesięciu zespołów. Goście zaś - są pięć punktów niżej - na miejscu ósmym, ale godny uwagi jest fakt, że dwa pierwsze spotkania w tym roku wygrali, a trzy wcześniejsze zakończyli dwoma remisami i zwycięstwem. Od listopada są niepokonani, jako jeden z dwóch zespołów w lidze.

Nie dość tego - gdybyśmy przyjrzeli się bezpośrednim konfrontacjom pomiędzy dzisiejszymi przeciwnikami, doszlibyśmy do przekonania, że bukmacherzy albo mają tajemną wiedzę dot. osłabień gości, albo po prostu mylą się co do tak mocnego faworyzowania gospodarzy. Piłkarze Ararat Jerevan po raz ostatni zdołali wygrać ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem aż... dziewięć kolejek temu (sic!). A na przestrzeni ostatnich trzech lat grali ze sobą 13 razy i tylko ten jeden raz wygrał Ararat Jerevan. A jako że spośród tych 13 spotkań, dziewięciokrotnie padły mniej niż cztery bramki, to swój dzisiejszy typ wzbogacam właśnie takim typem.

Myślę, że co najmniej remis jest tutaj bardzo prawdopodobny, ale potencjalna wygrana gości ma swoje wysokie uzasadnienie w opisanych wyżej cechach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Kobiet- WSBL(Tajwan)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Taipower-Cathay Life
Typ: Cathay Life powyżej 102,5 punktu
Kurs: 2.14
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Po tygodniowej przerwie wraca kobieca koszykówka w lidze Tajwanu. Mam nadzieję,że ostatnio zła passa zostanie przerwana na mojej ulubionej drużynie Cathay Life. Dziś w Nikaragui brakło zaledwie punktu. Tym razem w Cathay Life liczę na punkty,ponieważ linia handicapowa z kursem jaki chciałbym zagrać jest już powyżej 50. Zawodniczki Cathay Life w 8 meczach rzucają średnio ponad 98 punktów. Jednak w zeszłym tygodniu ta średnia jest jeszcze wyższa i wynosi aż 106 oczek! W każdym z tych spotkań były co najmniej blisko złamania bariery 100 punktów,a w najlepszym rzuciły ich aż 117. Jutro grają z najgorszym zespołem w lidze,który wygrał zaledwie 1 spotkanie w 2 ostatnich sezonach. Zawodniczki gości słyną ze świetnych 4 kwart,tam średnia w ostatnich spotkaniach to aż 31. Dlatego jutro liczę znów na dominacje przez cały mecz i przekroczenie po raz kolejny 100 punktów. Gram już teraz,bo u innych buków ten mecz pojawia się rzadko albo z bardzo okrojoną ofertą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Dukla Praga : Jihlava
Typ : obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs : 3.75
Bukmacher : STS

Jak już zostało wspomniane powoli wracamy z piłką nie tylko na Białorusi , dziś zagram na mecz na szczycie w 2 lidze Czech , Dukla zapewne ma jeden cel - powrót do 1 ligi , jak na razie są na 5 miejscu ale róznica punktowa począwszy od lidera do nich to zaledwie 7 oczek a do miejsc dających baraż to zaledwie 3 oczka . Jihlava zajmuje właśnie 2 miejsce z przewagą 4 punktów nad Duklą tak więc ważne spotkanie przed obiema drużynami , równiez wyżej zostało wspomniane o meczach kontrolnych obu drużyn w których padało sporo bramek , w dwóch ostatnich meczach pomiędzy Duklą a Jihlavą tutaj w Pradze to wyniki 1:3 dla Jihlavy i 4:1 dla Dukli stąd liczę na bramki i dziś a że drużyny z czuba tabeli to myślę że jak jedna strzeli w pierwszej połowie to druga będzie dążyła do wyrównania stąd BTS w pierwszej połowie !

275
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +94
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Szachy - Lindores Abbey Rapid Challenge
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hikaru Nakamura - Levon Aronian
Typ: Levon Aronian (wynik po czterech partiach)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Hikaru Nakamura jest jednym z głównych faworytów do wygrania całego turnieju i uważam, że ma duże szanse, by go wygrać, ale kurs 1,60 na jego zwycięstwo po czterech partiach z Aronianem to jest jednak przesada i 5,00 na Aroniana kusi.
Będzie to drugie spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy tymi szachistami. Pierwszy ich mecz był niezwykle emocjonujący. Po czterech partiach był remis 2:2, a w dogrywce zwanej armageddonem wygrał Nakamura. To był jednak dobry mecz w wykonaniu Levona Aroniana. Trzeba przyznać, że był on naprawdę bliski zwycięstwa i to już w czterech partiach. Po trzech partiach Aronian prowadził 2:1 i do zwycięstwa w spotkaniu wystarczył mu remis w czwartej partii, jednak grający białymi Nakamura zdołał to wygrać i w dogrywce zapewnił sobie wygraną w tym pierwszym meczu.
Levon Aronian przeżył niedawno ogromną tragedię, gdyż zmarła jego żona, a było to 30 marca. Aronian mimo to grał w niedawnym turnieju drużynowym i jego gra pozostawiała trochę do życzenia, po takiej tragedii nie ma co się temu dziwić. W obecnym turnieju widać jednak, że gracz ten wchodzi na coraz wyższe obroty. Może w jego grze nie ma fajerwerków, ale gra naprawdę solidnie i trudno jest z nim wygrać. W sumie w tym turnieju przegrał łącznie trzy partie- dwie w fazie grupowej i jedną w ćwierćfinale z Nakamurą, nie liczę tej porażki w armageddonie, bo w moim typie dogrywka się nie liczy, a tylko wynik po czterech partiach. W pierwszym meczu z Nakamurą pokazał kawał dobrej gry i to pokazuje, że naprawdę ma argumenty, by postawić się faworyzowanemu rywalowi.
Levon Aronian musi wygrać ten mecz, bo w przypadku jego porażki odpada z turnieju. Powinien zrobić wszystko, by wygrać już po czterech partiach, gdyż w armageddonie wyraźnym faworytem będzie Nakamura, który w partiach błyskawicznych jest genialny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Armenia
Godzina: 16:30
Spotkanie: Ararat Jerevan - Urartu
Typ: Urartu strzeli gola
Kurs: 1.58
Bukmacher: Etoto
Analiza: Goście przed przymusową przerwa grali w kratkę i raczej ich wyniki nie napawały optymizmem. Gdy wydawało się że cosn w drużynie Urartu drgnęło po pewnych zwycięstwach nad ostatnia drużyna ligi oraz vice liderem to rozgrywki zostały zawieszone. Goście w tabeli bardzo daleko i nawet po tych 2 zwycięstwach sytuacja nie jest ciekawa. Ważnym faktem jest to że Urartu po 17 kolejkach ma bilans bramkowy 22-23 co sugeruje ze są drużyna odważna i preferują odważna gre. Goście muszą szukać punktów żeby awansować w ligowej tabeli, ligowy średniak jest idealnym kandydatem to poprawienia swojej sytuacji. H2h bardzo na korzyść Urartu, 5 ostatnich spotkań do 4 porażki Araratu oraz remis. Nie wiem czy uda im się wywieźć jakieś punkty ale bramka wydaje się byc bezpiecznym zakładem z dużymi szansami na powodzenie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina:tenis stolowy, liga pro
Godzina: 11:30
Spotkanie: frolov-shirokov
Typ: Frolov
Kurs: 1.7
Bukmacher: fortuna
Analiza: Frolov jest minimalnym faworytem wsrod bukmacherow. Obaj zawodnicy jednak nie zalicza ostatnich dni do udanych, bo przegrali wiekszosc spotkan. W przeszlosci czesto grali ze soba, na piec poprzednich spotkan cztery razy wygrywal Frolov, raz Shirokov i to zlozylo sie dzisiaj. Mysle, ze Frolov zrewanzuje sie za tamten mecz, bo przegrana do zera nie przystoi przeciwko Shirokovowi. Mam nadzieje, ze Frolov wroci na sciezke zwyciestw, wczoraj byly takie momenty ze jak wygrywal to szedl bardzo do przodu, te wyniki byly lepsze z meczu na mecz. Wszystko zalezy od tego jak potoczy sie to spotkanie na poczatku, bo jesli Frolov narzuci swoj styl gry to ma szanse wygrac.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Dukla Praga : Jihlava
Typ : X
Kurs : 3,85
Bukmacher : Fortuna


18 kolejka 2 Dywizji Czeskiej - liga wraca po przerwie spowodowanej koronowirusem.
Jihlava jak i Dukla Praga to spadkowicze z 1 ligi w tym sezonie.
Dukla w tym sezonie na własnym stadionie przegrała tylko dwa mecze,ale to dużo jak na drużynę,która walczy o awans do wyższej ligi.. W tym sezonie jeszcze nie zremisowali u siebie i sądze,że dziś zremisują poraz pierwszy bo Jihlava w delegacji nie gra może aż tak dobrze jak Dukla u siebie,ale przegrała tylko 2 mecze (1-5-2). Co się rzuca w oczy to liczba remisów wyjazdowych Jihlavy no a na dodatek Dukla zagra jak wiemy bez publiczności. U siebie Jihlava wygrała w tym sezonie 1:0.
Obie drużyny rozegrały szereg sparingów przed wznowieniem rozgrywek - lepiej się zaprezentowała Dukla,ale to tylko sparingi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Dukla Praga : Jihlava
Typ : X2
Kurs : 1,89
Bukmacher : Fortuna

Analiza: Wraca druga liga czeska i mecz obu ekip, które liczą się w kontekscie walki o awans. Ostatnie mecze tych drużyn, to sparingi z wyżej notowanymi rywalami, dlatego nie przykuwałbym do tego większej uwagi. W tym spotkaniu bukmacherzy dość mocno faworyzują ekipe gospodarzy i kursy na ich zwycięstwo cały czas spadają, ale myślę, że Jihlava, czyli specjaliści od remisów na wyjazdach (5 meczów zremisowanych na 8), wyciągnie tutaj ten minimum remis i utrzyma dobrą pozycje w lidze. Sytuacja kadrowa obu ekip jest bardzo dobra. Bezpośrednie rywalizacje tych ekip także są zazwyczaj bardzo wyrównane.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dukla Praga - Jihlava
Typ: Przedział goli [3-4]
Kurs: 2.35
Bukmacher: etoto

Na dzisiaj mecz drugiej ligi czeskiej, w której stosunkowo pada dość dużo goli. Jihlava okres sparingowy tragiczny, jednak można to wytłumaczyć tym, że dobierali sobie rywali z czeskiej Ekstraklasy. Dukla u siebie bije bardzo dużo goli(28 w ostatnich 10 meczach). Jest to jednak mecz 2 i 5 miejsca w lidze, różnią ich zaledwie 4 punkty, więc mecz powinien być dość zacięty, skupienie powinno być głównie w obronie, szczególnie u gości. Po kursach można wnioskować, że powinno wpaść sporo goli, ja spodziewam się jednak trzech, max czterech. Jihlava w tym sezonie na wyjeździe wpuściła zaledwie 10 bramek, co czyni ich pod tym względem drugim najlepszym zespołem. Dukla pomimo potencjału ofensywnego będzie się dziś musiała natrudzić o 3 punkty, trudno mi typować kto tu dziś wygra, moim zdaniem najlepiej celować w wynik zawierający 3 gole, asekuracyjnie zabezpieczam to czwartym golem po bardzo dobrym kursie od etoto.

135
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Armenia,Pierwsza Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Ararat Erywań - Urartu Erywań
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Derby stolicy kraju. Ararat u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Ja tutaj próbuję pograć na gospodarzy. Jakby nie było dla nich jest to ważniejsze spotkanie, bo mają szansę na dogonienie zespołu Alashkert przy ewentualnym zwycięstwie. Jest to ostatnie spotkanie przed podziałem na grupy mistrzowską i spadkową. Urartu nie ma już szans na udział w grupie mistrzowskiej i dla nich to spotkanie bez jakiegoś większego znaczenia. Kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym na papierze jest Ararat. Wprawdzie nie będzie tutaj typowego gospodarza, bo mecz rozgrywany na obiekcie Technical Center-Academy of FFA w Erewaniu więc nie na domowym obiekcie zespołu Ararat ale myślę, że i tak nie będzie to miało większego znaczenia, bo po prostu Ararat jest zespołem mocniejszym. Oba zespoły na to spotkanie bez swoich głównych szkoleniowców, gdyż mają Rosyjskich trenerów, którzy nie wrócili jeszcze do Armenii ze swej ojczyzny, w której przebywają od pewnego czasu. W obu zespołach również występuje kilku Rosjan i też nie wszyscy wrócili ze swej ojczyzny na to spotkanie a więc oba zespoły będą również osłabione brakiem kilku cudzoziemców. Covid19 jak w większości zespołów mocno namieszał i w tych przypadkach nie jest inaczej. Brak trenerów, braki kadrowe w obu zespołach to wszystko powoduje spore problemy przed tym spotkaniem dla obu klubów ale ja stawiam tutaj na Ararat, gdyż powinni mieć większą motywację aby odnieść zwycięstwo, bo mają szansę wspiąć się do góry przed podziałem na grupy.

87
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom