>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 25. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutrzejszy wieczór wybrałem spotkanie z ligi mistrzów w którym zmierzą się niemiecki Bayer z hiszpańskim Atletico.
Drużna gospodarzy po zimowej przerwie spisuje się dość słabo, gdyż w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych wygrali zaledwie raz w wyjazdowym meczu w Berlinie , dwa razy musieli uznać wyższość rywala oraz dwa razy ich mecze kończyły się podziałem punktów w tym ostatni wyjazdowy mecz z Augsburgiem. Spowodowało to spadek na 6 pozycje w tabeli ligowej i to właśnie poprawienie w najbliższym czasie pozycji w Bundeslidze jest dla nich priorytetem. Przeciwko Atletico nie będzie mógł zabrać filar defensywy - Toprak, który jest zawieszony za kartki, jutro nie zobaczymy również kontuzjowanych : Bendera, Tina Jedvaja oraz Kruse.
Drużyna gości w ostatni weekend pewnie pokonała u siebie Almerie 3-0, wcześniej przegrała w wyjazdowym meczu z Celtą Vigo 2-0, a jeszcze wcześniej rozbiła na własnym stadionie w derbach Madrytu Real aż 4-0. Przypomnę, że goście to finalista ostatniej edycji LM, w tej edycji na pewno też będą chcieli zagrać w finale. Wydaje mi się, że tu z kolei priorytetem jest właśnie Champions League, gdyż w Primera Division tracą do lidera Realu &quot;aż&quot; 7 punktów, ale nawet gdyby tak nie było to i tak goście dysponują świetną kadrą, która pozwala im walczyc na kilku frontach. Diego Simeone nie będzie mógł jutro skorzystać z kontuzjowanego Koke, pod znakiem zapytania stoi również występ Ardy Turana. Mimo to jestem przekonany, że goście i tak bez problemu sobie poradą, gdyż tak jak już wcześniej napisałem posiadają imponująca kadrę.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Minnesota Wild- Edmonton Oilers
Typ: Oilers under 1,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet/ Ónibet
Analiza:
Kursy na zwycięstwo Wild absurdalne więc postanowiłem troszkę ryzykowniej dziś pojechać. Typ na maksymalnie jedną bramkę to zawsze ryzyko, ale ten kurs mi się podoba i widzę w nim value.
Devan Dubnyk to klucz do mojego dzisiejszego sukcesu. Znakomicie spisujący się goalie Dzikusów (SV% 936 i 1.64 GAA), będący w znakomitej formie i prawdopodobnie dający postseason swojej drużynie. Gospodarze wskoczyli do ósemki i jestem przekonany że już jej nie opuszczą. Dziś szansa na kolejne łatwe punkty, ponieważ Nafciarze to outsider ligi. W obliczu własnego lodu takie mecze trzeba wygrywać łatwo i przyjemnie, no i na takie się dziś zanosi.
Jeśli chodzi o ofensywę gości, nie mają oni nawet bardzo kim postraszyć ponieważ kontuzjowany jest m.in. Yakupov i Hall którzy są filarami ofensywnymi drużyny z Alberty. Obydwie drużyny mierzyły się już 3 dni temu, gdzie Wild wygrali 4:0 i pod koniec stycznia gdzie również wygrali Wild 2:1. Jeśli ktoś nie chce ryzykować, można spróbować under 2,5 @ 1,45 do jakiegoś dubla.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

shoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Chamionship
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Nottingham vs Bournemouth
Typ: X

Kurs: 3.60

Bukmacher:
bet365
Analiza:



Witam
Na początek chciałbym przywitać się z wszystkimi i życzyć powodzenia jak i użytku z moich prognoz. Do dzieła !
Na początku mojej przygody odbiegłem nieco od wtorkowo-środowych schematów ligi mistrzów biorąc pod lupę jedyne w tym dniu spotkanie II ligi angielskiej.
Drużyna Bournemouth zaliczyła świetny początek sezonu lecz w ostatnich meczach nieco spuściła z rytmu co pokazuje z 5 ostatnich meczy: 2W/2R/1P. Ekipa z Nottingham zaś 3W/1R/1P. Niby goście w tabeli meczy na wyjazdach mają lidera, ale weźmy pod uwagę to, że obniżka formy może doprowadzić do remisu, a nawet przegranej ale bądźmy dobrej myśli. Nottingham gra bez swojego czołowego snajpera, ale sądze że to nie przeszkodzi im w utrudnieniu ekipie gości.
To tyle.. uciesze się jeśli komuś przyda sie ten typ a na weekend rozpocznę dodam kilka typów z &quot;mojej&quot; ligi ???? najlepszego. Pozdrawiam
⛔ 100
Mój typ:
1:1/2:2
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Arsenal-Monaco
Typ: Arsenal 2 golami
Kurs 4.75
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Angielski Arsenal w tym spotkaniu podejmowal będzie francuskiej Monaco, faworytem do wyjsca zwycięsko w tej parze na pewno są Anglicy, którzy w poprzednich spotkaniach pokzli że obecnie znajdują się w dobrej dyspozycji, Monaco w lidze mistrzów radziło sobie róznie, wygrało swoją grupę ,ale w całych rozgrywkach zdobyło tylko 4 bramki, tracąc zledwie inną , pomimo że defensywa prezentuję się bardzo dobrze i wygląda świetnie pod względem straconych bramek to ofensywa wygląda conajmniej słabo, tym bardziej będzie to wazna formcja na stadionie Arsenalu, gdzie jeżeli ekipa gości chce marzyć o awansie pasowało by zdobyć chociaż jedngo gola , myślę że jednak zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są Kanonirzy , którzy w spotkniach na swoim stadionie radzą sobie bardzo dobrze, 9 kolejnych spotkań zwyćieskich na swoim stadionie, praktycznie minimum 2 bramki zdobyte w każdym ze spotkań, myślę że tutaj też większe szanse dawałbym zespołowi gospodarzy ,którzy nie mogą sobie pozwolić na inny wynik aniżeli zwyciestwo w tym pierwszym spotkaniu.
⛔ 100
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 03:30
Spotkanie: Sporting Cristal - Deportivo Táchira
Typ: Sporting Cristal -1.5
Kurs: 2.67
Bukmacher: bet365
Analiza:

2. kolejka Copa Libertadores - Grupa 8. Mecz między peruwiańskim Sporting Cristal, a drużyną z Wenezueli - Deportivo Tachira. Oczywiście obie drużyny mają już jeden mecz za sobą po czym można było stwierdzić realną formę na boisku, gospodarze dzisiejszego meczu pierwszy mecz zremisowali z Guarani (w głupi sposób bo prowadzili 2-0), a Deportivo zostało rozgromione przez Racing Club z Argentyny aż 5-0. Według mnie w tym meczu wygrają gospodarze, trzeba zaznaczyć, że Deportivo dosyć niespodziewanie dostało się do rozgrywek pokonując w kwalifikacjach dużo lepsze Cerro Porteno. Do tego nie grali meczu w lidze od miesiąca i pozostawało im grać zaledwie trzy mecze w Copa Liberadores (łącznie z kwalifikacjami) i pewnie sparingi. Z drugiej strony drużyna Sportingu Cristal w obecnych rozgrywkach Copa Inca sprawuje się dosyć dobrze - prowadzą w swojej grupie, a ostatnio potrafili wygrać z Juan Aurich na wyjeździe. U siebie grają bardzo dobrze, głównie wygrywają a od czasu do czasu przytrafi się jakaś porażka bądź remis. Według mnie jeżeli Sporting zagra poprawnie w obronie to dzięki silnemu ataku na pewno ustrzeli parę bramek. Jeżeli ktoś nie lubi ryzyka zawsze może zagrać na samo zwycięstwo gospodarzy ???? .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
02:05
Winnipeg Jets - Dallas Stars
Andrew Ladd over 2,5 SOG
1,85 Betsson

Kolejny raz pod lupę biorę mecz Gwiazd. Tym razem przyjeżdżają do Winnipeg na spotkanie z Odrzutowcami.
Andrew strzela zawsze bardzo dużo, jeżeli drużyna przeciwna nie jest nastawiona na obronę. Gwiazdy bronić zbytnio nie umieją, więc tutaj raczej spodziewam się bardziej otwartej gry. Andrew jest bardzo aktywny, ale nie lubi grać z defensywnymi drużynami. Ostatnie trzy mecze to bardzo spokojnie pokryty over. Jednym z gwarantów tego typu jest fakt, że Andrew prawie zawsze gra ponad 20 minut, a jego Jets potrafią u siebie zagrać kosmiczny futbol. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Moim skromnym zdaniem Andrew jest w stanie oddać około 5 strzałów, jeżeli będzie pazerny na gola, co jest bardzo możliwe, bo nie strzela ich ostatnio zbyt wielu. Linia troszkę zbyt niska jak na możliwości Andrew i styl gry, który prezentują Stars.
Warto dodać, że w tym meczu nie wystąpi Blake Wheeler, więc typ tym bardziej do gry.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Acapulco
Godzina:
2:00
Spotkanie:
Tomic B. - Mannarino A.
Typ: Tomic B.
Kurs:
1.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tomic to taka trochę gorsza wersja Berdycha. Australijczyk wygrywa z zawodnikami z którymi teoretycznie ma wygrać. Tak się już dzieje od paru sezonów, ale jak przyjdzie zmierzyć mu się z kimś z czołówki ATP, najczęściej dla niego kończy się to porażką. Przed sezonem zapowiedział, że skończył już z imprezami i skupi się przede wszystkim na tenisie - ile w tym prawdy, Bóg i Tomic jeden wie. Ogólnie co by nie mówić o nim to prezentuje się w 2015 roku okropnie równo, ostatnio zatrzymał go dwa razy Donald Young który gra sezon życia? Mannarino przeplata gorsze występy z tymi lepszymi, ciężko po nim określić formę w 1 rundzie. W Auckland grał ładnie, doszedł do samego finału, ale co z tego skoro np. Bedene również gra słabo, ale doszedł do finału na początku sezonu w Chennai. Po tym turnieju Francuz (Mannarino) obudził się dopiero w Memphis gdzie również przegrał z Donaldiem Youngiem (finalistą z przed kilku dni), a później ze zwycięzcą turnieju Karlovicem. Liczę tutaj na swoją intuicję i gram po prostu na Bernarda Tomica który prezentuje się dość równo.


✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie-Czechy-Extraliga
Godzina:18:00
Spotkanie:Liberec-Litvinov
Typ:1
Kurs:2.20
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Po korzystnych dla Liberca 11 miejsce w tabeli wynikach dzisiejszych spotkan Extraligi bardzo ciekawie zapowiada się jutrzejsze ich spotkanie z wiceliderem z Litvinova.Dzięki wspomnianym meczą porażka Vitkovic i Mlady Bolesłav ,traca oni do nich odpowiednio cztery i pięć punktów mając mecz mniej.Po tym meczu zostaną jeszcze tylko rozegrane dwie kolejki w Extralidze,w których walczący o dziesiąte miejsce w tabeli dające utrzymanie Liberec zagra na wyjeżdzie z Karlovymi Varami(12 miejsce w tabeli pewna walka o utrzymanie) i bezpośrednim rywalem w walce o play -off Mlada Boleslav u siebie.Jak widać mecz ten jest kluczowy dla gospodarzy,zaś goście na 1 miejsce po sezonie zasadniczym nie mają szans,a cztery punkty nad trzecim zespołem w tabeli powinno im wystarczyć do jego utrzymania.Po za tym Liberec odnieśli pięć zwycięstw z rzędu w tym dwie po dogrywce,choć Litvinov nie wiele gorzej cztery zwycięstwa w pięciu ostatnich kolejkach.Jak dla mnie podstawieni pod ścianą gospodarze nie przestraszą sie wicelidera i wygrają ten mecz.
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: WAS Wizards - GS Warriors
Typ: Warriors -14.5 pkt
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Washington Wizards (home, 5. East, 33-23) vs. Golden State Warriors (1. West &amp; 1. NBA, 43-10). Za kilka godzin będziemy świadkami pogromu, którego na własnej skórze doświadczą Czarodzieje. Czy różnica zwycięstwa Warriors na poziome 15 pkt będzie wydarzeniem tego sezonu? Wolne żarty. Nawet w ostatnich 10 spotkaniach aż 3 kończyli pokrywając taki handicap.
Wizards przestali ostatnio wyciągać królika z kapelusza i notują serial 3 porażek z rzędu. Warriors również na minusie (-1), tym bardziej wszystko wskazuje na to, że czas na kolejny dodatni serial graczy z Kalifornii.
Co prawda media spekulują, iż występ gwiazdy Warriors, Curry&#39;ego, jest wątpliwy, jednak nawet bez niego goście pozostają murowanym faworytem meczu.
Warriors bez Beal&#39;a.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
New York Islanders - Arizona Coyotes
{Over 5,5} @ 1,86 Betsson !
W końcu już dzisiaj mnóstwo meczy, czyli coś dla fanatyka NHL, który się delektują tą &#39;&#39;uczta&#39;&#39; bo każdy znajdzie coś dla siebie. Ja już ze wszystkich meczy wybieram spotkanie w Nowym Jorku. Wyspiarze, ostatni mecz dostali ostry łomot od Orek. I to z kretesem, bo nawet nie stać było ich na bramkę, a mieli ku temu kilka dogodnych sytuacji. Jak na 37 oddanych strzałów, nie udało się nawet strzelić i to jeszcze na swoich śmieciach. Miller w pierwszej tercji kapitalne saves. Jeszcze w tamtym roku z Sabres notował solidne wyniki. Wyspiarze na pewno rozgoryczeni ostatnim meczem dziś już wnioski wyciągnięte i trzeba poskromić ostatni łomot, na pewną wygraną. Mają ku temu poważne argumenty, bo mają w swoim rosterze zawodników którzy wiedzą co robić, choć w ostatnim meczu grali jakby nie naładowali &#39;akumulatorów&#39; Lee, godnie zastępuje w pierwszej linii Okposo. Jest groźni bardzo szybko wchodzi w mecz, bo od razu ma ciąg na bramkę i zdarza mu się strzelić szybko gumę w sieci. Tavares, też genialny zawodnik, który w power play robi wręcz furorę, bo jest niemal wszędzie. Kojoty są b2b i po wczorajszym spotkaniu w Jersey, gdzie ich gra nie była powodem do dumy ale mimo wszystko parę razy mogli być bardziej skuteczniejsi ale zabrakło precyzji. Jednak dużą bolączką jest ostatnio forma Vermette&#39;a który nie wiadomo kiedy odpali, bo i szybkość już nie ta sama, ale i tego monolitu który był liderem w klasyfikacji strzelców swojej ekipy gdzieś zanikł. Nie miej jednak nie są bez szans, bo i z Wyspiarzami wygrywali, ale wtedy Isles nie byli w takiej formie jaką prezentują w tym sezonie. Na pewno nie będzie takiego jednostronnego strzelania goli jak ostatnio z Vancouver, dziś będzie już kopalnia bramek. Mam nadzieje, że się nie zawiodę.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Chamionship - Kolejka 33
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Nottingham vs Bournemouth
Typ:
2
Kurs:
2.38
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Witam! Po wczorajszym trafnym wytypowaniu meczu pomiędzy Ipswich - Birmingham postanowiłem zaatakować ostatnie zestawienie 33 kolejki II ligi angielskiej.
Zaczynając od gospodarzy jest to aktualnie 9 drużyna w tabeli. Do miejsc gwarantujących play off&#39;y brakuje im 15 punktów co jest moim zdaniem dla nich nieosiągalne mimo, że to nie jest duża różnica. Po słabym wejściu w sezon ostatnio coś w nich się przełamało, albo wykorzystują zadyszkę niektórych klubów. U siebie są gorsi niż na wyjazdach, ponieważ na 16 meczy na własnym terenie wygrali zaledwie 6 spotkań, 5 razy dzielili się punktami oraz tyle samo odnieśli porażek. Bilans niby mają dodatni +6 na własnym terenie, ale warto zaznaczyć, że nie będą mogli wystawić swojego najlepszego snajpera do składu. Jest to drużyna nielubiąca trzymać piłki przy nodze, więc brak ich najlepszego ofensywnie zawodnika moim zdaniem upośledzi ich kontrataki, które już nie będą tak zabójczo skuteczne jak w ostatnich meczach.
Drużyna gości wraz z Borucem między słupkami aktualnie zajmują 4 pozycję i gdy zdobędą chociaż punkt to awansują o jedno oczko wyprzedzając Ipswich Town. Po bardzo dobrym starcie sezonu drużyna ostatnio dostała zadyszki i w trzech spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty z dziewięciu możliwych. Ewidentnie coś dzieje się z formą Boruca, ale mam nadzieje, że było to tylko chwilowe zachwianie formy i znów będzie prowadził swój zespół ku najwyższej lidze angielskiej. Bournemouth jest aktualnie najlepiej spisującą się drużyną w lidze, ponieważ na 16 delegacji wygrali aż 9, 3 razy wracali z jednym punktem oraz tylko 4 razy wracali z pustymi rękoma. Bilans bramkowy na wyjazdach mają rewelacyjny 36:15, więc strzelają ponad dwa razy więcej bramek niż ich tracą.
Bezpośrednie pojedynki między tymi zespołami w ubiegłym roku były rozgrywane na stadionie Bournemouth. Raz wygrywali gospodarze 4:1, ale cztery miesiące później Nottingham w ramach rewanżu odniosło zwycięstwo nad gospodarzami spotkania wygrywając 1:2.
Podsumowując: Patrząc na ostatnie wyniki Bournemouth oraz na wyniki 33 kolejki to w tym meczu nie mogą sobie pozwolić nawet na podział punktów szczególnie, że grają przeciwko słabo spisującej się drużynie na własnym terenie. Punkty ostatnio przez drużynę Boruca zostały pogubione a w tej kolejce wszyscy najwięksi rywale - Derby, Ipswich, Middlesbrough odnieśli zwycięstwo, więc jak poważnie myślą o dalszej rywalizacji o wysokie miejsce w tabeli to trzeba ten mecz wygrać i to nie jedną bramką aby znów wzbudzić respekt wśród rywali. Borubary na wyjazdach lubią wygrywać dwoma bramkami, więc liczę na powtórzenie tego i w tym meczu, chociaż mój typ jest bezpieczniejszy, bo na czystą 2, a nie na dokładny wynik.
Polecam, Michał


⛔ 100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Stany Zjednoczone, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards - Golden State Warriors
Typ: Washington Wizards [HA +7.5]
Kurs: 1.85 @ Pinnacle Sports
Dzisiaj w Verizon Center w Waszyngtonie dojdzie do starcia dwóch drużyn prezentujących dobrą grę w defensywie, jednak w ofensywie wyraźną przewagą dysponują przyjezdni z Kalifornii. Waszyngton w swojej hali na 29 spotkań wygrał 20 i nie zrażałbym się tutaj trzema porażkami z rzędu Czarodziei, a nawet szukałbym tu aspektu dodatkowego zastrzyku motywacji. Wizards w Verizon Center słyną z zawsze twardej i nieustępliwej defensywy. W przypadku GSW ciężko mówić, że na wyjazdach radzą sobie gorzej, jednak jeżeli przegrywają to zdecydowanie częściej poza swoją halą.
Waszyngton to najlepiej broniąca drużyna strefy podkoszowej w lidze. Tracą średnio zaledwie 38 punktów z trumny, co prawda średnio tracą około 23 punktów z rzutów za trzy i tu moje największe zmartwienie. Wszystko zależy od tego jak zagra i czy w ogóle zagra Stephen Curry (istnieje 90% szans, że wyjdzie dzisiaj na parkiet), który przed ASG co prawda trafiał wiele rzutów, ale często też nie trafiał.
Golden State słynie w NBA z dużo oddawanych rzutów za 3 punkty oraz rzuca najwięcej punktów z fastbreaków. W meczu z Pistons zauważyłem w postawie Wizards poprawę jeżeli chodzi o dzielenie się piłką w ofensywie. Czarodzieje nie zaliczali głupich strat i liczę, że podobnie zagrają z GSW, gdyż im mniej strat tym mniej punktów z kontrataków, z których jak wspomniałem GSW rzuca najwięcej w lidze.

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL
Godzina: 25.02.2015 02:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Dallas Stars
Typ: over 8,5
Kurs: 6,75
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Szoste w konferencji zachodniej z dorobkiem siedzemdziesiat jeden punktow, strzelonymi 169 golami i straconymi 166 w 61 meczach druzyna Winnipeg Jets podejmie gwiazdy z Dallas Stars ktore w konferencji zachodniej sa na gorszej pozycji od dzisiejszych gospodarzy - jedenaste miejsce, 189 bramek strzelonych i az 198 straconych tylko w 60 meczach ! Obydwie ekipy sa w zlej formie ostatnio, gospodarze notują nastepujace wyniki ostry oklep od Washington Capitals 5-1 Winnipeg Jets i &quot;lepszy&quot; mecz ostatni porazka z Toronto Maple Leafs 4-3 Winnipeg Jets po dogrywce, goscie natomiast jeszcze bardziej beznadziejne mecze ostatnio porazka Dallas Stars San Jose Sharks 2 : 5 nastepnie po zapomnieniu o obronie przegrana w dogrywce Dallas Stars 6-7 Detroit Red Wings i ostatnie spotkanie kolejny oklep Minnesota Wild Dallas Stars 6 : 2. NIe jest dobrze ale ktoras druzyna bedzie sie cieszyla po dzisiejszym spotkaniu. W koncu sie przełamie... Szczegolnie licze na Dallas ktore po porazkach gra nerwowo i sa chyba przemotywowani co widac jak reagowali na porazki robiac mecz 13 bramkowy z Detroit. Dallas mysle przelamia sie a maja dobrych zawodnikow w ataku kanadyjczykow Seguin T. 29 goli i az 30 asyst ! W czołowce jest tez Benn Ja. 23 bramki i az 36 ayst. Powinno wejsc
⛔ 100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Plus Liga
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Czarni Radom vs Resovia Rzeszów
Typ:
Radom +15,5pkt
Kurs:
1.70
Bukmacher:
Bet365 Analiza:
Czarni Radom pod koniec fazy zasadniczej złapali dobry rytm i zaczęli grać całkiem przyzwoicie. Kampa zaczął rozgrywać na swoim poziomie, Oivanen zaczął kończyć z prawego i zrobił się z Czarnych dobry, doświadczony zespół. Resovi wcale nie będzie tak łatwo jak wskazują na to kursy. Dobra, wygrali ze Skrą ale tam decydował ten set na przewagi gdzie jeśli Bełchatów by wygrał( a miał parę piłek setowych)to pewnie by zamknął mecz w 3 setach. Rzeszowianie się nakręcili plus słaba dyspozycja Wlazłego, który zmaga się z jakimś urazem i Resovia wzięła mecz. Czarni w swojej specyficznej hali są zdecydowanie groźniejsi niż na wyjazdach. Hala Czarnych jest trudna i zanim Rzeszowianie wstrzelą się zagrywką to może minąć trochę czasu. Powtarzam, Radom ma ciekawy skład, nie ma nic do stracenia(w przeciwieństwie do Resovi) i u siebie na pewno powalczy z Rzeszowem. Handi na poziomie 15,5 pkt jak dla mnie za wysokie i z całkiem przyjemnym kursem tylko czeka żeby je zagrać.


✅ 70
 
A 5

adrian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Arsenal-Monaco
Typ: Arsenal over 2,5
Kurs: 3,25
buk: Unibet
Witam. Zapraszam na pojedynek angielskiego Arsenalu, ktory podejmuje u siebie francuskie AS Monaco. Dlugo sie zastanawialem nad wyborem ciekawego typu na to spotkanie, ale udalo sie wykombinowac over w postaci 2,5 na korzysc Arsenalu. Dlaczego akurat ten typ ? Arsenal nie dosc ze gra w lidze wysmienice to w lidze mistrzow ida ostro do przodu. Pora przejsc do konkretow wg mnie mimo iz wyeliminowalo Zenit nie jest w stanie zagrozic mocnemu Arsenalowi, ktory na ten mecz na pewno wyjdzie silnym skladem, i bedzie chcial przypieczetowac wysokie zwyciestwo juz w pierwszym meczu, zeby w rewanzu zremisowac lub skromnie wygrac 1-0. Co prawda Monaco traci malo bramek ostatnio w lidze, ale tam nie ma takich druzyn pokroju Arsenalu. Moim okiem Giroud i Cazorla namieszaja w tym spotkaniu i mecz zakonczy sie wynikiem 3-0 lub 3-1. Pozdrawiam i powodzenia !
⛔ 100
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Arsenal-Monaco
Typ: do przerwy X2
Kurs 1,72
bukmacher: bet365
Godz: 20:45
Analiza:
Już dziś spotkanie na, które wyczekiwałem z niecierpliwością otóż na Emirates Stadium zmierzy się drużyna Arsenalu Londyn z AS Monaco. Dokładnie o godzinie 20:45 wybiegną piłkarze obu drużyn aby walczyć o jak najlepszy wynik, który dla Monaco na pewno będzie remis (najlepiej bramkowy) choć skromna wygrana byłaby pięknym wejściem jedną nogą do następnej rundy. Jaka jest główna cecha Monaco? najpewniej mała ilość traconych goli, a tracą ich naprawdę bardzo mało. Oto 15 ostatnich spotkań ba wyjezdzie:
20.02.15 LIG Nice Monaco 0 : 1
08.02.15 LIG Guingamp Monaco 1 : 0
24.01.15 LIG Lille Monaco 0 : 1
04.01.15 PUC Nimes Monaco 0 : 2
20.12.14 LIG Metz Monaco 0 : 1
17.12.14 PUC Lyon Monaco 1 : 2(0 : 0)
05.12.14 LIG Toulouse Monaco 0 : 2
29.11.14 LIG Rennes Monaco 2 : 0
26.11.14 LIG Leverkusen Monaco 0 : 1
09.11.14 LIG St. Etienne Monaco 1 : 1
04.11.14 LIG Benfica Monaco 1 : 0
25.10.14 LIG Bastia Monaco 1 : 3
05.10.14 LIG PSG Monaco 1 : 1
01.10.14 LIG Zenit Petersburg Monaco 0 : 0
24.09.14 LIG Montpellier Monaco 0 : 1
Imponujące cóż nie? Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę TYLKO mecze na wyjezdzie w LM wygląda to następująco:
26.11.14 LIG Leverkusen Monaco 0 : 1
04.11.14 LIG Benfica Monaco 1 : 0 (Benfica strzeliła w drugiej połowie)
01.10.14 LIG Zenit Petersburg Monaco 0 : 0
Pewności siebie z pewnością dodaje im fakt zachowania 5 czystych kont w 6 meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ich głównym celem będzie zabicie gry i wywiezienie jednego punktu z Emirates, a być może nawet pokuszą się o strzelenie bramki w stolicy Anglii. Mój typ jest tylko jeden na to spotkanie a jest nim niewątpliwie X2 do przerwy.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz ten wydaje się mieć zdecydowanego faworyta i są nim goście, czyli drużyna Atletico Madryt. Gdyby to był ten Bayer Leverkusen z początku sezonu, kiedy to naprawdę nieźle grali, to bym się zastanowił, no ale teraz faworyt jest oczywisty. Bayer Leverkusen gra aktualnie bardzo słabo, wystarczy spojrzeć na to co prezentują w Bundeslidze. Po przerwie zimowej wygrali oni 1:0 z Herthą Berlin, ale potem było już coraz gorzej. W trzech ostatnich meczach Bundesligi Bayer Leverkusen zdobył tylko jeden punkt za remis 2:2 z Augsburgiem. Oglądałem skróty z tego meczu i Bayer może być zadowolony, że stracił tylko te dwa gole. Totalna kompromitacja defensywy była w meczu z Wolfsburgiem. Ok, Bayer strzelił cztery gole, ale co z tego, skoro stracił aż pięć, z czego aż trzy w pierwszej połowie meczu. Mecz z Werderem Brema przegrali 1:2. Te wyniki pokazują, że Bayer leverkusen nie jest w dobrej dyspozycji. Co innego Atletico Madryt. Oni przez cały sezon grają solidnie, są skuteczni w każdej formacji. O tym jak mocne jest Atletico Madryt mówi między innymi ich mecz z Realem Madryt, który to wygrali 4:0, strzelając po dwie bramki w obydwu połowach. Atletico z racji tego, że grają na wyjeździe, mogą przyjąć defensywną taktykę(ale mogą też zaskoczyć rywala i zagrać odważniej), ale jeśli nadarzą się okazje, a takie na pewno będą biorąc pod uwagę dziury w obronie Bayeru, to je wykorzystają.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna- Liga Mistrzów
godz.20:45
Spotkanie: Bayer L.-Atletico M.
Typ: over 2,5
Kurs:2,30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bayer i Atletico miały już okazję zagrać ze sobą w europejskich pucharach. W sezonie 2010/2011 w fazie grupowej Ligi Europy dwukrotnie padł wynik 1:1. Bayer generalnie w starciach z hiszpańskimi drużynami z 29 spotkań wygrał tylko dziewięć. Ekipa z Calderon ogrywała niemieckich rywali 15-krotnie na 32 próby. Klub z Leverkusen ma przykre doświadczenia z gry w 1/16 finału Ligi Mistrzów. Właśnie na tym etapie w ostatniej dekadzie dostawał cięgi od Liverpoolu, Barcelony i ostatnio Paris Saint Germain. Dwumecz z każdą z tych drużyn kończył się z co najmniej sześcioma golami po stronie strat.
Dla drużyny z Leverkusen to będzie koniec drogi po raz kolejny w perspektywie gry z Atletico, dysponującym ogromnym potencjałem ofensywnym. Ofensywa Atletico a błędy w obronie graczy z Leverkusen myślę że over zostanie spokojnie pokryty. Ja za drobne zagram over 3,5 kurs 4,33 dla odważnych 1 połowa over 2,5 kurs wart ryzyka 10.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Piłka Nożna - Finlandia - puchar ligi
Godz.18.00
Spotkanie: Rovaniemi-Kotka
Typ: 1
Kurs:2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Na dzisiejszy dzień wybrałem ostatni mecz z fazy grupowej Pucharu ligi fińskiej pomiędzy Rovaniemi-Kotka.
Sytuacja w tabeli:
HJK Helsinki 6pkt awans
Kotka 3pkt awans
Rovaniemi 2 pkt
Rovaniemi grało z Kotkiem (;-)) 19 lutego na wyjeździe, tam padł wynik 2:2 chociaż mógł wywieźć zwycięstwo, do czasu wygrywał 1:2. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Na oficjalnej stronie link można przeczytać, że trener jak i cała drużyna myśli tylko o zwycięstwie i to jest główny cel, który sobie wyznaczyli w dzisiejszym meczu. Z podstawowego składu nie zagra tylko 2 zawodników: Antti Okkonen ja Jarkko Lahdenmäki.
Dodam tylko, że Rovaniemi grało eliminacje LE z grecką drużyną Asteras Tripoli, remisując u siebie 1:1, wyjazd przegrywając 4:2
Ostatnie mecze u siebie:
Rovaniemi-Kotka 3:0
Rovaniemi-Kotka 3:1
Rovaniemi-Kotka 2:1
Rovaniemi-Kotka 3:0
Rovaniemi-Kotka 0:1 (2005 rok)
Jak widać bilans jest dość korzystny dla RoPS, także myślę, że typ godny uwagi i po zacnym kursie. RoPS musi wygrać i tyle w temacie.
Powodzenia.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom