>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 25.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 25. Lutego

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
typynba 21

typynba

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers
Typ: Clippers-4
Kurs: 1,93
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Pelicans 23-32 (13-13 u siebie)
Clippers 38-20 (15-15 na wyjazdach)
Obie ekipy to zupełnie inny poziom. Clippers to aktualnie 4 drużyna na zachodzie i cel na tez sezon jest jeden - mistrzostwo. Imo nie ma na to szans w tym sezonie. Na ławce nie mają choćby solidnego zmiennika dla zawodników podkoszowych ale to tylko taka mała dygresja
Pelicans nie mają szans na Playoff wobec kontuzji Holiday&#39;a i Andersona (nawet z nimi w składzie ciężko by im było się załapać na tym piekielnie mocnym zachodzie). Powinni zacząć tankować, bo ich pick w drafcie jest zastrzeżony tylko w Top5.
Clippers grają co prawda back-to-back ale wczorajszy mecz w Oklahomie grali 6 godzin wcześniej niż normalna pora meczów NBA (6 godzin więcej na regenerację), do tego z Oklahomy do Nowego Orleanu to jakaś godzinka samolotem, także nie uważam, żeby rozgrywany wczoraj mecz miał większe znaczenie. Co więcej wygrali na bardzo trudnym terenie, także nastroje w ekipie powinny być dobre.
Poprzedni mecz w tym sezonie:
Clippers - Pelicans 108:95
Nie ma co tu w zasadzie dużo pisać, goście po prostu są zdecydowanie lepszą drużyną.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit St. Petersburg- Borussia Dortmund
Typ: 1X
Kurs: 2,02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bukmacherzy faworyzują Borussię i tak szczerze mówiąc nie bardzo wiem czym się kierują. Ok, mieli ostatnio trochę lepszy okres gry, ale to nadal nie jest Borussia z poprzedniego sezonu. Ich forma nie jest stabilna, najlepszym tego dowodem była sobotnia porażka z Hamburgiem, który przed meczem z BVB miał serię 5 porażek z rzędu i to co najmniej dwoma bramkami i znajdował się w strefie spadkowej. Tego meczu, poza początkowymi fragmentami, nie oglądałem, ze względu na ciekawsze moim zdaniem, wydarzenia Igrzysk, które odbywały się w tym samym czasie, więc nawet za bardzo nie wiem jak grali, jednak w początkowej fazie meczu ich gra nie porywała i domyślam się, że podobnie było przez resztę spotkania, zresztą nie przegrywa się meczu 0:3 przez przypadek. Wiadomo o problemach BVB z kontuzjami. Gundogan, Subotić, to oczywiste, już parę meczów temu do grona kontuzjowanych dołączył Błaszczykowski. Ostatnio kontuzjowany był Reus, on po przerwie meczu z Hamburgiem pojawił się na boisku i ma zagrać przeciwko Zenitowi. Zastąpił on w sobotę kontuzjowanego Bendera i jak się okazało jest to kolejna poważna kontuzja w BVB i to bardzo ważnego zawodnika. Będzie pauzował przez około 10 tygodni. Hummels zdążył już wrócić po dłuższej przerwie, ale za chwilę znów złapał kontuzję, jednak w meczu z Zenitem niby ma zagrać. Nawet jeśli zagra to nie powiedziałbym, że to zapewni nową jakość defensywie BVB, bo nie zdążył odbudować formy po długiej przerwie, było to widać w meczu z Braunschweig, gdzie popełniał błędy. Nie zdążył wejść w rytm meczowy i znów kontuzja, a teraz ma być gotowy na bardzo ważny mecz z Zenitem. Średnio to widzę szczerze mówiąc, w Borussii praktycznie nie ma ławki, a w tym natłoku meczów to wielki problem i bardzo możliwe, że przez to pojawią się za chwilę kolejne kontuzje przez przemęczenie piłkarzy. Zenit jeszcze nie rozpoczął rozgrywek ligowych na wiosnę i to może być jakiś problem, ale niekoniecznie, plusem jest to, że będą wypoczęci w przeciwieństwie do BVB. Po jesieni są liderem w lidze ex aequo z Lokomotivem Moskwa tak nawiasem mówiąc. Petersburg to nie jest łatwy teren. W tym sezonie LM nie przegrali u siebie meczu, choć i nie wygrali. Jednak Porto i Atletico nie dały rady, więc Borussii również nie będzie łatwo, tym bardziej, że mają sytuację jaką mają. Dodałbym tu jeszcze atut gospodarzy w postaci warunków atmosferycznych, bo zwykle o tej porze w Petersburgu było bardzo zimno, ale tym razem, jak widzę pogoda bardziej europejska, więc dodatkowego atutu nie będzie, lecz mimo to uważam, że Zenit powinien ugrać w tym meczu co najmniej remis. Też widzą na pewno problemy BVB, wiedzą, że wcale nie muszą tego dwumeczu przegrać, a dobry wynik u siebie to podstawa.
⛔ 100
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja ( Ligue 1 )
Spotkanie: Girondins Bordeaux - FC Lorient
Typ: 1 @ 2.05
Data: 25.02.2014 ; 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na zaległymecz dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1.
W mieście Bordeaux na Stade Chaban-Delmas odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Football Club des Girondins de Bordeaux gośćmi z miasta Lorient posiadającymi drużynę Football Club Lorient-Bretagne Sud.
Girondins Bordeaux rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia pięć spotkań w których zdobyło trzydzieści siedem punktów po dziesięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz ośmiu porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek na poziomie 31-27.
FC Lorient zdobyło w tym sezonie ligowym trzydzieści dwa oczka w swoich dwudziestu pięciu meczach po dziewięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz jedenastu porażkach i plasuje się obecnie na dwunastej pozycji w tabeli francuskiej Ligue 1 , bilans bramek 32-34.
Gospodarze zagrali u siebie trzynaście meczy zdobywając w nich dwadzieścia pięć oczek po ośmiu wygranych, jednym remisie oraz czterech porażkach, bilans bramek na swoim Stade Chaban-Delmas 18-11.
Goście na wyjazdach zdobyli dziesięć punktów w swoich trzynastu spotkaniach w delegacjach w tym sezonie ligowym po trzech zwycięstwach, jednym remisie oraz dziewięciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-20.
Zapowiada się ciekawy mecz na Stade Chaban-Delmas w Bordeaux gdzie w ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi rywalami trzy razy wygrało Girondins Bordeaux oraz padły dwa remisy.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Girondins Bordeaux lepiej w tym sezonie ligowym gra u siebie gdzie na swoim stadionie w ostatnich pięciu spotkaniach wygrał cztery razy i raz przegrał strzelając w tych meczach siedem bramek tracąc tylko trzy a ich siłę może pokazać pokonanie dwóch bardzo dobrych drużyn na wyjazdach wcześniej Lille i niedawno na swoim Stade Chaban-Delmas strzelając dwie bramki bez straty gola St. Etienne a goście no cóż poza trzema zwycięstwami z rzędu przed przerwą zimową ze słabszymi u siebie zespołami w delegacjach grają słabiutko do tego tracąc sporo bramek i uważam że FC Lorient przegra ten mecz na Stade Chaban-Delmas z drużyną Football Club des Girondins de Bordeaux.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tennis » United Arab Emirates » ATP Dubai
Teymuraz Gabashvili - James Ward
2 @ 2.95 Unibet

Bardzo fajny kurs na Brytyjczyka. Rosjanin ostatni mecz zagrał w Delray Beach trzy dni temu gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą tego turnieju - Marinem Ciliciem. Teraz szybka podróż do Emiratów na turniej w Dubaju. Moim zdaniem zbyt mały okres czasu minął między tymi dwoma turniejami, zbyt duża odległość między tymi dwoma miejscami i szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia dlaczego gabashvili wybrał turniej w Dubaju, jak mógł grać np w Acapulco. Myślę, że do Emiratów przyjedzie pozwiedzać a turniej potraktuje jako obowiązek. Oprócz tego miałem okazję oglądać jego spotkanie z Chorwatem i tam nie prezentował się zbyt dobrze, widać, że forma jeszcze nie ta. Co do Ward&#39;a, grał jakieś kwalifikacje w Marsylii, nie poszło mu i nie dostał się do turnieju głównego. W Pucharze Davisa sprawił niespodziankę pokonując Querrey&#39;a, myślę, że w pojedynku z Rosjaninem także będzie go stać na niespodziankę. A do tego kurs zachęca.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Liga Mistrzów
Zenit Petersburg : B. Dortmund
czerwona kartka w meczu / Tak
3.75 / Unibet
Druga grupa zespołów zaczyna walkę o ćwierćfinał LM ja zaglądam do Rosji gdzie lider rozgrywek zespół Zenitu Petersburg podejmować będzie Borussie Dortmund i nie ukrywam że liczę na bardzo ostre widowisko . Zenit zmagania ligowe wznowi dopiero 9 marca tak więc nie ma ogrania tak jak piłkarze z Dortmundu ale na pewno nie będą stać na boisku i tanio skóry nie sprzedadzą , jeżeli chodzi o dorobek kartowy Zenitu w lidze to w 19 meczach zarobili 27 żółtych kartoników i chyba to nie jest mało , Dortmund pod względem jest lepszy bo 32 żółtka i 1 czerwona a że w obu ligach lubią ostra grę to wiemy , arbitrem w tym pojedynku jest Szkot Willie Collum a oto jego dorobek , w tym sezonie sędziował 3 mecze w LM i pokazał 12 żółtych i 1 czerwoną , czerwoną pokazał w meczu Real : Galatasaray , sędziował też jeden mecz z udziałem Zenitu , Zenit grał na wyjeżdzie z Atletico Madryt w tym spotkaniu pokazał 5 żółtych kartek z tego 4 dla Zenitu tak więc jest szansa . Poprzedni sezon w jego wykonaniu to 4 mecze i 16 żółtych i 2 czerwone .... a komu czerwone ? w meczu Bayernu Monachium z BATE Borisov i 2 czerwone po jednej dla każdej drużyny , w sumie w LM sędziował 12 meczy i pokazał 42 żółtka i 6 czerwonych tak więc jak dla mnie jest wielka szansa dziś na czerwień i tak typuję !
⛔ 100
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscypkina: Piłka nozna
Spotkanie: Zenit - BVB
Typ:Ilość żołtych kartek w 1. połowie +1,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Wtorek godzina 18.00 LM na swój typ wziąłem meczyk Zenitu z Borusią nie dlatego ze lubie ogladac polskich zawodnikow tylko z tych dwoch wtorkowych meczy ten ma wieksze prawdopodobienstwo trafienia mojego typu w fazie grupowej Zenit zebrał 10żółtych i jedna czerwona karte Borusia 8żóltych i czerwo tylko ze faza grupowa to kalkulowanie i strategiczne myslenie obu druzyn, ktora kogo moze ograc, a z ktora grac oszczednie gdzie zlapac pkt. a gdzie tych punktow nie wywalczymy chocby nie wiadomo jak sie starali zas faza KO to juz walka na 150% kazdy musi dac z siebie wszystko i nie zabraknie chamskich faulow głównie ze strony Zenitu bo uwazam ze Borusia prowadzenie zdobedzie w pierwszych minutach meczu to calkowicie roztroi Zenit i otworzy worek z kartkami
⛔ 100
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja- Premiership
Spotkanie: Ross County-Inverness
Typ: Ross County
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szukałem jakiegoś ciekawego meczu do grania i znalazłem ten, zastanawiałem się tu nad zwycięstwem gospodarzy i nad remisem, w końcu wybrałem to pierwsze. Obie drużyny ostatnio prezentują się nieźle. Mimo że gospodarze są w tabeli na 9 miejscu, goście na 5, a oba kluby dzieli różnica 16 punktów myśle że po tym kursie warto spróbować to zagrać. Ross County ma u siebie bilans 6-0-7 i dlatego nie gram tu remisu (choć może powinienem). Inverness radzi sobie na wyjazdach całkiem nieźle 6-3-3, jednak z Ross County nie gra się im najlepiej meczów wyjazdowych. Ostatnie 5 meczy na stadionie gospodarzy wyglądało następująco:
19.05.13 PRE Ross County- Inverness 1 : 0
02.03.13 PRE Ross County- Inverness 0 : 0
01.12.12 PUC Ross County- Inverness 3 : 3
20.03.10 CHA Ross County- Inverness 0 : 0
07.11.09 CHA Ross County- Inverness 2 : 1
Jak widać Inverness nie wygrało żadnego z nich. Można pograć bezpieczniej 1 DNB lub 1X po niezłych kursach, ja gram bardziej ryzykownie zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Cruzeiro - Universidad de Chile / Cruzeiro wygra / 1.50 @ Bet365 / Start 21:30
vs

Analiza: Copa libertadores i spotkanie drużyny Cruzeiro (mistrzowie brazylijskiej
Serie A sezonu 2013), przeciwko Universidad (obecnie szósta drużyna Chilijskiej
Primera Division) w ramach tego pucharu. Drużyna Cruzeiro po przegranej
z Real Garcilaso 2 - 1 Cruzeiro w Peru jest w grupie 5 na ostatnim miejscu lecz
jeśli to spotkanie wygra to wszystkie drużyny osiągną ten sam pułap 3 punktów i
walka rozpocznie się od nowa. Tu znalazłem wyjściowy skład drużyny Cruzeiro i
jak porównałem sobie go z soccerway to doszłem do wniosku że nie mają żadnych
braków w kadrze.
- krótki rzut oka na to spotkanie : http://futebolinterior.com.br/clube/cruzeiro-mg/302273+Libertadores_Cruzeiro_encerra_preparacao_com_ataque_indefinido
Dotychczasowe spotkania przeciwko sobie obu ekip :
15/05/09 Cruzeiro 1 - 0 Universidad Chile
08/05/09 Universidad Chile 1 - 2 Cruzeiro
Stadion drużyny gospodarzy Estádio Governador Magalhães Pinto, to miejsce w
którym gracze Cruzeiro dostają skrzydeł. Widząc wyniki ich spotkań na własnej
płycie boiska jestem skłonny zaznaczyć że jest to drużyna zdecydowanie
lubiąca grać na własnym podwórku.
- Obecnie trwające rozgrywki Mineiro 1 : bilans 4/0/0 i zdobytych 8 goli, czyli najwięcej
bramek jako gospodarz !
- Ubiegły sezon 2013 w Serie A : bilans 14/3/2 i zdobytych 47 goli, czyli najwięcej
bramek jako gospodarz !
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fanowsky 0

fanowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: League Two
Spotkanie: Scunthorpe vs Bristol Rovers
Typ: Scunthorpe
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Scunthorpe na własnym boisku przez ostatnie 5 meczy zanotowało 2 zwycięstwa i 3 remisy, strzelili 9 bramek, a stracili tylko 2. Można powiedzieć że ich stadion to nie jako twierdza gdyż stracili u siebie najmniej bramek w całej lidze(bilans u siebie 22-11). W drużynie mają najlepszego strzelca ligi Sam Winnall (17 bramek w 31 meczach). Są pretendentami do awansu, więc mecze u siebie muszą wygrywać szczególnie z rywalami z dolnej części tabeli jakim jest Bristol Rovers. Na wyjazdach ten zespół prezentuje się bardzo kiepsko ostatnie 5 meczy to 2 remisy i 3 porażki, bilans 3-8. W League Two są najgorszym zespołem pod względem rozgrywanych meczów na wyjeździe więc wiąże się to z brakiem jakichkolwiek atutów ze strony tego zespołu (bilans 8-19). Uważam że kurs jest bardzo atrakcyjny biorąc pod uwagę te wszystkie argumenty które przytoczyłem powyżej.
⛔ 100
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Conference Premier
Spotkanie: Southport - Grimsby
Typ: X
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Przejadą się na tym faworyzowaniu gości bukmacherzy, oj przejadą. Southport na 22. pozycji bije się o utrzymanie, przyjezdni natomiast w środku stawki i marzenia o awansie powoli odpływają niczym morskie fale nieopodal osiemdziesięciotysięcznego Grimsby. Obie drużyny bez formy, nie imponują też skutecznością. Spotkanie zapowiada się na remisowe stąd dziwią kursy wystawione przez bukmacherów. Większych braków kadrowych nie widzimy, obie drużyny w ostatnich trzech meczach zdobyły tyle samo punktów - po 4. jak nie trudno się domyślić po jednym razie zdobyli komplet punktów, jedno oczko, ale i schodzili z płyty boiska przegrani. W natłoku typów z Ligi Mistrzów oraz braku czasu z mojej strony powstała taka, a nie inna analiza, radzę również spojrzeć w H2H i utwierdzić się w przekonaniu, że dziś nastąpi podział punktów.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit Saint Petersburg - Borussia Dortmund
Typ: Zenit Saint Petersburg zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zastanawia mnie to, że bukmacherzy jeszcze bardzo cenią Borussię i dają jej dość duże szanse na wygranie Ligi Mistrzów. Trochę to dziwne, bo kontuzje nie oszczędzają piłkarzy Dortmundu. Co jeden wyleczy kontuzję, to następny wypada i tak ciągle. Trudno jest grać w takiej sytuacji, a zgranie zespołu jest wręcz niemożliwe. Odbija się to wszystko na wynikach Borussii, gdyż są oni teraz na poziomie Bayeru Leverkusen czy też Schalke 04. W zeszłym sezonie z powodzeniem rywalizowali z Bayernem Monachium, a w tym nie mogą o tym nawet pomarzyć. Borussia z takimi problemami kadrowymi praktycznie nie ma szans na sukces w Lidze Mistrzów. Podejrzewam, że mogą mieć problemy w dwumeczu z Zenitem. Zenit Saint Petersburg to nie jest jakaś potęga, ale są solidną drużyną, która bardzo dobrze gra u siebie. Zenit zremisował u siebie z bardzo mocnym Atletico Madryt i z FC Porto, więc to pokazuje jak ciężko się tam gra. Oglądałem mecz Borussii z Hamburgiem i to co Dortmund grał, to wyglądało bardzo źle. Szczególnie w obronie robili takie błędy, że nawet będący jedną z najsłabszych drużyn Bundesligi Hamburg strzelił im trzy gole. Zenit ma tutaj szanse nawet na zwycięstwo.
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie Norwegia
Spotkanie: Frisk - Sparta
Typ: Sparta (-2.5 AH)
Kurs: 4.6
Bukmacher: Unibet
Do końca sezonu zasadniczego pozostały 3 kolejki. Z tego powodu gospodarze właściwie zakończyli tą fazę rozgrywek gdyż ich pozycja w tabeli nie ulegnie już zmianie. Ich zadaniem pozostało już tylko spokojne dogranie tych 3 spotkań zachowując jak najwięcej sił i unikając kontuzji. Poza tym nie licząc 3 zwycięstw z niżej notowanymi rywalami i ostatniej porażki ze Storhamar różnicą 2 bramek każda z poprzednich 5 porażek kończyła się różnicą co najmniej 4 goli ...
Sytuacja gości jest inna. W zależności od wyników 3 ostatnich kolejek zajmą miejsce między 3 a 5. Wygrali 8 z ostatnich 10 spotkań w tym pokonali nieco ponad miesiąc temu dzisiejszych rywali 4-0 - liczę dziś na podobny wynik....
⛔ 100
 
makaveli23 578K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Zenit - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 4.52
ComeOn
Pewniak dnia w lidze mistrzow! I to po jakim kursie! Bukmchaerzy oszaleli na punkcie Dortmundu, ktory ostatnio gra kiche i ma wiele kontuzji. Ostatnio na uraz nawet narzekal Lewandowski, ale pewnie zagra jednak sadze ze nie na 100% swoich mozliwosci jak narzekal na kontuzje i na trudnym terenie w Rosji. Ponadto nie zagra pomocnicy Sven Bender, Ilkay Gundogan i Jakub Blaszczykowski. Tak wiec linia srodka boiska przemielona. Ale co powiesz na braki w obronie? Nie zagra Mats Hummels i Nenad Subotic, co daje kolejne oslabienie druzyny gosci. Mysle ze beda oni szczesliwi jak strzelą bramke i przegraja tylko jednym golem, u siebie wtedy mozna by to odrobic, czego Borussia sie juz nauczyla np z Malagą o ile dobrze pamietam, ale nie zdziwie sie jak przegraja dwoma bramkami. Ruscy sie dobrze przygotowali na ten mecz, maja nowych zawodnikow, okres przygotowaczy nie przespali i sa w dobrej formie. Graja u siebie i musza to + braki kadrowe Borussi wykorzystac.
⛔ 100 / powtórzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Challenger Cherbourg
Spotkanie: Schepper - Kravchuk
Typ: over 21,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Spotkanie dwóch, tak ofensywnie usposobionych zawodników w hali, daje wyjątkowo duże szanse na over, tym bardziej przy tak, wg mnie, niskiej linii. Szczególnie, że obaj dysponują dobrym (Schepper nawet bardzo dobrym) serwisem (co przy ich wzroście -Kenny ponad 2 m a&quot;Krawiec&quot; 1,90 m nie może dziwić), który jest ich podstawowym atutem w grze. W Cherbourg jest dość szybka nawierzchnia, co w połączeniu z faktem, że żaden z nich nie jest wirtuozem returnu, daje ogromne szanse na rozstrzygnięcie choćby jednego seta w rozgrywce &quot;tajbrekowej&quot;. I to właściwie winno wystarczyć za analizę. Dla miłośników statystyki dodam, że obaj w ostatnich 4 rozegranych meczach mieli odpowiednio - Schepper 9 setów - 5 TB, Kravchuk 9 setów - 6 TB. Oby tylko, któryś z nich nie wpadł w jakąś zapaść serwisową a over powinien zostać &quot;pokryty&quot; bezproblemowo ( obawy takie tyczą się bardziej ruska, który wg mnie jest bardziej niezrównoważony niż żabojad, choć może nie ma aż tak nierówno pod kopułą jak jego &quot;ziomki&quot; Gaba czy Juzny ???? ).
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azja, AFC Champion League
Spotkanie: Shandong Luneng - Buiram United
Typ: Shandong
Kurs: 1,50 @ bwin

Dzisiaj wybrałem trochę nietypowy pojedynek bo z azjatyckiej Ligi Mistrzów. Na stadionie Luneng Big o ósmej trzydzieści naszego czasu Chiński Shandong Luneng podejmie tajlandzki Buiram United. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy i ja na nich stawiam. Maja oni doskonała kadrę. W zespole grają dobrzy zagraniczni gracze. Chociaż by Brazylijczyk Wagner Love, Argentyńczyk Walter Montillo który ma za sobą grę w Santosie i Cruzeiro. W kadrze maja też Aloisio którego to zakupili z Sao Paulo. Wspomniec można też że nastąpiła zmiana trenera i Serba Radomira Antica zastąpił brazylijski trener Cuca który zdobył Copa Libertadores z Atletico Mineiro w ubiegłym sezonie. Jak więc widać Chińczycy poważnie myślą nawet o zdobyciu Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Na koniec sezonu w swojej lidze uplasowali się na drugiej pozycji. Jeśli chodzi o ich dzisiejszego rywala z Tajlandii to nie daję im większych szans w dzisiejszej potyczce. Maja też kilku obcokrajowców. Rochela i Carmelo z Hiszpanii, Japończyka Kai Hirano czy też Anglika grającego w Hull Jay Simpsona. Lecz moim zdaniem wszystko przemawia za gospodarzami. Lepsza kadra i doświadczony trener. Jeśli myślą o sukcesach to te spotkanie muszą wygrać.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szkocka Premiership 2013/2014
Spotkanie: Aberdeen - Celtic
Typ: 2
Kurs: 1,72 @ Pinnacle
Data i godzina: 25.02.14 20:45

Dziś o godz. 20:45 rozegrany zostanie mecz 26. kolejki szkockiej ekstraklasy pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami ligi – Celtikiem Glasgow oraz Aberdeen. Goście mają aż 24 oczka przewagi w tabeli nad gospodarzami.

Celtic jest niepokonany w lidze – wygrał 23 z 26 spotkań i tylko trzykrotnie zremisował. Ostatni raz Celtic zgubił punkty 2 listopada ubiegłego roku z Dundee United. Celtic w 26 spotkaniach stracił ledwie 12 bramek, sam zaś zdobył 62 bramki (z czego 35 w 13 wyjazdowych spotkaniach). Bramkarz Celticu Fraser Forster zachowując czyste konto w ostatnim ligowym meczy z Hearts został najlepszym bramkarzem w historii szkockiej piłki pod względem czasu bez wpuszczonej bramki w lidze. Jego passa trwa od 23 listopada 2013 roku.

Pozycja Celticu w lidze jako lidera rozgrywek jest niepodważalna. Aberdeen pozostaje tylko walka o wicemistrzostwo Szkocji. Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali 15 z 26 spotkań, dwukrotnie remisowali i aż ośmiokrotnie przegrywali. Na własnym obiekcie Aberdeen prezentuje się solidnie jednak bez rewelacji – ich bilans spotkań domowych to 7W-1R-4P. Ostatni mecz ligowy Aberdeen przegrało z dziesiątym Patrick 1:3.

Aberdeen pokonał przed dwoma tygodniami Celtic 2:1 w 1/8 finału Pucharu Szkocji. Było to pierwsze od 2009 roku zwycięstwo nad Wielkim Rywalem. Mecz ligowy będzie doskonałą okazją do zrewanżowania się rywalowi za tą dotkliwą porażkę.

W tej dekadzie obie ekipy rozegrały ze sobą 15 spotkań – 12 z nich kończyło się zwycięstwami Celtów, dwukrotnie doszło do podziału punktów oraz raz zwyciężyło Aberdeen w wspominanym wyżej spotkaniu.
Myślę, że passa Celticu zostanie podtrzymana i pewnie wygrają kolejny mecz.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Olympiakos Piraeus - Manchester United
Olympiakos Piraeus (+0,5 HA) ::: 1,77 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grecja to bez wątpienia trudny i gorący teren. Myślę, że nie ma sensu porównywać obu lig, ale warto dodać, że Olympiakos gra u siebie genialnie i są w Grecji hegemonem który miażdży każdego przeciwnika. W Lidze Mistrzów na boiskach w Grecji w ostatnich latach stracił trzy punkty trzy razy Arsenal Londyn, w 2011 roku przegrała tutaj Borussia Dortmund, a w 2007 i 2008 roku zgubiła tu punkty Chelsea Londyn i Real Madryt. W skrócie są groźni u siebie.
Manchester United w tym sezonie gra jak każdy widzi. 2014 roku to dla nich pasmo porażek, ich bilans wygląda następująco:
6 - porażek
2 - remisy
3 - zwycięstwa (nad 19 w tabeli Cardiff, 16 Crystal Palace i 12 Swansea)
W Lidze Mistrzów &quot;Czerwone diabły&quot; pokazują jednak swoje doświadczenie, ale ja osobiście uważam, że mieli dość łatwą grupę. Real Sociedad - moim zdaniem przeraziła ich Liga Mistrzów, tylko jeden punkt zdobyty i to właśnie z United u siebie, wszystkie pozostałe mecze przegrali. Bayer Leverkusen to jakaś kompromitacja w tej fazie turnieju, mam osobiście wyrobioną o nich opinię. Zagrali jak amatorzy na własnym terenie z United, błędy na poziomie okręgówki, wynik 0:5 (czy 0:4 z PSG). Do tego w 90 minucie zgarnęli 3 punkty z przeciętnym Realem Sociedad. Shakhtar Donieck... groźny, ale chyba tylko z nazwy. Na ostatnie 11 meczy w Lidze Mistrzów wygrali zaledwie 3, dobre wyniki przeplatają słabymi, są mocno nieustabilizowani w Pucharach Europy.
United w tym sezonie musi powalczyć jeszcze o ligę mistrzów 2014/2015, ale oto będzie niezwykle trudno. Grają na dwóch frontach, a forma nie dopisuje.
Olympiakos Piraeus w lidze krajowej ma 20 punktową przewagę nad wiceliderem, więc spokojnie mogą skupić się na Lidze Mistrzów. Na pewno w tym meczu nie są bez szans, warto przypomnieć, że swego czasu drużyna z Cypru (APOEL) awansowała do 1/4 finałów Ligi Mistrzów.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Florianopolis (Brazylia), twarda
Spotkanie: Dulgheru A. (Rou) - Duque-Marino M. (Col)
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W Dzisiejszym dniu przerzucamy się z polskiej Ekstraklasy na tenis WTA. Spośród oferty, którą przeglądałem wpadło mi w oko jedno spotkanie, a mianowicie pojedynek między Rumunką, a Kolumbijką. W moim odczuciu faworytką jest tutaj Dulgheru. Mimo, iż w rankingu zajmuję niższą pozycję od Duque-Marino to powinna to spotkanie gładko wygrać. Przede wszystkim Rumunka posiada większe doświadczenie w grze na hardzie, może nie odnosiła w ostatnim czasie dobrych rezultatów, ale jest na tej nawierzchni bardziej ograna od rywalki, która lubi grać na Clayu, a na hardzie występuję wręcz sporadycznie, i to głównie w randze ITF. Jeśli chodzi o WTA to Kolumbijka grywa rzadziej, a jak już się decyduję na grę, to odpada w kwalifikacjach lub w 1 rundzie. Przyznam się bez bicia, że nie oglądałem nigdy w akcji, lub sobie nie mogę przypomnieć, Kolumbijki i kieruję się tylko statystykami i widać, że największe sukcesy odnosi na mączce i w bardzo słabo obstawionych zawodach, które nawet wygrywa i które pozwoliły jej wskoczyć na początek drugiej setki rankingu. Rumunka w ostatnim czasie może i też bez rewelacji, wyniki słabe, ale tak jak wspomniałem, w przeciwieństwie do rywalki, jest bardziej obyta w takich turniejach, większe doświadczenie w grze na hardzie i to powinno dzisiaj spokojnie wystarczyć na Kolumbijkę. Trudniejsze rywalki w kwalach miała Rumunka, ograła Vogt czy Kasie Piter, która ostatnio gra mocno w kratkę .Kurs dosyć dobry, ja próbuję. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat gry Kolumbijki proszę pisać. GL
✅ 61
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna
spotkanie: Hacken-Gias
typ:1
stawka: 1,80
Witam na dziś zagralem typ na podwyższenie ako :p analiza będzie kiepska,ale napiszę tylko tyle,ze Hacken gra w 1 lidze allsvenskiej a Gais grają lige niżej myśle ,ze typ warty zagrania ,pozdrawiam ????
⛔ 100 / chyba kpisz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom